Strona 52 z 58 PierwszyPierwszy ... 242484950515253545556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,560 z 1727

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar Jestem
    Ale dajcie pełne notowania, wygrana Legii nie jest konieczna do awansu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar klinton
    Mam nadzieję, że zdziwienie będzie nie mniejsze niż po rewanżu ze Spartakiem

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    W kwestii formalnej... kursy na wygraną Legii w Glasgow:
    Totolotek 7,3
    STS: 7,93
    Fortuna, 7,9
    William Hill: 8,5
    Myślałem, że mamy trochę większe szanse
    Za to na awans około 2,80.
    Nie musimy od razu wygrywać.....

Legionista Awatar Gabro
    Legia are a big strong running team and we will need to ruthlessly stop them.
    Cieszą takie opinie szkockich kibiców. W końcu nie odstajemy fizycznie od drużyn z Wysp Brytyjskich. Dokładając do tego pomysł taktyczny Vuko....nie wygląda to najgorzej.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    i czym on się tak wyróżnił na naszym tle?
    Sądzisz że kupili go na podstawie obserwacji tego jednego meczu?

Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Sądzisz że kupili go na podstawie obserwacji tego jednego meczu?
    Tylko, że włoskie media podają, że Milan dopina właśnie transfer napastnika Atletico M. - Angela Correi za ok 40 mln. O Morelosu nie widziałem żadnych wzmianek.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Jest gdzies lista powolanych na mecz w Glasgow? Bo nie moge nigdzie znalezc a pewien portal pisze ze Carlitos jedzie jednak.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Jest gdzies lista powolanych na mecz w Glasgow? Bo nie moge nigdzie znalezc a pewien portal pisze ze Carlitos jedzie jednak.
    Kumpel robił sobie z nim zdjęcie na lotnisku zresztą sam wstawiał z lotniska a więc na pewno jedzie.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Swoją drogą profesjonalnie to wygląda, że dają mu wolne na mecz ligowy w sytuacji gdy jak się okazało nic nie jest uzgodnione i pewne W weekend też wolne?

Legionista Awatar Jestem
    Skoro i tak nie zagra, to co za różnica?
    Carlitos to trzeci wybór teraz, nawet nie drugi.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Przed hotelem w Glasgow:

Kadra Legii na mecz w Glasgow:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Paweł Stolarski, Luis Rocha, Igor Lewczuk, Michał Karbownik

Pomocnicy: Cafu, Dominik Nagy, Andre Martins, Mateusz Praszelik, Walerian Gwilia, Luquinhas, Tomasz Jodłowiec, Marko Vesović, Domagoj Antolić

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Sandro Kulenović.

Więcej: https://legia.net/news/legionisci-do...-glasgow/75077
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 28-08-2019 o 16:43

Legionista Awatar Budyń_70
    Zabrali go ze sobą, by trochę Szkotów postraszyć przed meczem...hehe

Artur Boruc ma przylecieć na mecz Legii do Glasgow. "Bardzo liczymy na jego obecność"

Wiele wskazuje, że na czwartkowym meczu Legii z Rangersami pojawi się Artur Boruc. Obecnie bramkarz Bournemouth, ale przede wszystkim były bramkarz Legii i Celticu, czyli największego wroga Rangersów.

- Cała Legia, zawsze razem - zachęcał Artur Boruc kibiców Legii w krótkim spocie, który był pokazywany na stadionowych telebimach przy okazji meczu z Zagłębiem Lubin (1:0). Czyli cztery dni przed pierwszym spotkaniem Legii z Rangersami (0:0), na którym zresztą 39-letni Boruc miał się pojawić. Ostatecznie do Warszawy nie dotarł. Teraz ma jednak dotrzeć do Glasgow.

- Ma przylecieć, bardzo liczymy na jego obecność - słyszymy w Legii. Sprzyjającą okolicznością na pewno jest to, że Boruc do Glasgow ma bliżej niż do Warszawy. Od lat mieszka bowiem na Wyspach. A Bournemouth, gdzie obecnie gra, dzieli od Glasgow niespełna półtorej godziny samolotem. Ale przekonać może go nawet nie tyle sama odległość, ile obecność na meczu Andrzeja Fonfary. Byłego mistrza świata IBO w wadze półciężkiej, a prywatnie wielkiego kibica Legii i bliskiego przyjaciela Boruca.
    „Ja ich po prostu nie lubię”

Boruc był bramkarzem Legii w latach 1999-2005. Z niej trafił właśnie do Celticu. Najpierw na wypożyczenie. Po kilku miesiącach za 1,5 mln euro został jednak wykupiony przez szkocki klub, gdzie przez pięć lat gry rozkochał w sobie katolicką część Glasgow. Dla kibiców Celticu szybko stał się „Świętym bramkarzem” ["Holy Goalie"]. Śpiewali piosenki na jego cześć, prezentowali oprawy, a on odwdzięczał im się dobrą grą i… prowokowaniem znienawidzonych Rangersów.

Słynny tatuaż na brzuchu przedstawiający małpę, która załatwia swoją potrzebę fizjologiczną na herb Rangersów. Manifestowanie wiary, błogosławienie protestanckich kibiców Rangers na trybunach czy paradowanie przed nimi w koszulce z wizerunkiem Jana Pawła II. - Rangersi? Ja ich po prostu nie lubię i nigdy nie polubię. Oni też powinni szczerze przyznać, że mnie nie lubią, bo tak po prostu jest - mówił Boruc w 2007 roku po przegranych przez Celtic 0:3 derbach z Rangersami.

Legia do Szkocji przyleciała w środę po południu. Wieczorem na stadionie Ibrox odbędzie trening, gdzie dzień później o 20.45 zmierzy się z Rangersami. Stawką spotkania będzie awans do fazy grupowej Ligi Europy. Na meczu spodziewanych jest około tysiąca kibiców z Polski.
    http://www.sport.pl/pilka/7,65042,25...ow-bardzo.html

A co się dzieje z Novikovasem? Mówili, że jakas drobna kontuzja, a przeciąga się to już dość długo.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Nissin Zobacz posta
    A co się dzieje z Novikovasem? Mówili, że jakas drobna kontuzja, a przeciąga się to już dość długo.
    Przeciągają żeby oskarżyć Białystok o wciśnięcie wadliwego towaru i nie płacić tych 300k.

Legionista Awatar Marcino
    1:1, po strzale Wieteski głową po dośrodkowaniu Vako. Tak to widzę i nikt nie zabroni mi marzyć
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    1:1, po strzale Wieteski głową po dośrodkowaniu Vako. Tak to widzę i nikt nie zabroni mi marzyć
    A kto to Vako? Gruzin ma taką ksywkę?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A kto to Vako? Gruzin ma taką ksywkę?
    Tak, nawet na fb się tak nazwał. Waleri, Walerian to po prostu Vako.

Legionista
    no przecież na Kazaishviliego tak samo wołali.

O to nastał ten dzień....ja pierdolle, ale jestem podekscytowany, oby wieczorem był wielki banan na japie

Legionista Awatar klinton
    Mam nadzieję, że przelewy od Morta sprawnie dotarły do Słowenii.

Legionista
    Awansować, tego nam trzeba i nie chodzi tutaj nawet o kasę, dla mnie ważniejszy jest ranking, jeśli chcemy w pierwszych rundach mieć ogórków i być rozstawieni w kolejnych latach to musimy odrobić stracone punkty za sezon 14/15, które nam odpada. W tym sezonie startujemy z poziomu 24,5 pkt, czyli jesteśmy rozstawieni na każdym etapie eliminacji LE, póki co na kolejny sezon nasz ranking wynosi 17 pkt ,a to w tym sezonie nie daje rozstawienia w IV el LE, o LM nie wspominać, bo w tym sezonie nawet nasz ranking na ten sezon nie dawałby nam rozstawienia nawet III rundzie el. LM, a przy 17 pkt za rok gdybyśmy odpadli już teraz z pucharów nie ma gwarancji na rozstawienie nawet w II rundzie el. LM.
    Podsumowując, kasa, kasą, emocje emocjami na cała jesień, ale równie ważne jeśli nie najważniejsze są punkty w rankingu klubowy. Nawet awansując do LE i nic tam nie ugrywając więcej niż zwycięstwo i remi lub 3 remisy zakończymy sezon z rankingiem 17.5, w grupie trzeba by był dobrze zagrać aby odrobić punkty i zachować obecny ranking 24,5 pkt trzeba wgrywać w grupie 5 meczów.
    Dzisiejszy mecz może mieć kluczowe znaczenie dla Legii na najbliższe lata, być może ten dwumecz z Rangers może być równie kluczowym jak wygrana batalia ze Spartakiem Moskwa, od tamtego momentu zaczęła się hossa nasz na arenie między narodowej, oby teraz po dwóch latach posuchy było podobnie.
    Styl nieważny, awans za wszelka cenę się liczy. Ale nawet jeśli byśmy odpadli, dać szanse Vuko układać te klocki, niech pracuje spokojnie.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Mam nadzieję, że przelewy od Morta sprawnie dotarły do Słowenii.
    Ponoć osobiście pojechał. Żadnych śladów. Gotówka.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Ależ mnie irytuje że przed takim meczem to forum praktycznie nie żyje. A wystarczy że Legia przegra losowy mecz w lidze to 10 stron potem potrafi być napierdolonych z gorzkimi żalami.

Gintleman Awatar księciuniu
    Masz jakiś zakaz pisania przedmeczowych analiz?
    Jeżeli nie, to śmiało
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    co tu pisać i analizować, powieziemy frajerów trójką do przerwy a potem będzie można dopiero zacząć liczyć bramki

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Masz jakiś zakaz pisania przedmeczowych analiz?
    Jeżeli nie, to śmiało
    No nie mam.

Zaczynam analizę:
    JAZDA Z KVRWAMI

Gintleman Awatar księciuniu
    No i forum ożyło.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Ależ mnie irytuje że przed takim meczem to forum praktycznie nie żyje. A wystarczy że Legia przegra losowy mecz w lidze to 10 stron potem potrafi być napierdolonych z gorzkimi żalami.
    Lepiej tak niż jakieś bzdurne o jakiś przelewach Morta...

Dawać kuurwa już tych Rangersów.

Uprawnienia umieszczania postów