Strona 42 z 59 PierwszyPierwszy ... 3238394041424344454652 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,260 z 1746

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Kilka naprawdę fajnych klepek z przodu. Gdyby na ich końcu czekał taki Niko albo Prijo, to byłby srogi wpierdol.
    O to to to, brakuje nam killera na szpicy, może gdyby udało się awansować do LE jakaś kasa by się znalazła na napastnika z prawdziwego zdarzenia, który będzie kończył akcje. Tak przecież awansowaliśmy do LM, słaba gra, żelazna obrona i Nikolić na szpicy, który w zasadzie nam zapewniał awanse w kolejnych rundach eliminacyjnych.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pigeon Zobacz posta
    Ja się na prawde bardzo cieszę z wygranej ale ta radość nie przysłania mi stylu jaki prezentujemy. Vuko nie ma wyczucia gry. Dziś świetnie zagrał Cafu, który grał tylko dzięki kontuzji Antolicia. O zmianach w trakcie meczu nie wspomnę bo o tym już tu mówili inni.

Gry Kulenovicia nie mogę wytłumaczyć niczym innym jak chęcią sprzedaży (choć im więcej gra tym szansa na sprzedaż maleje).

Dziś graliśmy z bardzo słabą drużyną, która w dodatku jest przed sezonem i tylko dlatego wygraliśmy. Stylu w naszej grze nie widzę. Dziękuje za Gwilię, który cały czas daje nadzieję na lepsze jutro. Mamy dobrych zawodników, których musi poukładać trener. Vuko tego nie zrobi a bez tego z poważniejszą drużyną odpadniemy.
    Ja to jednak inny mecz oglądałem, jeżeli czytam, że stylu nie mamy..., kolejny mecz na zero z tyłu, widać, że u Vukovica najważniejsze jest zabezpieczenie tyłów, co na Rangersów będzie dobrym pomysłem, i uważam,że z tą grą co dziś mamy spore szanse z nimi powalczyć, bo to nie żadne mityczne Glasgow Rangers z początku wieku, ale dalej zespół, który próbuje się odbudować, a z pewnością w naszym zasięgu.

Brawa Panowie, ale za awans, bo zwycięstwo z taką drużyną jak dzisiejszy rywal to powinna być formalność. Dzisiejszy obraz Greków nie różnił się specjalnie od ich meczu przy Ł3. Trochę zaatakowali, bo musieli. W końcu grali u siebie, ale te ataki były przypadkowe. Potwierdzili po prostu, że są mega ogórkami, poruszającymi się w żółwim tempie i przy próbie rozegrania potykającymi się o własne nogi, bądź wywalającymi na aut. Tym bardziej szkoda niewykorzystanej szansy na zwycięstwo u siebie. Dobrze, ze przełamaliśmy się, jeśli chodzi o skuteczność w ofensywie, ale tym razem sytuacji nie było tak wiele. Widać, że na Kulenovicu ciąży presja i krytyka. Nie wiem ,czy Vukovic dobrze robi że wsadza młodego na tak wysokiego konia od samego początku. Albo to zażre, bo w określonej taktyce Chorwat ma swoje atuty (gra na zastawkę i strącanie głową), albo nie zażre i fala krytyki będzie rosła. Nadal liczę na powrót Jarka Niezgody do optymalnej formy. Cafu zmienia oblicze tej drużyny i tyle. Nasz najlepszy piłkarz. Strach pomysleć, co by było gdyby Antolic był zdrowy i w pełni gotowy do meczu. To samo Novikovas. Gwilia potrafi grać piłką, ale bez niej jest niestety o klasę gorszy. Plusem jest to, że lubi iśc do przodu i ma gola, lubi biegać do pressingu. Może to złe wrażenie i taki moment sezonu, ale Gwilia parametry fizyczne ma średnie. Lepsze od człapaka Antolica, ale jednak. Łączy ich to, że potrafią przyzwoicie operować piłką. Vesovic powinien się ogarnąć, bo jest nieregularny. Raz na ruski rok zrobi jakiś zryw, akcje, ale facet nie ma liczb. Niech zacznie wreszcie przynosić jakieś konkretne korzyści drużynie, jak dzisiaj, bo robi to rzadko. Nie przekonują mnie argumenty, że coś tam grał w Rijece i miał liczby, bo liga - umówmy się - jest słaba. Brawo Stolar - mecz profeska. Może narzekam, ale jak pisze od jakiegoś czasu, brakuje mi w drużynie typowej 10-tki. Byśmy mieli drugiego gracza, który potrafi dograć prostopadłą piłkę. Jeden to Cafu, reszta robi to zdecydowania zbyt rzadko albo źle.

Szykuje się świetny dwumecz. Kibicowsko i sportowo. O ile o pierwsze nie trzeba się martwić, to o wynik sportowy nie do końca. Musimy poprawić grę ofensywną, wprowadzić chociaż trochę polotu i rozmachu, bo nie wierze, że z Rangersami zachowamy czyste konto bramkowe. Trzeba będzie wykorzystać to co stworzymy w ataku.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 14-08-2019 o 22:32

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Ja to jednak inny mecz oglądałem, jeżeli czytam, że stylu nie mamy..., kolejny mecz na zero z tyłu, widać, że u Vukovica najważniejsze jest zabezpieczenie tyłów, co na Rangersów będzie dobrym pomysłem, i uważam,że z tą grą co dziś mamy spore szanse z nimi powalczyć, bo to nie żadne mityczne Glasgow Rangers z początku wieku, ale dalej zespół, który próbuje się odbudować, a z pewnością w naszym zasięgu.
    Otóż to. Więcej wiary i optymizmu niektórym kibicom życzę.
    Gdybyśmy jeszcze tylko mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia...............

Legionista
    3/4 Polski ma ból tyłka, bo Legia jako jedyny reprezentant gra dalej (nie tracąc ani jednego gola) i to wygrywając na wyjeździe w trudnych warunkach klimatycznych, a na forum stypa. Bo styl do dupy, bo Carlitos nie gra, bo Vuko to amator...szukać tylko na siłę negatywów po awansie - ja tego nie rozumiem
    .. Szczególnie w obliczu dwumeczu, który nas najpewniej czeka. ..wyluzujcie i nauczcie się cieszyć rzeczami, które dla większości są niedostępne.

p.s.
    Stolarski gra coraz lepiej, środek pola mamy coraz bardziej zgrany i to widać. Lewczuk wygrał z Remym i dzięki temu nasza obrona gra bardzo dobrze. Tylko jeszcze napad do poprawy, bo tak 11ka już praktycznie wyklarowana.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Cafu profesor

Dobrze się to oglądało! Fizycznie bardzo dobrze wyglądamy. Z Rangersami mecz prawdy

Kulenovic kulą u nogi

Legionista
    A jak trafimy na Rangersów i oni też przeciw Legii nic nie będą w stanie ugrać, nie będą potrafili zagrozić, to się zacznie deprecjonowanie Szkotów. Co to za liga, której mistrz (Celtic) jest eliminowany przez rumuński Cluj? Ten sam Cluj, ktory w zeszłym roku odpadł z Luxemburskim Dudelange w bojach o LE wcześniej dając się wyeliminować Malmoe z LM.
    koko koko Skorza spoko...

Ci co pisza ze Atromitos nic nie gral nie zauwazaja ze wyeliminowal pogromce Cracovii, strzelajac bramki chyba w kazdym meczu do tej pory. Wiec to jednak nie oni nic nie grali tylko my im nie pozwolilismy. Pondato rzadko zdarza sie ze nie tracisz ani jednej bramki grajac 6 meczow nawet z przyslowiowymi ogorkami (choc ani Grecy ani Finowie to nie ogorki) potwierdzaja to rok w rok nasze druzyny z rodzimej bundesligi w Pucharze Polski grajac z 2-go i 3-cio ligowcami.
    Brawo. W tym meczu do glosu doszli bohaterzy drugiego planu ktorzy do tej pory grali dosc rowno i niezle: Vesovic i Stolarski. Mi bardzo tez podobala sie gra Kulenovica. Serio. Bramke powinien strzelic ale pracowal swietnie dla zespolu. Srodek pola z Cafu jest chyba optymalny, troche pech Antolica ze po najlepszym meczu w Legii u siebie z Grekami zlapal kontuzje. Ciekawa druzyna nam sie robi.
    Generalnie za Vesovica na skrzydle i mimo presji wystawienie Kulenovica (sam myslalem ze lepszy byl by Carlitos) zasluzone brawa tez dla Vuko.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Bonhart
    Oj widac jak wszyscy lakneli jakiegokolwiek promuczka nadziei
    Super ze jest awans, wszystko wskazuje na to, ze zapowiada sie niezly dwumecz ze znana w Europie firma. To zdecydowanie na plus - nagroda za ta eliminacyjna siermiege.
    Sam mecz mogl sie ulozyc roznie, Grecy mieli swoje szanse, ale wedlug mnie wygralismy zasluzenie. Pamietajmy tylko, ze mimo wszystko gralismy z ogorkowa druzyna ktora jeszcze nie zagrala meczu w lidze... Nie chodzi pnto zeby deprecjonowac to co dzis widzielismy, ale jednak zdziebko zomnej wody nie zaszkodzi

Legionista Awatar Benek
    A przypomnieć Ci posty po dwu meczu z Finami
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Mecz Greków zdecydowanie lepszy od pierwszego, i na takim tle można ocenić Legie na duży plus. Dało się to obejrzeć a i wynik przy odrobinie precyzji mógł być okazalszy. Dziwi mnie nadal ogromne zaufanie Vuko dla Kulenovićia. Rangersów uważam za drużynę do przejścia.

Legionista Awatar e(L)egion
    Fizycznie dali w tym upale radę. To ważne, bo w ostatnich sezonach o tej mniej więcej porze trener od przygotowania fizycznego był wywożony na taczce. Szykuje się fajny dwumecz o awans do grupy LE. Zobaczymy jak nasi będą wyglądać przy zespole, który będzie naprawdę zapierdalał. Po tym dwumeczu, można mieć trochę nadziei, że nie będziemy tylko statystami.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek
    A tu kilka słów Dawidziuka o Carlitosie i jego aktualnej sytuacji

Michał. Prawda jest taka, że Carlitosowi ciut się zagotowało pod przysadką jak strzelił dwa gole drużynie z Gibraltaru. Tak powiem, słabo się zachował, teraz ponosi konsekwencje, musi zrozumieć, że nie jest napastnikiem Milanu. Im szybciej to pojmie, tym szybciej wróci do składu.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A przypomnieć Ci posty po dwu meczu z Finami
    Mecz z Finami to byla zenada. Wiekszosc zamieszczonych postow byla zasluzonym wyrazem totalnego niesmaku.

Legionista
    Brawo,brawo,brawo

Nie taki diabeł straszny.Teraz kolejna przeszkoda i faza grupowa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A jak trafimy na Rangersów i oni też przeciw Legii nic nie będą w stanie ugrać, nie będą potrafili zagrozić, to się zacznie deprecjonowanie Szkotów. Co to za liga, której mistrz (Celtic) jest eliminowany przez rumuński Cluj? Ten sam Cluj, ktory w zeszłym roku odpadł z Luxemburskim Dudelange w bojach o LE wcześniej dając się wyeliminować Malmoe z LM.
    Czyli te Atromitos to nie byli ogórki według ciebie?

Legionista
    Gratulacje dla drużyny. W końcu mecz który nieźle się oglądało. Cieszmy się tym co mamy-zwłaszcza,że reszta kraju to Euro-pucharami może się emocjonować ,już od dawna tylko na konsoli. Sprawili mi dziś dużo radości i czekamy na tych Rangersów. To będzie coś....miejmy nadzieje.

Legionista
    Naprawdę duży kamień z serca.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Czyli te Atromitos to nie byli ogórki według ciebie?
    Dwa aspekty:

1.
    Zależy jak na to spojrzeć.
    Albo ogórkami sa wszyscy, co nie są przedstawicielami Premier League, Primera Division, niemieckiej Bundesligi i Serie A, czołowych klubów Ligue 1, i 3-4 topowych klubów Eredivise Jupiler League, Prijemier-Ligi, Primeira Liga. Może jeszcze jakiś ukraiński turecki czy grecki klub do tej wyliczanki można dorzucić, a wszyscy inni to ogórki.
    Albo przyjmujemy do wiadomości, że "nie ma słabych drużyn". Zwłaszcza na tym etapie przygotowań do sezonu, bo im bardziej w sezon wchodzimy tym bardziej jednak różnice widać.
    I naprawdę każdy może wygrać z każdym.
    Przypuszcam, że jak Celtic przegrywał z nami na boisku to tez się na wyspach dziwiono, że przegrywa z ogórkami.
    Teraz mistrz Szkocji przegrał z mistrzem Rumunii.
    Rok temu mistrz Polski i mistrz Rumunii przegrywali z zespołem luksemburskim, a ten sam Celtic wychodził z grupy LE (pokonując m.in przedstawiciela Bundesligi).

2. Wszelkie sukcesy w Polsce, zwłaszcza Legii, sa deprecjonowane. Nawet remis z Realem - a bo się Realowi nie chciało grać,a bo przy pustych trybunach to się nie liczy etc.

Legionista
    Grecy to najlepsza drużyna jaka od Realu gościła na Ł3, lepiej? Co to ma się do Rangersów? Nieważne w jakiej będą dyspozcji, wyeliminowanie tak znanej drużyny to będzie sukces i radość na każdej gębie. Pewnie nawet Stanowskiej

Brawo Panowie, kiedy krytykujemy to krytykujemy. Ale dzisiaj trzeba chwalić drużynę i trenera. Brawo Vuko!!! Teraz czas na protestantów.

Legionista Awatar Adin
    Dla wszystkich którzy chcą obejrzeć przyszłego rywala w LE informuje, że rewanż Glasgow z FC mytlandstgfgargfd będzie transmitowany w TVP Sport. 20 40
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Pierwszy mecz u siebie czy wyjazd?

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Najważniejsze że widać progres w grze. Powoli bo powoli, zespół zaczyna grać co raz lepiej. W IV rundzie trzeba będzie zrobić kolejny krok do przodu jeżeli chodzi o poziom gry, według Mnie drużyna będzie musiała zagrać na 110% potencjału aby awans był możliwy. Niestety faworytem Legia nie będzie a awans jest obowiązkiem. Moim zdaniem porażka po pięknym dwumeczu jest nie do przyjęcia.

Krok po kroku, niech udowodnią że zasługują na miano sportowców.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 15-08-2019 o 09:33

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pierwszy mecz u siebie czy wyjazd?
    u siebie
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    poprawa w grze jest widoczna,
    ale niestety dla Carlitosa gra trójką środkowych wygląda dużo lepiej niż dwoma napastnikami czy z Carlitosem na 10ce
    bronimy się ciasno całym zespołem, jeśli któryś z środkowych idzie do ataku ma dwóch do asekuracji, nie ma już takich dziur w śrdodku
    ba, całkiem szybko rozgrywamy, wczoraj przy bramce na 0:1 miałem flashback z Berga
    bez trzymania piłki (vide Carlitos) szybko do przodu z odegraniem
    więc albo Carlitos na 9tkę albo do 4-3-3? obie opcje zdaje się już były
    1 GRATULACJE
    2 powoli ale do przodu
    3 Vuko miał rację budując od tyłu
    4 może będzie chleb

W kolejnej rundzie się okaże czy jest progres czy to po prostu Grecy takie ogórki.

Wczoraj kilka akcji fajnie się oglądało, ale cały czas mnie ta gra do końca nie przekonuje. Z drugiej strony niech oni nawet w decydującym dwumeczu zagrają brzydko ale skutecznie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    W kolejnej rundzie się okaże czy jest progres czy to po prostu Grecy takie ogórki.

Wczoraj kilka akcji fajnie się oglądało, ale cały czas mnie ta gra do końca nie przekonuje. Z drugiej strony niech oni nawet w decydującym dwumeczu zagrają brzydko ale skutecznie.
    Jak to kibic - mam nadzieje, że już w niedziele okaże sie, że to progres i że Zagłębie się zderzy ze ścianą.

Jak to kibic - mam nadzieje, że już w niedziele okaże sie, że to progres i że Zagłębie się zderzy ze ścianą.
    Liczę na to bo jeżeli będzie inaczej to słabo to będzie wyglądać...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Hmm, a dwa tygodnie temu Grecy mieli nas roznieść w pył

Uprawnienia umieszczania postów