Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 153

Wątek: Przygotowania do sezonu 2019/2020

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Sama spłata Skarbca we wrześniu to chyba ok 2.5mio euro
    Skarbiec zrolują i po problemie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Jak wyglądają przygotowania dużo biegają ,zajęcia z piłkami czy wygląda to jak rytmika w przedszolu?
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Dziś pierwszy sparing, jutro drugi z Pilznem. Ten drugi ciekawszy, ciekawe jak Vuko zestawi skład na oba. Teoretycznie jutro powinien być mocniejszy, bliski podstawowej jedenastki.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Okazuje się że z dzisiejszego sparingu też jest transmisja, mecz można obejrzeć tutaj:

https://www.laola1.tv/de-at/livestre...fk-pribram-lde

kopanina ale Niezgoda i Cafu po bramce, aktywny Agra!

Legionista
    A czego się można spodziewać po pierwszym sparingu ? Właśnie kopaniny, dla Priblam to już chyba 5 sparing w 8 dni, widać że do świeżości im daleko, my dotychczas bez meczu, same treningi z tego duża część to praca nad kondycją. Brakuje nam kilku zawodników, więc wygląda to jak wygląda. Cieszy na pewno skuteczność i Agra w gazie , jeśli Vukovic przywróci go do piłkarskiego życia i będzie tej drużynie przydatny to już będzie można zapisać pierwszy sukces na konto trenera.

Gvilia niezle zaczyna gol i asysta jak narazie, Carlitos malo widoczny

Póki co to można powiedzieć tylko tyle że większości piłkarzy chce się chcieć.Zobaczymy co będzie dalej.

Chwalą Agre! Forumka w szoku

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Raptem dwa wpisy... więc daj na wstrzymanie jak w lidze zacznie kopać do swoich to może i go forumka pochwali.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Jak dla mnie to może być najlepszym zawodnikiem sezonu. Niech się ogarnie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Somebody
    Jeżeli Agra przebije się do pierwszego składu, to będę w ciężkim szoku, bo już dawno nie widziałem tak fatalnego wejścia do drużyny jak w jego wykonaniu. To już nawet Ojamaa potrafił w pierwszych spotkaniach oszukiwać oko, a Agra z każdym kolejnym zagraniem powodował, że człowiek miał ochotę wyjść na dłuższy spacer. Tak czy siak jeśli ma się okazać, że nasz portugalski kurdupel coś tam potrafi, to nie mam nic przeciwko

Legionista Awatar Jestem
    Nie oglądałem tego sparingu ale bramki całkiem fajne a nie jakieś tragiczne farfocle, co sprawia, że mój poziom optymizmu nieco wzrósł mimo tego, że poprzeczka zbyt wysoko nie była zawieszona.
    Słowacy z którymi graliśmy są dużo słabsi od tych tuzów z Gibraltaru?

p.s. Przy jednej bramce mignął w kamerze Agra, na dużej prędkości przejął i odegrał piłkę, która zaraz znalazła się w bramce, to chyba jego największe osiągnięcie w Legii które widziałem odkąd przyszedł, oby tak dalej ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie oglądałem tego sparingu ale bramki całkiem fajne a nie jakieś tragiczne farfocle, co sprawia, że mój poziom optymizmu nieco wzrósł mimo tego, że poprzeczka zbyt wysoko nie była zawieszona.

p.s. Przy jednej bramce mignął w kamerze Agra, na dużej prędkości przejął i odegrał piłkę, która zaraz znalazła się w bramce, to chyba jego największe osiągnięcie w Legii które widziałem odkąd przyszedł, oby tak dalej ...
    Za Klafuricia też fajne bramki padały na początku. W superpucharze z Arką, z Corkami...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To było Czesi. Nie takie ogórki, ale było po całym tygodniu sparingów, więc nie ma co oceniać.

Spokojnie. Dzisiaj nas sprowadzą na ziemię.

Legionista
    Viktoria grała dotychczas 3 sparingi wszystkie wygrane dość łatwo:
    22.06 Liptovsky Mikulas 1-4 Viktoria Plzen
    19.06.2019 Viktoria Plzen 2-0 Banik Sokolov
    15.06.2019 Viktoria Plzen 5-2 Jiskra Domazlice

Dzisiaj grają dwa sparingi o 11.30 z FC Univ Craiova (spadli z drugiej ligi do trzeciej) i o 16.30 z nami, wiele wskazuje że z nami wyjdzie najmocniejszy skład, ja bym tak chciała. Czy nas sprowadza na ziemię, być może, nie wiem czy nie było by dla nas lepiej dostać oklep, bo u nas tak to wygląda że jak są fajne wyniki to za chwilę w drużynie następuje rozluźnienie.
    Dotychczas sparingi z Viktorią wyglądały tak:
    01.02.2018 Legia Warszawa 1-5 Viktoria Plzen
    31.01.2016 Viktoria Plzen 2-2 Legia Warszawa
    24.01.2015 Viktoria Plzen 1-2 Legia Warszawa

Wszyscy pamiętamy oklep z przed półtora roku w fatalnym stylu, wtedy byliśmy po nowatorskim przygotowaniu do sezonu za oceanem. Teraz wygląda to dość normalnie, porażka jest realna, ważne by nie było stylu jak ostatnio w meczu z Viktorią, ale boisko zweryfikuje. Ja liczę na zupełnie inny mecz niż 1,5 roku temu, wynik nie jest istotny obecnie, ale już styl gry jak najbardziej.

Graja w pilke z Victoria, podaoba mi sie .
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar R.
    Hlousek przy tym golu to chyba nie wiedział, ze już w Legii nie gra.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Pamiętaj tylko o tym, że to dziś drugi mecz Czechów
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Gruzin fajne ale widać jeszcze z Martinsem nie zgrany (byli często w tym samym miejscu po piłke). Sanogo tak surowy że aż muczy. Widać że na 10-ce Carlitos potrzebuje kogoś z przodu kto wygra piłkę... ten same przegrywał. Zobaczymy... im dalej w las tym więcej drzew.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Pamiętaj tylko o tym, że to dziś drugi mecz Czechów
    Dzieki za sprowadzenie na ziemie . No ale mimo wszystko fajnie sie patrzy.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Mistarz
    Agra z wolnego w okienko.

Legionista Awatar Bonhart
    Wiadomo, ze sparing i wynik niewazny ale... Z Victoria Pilzno zaladowac 3 bramki, fiu fiu...
    Jakis czas temu o ile mnie pamiec nie myli gralismy z nimi podczas letniego zgrupowania i zgwalcili nas chyba 4-1 czy jakos tak.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Wiadomo, ze sparing i wynik niewazny ale... Z Victoria Pilzno zaladowac 3 bramki, fiu fiu...
    Jakis czas temu o ile mnie pamiec nie myli gralismy z nimi podczas letniego zgrupowania i zgwalcili nas chyba 4-1 czy jakos tak.
    5:1 za Jozaka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Gabro
    Agra kozak dziś.

Legionista
    Zaczynam się martwić tymi wynikami , takiego otwarcia w sparingach to nie pamiętam w ostatnich latach, tym bardziej że rywale nie są ogórkowi, a na pewno nie dzisiejszy rywal, który nas zmasakrował i ośmieszył 1,5 roku temu. Wiem że Czesi kilka godzin wcześniej grali już mecz jeden, my graliśmy za to wczoraj. Wiadomo to sparingi, wynik schodzi na drugi plan, ale styl gry się bardzo podoba, dyscyplina taktyczna, widać że wiedzą co mają grać na boisku i wychodzi na to że ten styl gry jest skuteczny. Aż strach się bać co będzie dalej.

Agra, jeszcze za wcześnie aby pisać pochwały, ale jeśli Vuković przywróci do życia piłkarza który wydawało się będzie w ostatnich latach w ścisłej czołówce piłkarskich niewypałów, to już za to trzeba bić brawa będzie Vuko.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 28-06-2019 o 18:27

Liga Mistrzów pewna.

Lato 2006, Dariusz Wdowczyk, obóz we Francji, sparingi z Marsylią czy PSG...

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Victoria grała dzisiaj też sparing o 11:30

Legionista Awatar Benek
    Dobry wynik. Fajna gra Agry, widać że mu się chce. Ogólnie skrzydła na chwilę obecną to mamy imponujące

Ps. Mógłby się Jeleń tak nie podniecać podczas komentowania bo to trochę żałosne jak po 20 minutach gry Astiza każe pukać się w pierś tym co krytykowali jego kontrakt
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Uprawnienia umieszczania postów