Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 354142434445
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,329 z 1329

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Tych wszystkich Scottów, Ryanów i Joeyów to jakoś bym się przesadnie nie obawiał - trzeba pamiętać, że wyspiarski zespół naszym powinien bardziej stylowo pasować niż chociażby sposób gry takiej Crveny Zvezdy, wiec bez przesadniego respektu.
    O to to. Tak na szybko, historycznie, z wyspiarskich chyba tylko z Man United mieliśmy problemy. W międzyczasie jechaliśmy z mistrzem Anglii-Blackburn, Celtikiem, nie wspominając o tych innych irlandzkich i walijskich ogórkach. Kiełbachy w górę i golimy tych frajerów.

Tak na serio, liczę na utrzymanie super gry w defensywie i kilka bramek Kulenovica

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista Awatar Ciechu
    Nie taki diabeł straszny...

Tak będzie

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar SzydeL
    Miejmy nadzieję, że forma właśnie przychodzi i za kilka tygodni wraz z obrońcami Aco będziemy mogli powiedzieć "A nie mówiłem? Dajcie mu czas."
    Wygląda to coraz lepiej, miejmy nadzieję, że jutro zagramy dobry mecz, a i głowy piłkarzykom się trochę odblokują.
    Rangersi? Cholernie ciężkie zadanie, ale osobiście uważam, że jak ugramy korzystny wynik u siebie (minimum 1 bramkowe zwycięstwo) to po 2 sezonach przerwy wracamy do grupy europejskich pucharów.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Hello, I am a fan of Rangers and made a profile to answer any questions you may have before travelling to Glasgow. Admin, ban if not allowed. Thank you.

Witam, jestem fanem Rangersów i stworzyłem profil, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć przed podróżą do Glasgow. Administrator, ban, jeśli nie jest dozwolony. Dziękuję Ci.

Cytat Zamieszczone przez Ciechu Zobacz posta
    Nie taki diabeł straszny...

Tak będzie

Looking like Rangers Bears are talking Lot about Legia!!!
    Think we no match

Forum Lot a speak Regarding Legia https://www.followfollow.com/forum/t...ls-2017.85987/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BigMargusCCS Zobacz posta
    Looking like Rangers Bears are talking Lot about Legia!!!
    Think we no match

Forum Lot a speak Regarding Legia https://www.followfollow.com/forum/t...ls-2017.85987/
    We in Glasgow are looking forward to a good atmosphere in both games and hope the shared values of our supporters will result in a good experience for us all.

Oglądam właśnie mecz ligowy Rangersów i to wygląda gorzej niż kopanina w słynnych poniedziałkach z Ekstraklasą. Nie wiem tylko czy to ich wyjściowy skład czy wystawili rezerwy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Oglądam właśnie mecz ligowy Rangersów i to wygląda gorzej niż kopanina w słynnych poniedziałkach z Ekstraklasą. Nie wiem tylko czy to ich wyjściowy skład czy wystawili rezerwy.
    90% rezerwy

Legionista
    I won't post again unless asked a question but hope we can see you drinking and enjoying the game when you come to Ibrox. You will be very welcome. Let's hope we can treat each other as we wish to be treated.

I'd be happy to help with any advice relating to travel, bars, etc.

**
    To drużyna Rangers „B” w meczu pucharowym przeciwko opozycji z niższej ligi. Joe Aribo (pomocnik) i Jordan Jones (skrzydłowy) prawdopodobnie zagrają przeciwko tobie. Najlepsze życzenia z Glasgow.

Nie będę więcej pisać, chyba że zadam pytanie, ale mam nadzieję, że zobaczymy, jak pijesz i cieszysz się grą, gdy przyjedziesz na Ibrox. Będziesz bardzo mile widziany.
    Ostatnio edytowane przez watp ; Dzisiaj o 19:10

Uprawnienia umieszczania postów