Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 354142434445
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,325 z 1325

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Tych wszystkich Scottów, Ryanów i Joeyów to jakoś bym się przesadnie nie obawiał - trzeba pamiętać, że wyspiarski zespół naszym powinien bardziej stylowo pasować niż chociażby sposób gry takiej Crveny Zvezdy, wiec bez przesadniego respektu.
    O to to. Tak na szybko, historycznie, z wyspiarskich chyba tylko z Man United mieliśmy problemy. W międzyczasie jechaliśmy z mistrzem Anglii-Blackburn, Celtikiem, nie wspominając o tych innych irlandzkich i walijskich ogórkach. Kiełbachy w górę i golimy tych frajerów.

Tak na serio, liczę na utrzymanie super gry w defensywie i kilka bramek Kulenovica

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista Awatar Ciechu
    Nie taki diabeł straszny...

Tak będzie

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar SzydeL
    Miejmy nadzieję, że forma właśnie przychodzi i za kilka tygodni wraz z obrońcami Aco będziemy mogli powiedzieć "A nie mówiłem? Dajcie mu czas."
    Wygląda to coraz lepiej, miejmy nadzieję, że jutro zagramy dobry mecz, a i głowy piłkarzykom się trochę odblokują.
    Rangersi? Cholernie ciężkie zadanie, ale osobiście uważam, że jak ugramy korzystny wynik u siebie (minimum 1 bramkowe zwycięstwo) to po 2 sezonach przerwy wracamy do grupy europejskich pucharów.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Hello, I am a fan of Rangers and made a profile to answer any questions you may have before travelling to Glasgow. Admin, ban if not allowed. Thank you.

Witam, jestem fanem Rangersów i stworzyłem profil, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć przed podróżą do Glasgow. Administrator, ban, jeśli nie jest dozwolony. Dziękuję Ci.

Cytat Zamieszczone przez Ciechu Zobacz posta
    Nie taki diabeł straszny...

Tak będzie

Looking like Rangers Bears are talking Lot about Legia!!!
    Think we no match

Forum Lot a speak Regarding Legia https://www.followfollow.com/forum/t...ls-2017.85987/

Uprawnienia umieszczania postów