Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 354142434445
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 1330

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Tych wszystkich Scottów, Ryanów i Joeyów to jakoś bym się przesadnie nie obawiał - trzeba pamiętać, że wyspiarski zespół naszym powinien bardziej stylowo pasować niż chociażby sposób gry takiej Crveny Zvezdy, wiec bez przesadniego respektu.
    O to to. Tak na szybko, historycznie, z wyspiarskich chyba tylko z Man United mieliśmy problemy. W międzyczasie jechaliśmy z mistrzem Anglii-Blackburn, Celtikiem, nie wspominając o tych innych irlandzkich i walijskich ogórkach. Kiełbachy w górę i golimy tych frajerów.

Tak na serio, liczę na utrzymanie super gry w defensywie i kilka bramek Kulenovica

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista Awatar Ciechu
    Nie taki diabeł straszny...

Tak będzie

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar SzydeL
    Miejmy nadzieję, że forma właśnie przychodzi i za kilka tygodni wraz z obrońcami Aco będziemy mogli powiedzieć "A nie mówiłem? Dajcie mu czas."
    Wygląda to coraz lepiej, miejmy nadzieję, że jutro zagramy dobry mecz, a i głowy piłkarzykom się trochę odblokują.
    Rangersi? Cholernie ciężkie zadanie, ale osobiście uważam, że jak ugramy korzystny wynik u siebie (minimum 1 bramkowe zwycięstwo) to po 2 sezonach przerwy wracamy do grupy europejskich pucharów.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Oglądam właśnie mecz ligowy Rangersów i to wygląda gorzej niż kopanina w słynnych poniedziałkach z Ekstraklasą. Nie wiem tylko czy to ich wyjściowy skład czy wystawili rezerwy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Oglądam właśnie mecz ligowy Rangersów i to wygląda gorzej niż kopanina w słynnych poniedziałkach z Ekstraklasą. Nie wiem tylko czy to ich wyjściowy skład czy wystawili rezerwy.
    90% rezerwy

Jak długo potrwa przerwa Obradovicia?

Legionista Awatar alfa
    Na pewno nie będzie gotowy na mecze z Rangersami, bo właśnie został wykreślony z listy zgłoszonych do 4. rundy eliminacji

Legionista Awatar Adin
    Ostatnio w rezerwach grał mecz, a potem już go nie było w kadrze na nastepne spotkanie dwójki? oby to nie był szklany chłopak co przyszedł brać kase i się leczyć za free.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Czepiacie się ! Miał być chłop z CV i jest ! O co wam chodzi, takich to nikt nie zadowoli

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez smiglostopy Zobacz posta
    O to to. Tak na szybko, historycznie, z wyspiarskich chyba tylko z Man United mieliśmy problemy. W międzyczasie jechaliśmy z mistrzem Anglii-Blackburn, Celtikiem, nie wspominając o tych innych irlandzkich i walijskich ogórkach. Kiełbachy w górę i golimy tych frajerów.

Tak na serio, liczę na utrzymanie super gry w defensywie i kilka bramek Kulenovica
    a gdyby z Arsenalem w 2010 r. było o punkty i z dzisiejszą defensywą... przy czym autora hat-tricka z tamtego meczu mamy w składzie także i dziś

Uprawnienia umieszczania postów