Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 107 z 107

Wątek: Mistrzostwa Świata U20 w Polsce

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Dla mnie największym szokiem jest to że w prawie 40 milionowym kraju, nie możemy znalezc kilku chłopaków którzy mają pojęcie o technice. Bierze mnie na wymioty jak słyszę ciągle o walce , zapie... . Nasi na tym mundialu zaprezentowali się miernie. Wygrana z Tahiti? Ludzie jakby zrobić reprezentacje forum legionosci.com to by ich zlali. A wypowiedzi tych młokosów po meczu?Dramat. Polecam przeczytać: http://weszlo.com/2019/06/02/wniosek...go-modelu-gry/
    Opowiem Ci historię z własnego życia.
    Dobre lata temu miałem do czynienia z pewnym młodzieżowy turniej Coca Cola. Nie wiem jak teraz ,kiedyś był to dość prestiżowy turniej dla dzieciaków w wieku podstawówki i gimnazjum.
    Ze swoją drużyną ( a właściwie tą , którą w jakiś sposób wspierałem) doszliśmy do finału wojewódzkiego, gdzie w turnieju finałowym na Obrońców Tobruku przegraliśmy dopiero w finale.
    Mimo porażki po meczu podbijają scouci ekstraklasowych klubów (Lech,Lechia) z zaproszeniem dla trzech chłopaków na testy. Co ciekawe mimo, że turniej był rozgrywany na Bemowie nie było osób związanych z Legią.
    Same testy w Poznaniu trwały dwa dni. Jednego dnia wszystko opierało się na wartościach czysto piłkarskich zakończonych bardzo długą wewnętrzną grą, drugi dzień polegał na sprawdzenie właściwości fizycznych.
    I tak jak jeden z chłopaków kompletnie nie dał rady ( choć na moje to głowa) , dwóch kolejnych na tle wychowanków Lecha w tym kilku kadrowiczów wyglądało delikatnie mówiąc bardzo wyróżniająco ( Jeden z nich kompletnie nakrył czapką ówczesną gwiazdę tego rocznika jak i kadry, a obecnie naszego? zadownika Kozaka - za co otrzymywał bardzo duże pochwały od sztabu , który przyglądał się testom. Drugi z chłopaków wykręcił najlepsze liczby w wewnętrznej grze - co było potwierdzone później otrzymanym raportem.
    Po drugim dniu testów otrzymaliśmy wyniki i dalsze decyzje.
    Oceniało kilka osób od trenerów kończąc na szefie akademii.
    I tak wspomniana dwójka w wynikach czysto piłkarskich, gdzie oceniano parametry techniczne plasowała się w samym czubie - porównywani byli do aktualnych zawodników występujących w ich roczniku.
    Natomiast zostali odrzuceni , ponieważ w sprintach na 5 m, 10 m, oraz 20 m osiągali rezultaty w okolicach 10-15 miejsca ( czyli de facto średnie na tle zespołu) , gdzie różnice między zawodnikami to były setne sekundy , a wszystko mierzyła fotokomórka.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    ...
    Natomiast zostali odrzuceni , ponieważ w sprintach na 5 m, 10 m, oraz 20 m osiągali rezultaty w okolicach 10-15 miejsca ( czyli de facto średnie na tle zespołu) , gdzie różnice między zawodnikami to były setne sekundy , a wszystko mierzyła fotokomórka.
    Klasyka, preferujemy tych którzy się rozwijają fizycznie szybciej niż przeciętna, potem ich zajeżdżamy i może któryś (1 na 10 a raczej 1 na 100?) wyjdzie na ludzi a odcinamy potencjalnie lepszych tylko na razie gorszych fizycznie.

Możesz napisać jaki los spotkał tych dwóch zdolnych, bardziej otwartym tekstem, ale niekoniecznie z nazwiskami i nazwami klubów...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    A tym czasem obie drużyny z naszej grupy, Kolumbia oraz Senegal zameldowały się w ćwierćfinale mistrzostw.
    Oj mocna ta nasza grupa...

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    A tym czasem obie drużyny z naszej grupy, Kolumbia oraz Senegal zameldowały się w ćwierćfinale mistrzostw.
    Oj mocna ta nasza grupa...
    I już będzie wytłumaczenie w zeszyciku Magiery, mieliśmy super grupę i dlatego nie strzeliliśmy nawet bramki. Nie liczę goli z jakimiś amatorami.

Legionista Awatar Chmielo
    Ale zdołał awansować z tej arcytrudnej grupy. Kolejny sukces do wpisania w CV.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Tak jak wyszedł z grupy Ligi Mistrzów, a nie spadł do Ligi Europy
    Wielki zdolny trener, tylko wyników nie ma.
    Tu miał farta, że posiadał naprawdę dobrych piłkarzy, którzy odetchnęli po Hasim. W porównaniu np. z Vukovicem, który nie miał tego komfortu i otworzenie okna po Sa Pinto niewiele dało.
    Umiejętności trenerskie Magiery zweryfikował Sheriff Tiraspol.

W dzisiejszych meczach Europa górą.
    Jutro już tak pięknie nie będzie

Ukraina pierwszym finalistą mistrzostw.
    Nie powiem, żeby mnie to mocno nie zdziwiło.

Finał Ukraina - Korea.
    Stawiam na Koreę.

Finał Ukraina - Korea.
    Stawiam na Koreę.
    A ja stawiam na poniżej 1.5 gola w finale

A poważnie to wszystko się może zdarzyć. USA ograli Francuzów ( teoretycznie faworytów) , potem Ekwador wygrał z USA a teraz Korea Płd. odprawia z kwitkiem Ekwador.

To jest młodzieżowa piłka i wszystko się może zdarzyć

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    A ja stawiam na poniżej 1.5 gola w finale

A poważnie to wszystko się może zdarzyć. USA ograli Francuzów ( teoretycznie faworytów) , potem Ekwador wygrał z USA a teraz Korea Płd. odprawia z kwitkiem Ekwador.

To jest młodzieżowa piłka i wszystko się może zdarzyć
    Dla mnie zdecydowanym faworytem są Ukraińcy, zdziwię się jak to oni nie wygrają Mistrzostw. Swoją drogą u nas mieli wszystko od lat Boniek ******** jakie to wspaniałe roczniki mamy , no a tak serio nie dało się tego oglądać, a Ukraińcy gdzie wiadomo jaka jest sytuacja polityczna dochodzą do finału..., poziom szkolenia u nas jest na dnie, bo warunki jakie my mamy a jakie są na Ukrainie , to jest przepaść, a jednak można wyszkolić zdolną młodzieć(bywałem często u Ukrów i oprócz bazy Szachtara i Metalista to kiepsko tam z infrastrukturą sportową, no i nie wiem czy ta baza Szachtara to jeszcze istnieje

Dzisiaj przedostatnia odsłona ostatecznych rozstrzygnięć U20, mecz o trzecie miejsce:
    Włochy - Ekwador

Czas na finał.
    18:00 Ukraina - Korea Płd.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Chyba brak wiary w Reprezentację Michniewicza bo nawet nie ma tematu UEFA EURO UNDER 21.

Jeżeli chodzi o Belgię, Mbenza robi robotę

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Chyba brak wiary w Reprezentację Michniewicza bo nawet nie ma tematu UEFA EURO UNDER 21.

Jeżeli chodzi o Belgię, Mbenza robi robotę
    Założyłem

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Założyłem

Legionista Awatar Jaco
    Kolejny, zaskakująco dobry występ młodzieży z U-20. Po pokonaniu na wyjeździe rówieśników z Niemiec 4:3 właśnie golą u siebie Szwajcarów 5:1.
    Jedną z bramek zdobył Mateusz Bondarenko.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów