Strona 51 z 58 PierwszyPierwszy ... 41474849505152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,530 z 1727

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Super mecz w wykonaniu Legii. Kolejny na 0 z tyłu. Mi się ten styl podoba Żelazna defensywa. Dobrze to Vukovic poukładał. Nie będzie na nas bata w lidze z tą obroną i środkiem. Igor Lewczuk - człowiek meczu Do noty 10 zabrakło gola, a szanse było. Za tydzień wygrana, bądź bramkowy remis i jesteśmy w raju!
    Do boju Legia marsz!
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ

Panie Darku, jaka jest szansa żeby z Legii Pan w******ł?

Legionista Awatar bambino
    Może nie chodzi o jakiekolwiek sympatyzowanie części forumki z Carlitosem? Tylko o jakąkolwiek zmianę za Chorwata.
    Gdyby wyborem nr 2 byłby Rafał Siemaszko to część osób i tak chciałaby zobaczyć jak on się zaprezentuje, czy lepiej opanował przyjęcie piłki etc.
    #MiśKazekteam

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A właśnie wyglada na to, ze Vuko ocenia go nie za strzelanie, tylko np. za tę walkę o każdą piłkę i przygotowanie fizyczne, z czego Niezgoda raczej nie słynie. I tego oczekiwał wczoraj od napastnika.
    Z tym ze wiesz, od takich rzeczy to sa obroncy, id takich rzeczy jest Cafu czy Gvila... A napastnik owszem, tez powinien wspomagac w walce o pilke, ale przede wszystkim wychodzic na pozycje i szukac bramki. Kulenovic tego nie robi, albo robi „na alibi” - udaje ze sie pokazuje w sytuacji liedy wiadomo ze podani raczej nie dostaje. Poza tym przegrywa glowki, pojedynki biegowe, daje sie przepychac... Naprawde nie wiem co moglbym znalezc na jego obrone. A nie jestem do niego uprzedzony - w zeszlym sezonie nawet liczylem ze bedzie z niego niezly kon.

Gintleman Awatar księciuniu
    Co do zasady masz rację. A od zasady są wyjątki i takim wyjątkiem jest Vuko i jego wizja broniącego napastnika (w przypadku niektórych przeciwników może i uzasadniona). I do tej wizji Kulenovic pasuje bardziej niż Carlitos czy Niezgoda.
    Nie twierdzę, że tę wizję podzielam, ale jestem w stanie ją zrozumieć i jakoś się to sensownie układa, w odróżnieniu od sytuacji, gdyby np. chciał opierać grę na atakach skrzydłami i wrzutkach w pole karne, a jako jedynego napastnika wystawiałby Carlitosa. Wtedy uznałbym, ze dobierane „zasoby ludzkie” są nieodpowiednie do taktyki; w obecnej sytuacji jest inaczej.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Żeby się nie powtarzać, bo większość już została napisana, dodam tylko, że Rocha mocno odstaje od trójki naszych obrońców. Wczoraj to było aż za bardzo widoczne. A jego wejście na żółtą kartę strasznie nieodpowiedzialne. Zdecydowanie najsłabsze ogniwo w defensywie a nie ma dla niego alternatywy. Kontynuujemy tradycję grania cały sezon jednym lewym obrońcą.
    Zgadzam się. W ofensywie jeszcze coś tam zagrał, ale gra defensywna dramat. Praktycznie w każdej interwencji spóźniony co kończyło się faulami, niestety za wysokie progi dla niego. W zasadzie obstawiałem, że jeśli przegramy ten mecz to właśnie przez słabość lewej strony defensywy i w sumie trochę mnie dziwiło, że Rangersi nie atakowali głównie prawą stroną żeby to wykorzystać.

Legionista Awatar Jestem
    Tak trochę rozglądam się po Polsce piłkarskiej i chyba wielu zostało sklejone wiadomo co, ponieważ dowolna inna drużyna z eklapy wczoraj popłynęłaby z kretesem - świadomość tego faktu w Polsce jest bezdyskusyjna i mam nadzieję, że wreszcie drużyny z eklapy znów zaczną wychodzić na mecze z nami z dużą kupą w gaciach

p.s. Co do Kule to już w lebiegach wyraziłem swoje zdanie, ale powtórzę innymi słowy, zagrał wczoraj swój najlepszy mecz w sezonie mimo kilku drewnianych zagrań, ma swoje wielkie ograniczenia, a Lopez być może powinien wejść w okolicach 75 minuty. Niestety nie znamy do końca dyspozycji Jarka. To duży problem i my go nie rozwiążemy, chyba że wreszcie Aco jednak podejmie próbę i wyśle Sandro na przynajmniej jeden mecz do rezerw.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Najbardziej może podobać się wypowiedź pomeczowa Igora Lewczuka. Reszta zespołu, na czele z Prezesem Mioduskim i trenerem Vukovicem powinna mieć właśnie takie podejście. Rangers klub poważny ale to wciąż Szkocka piłka, słabsza nawet od Naszej. Przecież Szkotów eliminował w pucharach nawet Śląsk Wrocław, ogólnie bilans potyczek z Nimi Mamy dodatni. Także czułem niedosyt wczoraj po meczu i osobiście będę bardzo zawiedziony jeżeli w Glasgow Legia nie wywalczy awansu.

Co do sytuacji z napastnikami, nie wierzę że Vukovic to sabotażysta. Po prostu Kulenovic bardziej pasuje do koncepcji. Dziwi Mnie wielka wiara w umiejętności Carlitosa i przekonanie że poradziłby sobie lepiej z takim przeciwnkiem jak Rangers. Przypominam że Europejskie puchary to inna para kaloszy niż "skopana" Ekstraklasa.

Legionista Awatar Neg
    Muszę zwrócić honor Vuko Legia wyglądała naprawdę solidnie. Odnośnie Rangersów to sprawdziło się to o czym pisałem. Mają świetną jakość w pomocy i bez problemu rozgrywali długo piłkę. Na szczęście ich ofensywa zawiodła. W defensywie to czego się spodziewać można było. Byli mocno elektryczni. Mimo wszystko mecz w Szkocji to będzie inna para kaloszy bo Szkoci muszą wygrać to spotkanie. Nam wystarczy bramkowy remis.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Neg
    Zespół wart (wg transfermarkt) 48,15 mln Euro, po wydaniu w ostatnim okienku na transfery 4,68 mln Euro (bez praktycznie żadnych sprzedanych) przyjechał do zespołu wartego 30,5 mln Euro, który w ostatnim okienku sprzedał piłkarzy na 5,56 mln Euro, a kupił za 1,85 mln Euro.
    Aż dziw bierze, że ich nie puknęliśmy dwiema-trzema bramkami.

Generalnie, to Vuković ma farta, że w meczu decydującym o awansie do fazy grupowej trafiliśmy wyspiarzy, a nie np. jakąś będąca na podobnym do nich poziomie drużynę z Portugalii, Chorwacji czy inną „grającą w piłkę”. Bo drużyna, którą budował Vuko jest właśnie zbudowana na rywalizację z wyspiarzami (siła, kondycja, walka, defensywa) i obawiam się, że zupełnie by sobie nie poradziła z przeciwnikiem grającym inna piłkę.
    Po tym komentarzu naszła mnie taka refleksja. Rangersi w 2012 roku zostali zdegradowani do 4 ligi Szkockiej z ok 150 mln długiem liczony w euro.. W 2016 roku wrócili do pierwszej klasy rozgrywkowej i dziś biją się z Legia jak równy z równym i mało tego przyjązdzaja tu w roli faworytów. To daje nam odpowiedź tylko jakie postępy czyni Legia po ładnych paru latach grania w Europejskich Pucharach i nawet LM. Dalej stoimy w miejscu niestety i to jest przykre..
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Traper
    Prawdę mówiąc dziwi mnie ilość zachwytów po wczorajszym meczu. Powinniśmy ten mecz wygrać i nieważne ile milionów wydali Rangersi na wzmocnienia, wczoraj byli do ogrania a my tego nie wykorzystaliśmy i jest to nasza porażka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Po tym komentarzu naszła mnie taka refleksja. Rangersi w 2012 roku zostali zdegradowani do 4 ligi Szkockiej z ok 150 mln długiem liczony w euro.. W 2016 roku wrócili do pierwszej klasy rozgrywkowej i dziś biją się z Legia jak równy z równym i mało tego przyjązdzaja tu w roli faworytów. To daje nam odpowiedź tylko jakie postępy czyni Legia po ładnych paru latach grania w Europejskich Pucharach i nawet LM. Dalej stoimy w miejscu niestety i to jest przykre..
    a to tylko Legia grała w LM? Inne europejskie drużyny to występują w lidze "6"? Wszyscy chcą iść do przodu, a teraz to nie jest takie łatwe. Na czym ma polegać ten rozwój? Poziom drużyny? Jesteśmy w takim miejscu (i nie oszukujmy się - zawsze będziemy), że dziś jest drużyna, jutro nie ma drużyny. Przychodów nagle bardzo nie zwiększysz. Jedyne pole na jakim możemy budować wizję świetlanej przyszłości, to akademia. Szkolenie młodych talentów, które najpierw podniosą poziom sportowy drużyny, a potem przyniosą kasę. Dużo dużo kasy. No i tą drogą staramy się iść. Innej nie ma w tej części Europy, w tej lidze.

Bate ile razy grało w LM.. i co? Co takie ciekawego ta drużyna prezentuje, zaprezentowała na tle Piasta?

To co piszesz więc to generalnie populizm straszny.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Co takie ciekawego ta drużyna prezentuje, zaprezentowała na tle Piasta?
    Jeśli patrzeć na mecze rozgrywane w tamtym czasie, można zadać pytanie, co my zaprezentowaliśmy w meczu z Gibraltarem lub Finami? Jak widać po naszym przykładzie, chyba bez sensu oceniać jakis zespół po 1 rundzie eliminacji?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Może wymienisz pozostałe spotkania czy manipulujesz wybierając mecze pod swoją tezę ?
    Jakie pozostałe spotkania? Nie wybrałem pod żadną tezę, tylko ostatnie rundy eliminacyjne w jakich graliśmy.
    Jeżeli nie pamiętasz pozostałych wyników to proszę bardzo:
    2016: II. Zrinjski (1-1, 2-0), III. Trenczyn (0-0 i 1-0) + Dundalk = 3 wygrane, 3 remisy
    2017: II. Mariehamn (3-0 i 6-0), III. Astana (1-3, 1-0) + Sheriff = 3 wygrane, 2 remisy, 1 porażka
    2018: wiadomo...
    2019: 3 wygrane, 4 remisy

Faktycznie, powyższe obala moją tezę... tamte składy na pewno wytarłyby podłogę Rangersami.

Co do zasady masz rację. A od zasady są wyjątki i takim wyjątkiem jest Vuko i jego wizja broniącego napastnika (w przypadku niektórych przeciwników może i uzasadniona). I do tej wizji Kulenovic pasuje bardziej niż Carlitos czy Niezgoda.
    Nie twierdzę, że tę wizję podzielam, ale jestem w stanie ją zrozumieć i jakoś się to sensownie układa, w odróżnieniu od sytuacji, gdyby np. chciał opierać grę na atakach skrzydłami i wrzutkach w pole karne, a jako jedynego napastnika wystawiałby Carlitosa. Wtedy uznałbym, ze dobierane „zasoby ludzkie” są nieodpowiednie do taktyki; w obecnej sytuacji jest inaczej.
    Mam podobne odczucie, choć sam wielokrotnie tutaj pisałem, że jestem za budową drużyny wokół takiego strzelca jak Carlitos. W zasadzie ten sam zarzut miałem za RSP. Tymczasem Vuković poszedł w kierunku RSP, ale wygląda na to, że nie ma przeciwko sobie drużyny (w przeciwieństwie do tamtego świra) i nieźle na tym wychodzi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Nissin Zobacz posta
    Jeśli patrzeć na mecze rozgrywane w tamtym czasie, można zadać pytanie, co my zaprezentowaliśmy w meczu z Gibraltarem lub Finami? Jak widać po naszym przykładzie, chyba bez sensu oceniać jakis zespół po 1 rundzie eliminacji?
    Ok. W takim razie: co zaprezntowało BATE na tle FK Astana?
    BTW przypominam sobie zjeby, jakie szły na (L) za porażkę z Kazachami.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Jakie pozostałe spotkania? Nie wybrałem pod żadną tezę, tylko ostatnie rundy eliminacyjne w jakich graliśmy.
    Jeżeli nie pamiętasz pozostałych wyników to proszę bardzo:
    2016: II. Zrinjski (1-1, 2-0), III. Trenczyn (0-0 i 1-0) + Dundalk = 3 wygrane, 3 remisy
    2017: II. Mariehamn (3-0 i 6-0), III. Astana (1-3, 1-0) + Sheriff = 3 wygrane, 2 remisy, 1 porażka
    2018: wiadomo...
    2019: 3 wygrane, 4 remisy

Faktycznie, powyższe obala moją tezę... tamte składy na pewno wytarłyby podłogę Rangersami.
    Hm . A czy ja pisałem coś o meczach w Europie ? ( a bardziej ograniczałem swoją tezę do takich meczów ).

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    a to tylko Legia grała w LM? Inne europejskie drużyny to występują w lidze "6"? Wszyscy chcą iść do przodu, a teraz to nie jest takie łatwe. Na czym ma polegać ten rozwój? Poziom drużyny? Jesteśmy w takim miejscu (i nie oszukujmy się - zawsze będziemy), że dziś jest drużyna, jutro nie ma drużyny. Przychodów nagle bardzo nie zwiększysz. Jedyne pole na jakim możemy budować wizję świetlanej przyszłości, to akademia. Szkolenie młodych talentów, które najpierw podniosą poziom sportowy drużyny, a potem przyniosą kasę. Dużo dużo kasy. No i tą drogą staramy się iść. Innej nie ma w tej części Europy, w tej lidze.

Bate ile razy grało w LM.. i co? Co takie ciekawego ta drużyna prezentuje, zaprezentowała na tle Piasta?

To co piszesz więc to generalnie populizm straszny.
    Nie jest to łatwe? Teoretycznie jest bo każdy kto chciał zrobić krok na przód to mu sie to udawało inwestując w scauting czy akademię. Piłka klubowa Belgijska nie jest jakas mocna a wszyscy wiemy jakich piłkarzy generują ich szkółki przez co stać ich na lepsze transfery chociażby. Portugalska piłka klubowa jest mocna? Sporting kilka lat temu nie pokazal nic przeciwko nam a jednak to w ich klubie grali Luis Nani, Ronaldo, Figo.. Mimo łapówkarstwa i mafii dalej w cenie są Chorwackie talenty.

Nie jestem w stanie pojąć tej polskiej mentalności odnośnie sportów i zadawalania się minimalizmem mimo iż w innej dyscyplinie jak siatkówka jesteśmy jednym z najlepszych krajów na świecie. Jesteśmy zadowoleni po spotkaniach, które najlepsi zawodnicy uznaliby za blamaż i wstyd. Cieszymy się z awansu do grupy LE gdzie awansuje masa gownianych drużyn. Tak samo teraz panuje ogólne zadowolenie chociaz nie wiem z czego jak on wielu lat w żaden sposób poza stadionem nie povzynilismy wielkiego progresu. Mogę wręcz napisac, ze zrobiliśmy zaledwie kilka kroków na przód w wielomilowej podróży.. Podałem przykład Rangersów bo jak ktos wspomniał ich piłka klubowa nie jest niewiadomo jak siłka a reprezentacja jest rzadka a mimo to klub z 150 mln długiem, zdegradowany do 4 ligi wraca bardzo szybko do pierwszej klasy rozgrywkowej i na tle Legii gra zajebiscie dojrzała piłkę w ktorej widac fajna myśl szkoleniową. Gola frajerów tak jak wszyscy chcielibyśmy abyśmy i my golili.

Tyle lat ogladam Legie. Tyle lat kibicuje i Leśnodorski, Berg i Celtic dały mi ogromne nadzieję. Wtedy zaczęliśmy grać jak fajny średni europejski klub, który może zaskoczyć pozytywnie w LE czy wkraczając do LM powoli i znowu wszystko pierdoleło i gramy takie gowno na początku sezonu, ze każdy wynik był możliwy z amatorami *****.. Jeśli będziemy się oglądać ciagle na kluby, którym się nie udało i będziemy się tym pocieszać to naprawę kroku w przód nie zrobimy by kogokolwiek dogonić. I nie uważam aby było trudniej w obecnej formie eliminacyjnej się rozwijać i grać w EuroPucharach.
    Jeśli chodzi o piłkę to mamy mentalność minimalizmu.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    From 3m 25 of this video Gerrard says Legia made among the best atmosphere he has seen in his career. I agree with him. Appreciation from Scotland and good luck this season.
    https://www.youtube.com/watch?v=u06rT14IgY8

[Z 3m 25 tego filmu Gerrard mówi, że Legia stworzyła najlepszą atmosferę, jaką widział w swojej karierze. Zgadzam się z nim. Uznanie ze Szkocji i powodzenia w tym sezonie.]

Gerrard:
    "It's a very tough environment. I am sure [Ryan Jack] will back that up. The noise was deafening from start to finish. One of the best atmospheres I've ever been involved in and I've been in football for a long time. Credit to the Legia fans".

[To bardzo trudne środowisko. Jestem pewien, że [Ryan Jack] to poprze. Hałas był ogłuszający od początku do końca. Jedna z najlepszych atmosfer, w jakich kiedykolwiek byłem zaangażowany i od dłuższego czasu gram w piłkę nożną. Podziękowania dla fana Legii]

Witamy w Glasgow

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Hm . A czy ja pisałem coś o meczach w Europie ? ( a bardziej ograniczałem swoją tezę do takich meczów ).
    Jeżeli chcesz porównywać do meczów z Ajaxem, Realem i Sportingiem lub losowo wybranych ligowych to droga wolna. Tyle, że logiki w tym nie ma żadnej.

Legionista Awatar Gabro
    https://www.dailystar.co.uk/sport/fo...mpression=true

Skrzydłowy Ojo z lekką kontuzją, ale powinien wrócić na mecz z nami.

Legionista Awatar Gabro
    https://www.thescottishsun.co.uk/spo...mpression=true

Możliwe, że Morelos już na walizkach.

Legionista Awatar r9robins
    * Jesteśmy zadowoleni po spotkaniach, które najlepsi zawodnicy uznaliby za blamaż i wstyd.

* Jeśli chodzi o piłkę to mamy mentalność minimalizmu.
    Trudno się z tym nie zgodzić.
    Nawet na tym forum często zdarzają się komentarze, że "tu nie Barcelona", "kup sobie karnet na Camp Nou" itp. Tak bardzo wrośliśmy w tę naszą siermiężność, że wyrwanie się z niej wydaje się niemożliwością.

Legionista Awatar Runi
    Jeżeli chcesz porównywać do meczów z Ajaxem, Realem i Sportingiem lub losowo wybranych ligowych to droga wolna. Tyle, że logiki w tym nie ma żadnej.
    Jeżeli chcesz porównywać do meczów z Sheriffem, Astaną, Dundelade lub losowo wybranych ligowych to droga wolna. Tyle, że logiki w tym nie ma żadnej.

A tak na poważnie,
    chyba nie da się ukryć , że troszeczkę jakości w ofensywie ( w tym napastnik z prawdziwego zdarzenia) pozwoliło by szkotów ukłuć.

Legionista Awatar rey
    Nie jest to łatwe? Teoretycznie jest bo każdy kto chciał zrobić krok na przód to mu sie to udawało inwestując w scauting czy akademię. Piłka klubowa Belgijska nie jest jakas mocna a wszyscy wiemy jakich piłkarzy generują ich szkółki przez co stać ich na lepsze transfery chociażby. Portugalska piłka klubowa jest mocna? Sporting kilka lat temu nie pokazal nic przeciwko nam a jednak to w ich klubie grali Luis Nani, Ronaldo, Figo.. Mimo łapówkarstwa i mafii dalej w cenie są Chorwackie talenty.

Nie jestem w stanie pojąć tej polskiej mentalności odnośnie sportów i zadawalania się minimalizmem mimo iż w innej dyscyplinie jak siatkówka jesteśmy jednym z najlepszych krajów na świecie. Jesteśmy zadowoleni po spotkaniach, które najlepsi zawodnicy uznaliby za blamaż i wstyd. Cieszymy się z awansu do grupy LE gdzie awansuje masa gownianych drużyn. Tak samo teraz panuje ogólne zadowolenie chociaz nie wiem z czego jak on wielu lat w żaden sposób poza stadionem nie povzynilismy wielkiego progresu. Mogę wręcz napisac, ze zrobiliśmy zaledwie kilka kroków na przód w wielomilowej podróży.. Podałem przykład Rangersów bo jak ktos wspomniał ich piłka klubowa nie jest niewiadomo jak siłka a reprezentacja jest rzadka a mimo to klub z 150 mln długiem, zdegradowany do 4 ligi wraca bardzo szybko do pierwszej klasy rozgrywkowej i na tle Legii gra zajebiscie dojrzała piłkę w ktorej widac fajna myśl szkoleniową. Gola frajerów tak jak wszyscy chcielibyśmy abyśmy i my golili.

Tyle lat ogladam Legie. Tyle lat kibicuje i Leśnodorski, Berg i Celtic dały mi ogromne nadzieję. Wtedy zaczęliśmy grać jak fajny średni europejski klub, który może zaskoczyć pozytywnie w LE czy wkraczając do LM powoli i znowu wszystko pierdoleło i gramy takie gowno na początku sezonu, ze każdy wynik był możliwy z amatorami *****.. Jeśli będziemy się oglądać ciagle na kluby, którym się nie udało i będziemy się tym pocieszać to naprawę kroku w przód nie zrobimy by kogokolwiek dogonić. I nie uważam aby było trudniej w obecnej formie eliminacyjnej się rozwijać i grać w EuroPucharach.
    Jeśli chodzi o piłkę to mamy mentalność minimalizmu.
    Kiedy oni grali tę "zajebiście dojrzałą piłkę" na naszym tle? Że niby w czwartek? To chyba inny mecz oglądaliśmy.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Gabro
    Na tweeterze Szkoci piszą, że Morelos odchodzi do AC Milan za 24m. Jest nawet zdjęcie z lotniska. Ma zagrać w czwartek z nami.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Ale kasa to gruba sprawa.. i czym on się tak wyróżnił na naszym tle? A u nas święto, bo ktoś za 5mln odejdzie..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 26-08-2019 o 12:20

Legionista Awatar Budyń_70
    To może nie będzie się mu już tak chciało w czwartek......patrzę tu pod kątem ewentualnie odniesionej kontuzji w meczu z nami.

Legionista Awatar Adin
    Płaca za potencjał. Krzysio Piątek lubi to
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

W kwestii formalnej... kursy na wygraną Legii w Glasgow:
    Totolotek 7,3
    STS: 7,93
    Fortuna, 7,9
    William Hill: 8,5
    Myślałem, że mamy trochę większe szanse

Legionista Awatar e(L)egion
    Nawet Fortuna w nas nie wierzy
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Bootleg