Strona 56 z 58 PierwszyPierwszy ... 64652535455565758 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,680 z 1727

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista
    Szkoda tego meczu. Następne potyczki w europejskich pucharach będą na podobnym poziomie gatunkowym jak ze Spartakiem. Będzie ciężko.
    Jebac już konflikt personalny Vukovic-Carlitos. Zespół walczył, mimo mojego negatywnego podejscia do ich walki i zwycięstwa w ostatnim okresie. Szkoda, sam nie wiem co bardziej do mnie dociera pod względem emocjonalnym - europierdole tj. Trnava, Dundelange czy słabe wyniki po emocjonującej grze, gdzie szale zwycięstwa mogła przechylic jedna akcja. Vuko powinien zostać, Carlitos wypierdolka i Niezgoda jako czołowy napastnik.
    Ostatnio edytowane przez Raku ; 29-08-2019 o 23:33

Legionista
    Było niezgorzej, mogło być lepiej. Całkiem przyzwoicie, jak na dwóch lewarów, pod rząd, na stanowisku prezesa. Odbijemy sobie.

I know this is a Polska forum and I do not mean to intrude. I just wanted to say OH MY GOD!!!!! Your fans are amazing. I have never heard anything (or saw anything) quite like it at Ibrox. I will be following your games from now on.

NO SURRENDER LEGIA!

(Google translate now...)

Wiem, że to forum polskie i nie zamierzam się wtrącać. Chciałem tylko powiedzieć OH MY BOŻE !!!!! Twoi fani są niesamowici. Nigdy nie słyszałem (ani nie widziałem) niczego podobnego w Ibrox. Od tej pory będę śledzić twoje gry.

BRAK LEGIA SURRENDER!

Are you on crack? @1690
    Ostatnio edytowane przez crof_s ; 30-08-2019 o 02:17

Amazing fans!

I know this is a Polska forum and I do not mean to intrude. I just wanted to say OH MY GOD!!!!! Your fans are amazing. I have never heard anything (or saw anything) quite like it at Ibrox. I will be following your games from now on.

NO SURRENDER LEGIA!

(Google translate now...)

Wiem, że to forum polskie i nie zamierzam się wtrącać. Chciałem tylko powiedzieć OH MY BOŻE !!!!! Twoi fani są niesamowici. Nigdy nie słyszałem (ani nie widziałem) niczego podobnego w Ibrox. Od tej pory będę śledzić twoje gry.

BRAK LEGIA SURRENDER!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Nie da się przechodzić non stop kolejnych rund nie strzelając goli...
    Jak najlepszy piłkarz ofensywny nie wchodzi na boisko to teraz są efekty.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Carlitos i tak wczoraj by nic nie pograł, bo Rangersi miażdżyli nas w środku. Szkoda bo jakbyśmy bardziej zaryzykowali to mogliśmy przejść. Można było się spodziewać że Rangersi rzucą się walką i charakterem na nas. W tym przegraliśmy. Niezgoda w 35 minut zrobił więcej niż Kule przez 5 ostatnich meczy.

Legionista Awatar klinton
    W ogóle nie zdziwiła mnie strata bramki w ostatnich minutach. Ani trochę nie zasłużyliśmy na ten awans. My na boisku po prostu nie istnieliśmy. Ciągłe straty w środku pola, brak jakiegokolwiek pomysłu nawet nie na rozegranie akcji, a chociaż na wymianę kilku podań na połowie przeciwnika. Drużyna, która kilka lat temu tułała się po niższych ligach w Szkocji i dopiero odbudowuje swoją markę pokazała dziś co znaczy gra w piłkę i gra piłką.

Smutne jest to do jakiego dna się stoczyliśmy, gdy pomyślę, że jeszcze kilka lat temu potrafiliśmy wbić bramki na stadionach Realu i Borussii, a poklepać piłką potrafił nawet Michał Kopczyński. Niestety amator na stanowisku prezesa postawił na amatorów na ławce trenerskiej i cały dorobek z poprzednich lat został przeyebany do cna.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    W ogóle nie zdziwiła mnie strata bramki w ostatnich minutach. Ani trochę nie zasłużyliśmy na ten awans. My na boisku po prostu nie istnieliśmy. Ciągłe straty w środku pola, brak jakiegokolwiek pomysłu nawet nie na rozegranie akcji, a chociaż na wymianę kilku podań na połowie przeciwnika. Drużyna, która kilka lat temu tułała się po niższych ligach w Szkocji i dopiero odbudowuje swoją markę pokazała dziś co znaczy gra w piłkę i gra piłką.

Smutne jest to do jakiego dna się stoczyliśmy, gdy pomyślę, że jeszcze kilka lat temu potrafiliśmy wbić bramki na stadionach Realu i Borussii, a poklepać piłką potrafił nawet Michał Kopczyński. Niestety amator na stanowisku prezesa postawił na amatorów na ławce trenerskiej i cały dorobek z poprzednich lat został przeyebany do cna.
    Generalnie rozgrywanie piłki w polskich drużynach dość mocno kuleje. Nie uważam że Vuko powinien zostać zwolniony- teraz jego rolą jest wykrzesać z gwiazd chęci. Ale jeden kamyczek, taktyka- upierał się że gra z Kulenoviciem daje mu więcej miejsca na skrzydłach.
    Chłopak jest młody, powinien dostać szansę ale raczej jako zmiennik, jego gra w pierwszym składzie ociera się o sabotaż. Niezgoda i to już do składu. Obroną można wygrać mecz tylko trzeba coś strzelić. A Vuko sam pozbawił się szansy ataku.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Carlitos i tak wczoraj by nic nie pograł, bo Rangersi miażdżyli nas w środku.
    Ale przez 90 minut nie strzelili bramki.Nam wystarczyło strzelić tylko jedną i byśmy awansowali,nawet mimo straty bramki.Ale "trener" uznał za stosowne grać bez napastnika...
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Chmielo
    Vuković chyba nie zdaje sobie sprawy, że 0-0 nie dawało nam awansu, skoro biadoli, że o awansie zadecydowała jedna bramka. No chyba, że jego wyrafinowanie zakładało obronę Częstochowy przez dodatkowe 30 minut i wielki triumf w rzutach karnych to zwracam honor.

Totalnie nic nie pokazaliśmy na tle przeciętnego zespołu, ale najważniejsze, że jest powód do optymizmu, ponieważ nie skompromitowaliśmy się aż tak okrutnie, jak w poprzednich dwóch sezonach. Czapki z głów i oklaski.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar
    Szkoda nie wykorzystanej szansy w Warszawie, Rangersi u siebie to druzyna w tym momencie poza zasięgiem. Owszem były dwie sytuacje, w których zabrakło dobrego wykonczenia. Cięzko się gra nie majac napastnika, cięzko tez awansować nie strzelając bramek. Upór Vuko w kwestii stawiania na siłę na Kulenovicia doprowadził do tego, że znów pozostanie nam oglądanie rozgrywek grupowych w telewizji.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar klinton
    Smutne jest to, że w fazie grupowej pojedzie na Ibrox inna ekipa naszego pokroju i nagle się okaże, że z Rangersami można grać w piłkę i nawet wywieźć od nich punkty

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Smutne jest to, że w fazie grupowej pojedzie na Ibrox inna ekipa naszego pokroju i nagle się okaże, że z Rangersami można grać w piłkę i nawet wywieźć od nich punkty
    Kasa będzie się zgadzać, sprzedamy Majeckiego, Wieteskę i Carlitosa i Miodek powie,, sytuacja finansowa jest stabilna"

Legionista
    Z podręcznika ulicznego handlarza: "niech porażka będzie nawozem sukcesu".

Błędy wg mnie popełniono w lipcu. Teraz to tylko smutna ich konsekwencją. Aco fajnie to zestawił, nawet fizycznie jest dobrze ale słabi wykonawcy do obranej taktyki. Nie był bym taki pewny czy to "wystarczy na ligę". Mam nadzieję że będą chociaż poważnie się angażować bo z psychika tych mistrzów to różnie bywało. No nic, trzeba walczyc, a Miodulski niech zbiera hajs na lepszych wykonawcoe, albo się wypiszemy z gry o jakieś cele ... No chyba, że celem jest opierdolic Lech czy Jagę to nie mam pytań ...

Legionista Awatar Runi
    Oczywiście , że tak.
    Rywal był co najwyżej średni.
    W sumie wystarczyło im oddać piłkę i jedyne co byli w stanie stworzyć to 3-4 sytuacje przez 90 minut.

Legionista
    Rzuciło się wczoraj w oczy nawalone w gacie piłkarzy mniej lub bardziej defensywnych. Przytoczy ktoś statystyki, ile było bezmyślnych wykopów spod/z naszego pola karnego do przodu, gdzie w 95% piłka wracała do Rangersow? Mam wrażenie, że więcej niż przez całą poprzednią część eliminacji. Zazwyczaj staraliśmy się jakoś to rozgrywać, a wczoraj jeb, byle do przodu. Po pierwszej połowie kilku użytkowników pisało, że miejscowi nie dadzą rady tak cisnąć do końca meczu - dali radę, z właśnie tej przyczyny. Nie musieli już ostro pressowac i biegać za nami - piłkę podawaliśmy im sami, a biegać musieliśmy my. Dlatego właśnie nie padli z sił, to my oddychaliśmy rękawami.
    Słabszy mecz zagrali wszyscy z obrony, Cafu bez pytań, Gwilia bez drygu (beznadziejne sfg!), Martins po raz drugi zesrany po szyję, Nagy wszedł i znikł, Luki coś tam próbował. Beznadziejnie słabym piłkarzem jest Kulenovic, najgorszym w Legii od lat, Niezgoda więcej zaprezentował w 40minit, niż produkt drewnopodbny przez całe eliminacje. Równie beznadziejnym prezesem, co Chorwat piłkarzem jest Mioduski - brak sukcesów to nie przypadek. Pamiętam jak "kontrowersyjne" zatrudnienie Magiery - inteligentnego piłkarza, który do kariery trenerskiej przygotowywał się praktycznie jak był jeszcze piłkarzem, został sprawdzony w Sosnowcu i dano mu szansę na Ł3. Nasz prezes poszedł dalej - dał ławkę dyrektorowi technicznemu, babskiemu trenerowi i na torcie - imbecylowi w dresie, z ego na poziomie TW Bolka, o umiejętności czytania gry na poziomie Janusza, co piłkę ogląda co dwa lata, jak nasi grają. Wczoraj kilka zmian od razu się nasuwalo - ale to trzeba być trenerem, a nie pajacem z licencją. Za rok odpada nam współczynnik z sezonu z Celticiem. Urządzamy się w dupie? Zdecydowanie, właśnie przyszły ostatnie meble.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 30-08-2019 o 07:17
    Mioduski, Vukovic - wypi.erdalac
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Sezon uważam za zakończony.

Dokładnie, przynajmniej do Kwietnia będą mogli bez większej presji kopać się po czołach.

Co mecz pokazał? Przede wszystkim obnażył zagraniczny szrot, gdyby ktoś jeszcze miał jakiekolwiek wątpliwości czy nadzieje co do jakości tych statystów zwanych piłkarzami...

Nie oszukujmy się, Rocha, Martins, Gwilia, Cafu, Kulenovic itd. itp. to zwykli statyści, którym brakuje nawet podstawowych umiejętności, takich jak przyjęcie piłki, umiejętności prostego, krótkiego podania do najbliższego kolegi z zespołu, czy celnego dośrodkowania, choćby ze stojącej piłki... Moim zdaniem to wstyd że takie ogórki mają szansę kopać w takim klubie jak Legia. I tutaj żaden trener nie pomoże choćby na ławce zasiadał sam Jurgen Klopp. Tylko pogonienie tego towarzystwa wątpliwej jakości i moralności na cztery wiatry może dać nadzieję na lepsze jutro.

Mimo słabszej dyspozycji wczoraj, można być zadowolonym z postawy defensywy. Liczby mówią wszystko, w przeciągu całych eliminacji strata jednej bramki to bardzo dobry wynik. Oczywiście obrona złożona z Polskich piłkarzy. przypadek? Statysty Rochy nie liczę, równie dobrze mogli grać trójką obrońców.

Co do sztabu trenerskiego, wstrzymałbym się z głosami o zwolnieniu trenera Vukovica, ktoś kto co chwila woła o następne nazwiska na ławce niech zastanowi się nad sobą. Jeszcze raz powtórzę że trener nie gra, a z takimi ogórkami w ofensywie "nawet Jurgen Klopp nie pomoże"... Piłkarsko wiadomo że byliśmy wczoraj słabsi, natomiast fizycznie od Szkotów nie odstawaliśmy i to jest najbardziej przykre że Mimo tego i tak odpadliśmy.

Co do klasy przeciwnika. Tak, duża firma, poważny rywal, ale to wciąż byli Szkoci. Dwa wiatraki w ofensywie a sama piłka typowo Brytyjska. Przecież wczoraj nie pokazali nic oprócz lagi z głębi pola czy ze skrzydła. W Szkocji nie grają piłkarze wybitni bo tacy od razu trafiają do Premier League. Tym większy żal że nie udało się przejść tak przeciętnego zespołu.

Panie Mioduski jeżeli jestem traktowany jak klient to jak klient poczekam sobie przynajmniej do wiosny. Wybacz Pan ale produktu piłkarsko podobnego nie kupuję, nie stać Mnie.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    . Tylko pogonienie tego towarzystwa wątpliwej jakości i moralności na cztery wiatry może dać nadzieję na lepsze jutro.
    Jeżeli nawet to zostaną zastąpieni podobnej "klasy" zawodnikami.
    Niestety, zaciskanie pasa przekłada się na jakość.

Legionista Awatar grodzisk1
    Dwumecz przegraliśmy u siebie, grając bez napastnika. Teraz sprzedamy Majeckrgo, potem Wietesa, a za rok Karbo i Praszelika. W ten sposób doczekamy do LE2. Skład na eklapę mamy mocny, może poza trenerem.

Legionista Awatar Chmielo
    Jestem zdania, że my nie mamy słabych zawodników. Wszystko polega na tym, żeby wyciągnąć z nich to co najlepsze i umiejętnie ustawić.

Tak tylko przypomnę, że Radović, który był w Legii na wylocie najpierw został przekwalifikowany na ofensywnego pomocnika i super wyglądał w duecie z Ljuboją, a później również świetnie spisywał się na szpicy za partnera mając Dudę. Cafu za Klaufurića ciągnął tę drużynę za uszy albo Vadis, który przez większość kariery był defensywnym pomocnikiem u Magiery staje się głównym rozgrywającym ... tylko, żeby tego dokonać to trzeba mieć minimum pojęcia o trenerce, a nie jechać na schemacie jeżdżenia na tyłkach rodem z Kielc i schemacie wybijania na oślep.

Którego z obecnych piłkarzy "zbudował" Vuković? Biegającego Kulenovića? Bo chyba nie Gvilię, który sensownie wyglądał już w Górniku.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Kasa będzie się zgadzać, sprzedamy Majeckiego, Wieteskę i Carlitosa i Miodek powie,, sytuacja finansowa jest stabilna"
    A do kolejnego sezonu bez pucharów dojdzie kolejny bez mistrzostwa.Ale kasa będzie się zgadzać.Tak to jest,jak ma się prezesa dla którego tabelki są ważniejsze od trofeów.Oszczędności kosztem poziomu sportowego to prosta droga na dno.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Jeżeli nawet to zostaną zastąpieni podobnej "klasy" zawodnikami.
    Niestety, zaciskanie pasa przekłada się na jakość.
    Zatrudnianie szeregu ogórków i statystów o dziwnie brzmiących nazwiskach to nie zaciskanie pasa tylko trwonienie pieniędzy. Zupełnie nie w stylu korpo podejścia.

Prawdopodobnie prezes Mioduski jest za cienki w uszach w tych sprawach i Ma mniej do powiedzenia niż mu się wydaje.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 30-08-2019 o 07:53

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Szkoda nie wykorzystanej szansy w Warszawie, Rangersi u siebie to druzyna w tym momencie poza zasięgiem. Owszem były dwie sytuacje, w których zabrakło dobrego wykonczenia. Cięzko się gra nie majac napastnika, cięzko tez awansować nie strzelając bramek. Upór Vuko w kwestii stawiania na siłę na Kulenovicia doprowadził do tego, że znów pozostanie nam oglądanie rozgrywek grupowych w telewizji.
    Z częścią podkreśloną się zgadzam, zaś to ostatnie zdanie nieco przeczy poprzedniemu. Przecież wstawił Niezgodę, który miał piłkę meczową. Jakby na jego miejscu był Wojtek Kowalczyk to wciągnąłby łosia nosem i byśmy awansowali. Ergo taktyka była dobra, zabrakło z przodu kolesia o odpowiednich umiejętnościach. Nie tylko z przodu, jedni z najlepszych w drużynie w lidze - Gwila i Cafu, na Ibrox wyglądali jak oldboye.
    Z drugiej strony nie ma w polskiej lidze drużyny, która jechałaby non stop na bramkę przeciwnika jak wczoraj Rangers. Także na swoim podwórku powinno być dobrze
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jestem zdania, że my nie mamy słabych zawodników. Wszystko polega na tym, żeby wyciągnąć z nich to co najlepsze i umiejętnie ustawić.
    Bardziej patrzę przez pryzmat ostatnich lat.
    Co nie zmienia faktu, że zarówno rok czy dwa lata temu aktualny na tamten moment skład powinien bez problemu awansować do LE.
    I równie dobrze powinien wyeliminować Rangersów bo był to zespół całkowicie w zasięgu.
    Niestety ktoś zapomniał, że w piłce potrzeba trenera.

Legionista Awatar e(L)egion
    Moim zdaniem na tyle ich w tym momencie było stać. Pieniądze nie grają, ale z reguły pomagają. Wczoraj się niestety potwierdziło, że 48 mln euro to więcej niż 30 mln euro (wartość kadry Rangers i Legii wg. transfermarkt). Mimo wszystko jeszcze dwa tygodnie temu (przed pierwszym meczem), chyba tylko najwięksi optymiści liczyli, że Rangersi w dwumeczu strzelą tylko jedną bramkę. Pierwszy mecz rozbudził apetyty, ale drugi a zwłaszcza druga połowa, rozwiała wątpliwości. I nie wierzę, że Carlitos czy ktoś tam inny by tutaj coś zmienił. Szkoci tak od 60 minuty pokazali, że jak by trzeba było to strzelili by więcej tych goli. Przy 0-0 musieli się jeszcze jakoś asekurować, bo coś tam mogła nam wpaść, ale i tak wyglądało to już na obronę Częstochowy z naszej strony. Adam Dawidziuk napisał na Twitterze, że było tak blisko ale jednocześnie tak daleko. Moim zdaniem, właśnie tak było.

Mam nadzieję, że prezes nie pomyśli teraz o żadnej rewolucji tylko da spokój, żeby ogarniać ligę. Pewnie mnie tu zaraz zjedziecie w komentarzach, ale tak właśnie uważam. Nie ma sensu wprowadzania tu kolejnego magika, zwłaszcza że to nie będzie nikt kto cokolwiek zagwarantuje. Kadra na zmagania ligowe jest wystarczająca. Za jakiś czas minie wkurw i do ligowej młócki trzeba przystępować z czystą głową. Żadne rewolucje w tym momencie nam nie pomogą.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek
    Ktoś dobrze to podsumowal na tt.

Rengersy w 2016 r walczyli o awans z 4 ligi
    My w 2016 roku graliśmy w LM

I za ten zjebany potencjał i doprowadzenie naszego klubu w to miejsce gdzie teraz jesteśmy jest winny tylko jeden człowiek !!

#teamVuko
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ktoś dobrze to podsumowal na tt.

Rengersy w 2016 r walczyli o awans z 4 ligi
    My w 2016 roku graliśmy w LM

I za ten zjebany potencjał i doprowadzenie naszego klubu w to miejsce gdzie teraz jesteśmy jest winny tylko jeden człowiek !!

#teamVuko
    O to chodzi, tylko mam wrażenie, że Mioduch (na nasze nieszczęście) nie odejdzie, bo liczy na wybudowanie akademii i działanie na takiej zasadzie jak w Rutkowscy w Poznaniu.

Te jego kompetencje strategiczne istotnie wprowadziły nas na inny poziom, szkoda tylko, że nie w tą stronę...
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Mam nadzieję, że prezes nie pomyśli teraz o żadnej rewolucji tylko da spokój, żeby ogarniać ligę. Pewnie mnie tu zaraz zjedziecie w komentarzach, ale tak właśnie uważam. Nie ma sensu wprowadzania tu kolejnego magika, zwłaszcza że to nie będzie nikt kto cokolwiek zagwarantuje. Kadra na zmagania ligowe jest wystarczająca. Za jakiś czas minie wkurw i do ligowej młócki trzeba przystępować z czystą głową. Żadne rewolucje w tym momencie nam nie pomogą.
    Mówisz o zostawieniu stażysty w roli trenera który przegrał mistrzostwo oraz puchary. Mówisz o spokój dla drużyny która w eliminacjach straciła 1 bramkę i odpadła ponieważ nikt nie wiedział że wygrywa się strzelając bramki.

Aby zbudować drużynę i fundamenty trzeba zrobić to dużo wcześniej ponieważ jak zatrudnimy trenera na 2 miesiące przed kolejnymi eliminacjami to znowu pojawią się głosy 'przecież nie mógł zbudować drużyny w 2 miesiące'. I to jest moment właśnie aby dokonać zmiany. Lepszego punktu w czasie nie będzie - puchary przegrane, do końca liga cały sezon.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    O to chodzi, tylko mam wrażenie, że Mioduch (na nasze nieszczęście) nie odejdzie, bo liczy na wybudowanie akademii i działanie na takiej zasadzie jak w Rutkowscy w Poznaniu.

Te jego kompetencje strategiczne istotnie wprowadziły nas na inny poziom, szkoda tylko, że nie w tą stronę...
    Oczywiście że nie odejdzie. Dlatego mam nadzieję że Vuko zostanie i będzie jako taka stabilizacja,która na tą buraczana ligę wystarczy.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Uprawnienia umieszczania postów