Przejmując tego typerka po Majkisku postanowiłem, że postaram się nic nie zmieniać i prowadzić prawie tak samo jak Majkisek dlatego finał będzie wyglądał podobnie do lat poprzednich. Prawie tak samo to nie jest jednak tak samo bo zawsze byłem zwolennikiem tego by decydujące mecze typować na PW więc tak będzie w tym sezonie Sam zestaw finałowy będzie taki sam jak u Majkiska, z tą różnicą, że trochę inaczej podam zestawienie, tak by było czytelniej. Zmieniłem też trochę zapis punktacji więc zalecam jej przeczytanie

Zestaw finałowy:
Tottenham - Liverpool
1) wynik po 90 min >
2) wynik do przerwy >
3) zdobywca pucharu >
4) strzelcy bramek (trzech zawodników) >
5) strzelcy dodatkowi >
6) czerwone kartki (liczba) >
7) czerwona kartka (jeden zawodnik) >
8 ) czerwone kartki (dodatkowe) >
9) żółte kartki (liczba) >
10) żółte kartki (trzech zawodników) >
11) żółte kartki (dodatkowe) >

Punktacja
1) Za trafiony wynik końcowy 6 punktów, za trafione rozstrzygnięcie 2 punkty. Jeśli typujemy wynik powyżej 4 bramek, za jego trafienie 10 punktów.
2) Za trafiony wynik do przerwy 5 punktów, za trafione rozstrzygnięcie 2 punkty. Jeśli typujemy wynik do przerwy powyżej 2 bramek, za jego trafienie 7 punktów.
3) Jeśli typujemy wynik końcowy, dający dogrywkę, mamy możliwość wytypowania zdobywcy pucharu. Jeśli trafimy, dostajemy dodatkowe 3 punkty, jeśli nie 3 punkty tracimy.
4) Typujemy trzech strzelców bramek. Każda bramka któregokolwiek z nich, to 3 punkty.
5) Mamy także możliwość wytypować większą ilość strzelców bramek. Każda bramka każdego dodatkowego strzelca to też 3 punkty. Brak bramki dodatkowego strzelca, to minus 3 punkty.
6) Za trafioną ilość czerwonych kartek, jeśli 0, dostajemy 2 punkty, jeśli 1 - 3 punkty, jeśli więcej niż 1 - 5 punktów.
7) Typujemy zawodnika, który dostanie czerwoną kartkę. Jeśli trafimy, dostajemy 4 punkty.
8 ) Mamy możliwość wytypować dodatkowych zawodników, którzy dostaną czerwone kartki. Jeśli trafimy, dostajemy 4 punkty, jeśli nie, 4 punkty tracimy. Dwie żółte, to też czerwona.
9) Za trafioną ilość żółtych kartek dostajemy 5 punktów. W odróżnieniu od lat poprzednich, jeżeli wytypowana liczba żółtych kartek będzie się różnić o jedną kartkę to dostajemy 1 punkt.
10) Typujemy trzech zawodników, którzy dostaną żółtą kartkę. Każda żółta kartka, to 2 punkty.
11) Mamy możliwość wytypować więcej zawodników, którzy dostaną żółtą kartkę. Każda żółta kartka dodatkowego zawodnika, to 2 punkty. Jej brak to minus dwa punkty.

Uwaga
Typujemy trzech strzelców bramek niezależnie od typowanego wyniku końcowego, czyli nawet jak typujemy 1-0 to podajemy trzech strzelców, nieważne z której drużyny. Taka sama zasada dotyczy kartek, czyli możemy typować, że w meczu nie będzie żadnej kartki ale i tak podajemy jednego zawodnika co dostanie czerwoną kartkę i trzech co naszym zdaniem dostaną żółte kartki. Zarówno strzelcy jak kartkowicze brani pod uwagę są z regulaminowego czasu gry.

W finale grają ze sobą leh71 i księciuniu

Jak już wcześniej pisałem, typujecie do mnie na PW. Powodzenia!

PS. Moja prośba, by typowanych zawodników podać w czytelny sposób, tak bym nie musiał się domyślać
Dla ułatwienia, link do składów Tottenhamu i Liverpoolu