Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Półfinały (25.05.2019 - 26.05.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,698

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Półfinały (25.05.2019 - 26.05.2019)

    25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor
    25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic
    25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto
    25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv
    25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta
    25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi
    25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern
    25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia
    26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga
    26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk

    Dogrywka
    25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg
    25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland
    25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby
    26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz
    26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/2
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    księciuniu - trzeci (1-0-2, 27-22)
    Krawczol - Szawar (1-1-1, 13-22)

  2. #2
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,687
    25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-2
    25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 0-2
    25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
    25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1
    25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 0-2
    25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 0-1
    25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 0-2
    25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-0
    26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
    26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 1-0

    Dogrywka
    25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 2-1
    25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-0
    25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 1-1
    26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
    26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 3-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  3. #3
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,070
    25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-2
    25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 1-2
    25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
    25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-2
    25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 2-1
    25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
    25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 1-2
    25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-1
    26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
    26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 1-1

    Dogrywka
    25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 1-1
    25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 1-0
    25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 1-1
    26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-2
    26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  4. #4
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,525
    25.05 15:45 SLO, Domzale – Maribor 1-1
    25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts – Celtic 0-2
    25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-2
    25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1
    25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 1-0
    25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
    25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk – Bayern 1-3
    25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona – Valencia 2-0
    26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-0
    26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk – Soligorsk 0-1

    Dogrywka
    25.05 16:00 SWE, Hacken – Göteborg 1-1
    25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga – Nordsjaelland 2-0
    25.05 17:00 DEN, Odense – Brondby 1-0
    26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
    26.05 18:00 TUR, Fenerbahce – Antalyaspor 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  5. #5
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,430
    25.05 15:45 SLO, Domzale - Maribor 1-1
    25.05 16:00 SCO (puchar), Hearts - Celtic 0-3
    25.05 18:15 POR (puchar), Sporting - FC Porto 1-1
    25.05 19:00 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0
    25.05 19:00 ROM (puchar), Astra - Viitorul Constanta 1-3
    25.05 19:30 HUN (puchar), Honved - MOL Vidi 1-1
    25.05 20:00 GER (puchar), RB Lipsk - Bayern 1-2
    25.05 21:00 ESP (puchar), Barcelona - Valencia 2-1
    26.05 15:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
    26.05 16:00 BLS (puchar), Vitebsk - Soligorsk 0-1

    Dogrywka
    25.05 16:00 SWE, Hacken - Göteborg 1-1
    25.05 17:00 DEN, FC Kopenhaga - Nordsjaelland 2-1
    25.05 17:00 DEN, Odense - Brondby 2-1
    26.05 17:00 AUT, AC Wolfsberger - Sturm Graz 2-1
    26.05 18:00 TUR, Fenerbahce - Antalyaspor 2-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •