Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 106

Wątek: Mistrzostwa Świata U20 w Polsce

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Blachy poprzebijane jak to na Czarnym Lądzie bywa!

To zobaczcie sobie napastnika z Mali bodajże Ibrahim Kone. Gość wygląda na 30 latka.

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    "Chłopcy Magiery" awansowali, natomiast potwierdzili przekonanie że są po prostu piłkarskimi "Ministrantami"

Szacunek dla atmosfery na stadionie w Łodzi!

Jak to powiedział Stokowiec ,, nie stać nas teraz na fajerwerki" pozostaje rzemiosło. Swoją drogą filozofia jak za Nawałki, walka, walka, walka, zero gry w piłkę.

Legionista
    Przy całym szacunku do Magiery, wygląda na to, że niczym nie różni się on od Smudy, powołując i wstawiając do drużyny farbowanych lisów. Jestem głęboko rozczarowany tą postawą.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jak to powiedział Stokowiec ,, nie stać nas teraz na fajerwerki" pozostaje rzemiosło. Swoją drogą filozofia jak za Nawałki, walka, walka, walka, zero gry w piłkę.
    Ktoś w PZPN powinien zadać sobie pytanie, jaki jest powód że w takim kraju jak Polska nie potrafimy zebrać kadry młodych zdolnych piłkarzy? Tym bardziej teraz kiedy infrastrukturą nie odbiegamy od nikogo, także pieniądze na piłkę płyną strumieniami.

Prezes Boniek rozpoczął kadencję 7 lat temu. Obecni dwudziestolatkowie mieli wtedy około 13 lat. Wystarczający czas aby wyszkolić choćby 23 osobową kadrę!

Nie wierzę że w Polsce nie znajdzie się grupka młodych zdolnych piłkarzy, po prostu jest to niemożliwe statystycznie choćby. Czyżby w reprezentacji grali nie ci co zasługują?

Z jakiego powodu miejsce w reprezentacji mają piłkarze którzy w ogóle zastanawiają się nad sensem gry dla Polski?

Ostatnie pytanie w stronę selekcjonera Magiery. Czy 3 mecze to za mało czasu od rozpoczęcia turnieju aby wypracować choćby jeden schemat rozegrania w ofensywie? Co oni robią na tych zgrupowaniach?

Ja piłkę oglądam od dłuższego już czasu i stwierdzam że z poziomem jest coraz gorzej. Jak widać wirus dopada również tych najmłodszych, ostatnie wyniki Polskiej piłki to jakieś pasmo nieporozumień, samobój za samobójem.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 31-05-2019 o 14:13

Legionista Awatar Runi
    Tym bardziej teraz kiedy infrastrukturą nie odbiegamy od nikogo, także pieniądze na piłkę płyną strumieniami.
    A co ma infrastruktura do szeroko rozumianego szkolenia młodzieży ? Nie szukając daleko wystarczy pojechać pod Legię i zobaczyć warunki , boiska gdzie trenują młodzi piłkarze najlepszego klubu w Polsce.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A co ma infrastruktura do szeroko rozumianego szkolenia młodzieży ? Nie szukając daleko wystarczy pojechać pod Legię i zobaczyć warunki , boiska gdzie trenują młodzi piłkarze najlepszego klubu w Polsce.
    Infrastruktura nie ma większego znaczenia, masz rację. W Kolumbii czy Senegalu grają na pastwiskach a mają 3 razy lepszych piłkarzy.
    Ale lepiej mieć boiska na każdym osiedlu niż ich nie mieć, w klubach też nie ma takiej tragedii, w Legii jest boczne boisko i młodzieżowa drużyna ma gdzie grać. W Polsce mamy znakomite warunki do treningu a będą jeszcze lepsze, problem musi być gdzie indziej.

Legionista Awatar Runi
    w Legii jest boczne boisko i młodzieżowa drużyna ma gdzie grać..
    O kurva . Ja wiem że dziś grzeje na słońcu ale jest granica absurdu .

Ale dobrze. Jak się wylogujesz do życia to się dowiesz , że w Legii nie ma jednej drużyny młodzieżowej. Powiem więcej. Na palcach jednej ręki ich nie zliczysz. I tak się składa , że na tym bocznym boisku delikatnie mówiàc trudno wszystkich pomieścić.

Dalej . Zobacz te pastwiska w Senegalu takiej akademii Generation foot. Popatrz w Europie na niedawnych rywali z Mołdawii czy Kazachstanu.

I nie porównuj piłki nożnej w Kolumbii ( czy innych krajach Ameryk ) gdZie w życiu albo uprawiasz sport albo podążasz drogą Escobara.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    O kurva . Ja wiem że dziś grzeje na słońcu ale jest granica absurdu .

Ale dobrze. Jak się wylogujesz do życia to się dowiesz , że w Legii nie ma jednej drużyny młodzieżowej. Powiem więcej. Na palcach jednej ręki ich nie zliczysz. I tak się składa , że na tym bocznym boisku delikatnie mówiĂ c trudno wszystkich pomieścić.

Dalej . Zobacz te pastwiska w Senegalu takiej akademii Generation foot. Popatrz w Europie na niedawnych rywali z Mołdawii czy Kazachstanu.

I nie porównuj piłki nożnej w Kolumbii ( czy innych krajach Ameryk ) gdZie w życiu albo uprawiasz sport albo podążasz drogą Escobara.
    Przestań usprawiedliwać poziom dna jakim jest Polski Futbol mała liczbą boisk bo się ośmieszasz.

Aby znaleźć diament i go oszlifować nie potrzebne są fabryki futbolu i boiska z prawdziwej trawy.

Dlaczego Mam nie porównywać Polskiej piłki do futbolu na świecie, z Polskim futbolem, z całym potencjałem i warunkami powinni liczyć się wszyscy, tym bardziej że gramy u siebie.

A ta zgraja chłopaczków wygląda jak jakiś pie4dolony Boys Band, przecież Oni nawet nie wyglądają na sportowców.

https://www.meczyki.pl/newsy/mecz-mi...yniki/113892-n

Panie Magiera, dlaczego Wałukiewicz nosił opaskę kapitana?
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 31-05-2019 o 17:06

Legionista Awatar Budyń_70
    W tym Mali jakie konie, i oni mają po 20 lat

Mali ma jednego dobrego dryblera (nie zapamiętałem nazwiska), ale przydałby się nam

Reprezentacja Polski U-20 rozpocznie w niedzielę walkę w fazie pucharowej mistrzostw świata. Rywalem zespołu Jacka Magiery w 1/8 finału będą Włosi. Tak wygląda przewidywany skład biało-czerwonych na mecz w Gdyni. Początek o godz. 17.30.

Przewidywany skład reprezentacji Polski: Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Jakub Bednarczyk, Tomasz Makowski, Mateusz Bogusz, Bartosz Slisz, Nicola Zalewski - Dominik Steczyk

https://www.google.pl/url?sa=t&sourc...0UQy6p&ampcf=1

A to składy oficjalne:

MŚ U-20, 1/8 finału (Gdynia):

Włochy - Polska / niedziela, 2 czerwca 2019 r., godz. 17:30

Składy:

Włochy: Alessandro Plizzari - Alessandro Tripaldelli, Matteo Gabbia, Davide Frattesi, Andrea Pinamonti, Gianluca Scamacca, Luca Ranieri, Raoul Bellanova, Enrico Del Prato, Luca Pellegrini, Salvatore Esposito.

Ławka rezerwowych: Antonio Candela - Alessandro Buongiorno, Davide Bettella, Andrea Colpani, Christian Capone, Marco Carnesecchi, Gabriele Gori, Marco Olivieri, Roberto Alberico, Leonardo Loria.

Polska: Radosław Majecki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Tomasz Makowski, Bartosz Slisz - Jakub Bednarczyk, Marcel Zylla, Michał Skóraś - Dominik Steczyk.

Ławka rezerwowych: Maik Nawrocki, Tymoteusz Puchacz, Adrian Gryszkiewicz, Mateusz Bogusz, David Kopacz, Miłosz Mleczko, Nicola Zalewski, Adrian Benedyczak, Adrian Łyszczarz, Karol Niemczycki.

Sędzia: Jesus Gil Manzano (Hiszpania).

Legionista
    Magiera to jednak strasznie przereklamowany trener, tego zespołu mimo,że jakimś cudem awansował do 2 rundy, nie da się po prostu oglądać, taktycznie słabo, bardzo słabo.

Legionista
    Dziś to nawet im się już trochę gra kleiła. No ale to już czwarty mecz tej zbieraniny, więc nawet bez trenera na ławce mogli się już trochę zgrać. Przy piątym to by może nawet hulało, ale piątego nie będzie bo są barszczami, którzy nie potrafili ograc grajacych na stojaka Wlochow.
    Ostatnio edytowane przez Tuzin ; 02-06-2019 o 19:26

Nigdy nie byłem zwolennikiem teorii podkreślania roli trenera w osiąganiu wyników w konkretnych meczach. Natomiast turnieje mistrzowskie mają tę zaletę, że szkoleniowiec ma do dyspozycji zgrupowaną kadrę i możliwość zaplanowania konkretnej strategii na czas turnieju. Mistrzostwa dają pole do popisu dla szkoleniowców z pewnym pomysłem na drużynę. Istnieje określenie drużyn "turniejowych". Takie ekipy tworzą właśnie wybitni trenerzy. Polska okazała się przypadkową zbieraniną, sam fakt że udało się pokonać tylko i wyłącznie drużynę Tahiti mówi o tym zespole wszystko.

"Ministranci Magiery" przede wszystkim zostali źle wyselekcjonowani, a to bardzo podważa kompetencje trenera który z młodzieżą ma do czynienia od lat. Ja mam 32 lata a pamiętam braci Magierów z turniejów szkolnych, trener Magiera w piłce działa od lat i miał wgląd w roczniki dużo starsze od obecnych.

Oczywiście zwalanie winy na Magierę byłoby absurdem, Problemy mizerii Polskiej piłki leżą zupełnie gdzie indziej i są to problemy systemowe, szkoda tylko że nie wykorzystano tak dogodnych warunków dla osiągnięcia sukcesu.

I rację miał trener w wywiadzie że przyszłość w dorosłej piłce mają z tej kadry tylko jednostki. Według Mnie są to maksymalnie dwa, trzy nazwiska.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 02-06-2019 o 19:48

Legionista Awatar R.
    No to napiszesz kogo miał Magiera powołać zamiast tych "źle wyselekcjonowanych"?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No to napiszesz kogo miał Magiera powołać zamiast tych "źle wyselekcjonowanych"?
    Nie napiszę tobie kogo miał Magiera powołać bo ja w piłce nie siedzę.

Jednego jestem pewien, gdybym miał trochę czasu, środki, a przede wszystkim możliwości, znalazłbym piłkarzy 3 razy lepszych od tej zbieraniny.

Legionista Awatar R.
    No to skoro w piłce nie siedzisz to jak niby potrafisz ocenić czy wybrał właściwie?
    Ja poczekam w takim razie na tę twoją analizę kogo to niby lepszego mógł powołać.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Pominę co piszesz....i to co robisz charytatywnie... za to bym chciał Cię spotkać i wytłumaczyć co nieco
    Tommy Johnson to do Ciebie
    Ostatnio edytowane przez THC81 ; 02-06-2019 o 19:43

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No to skoro w piłce nie siedzisz to jak niby potrafisz ocenić czy wybrał właściwie?.
    Bo widzę że Oni nie potrafią grać w piłkę...

Cytat Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    Pominę co piszesz....i to co robisz charytatywnie... za to bym chciał Cię spotkać i wytłumaczyć co nieco
    Tommy Johnson to do Ciebie
    Nie mam ochoty słuchać twoich wytłumaczeń, kim ty jesteś żebyś Mnie tłumaczył cokolwiek. Bez odbioru.

Legionista
    Nie mam ochoty słuchać twoich wytłumaczeń, kim ty jesteś żebyś Mnie tłumaczył cokolwiek. Bez odbioru.
    Teraz tym bardziej chciałbym Cię spotkać. Warszawa.....gdziekolwiek

Cytat Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    Teraz tym bardziej chciałbym Cię spotkać. Warszawa.....gdziekolwiek
    Spotkasz mnie na stadionie.

Legionista
    Spotkasz mnie na stadionie.
    Mistrzu .... królewskie dostaniesz

Nic od ciebie nie chcę, ogarnij się i wypowiedz się w temacie w sensowny sposób zamiast pie4dolić. Bez odbioru!

Legionista
    Nic od ciebie nie chcę, ogarnij się i wypowiedz się w temacie w sensowny sposób zamiast pie4dolić. Bez odbioru!
    Zaimponowałeś mi ......masz czteropak
    ps. nie zaśmiecaj pisz priv

Uwielbiam jak anonimki w internecie wzywają się do konfrontacji w prawdziwym świecie

Legionista Awatar wklepack
    Właśnie czytałem ciekawy pod względem statystyk artykuł jak nasze młodzieżowe reprezentacje stoją w Europie.

https://24kurier.pl/aktualnosci/spor...-w-polsce-lezy

Szczerze to wiedziałem że jest źle ale, że aż tak to nie. Tu nie ma znaczenia trener. Kto by nie był to bylo/jest/będzie w pape. Masakra będąc tak dużym krajem i z tak dużym zasobami chłopaków. Szkolenie jest do dupy. Z własnego doświadczenia widzę że już 5 łatki grają turnieje gdzie jest ciśnienie na wynik. A potem 3 podania z pierwszej piłki to sztuka nie do opanowania.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Cytat Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
    Właśnie czytałem ciekawy pod względem statystyk artykuł jak nasze młodzieżowe reprezentacje stoją w Europie.

https://24kurier.pl/aktualnosci/spor...-w-polsce-lezy

Szczerze to wiedziałem że jest źle ale, że aż tak to nie. Tu nie ma znaczenia trener. Kto by nie był to bylo/jest/będzie w pape. Masakra będąc tak dużym krajem i z tak dużym zasobami chłopaków. Szkolenie jest do dupy. Z własnego doświadczenia widzę że już 5 łatki grają turnieje gdzie jest ciśnienie na wynik. A potem 3 podania z pierwszej piłki to sztuka nie do opanowania.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    Dla mnie największym szokiem jest to że w prawie 40 milionowym kraju, nie możemy znalezc kilku chłopaków którzy mają pojęcie o technice. Bierze mnie na wymioty jak słyszę ciągle o walce , zapie... . Nasi na tym mundialu zaprezentowali się miernie. Wygrana z Tahiti? Ludzie jakby zrobić reprezentacje forum legionosci.com to by ich zlali. A wypowiedzi tych młokosów po meczu?Dramat. Polecam przeczytać: http://weszlo.com/2019/06/02/wniosek...go-modelu-gry/

Uprawnienia umieszczania postów