Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 362

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar Tomereek
    Oho, widzę, że niektórzy już 3. rundę losują. Patrząc po rozpierdolu w naszej drużynie, trenerze dopiero uczącym się zawodu i ograniczonym umysłowo właścicielu, to proponowałbym jednak skupić się na najbliższych rywalach. Ten Gibraltar potrafił w pojedynczym meczu wygrać z Celtikiem, a Białorusini i Finowie są w trakcie sezonu. Tak więc spokojnie
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    To zwykłe rozważania, komentarz na temat losowania, według mnie losowanie bardzo dobre, ale oczywiście jak się gra chujnie z silnią to żadne losowanie nie pomoże, taka prawda. Dowody na to mieliśmy w ostatnich dwóch latach niestety. Lecz generalnie los nam sprzyjał, od nas zależy czy to wykorzystamy, a że w Legii odbywa się zmiana warty i niedoświadczony trener dostał zadnie zbudowanie drużyny i formy na LE oraz sukcesy w rozgrywkach krajowych, to oczywistym jest że obawy są, bo wszystko jest niewiadomą i mnóstwo znaków zapytania.
    Póki co możemy oceniać tylko losowanie i rywali, odbędą się pierwsze mecze, będziemy oceniać, trenera, piłkarzy i prezesa, to jasne.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 19-06-2019 o 20:55

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
    FK Witebsk (Białoruś) / Kuopion Palloseura. Kto ma większe szanse na awans?
    „To nie są leszcze, Stefan”.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Bootleg
    Nie no ja wiem że Dudelange, że Szeryfy z Tyraspola ale te drużyny które mamy to powinniśmy odprawić 5 bramkami na miękko nawet grając z Agrą w składzie. Nie mówię żeby ich lekceważyć ale szanujmy się... To są klubiki w porównaniu do Legii. Emocje zaczną się od 3 rundy tam już pojawia się drużyny nieprzypadkowe
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Nie no ja wiem że Dudelange, że Szeryfy z Tyraspola ale te drużyny które mamy to powinniśmy odprawić 5 bramkami na miękko nawet grając z Agrą w składzie. Nie mówię żeby ich lekceważyć ale szanujmy się... To są klubiki w porównaniu do Legii. Emocje zaczną się od 3 rundy tam już pojawia się drużyny nieprzypadkowe
    O ile pierwsi rywale są faktycznie na poziomie serialu "Asy B klasy" o tyle już kluby Białoruskie potrafią dojść do IV rundy eliminacji LE więc tutaj biorąc pod uwagę, że jesteśmy w przebudowie broń boże nie możemy popaśc w jakiś samozachwyt i trzeba z nimi agrać na 100% bo może być nagle niemiła niespodzianka.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    (...) Patrząc po rozpierdolu w naszej drużynie, trenerze dopiero uczącym się zawodu i ograniczonym umysłowo właścicielu, to proponowałbym jednak skupić się na najbliższych rywalach. (...)
    Trzeźwa ocena sytuacji. Już w zeszłym roku pokazaliśmy co potrafimy.

To są eliminacje na miarę naszych możliwości. Tymi eliminacjami otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas zagrane i to nie jest nasze ostatnie słowo

Legionista
    W 1 rundzie ciężko przewidywać z kim zagramy. 60 do 40 dla Europy. Co do drugiej rundy - zobaczcie, że Vitebsk od 20 lat nie grał w europucharach. Ma 0 punktów. I 0 doświadczenia/ogrania na tym poziomie. Rozstawiony był tylko dzięki temu, że rok temu, chyba, uefa wprowadziła dodatkowy współczynnik na podstawie rankingu krajowego. A Kuopio rok temu w dwumeczu wcale nie odstawało od Kopenhagi. Gibraltar i Finlandia.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Po Dudelange uważałbym z takim podejściem. Mioduski raz za razem pokazuje,że dno dla niego nie istnieje.Po odpadnięciu z Szeryfem sam myślałem,że gorzej to już nie będzie...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Marcino
    Sporo sparingów gramy przed sezonem, jest całkiem niezły spokój wokół drużyny, wypychany całkiem niedawno Carlitos raczej zostaje, brakuje tylko 1-2 transferów jakiś kotów i dalej mamy spore szanse wszędzie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Sporo sparingów gramy przed sezonem, jest całkiem niezły spokój wokół drużyny, wypychany całkiem niedawno Carlitos raczej zostaje, brakuje tylko 1-2 transferów jakiś kotów i dalej mamy spore szanse wszędzie.
    2 transfery kotów? A niby skąd znajdziesz na tych kotów pieniądze?. Dariusz dorzuci?

Legionista
    W tym roku nie będzie głównego sabotażysty el. LM/LE czyli Pazdana. Awansujemy

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Dokładnie. Wystarczy dołożyć 1-2 do drużyny, która się ośmieszyła na każdym kroku w zeszłym sezonie i ma za trenera kogoś, kto nie wiadomo jeszcze czy jest trenerem. To się musi udać. A jak nie to się zwolni 5 osób z akademii i zatrudni jakiegoś redaktora z tvn24 biznes na stanowisko dyrektora ds. cateringu vipów.

No i co ten Carlitos zrobi, nie mając żadnego wsparcia z pomocy? Spójrzmy realnie, na ten moment nie mamy śpo ani skrzydłowych (Vesovicia i Agry nie ma co liczyć, obaj żałośnie słabi, a Nagy to nie wiadomo czy zostanie), tylko środkowi pomocnicy się w miarę bronią.

Takim składem możemy sobie grać z tymi początkowymi przeciwnikami, ale od 3 etapu eliminacji można wpaść na mocniejszych od nas, i to sporo.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    No i co ten Carlitos zrobi, nie mając żadnego wsparcia z pomocy? Spójrzmy realnie, na ten moment nie mamy śpo ani skrzydłowych (Vesovicia i Agry nie ma co liczyć, obaj żałośnie słabi, a Nagy to nie wiadomo czy zostanie), tylko środkowi pomocnicy się w miarę bronią.

Takim składem możemy sobie grać z tymi początkowymi przeciwnikami, ale od 3 etapu eliminacji można wpaść na mocniejszych od nas, i to sporo.
    Środkowi pomocnicy? z nastawieniem defensywnym. Ale my nie mamy gościa który potrafiłby rozgrywać. Dla mnie to jest klucz do jakiejkolwiek dominacji.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Środkowi pomocnicy? z nastawieniem defensywnym. Ale my nie mamy gościa który potrafiłby rozgrywać. Dla mnie to jest klucz do jakiejkolwiek dominacji.
    Martins potrafi rozegrać, akurat ten gość zna się na swojej robocie.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    2 transfery kotów? A niby skąd znajdziesz na tych kotów pieniądze?. Dariusz dorzuci?
    Nie musi.Wystarczy wykorzystać chociaż część kasy za Szymańskiego.Chyba,że w całości poszła na zasypanie wygenerowanej przez Mioduskiego dziury w budżecie.Wtedy niech dorzuca.Doprowadził do takiej a nie innej sytuacji,to łaski nie robi,że ją naprawi.A jak nie jest w stanie,to niech odda władzę w klubie komuś,kto będzie w stanie.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar R.
    Kasy z Szymańskiego? Skoro po transferze Legia się targuje o 100k to sobie odpowiedz gdzie jest ta kasa.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kasy z Szymańskiego? Skoro po transferze Legia się targuje o 100k to sobie odpowiedz gdzie jest ta kasa.
    No to w takim razie - patrz ostatnie zdanie mojego ostatniego posta.Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje błędne decyzje.
    #MioduskiOut

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Martins potrafi rozegrać, akurat ten gość zna się na swojej robocie.
    Przecież pozyskali Gwilie.
    In_Mioduski_We_Trust

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    debet się spłacił
    Sorry, nie mogłem się powstrzymać, ale to to chyba wygląda. Teraz zapewne usłyszymy, że trzeba było wyjść na prostą a transfery mocnych zawodników będą w zimę ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Po 22 minutach meczu w Andorze prowadzą goście z Gibraltaru

http://www.usagoals.ws/c/uefael/3124...c-live-stream/

Legionista
    Tutaj można pooglądać mecz i ocenić siłę rywali

https://www.youtube.com/watch?v=2WV9M0ckM-E

Legionista Awatar Tomereek
    Oglądał ktoś tych asów? Wyciągnie to ten Gibraltar?
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar 171torwar
    Wygląda na to, że mecz pełen zwrotów akcji.

UE Sant Julia 3-2 (1-1) College Europa FC
    Joel Méndez 44, 64, Jonny 90 - Adri Gallardo 4, Sénah Mango 46 (s)

https://legionisci.com/news/77998_Wy...Europa_FC.html

Strasznie paździerzowe widowisko, ale oto skrót jakby kogoś interesował:
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Oglądał ktoś tych asów? Wyciągnie to ten Gibraltar?
    Jakie to ma znaczenie, samochód zarezerwowany i jedziemy 7-14 na pierwszy wyjazd.
    Ważne że masz urlop, a czy zrobimy 4700 czy 7000 km nie ma znaczenia.
    PS. Mamy jeszcze 4 wolne miejsca w busie.

Legionista
    Oglądałem duże obszerne fragmenty meczu, wydaje się że kto by nie był naszym rywalem to awans jest pewny, poziom meczu pozostawiał dużo do życzenia, jeśli odnieść to nawet do naszego wczorajszego sparingu, który również oglądałem. Wydaje się że dowolna konfiguracja naszego składu nie powinna mieć problemu z awansem, nawet jakby ten mecz miał być grany dzisiaj. Naszym atutem również jest to że nasi rywale rozgrywki ligowe zaczynają gdzieś w sierpniu, a my zdecydowanie szybciej, więc nawet to działa na nasza korzyść, pomijam poziom piłkarski, który jest zdecydowanie po naszej stronie.
    Ale trzeba przyznać ze emocji w meczu naszych rywali nie brakowało, gospodarze grając w 10-ciu wyciągają z 1-2 na 3-2, czapki z głów
    Ja osobiście jestem spokojny o wynik rywalizacji.

Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Oglądałem duże obszerne fragmenty meczu, wydaje się że kto by nie był naszym rywalem to awans jest pewny, poziom meczu pozostawiał dużo do życzenia, jeśli odnieść to nawet do naszego wczorajszego sparingu, który również oglądałem. Wydaje się że dowolna konfiguracja naszego składu nie powinna mieć problemu z awansem, nawet jakby ten mecz miał być grany dzisiaj. Naszym atutem również jest to że nasi rywale rozgrywki ligowe zaczynają gdzieś w sierpniu, a my zdecydowanie szybciej, więc nawet to działa na nasza korzyść, pomijam poziom piłkarski, który jest zdecydowanie po naszej stronie.
    Ale trzeba przyznać ze emocji w meczu naszych rywali nie brakowało, gospodarze grając w 10-ciu wyciągają z 1-2 na 3-2, czapki z głów
    Ja osobiście jestem spokojny o wynik rywalizacji.
    Smutne to, że na takim etapie są rozmyślania czy damy radę. Bardzo szara rzeczywistość.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Gabro
    No, po wp.ierdolu z Luksemburgiem i Mołdawią nie może być inaczej.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    4 miejsca w busie na wyjazd 7-14.07
    Przewidujemy noclegi po drodze( uzależnione od miejsca rozgrywania spotkania)
    Mamy do przejechania ok 7000 km, lub 4700.
    Tanio pewnie nie będzie, ale ci co z nami jeździli i pili nasze nalewki wspominają bardzo dobrze.
    Proszę o priv tylko poważnie zainteresowanych.
    NIEAKTUALNE, lecimy samolotem do Malagi
    Ostatnio edytowane przez mrquad ; 05-07-2019 o 11:25

Legionista Awatar LOL3K
    No to Gibraltar

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Uprawnienia umieszczania postów