Strona 37 z 51 PierwszyPierwszy ... 2733343536373839404147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,110 z 1513

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Szkoda że na ostatnie 10 minut nie wpuścił Cafu za Gvilię (ten spuchł) i Nagiego za litwina.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Progres widoczny, szkoda że nic nie wpadało, na chwilę obecną brakuje nam napastnika "killera" typu Nikolic. Kulenovic słaby nadal, Niezgoda, Kante bez formy, jeśli nie są wstanie wygryźć ze składu Kulenovica. Oby to się nie zemściło jak to miało miejsce w przypadku Lechii. Grecy szykują się do sezonu i pewnie ich forma będzie rosła z każdym tygodniem, więc słabsi za tydzień nie będą, tym bardziej że graja u siebie. Ważne jaka będzie pogoda, a zapowiadają się upały, szykuje się ciężki rewanż, ale IV runda jest możliwa. Vuko musi znaleźć pomysł na gole, bo bez tego ciężko będzie nam się grało o LE ale i w lidze, bo to co grali Grecy wczoraj, będzie w lidze kopiowało 90 % zespołów. Póki co nie ma pomysłu jak to zmienić, według mnie brakuje nam napastnika w formie, oby to się zmieniło jak najszybciej, bo samym klepaniem piłki meczy się nie wygrywa, trzeba strzelać gole, taki sport.

Legionista Awatar alfa
    Tak, też wydawało mi się, że w końcówce Gvilia już spuchł (np. odpuszczenie i przeczłapanie obok Greka wychodzącego z kontrą), a Cafu ze świetnym strzałem z dystansu mógłby coś wnieść do gry.

Widać, że Vukoviciowi spodobał się środek pola złożony z trzech środkowych pomocników, a bez fałszywego, stricte ofensywnego pomocnika. Jest nadzieja, że może w tym wypadku jednak, przy wturlaniu się do LE, pozyskamy jakiegoś typowo ofensywnego pomocnika i nie będziemy katować się Carlitosem, który nie sprawdza się na tej pozycji.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Niesamowity przekrój opinii W sumie nic dziwnego, bo okazało się, że Vuković i drużyna jednak zaskoczyli po ostatnich meczach na plus i trudno się przywalić do czegoś więcej niż skuteczności.

Można pisać o amatorach z Grecji (że niby gorsi od Finów czy Gibraltarczyków - ha ha), albo o tym, że za tydzień Atromitos będzie wyglądał lepiej fizycznie (a Legia nie może wyglądać za tydzień lepiej po odpoczynku bez meczu ligowego?), albo że powinien grać Carlitos zamiast Kulenovicia (sam uważam, że powinien).

Trudniej jednak przyjąć do wiadomości, że to Legia nie dała przeciwnikowi pograć, że kasowała każdą próbę kontry, że stworzyła na tyle dobre sytuacje, że w końcu obejrzeliśmy mecz, który po prostu podobał się zgromadzonym na trybunach (kiedy tak było ostatnio?), że nakręciło to odpowiednio doping, że była wiara od samego początku do końca, że były dwie dobre połowy, że zobaczyliśmy nie tylko dośrodkowania ale i dość składne akcje środkiem z prostopadłymi piłkami od środkowych pomocników i w końcu, że powinno skończyć się minimum 2-0. I tylko tego zabrakło.

Tyle z pozytywów, bo przed rewanżem wcale nie jestem spokojniejszy o awans, zabrakło jednego gola.

PS. Polecam dziś zerknąć na wczorajszy wywiad z "Vuko". Trochę jednak facet ma racji w diagnozowaniu obecnego momentu sezonu. Mówił, że buduje drużynę od tyłu - to się sprawdza, więc pozostaje wierzyć, że z przodu też zatrybi i może wyjdzie coś z tego w miarę ciekawego.
    Trzeba mimo wszystko brać poprawkę, że z przodu ta drużyna uczy się siebie nawzajem. Gamoń Litwin, Gwila, Luqi, Kulenovic . Nie grali ze sobą wcześniej, każdy grał gdzie indzie i zapewne inaczej. Może jak w końcu się zgrają to będzie i skuteczność. Obyśmy tylko grali jeszcze wtedy w pucharach.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Tak, też wydawało mi się, że w końcówce Gvilia już spuchł (np. odpuszczenie i przeczłapanie obok Greka wychodzącego z kontrą), a Cafu ze świetnym strzałem z dystansu mógłby coś wnieść do gry.

Widać, że Vukoviciowi spodobał się środek pola złożony z trzech środkowych pomocników, a bez fałszywego, stricte ofensywnego pomocnika. Jest nadzieja, że może w tym wypadku jednak, przy wturlaniu się do LE, pozyskamy jakiegoś typowo ofensywnego pomocnika i nie będziemy katować się Carlitosem, który nie sprawdza się na tej pozycji.
    tak widzę któraś osoba z kolei już to powtarza, a ja sobie z meczów o pkty przypominam chyba tylko z Miedzią bramkę Cafu z dystansu.. było więcej?

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Na pewno można mieć zarzuty co do kreowania sytuacji(i to nie tylko dzisiaj), ale pisanie, że taktyką było 0:0 to zwykłe brednie.
    Na bardzo słaby grecki zespół będący kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu wyszliśmy jednym ofensywnym graczem. Kulenovic i Novikovas na tę chwilę nie dają żadnych realnych efektów ofensywnych, a Gvilia to nie jest 10 tylko 8.
    Faktycznie, skrajnie ofensywna taktyka - jeden Luquinias.

Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Na bardzo słaby grecki zespół będący kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu wyszliśmy jednym ofensywnym graczem. Kulenovic i Novikovas na tę chwilę nie dają żadnych realnych efektów ofensywnych, a Gvilia to nie jest 10 tylko 8.
    Faktycznie, skrajnie ofensywna taktyka - jeden Luquinias.
    To jacy ofensywni gracze nie zagrali? Carlitos i...?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    weszło:

Przyjechali komedianci, a i tak zachowali czyste konto. Dawno już nie widzieliśmy na polskiej ziemi tak słabej drużyny jak Atromitos, a musicie wiedzieć, że oglądamy mecze na wszystkich poziomach rozgrywkowych od Ekstraklasy po klasę B. Spodziewaliśmy się, że rywal z ligi greckiej będzie trudny, niewygodny, że będzie prezentował wyższą kulturę piłkarską niż dotychczasowi przeciwnicy Legii: listonosze z Gibraltaru oraz reprezentacja skoczków narciarskich z Kuopio. Tymczasem przyjechało jedenastu komediantów, których największym osiągnięciem był niecelny strzał w doliczonym czasie gry.

Monday morning quarterback. W skrócie: gówno wiedzieli przed i teraz udają zaskoczonych, że tamci niby nic nie zagrali. A może po prostu Legia nie dała im zagrać? To też warto wziąć pod uwagę.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    To jacy ofensywni gracze nie zagrali? Carlitos i...?
    A to jest bardzo dobre ale trochę bardziej złożone pytanie. Bo odpowiedź nie dotyczy tylko meczu z Atromitosem tylko naszej sytuacji kadrowej. Pomijając jakość poszczególnych piłkarzy, ich przygotowanie do sezonu i przyjętą taktykę (jeżeli taka w ogóle byla; mam tutaj duże wątpliwości) uważam, że mamy wyjątkowo niezbilansowaną kadrę, przede wszystkim 5 zawodników na pozycję Ósemki a żadnego na Szóstkę i Dziesiątkę. Efekt widać w każdym męczu:
    1. Niewiele odbiorów w środku pola
    2. Jeżeli już taki odbiór się zdarzy - brak szybkiego podania do przodu bo nie ma do kogo (wczoraj to było kilka razy widać - Gvilii nie było z przodu bo właśnie on odbierał albo był jeszcze z tyłu za odbierajacym graczem)
    3. Podania na skrzydła niczego nie dają bo z jednej strony jest Novikovas a z drugiej Luiqinuas (uważam że zachwyty nad nim są bardzo przesadzone).

Podsumowując - masz rację, przy obecnej kadrze, nie wiem kto miałby grać. Ale to także pokazuje jak wspaniałe było to okienko transferowe (co zostało już tutaj przez wielu odtrąbione). Przede wszystkim uważam, że brakuje nam gracza na pozycję 6 i także przez to cierpi ofensywa. Granie trzema Ósemkami do niczego nie prowadzi bo żaden nie odbiera, gdy trzeba środek boiska (miejsce 10) jest puste, a do tego wszyscy trzej sobie przeszkadzają.
    Jezeli miałbym z czegoś wybierać przy obecnej kadrze, uważam, że powinniśmy grać 442 - z Niezgodą (lub Kante) i Carlitosem w ataku (Carlitos bez przypisanej pozycji - wchodzący w najsłabsze strefy przeciwnik) i Gvilią i kimkolwiek na pozycji 6. Skrzydła nie mają znaczenia - na tę chwile żaden się nie nadaje.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    A to jest bardzo dobre ale trochę bardziej złożone pytanie. Bo odpowiedź nie dotyczy tylko meczu z Atromitosem tylko naszej sytuacji kadrowej. Pomijając jakość poszczególnych piłkarzy, ich przygotowanie do sezonu i przyjętą taktykę (jeżeli taka w ogóle byla; mam tutaj duże wątpliwości) uważam, że mamy wyjątkowo niezbilansowaną kadrę, przede wszystkim 5 zawodników na pozycję Ósemki a żadnego na Szóstkę i Dziesiątkę. Efekt widać w każdym męczu:
    1. Niewiele odbiorów w środku pola
    2. Jeżeli już taki odbiór się zdarzy - brak szybkiego podania do przodu bo nie ma do kogo (wczoraj to było kilka razy widać - Gvilii nie było z przodu bo właśnie on odbierał albo był jeszcze z tyłu za odbierajacym graczem)
    3. Podania na skrzydła niczego nie dają bo z jednej strony jest Novikovas a z drugiej Luiqinuas (uważam że zachwyty nad nim są bardzo przesadzone).

Podsumowując - masz rację, przy obecnej kadrze, nie wiem kto miałby grać. Ale to także pokazuje jak wspaniałe było to okienko transferowe (co zostało już tutaj przez wielu odtrąbione). Przede wszystkim uważam, że brakuje nam gracza na pozycję 6 i także przez to cierpi ofensywa. Granie trzema Ósemkami do niczego nie prowadzi bo żaden nie odbiera, gdy trzeba środek boiska (miejsce 10) jest puste, a do tego wszyscy trzej sobie przeszkadzają.
    Jezeli miałbym z czegoś wybierać przy obecnej kadrze, uważam, że powinniśmy grać 442 - z Niezgodą (lub Kante) i Carlitosem w ataku (Carlitos bez przypisanej pozycji - wchodzący w najsłabsze strefy przeciwnik) i Gvilią i kimkolwiek na pozycji 6. Skrzydła nie mają znaczenia - na tę chwile żaden się nie nadaje.
    Mało odbiorów w środku pola? Przecież my wczoraj nie pozwalaliśmy Grekom przejść koła środkowego.. Tam były zasieki. Każde podanie było blokowane, przechwytywane..

Co do graczy ofensywnych.. Brakowało kropki nad i, ostatniego strzału, podania, ale tam nie było problemu z transportowaniem piłki pod pole karne, w pole karne.. Tam był problem napastnika i zbyt małej liczby zawodników wchodzących w pole karne..

Monday morning quarterback. W skrócie: gówno wiedzieli przed i teraz udają zaskoczonych, że tamci niby nic nie zagrali. A może po prostu Legia nie dała im zagrać? To też warto wziąć pod uwagę.
    Mecz oglądałem w telewizji, postęp był wyraźny, w porównaniu do meczu z Finami to niebo, a ziemia. Tylko, że Ci Grecy naprawdę zaprezentowali się słabo. Im zależało na 0 z tyłu i to dowieźli. Delikatnie mówiąc, nie jestem zwolennikiem Vuko na ławce i odtrąbienie wszem i wobec, że teraz już widać kunszt reżysera, po takim meczu to gruba przesada. Fatalnie, że został przełożony mecz z Wisłą Płock. Mam nadzieję, że będąc na miejscu w Warszawie widzicie więcej, i ta drużyna faktycznie zaskoczy, kadrowo nie ma na nas bata w lidze, a w Grecji w końcu coś wpadnie.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ

Panie Darku, jaka jest szansa żeby z Legii Pan w******ł?

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Mało odbiorów w środku pola? Przecież my wczoraj nie pozwalaliśmy Grekom przejść koła środkowego.. Tam były zasieki. Każde podanie było blokowane, przechwytywane..
    A potem co? Do kogo trafiala odebrana piłka? Ile było pierwszych podań po odbiorze do przodu a ile do tyłu?

Mecz oglądałem w telewizji, postęp był wyraźny, w porównaniu do meczu z Finami to niebo, a ziemia. Tylko, że Ci Grecy naprawdę zaprezentowali się słabo. Im zależało na 0 z tyłu i to dowieźli. Delikatnie mówiąc, nie jestem zwolennikiem Vuko na ławce i odtrąbienie wszem i wobec, że teraz już widać kunszt reżysera, po takim meczu to gruba przesada. Fatalnie, że został przełożony mecz z Wisłą Płock. Mam nadzieję, że będąc na miejscu w Warszawie widzicie więcej, i ta drużyna faktycznie zaskoczy, kadrowo nie ma na nas bata w lidze, a w Grecji w końcu coś wpadnie.
    A w którym miejscu zostało coś takiego odtrąbione jak "kunszt reżysera"? Czy naprawdę nie ma w tym kraju miejsca na stanięcie PO ŚRODKU? Na jakąś opinię, która nie popada ze skrajności w skrajność? Na wzięcie pod uwagę konkretnych okoliczności (klasyczne słabe lato)? Ja nie zgadzam się z Vukoviciem w kwestii Carlitosa/Kulenovicia, ale widzę, że to co zapowiadał wcześniej i potwierdził w wywiadzie akurat w tym meczu zaczęło się pojawiać. Nie chodzi o jego kunszt, ale skoro twierdzi, że skupia się na pracy, odcina od hejtu i uważa, że będzie postęp + stabilizacja składu i następnie mecz potwierdza, że nie robi z gęby cholewy... no to wkurzają mnie skrajne oceny "antyVuko".

Oczywiście, że to za mało i jakby taka gra miała trwać jeszcze miesiąc, to też bym psioczył, ale skoro zaczęliśmy w lipcu (ewidentnie) od zera, skoro postawił na budowę od tyłu i nie tracimy 3 gole w 8 meczach, no to ja mu nadal daję czas na dalszą pracę, nawet kosztem pucharów (pisałem to już wcześniej w innym wątku).

* * *

A jeszcze odnośnie Carlitosa - próbując zrozumieć logikę trenera, którą przekazuje w mediach. Co jest nieprawdą w słowach Vuko, że Carlitos obecnie nie daje oczekiwanej jakości? Niestety okazuje się, że ma ku temu podstawy. Wypomnienie mu słabej końcówki ostatniego sezonu jest dobitnym przykładem - wtedy sami zauważaliśmy, że Carlitos nic nie pomógł w kluczowych meczach o MP (6 meczów 1 gol w ostatnim meczu o pietruszkę, a grał na ataku). W tym sezonie zagrał jeden dobry mecz z Europa FC. Z poziomu murawy widać, że ciągle prowokuje spory o wykonywanie rzutów wolnych. Nawet wczoraj nie zdołał przechylić losów meczu. Dlatego działanie Vuko nie jest całkowicie pozbawione podstaw, można się nie zgadzać, ale nie potrzeba do tego używać skrajności.

Ja stawiam się w roli obserwatora, a nie wyroczni. Sam stawiałbym mimo wszystko na Carlitosa, ale rozumiem, że być może dla jakiegoś większego dobra drużyny (?) lepiej postawić na Kuelnovicia, który ma ewidentne braki, szczególnie w przyjęciu piłki.

A wczorajszy gwizd trybun na 19-latka był dość słaby - choć ja to odebrałem bardziej jako przekaz trybun do Vuko "chcemy Carlitosa".

Niesamowity przekrój opinii
    Woytek, jest duży przekrój opinii bo i sam mecz był słodko gorzki.

Zarówno antagoniści Vuko znajdą argumenty by podtrzymać swoje wcześniejsze zdanie tak i optymiści szukający poprawy gry też mają swoje racje.

Jedno co można na 100% odrzucić to komentarze, że Grecy to amatorzy gorsi od tych z Gibraltaru czy z Finlandii. Ten tekst jest mniej więcej podobny do komentarzy z tematu „LM i LE” gdzie po pierwszym meczu Lechia-Broendby pisano, że z Duńczyków zostały już tylko koszulki.

Grecy najnormalniej w świecie są na innym etapie przygotowań do sezonu.

Wiem, że na tym forum jest to drażliwy temat. Wiele osób uznaje, że przy takich zarobkach piłkarze od pierwszego meczu w sezonie powinni grać na 100% swoich możliwości. Praktyka jest jednak inna i tym razem mamy tego potwierdzenie z drugiej strony barykady.
    Atromitos jako drużyna bazująca na fizyczności ( grają głównie z kontry ) musiała dostać mocno w kość na obozie przygotowawczym.
    Dla drużyn prezentujących taki styl nie ma innej drogi. Zakładam się o kilo jabłek, że trenowali jak my za Staśka lub za Pinto.

Normalnym jest więc, że w początkowej fazie sezonu będą poruszali się dwa tempa wolniej od drużyny będącej w jako takim rytmie meczowym.

Mi ten wczorajszy mecz przypominał spotkanie Legia – Wisła Płock po przyjściu Sa Pinto. Drużyna z ciężkimi nogami była wyraźnie zdominowana przez rozbieganych rywali.
    My wczoraj odbieraliśmy przeciwnikom piłki jak ósmoklasista piątoklasiście ( zupełnie tak samo jak Wisła Płock nam ).

Z tego powodu ja się wstrzymuję z oceną czy zanotowaliśmy wzrost formy ( chociaż oszukałbym Was gdybym napisał, że nie tli się we mnie taka nadzieja ). Gdybyśmy zdominowali w taki sposób Śląska to byłbym w zasadzie spokojny o to, że idziemy w dobrym kierunku.

W rewanżu Grecy zapewne będą wyglądać fizycznie lepiej. Tyle, że my też mamy szansę zanotować progres. W tym miejscu chciałbym nadmienić, że moim zdaniem jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie do sezonu.
    Gdyby tak nie było to nie potrafilibyśmy tak bardzo zdominować Greków.
    Kończąc wątek rewanżu zwracam uwagę na ostanie 15 minut wczorajszego meczu.
    Mam wrażenie, że Grecy wyszli w tym okresie z okopów. Wykonali kilka szarż. Być może takie było ich założenie znając swoje możliwości fizyczne. W te 15 minut mieliśmy kilka bardzo udanych kontr.

W Grecji gospodarze zapewne wydłużą ten okres „otwartej” gry. Od pierwszych minut raczej nie zdecydują się na takie wypady ale być może zagrają tak całą drugą połowę. To daje nadzieję na awans bo o ile wczorajsza taktyka Vuko była zachowawcza do ataków pozycyjnych to przy kontrach takie ustawienie spisuje się bardzo dobrze.

Co do wczorajszego meczu to jak napisał @bleise atakowaliśmy na wiele różnych sposobów.

Zgodnie z przewidywaniami wrzutki z okolicy linii autu były zupełnie niegroźne dla Greków.

Podobała mi się duża liczba dwójkowych akcji skrzydłowego z obrońcą ( a czasem z wbiegającym pomocnikiem ), które kończyły się dośrodkowaniem z okolicy bocznej linii pola karnego.
    Ta strefa dogrania piłki jest dużo bardziej niebezpieczna dla przeciwnika niż wrzutki z okolicy linii autu.
    Jedyne co mi doskwierało to fakt, że gdy już doprowadziliśmy zawodnika do tej strefy to wszystkie piłki szły na wbiegającego napastnika.
    Dobrze by było zróżnicować to i dawać też piłki „wsteczne” na wbiegających w pole karne pomocników.
    Dla obrońców piłka zagrana w przeciwnym kierunku do ich kierunku biegu to ból głowy ( zwłaszcza dla takich kołków jak Goutas ).

Było też wiele zejść skrzydłowych do środka pola i w pole karne. Takie zejścia zdaje się, że wytworzyły nasze wszystkie najgroźniejsze sytuacje.

Graliśmy też nisko po ziemi co jest podstawą do uznania, że na boisku leci z nami pilot. Być może początkujący ale jednak oczy ma otwarte i podstawowe wniosku wyciągać potrafi.

Oczywiście, że to za mało i jakby taka gra miała trwać jeszcze miesiąc, to też bym psioczył, ale skoro zaczęliśmy w lipcu (ewidentnie) od zera, skoro postawił na budowę od tyłu i nie tracimy 3 gole w 8 meczach, no to ja mu nadal daję czas na dalszą pracę, nawet kosztem pucharów (pisałem to już wcześniej w innym wątku).
    Ja tylko z drobną uwagą. Vuković nie zaczął pracy w lipcu, tylko na początku kwietnia. I nie zaczął pracy od zera. On najpierw sam do tego zera doprowadził. Polecam skrót meczu Legia - Jagiellonia https://youtu.be/Ydu10ll_L-k

Legionista
    Fatalnie, że został przełożony mecz z Wisłą Płock.
    A właśnie, co za ruda ***** na to wpadła?

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ja tylko z drobną uwagą. Vuković nie zaczął pracy w lipcu, tylko na początku kwietnia. I nie zaczął pracy od zera. On najpierw sam do tego zera doprowadził. Polecam skrót meczu Legia - Jagiellonia https://youtu.be/Ydu10ll_L-k
    Ale to przecież nie jest jednowymiarowe. Skład z Jagi: Cierzniak -Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Rocha, Kucharczyk, Antolić, Martins, Hamalainen, Szymański.
    Wracając do posezonowych słów "Vuko" on twierdził, że w drużynie nie działo się dobrze od dawana, że potrzebne było wietrzenie itp. itd. Po sezonie odeszło wielu ludzi, przyszli nowi więc obecną Legię Vukovicia oceniam od lipca, a nie od kwietnia, a pretensje za niewygranie MP to osobny temat.

Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    A właśnie, co za ruda ***** na to wpadła?
    A moim zdaniem bardzo dobrze, że mecz został przełożony.

Legionista Awatar Runi
    Typowy portal Krzysia :
    - Mocny DAC Dunajska Streda eliminuje po zażartej walce Cracovię z ich przydupasem na ławce,nie ma wstydu
    - Atromitos dwukrotnie opierdziela DAC, ładując im pięć bramek w dwumeczu
    - Atromitos to komedianci i ogórki bo oddali w meczu jeden strzał, a tak słaba Legia nie potrafiła ich ograć

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Typowy portal Krzysia :
    - Mocny DAC Dunajska Streda eliminuje po zażartej walce Cracovię z ich przydupasem na ławce,nie ma wstydu
    - Atromitos dwukrotnie opierdziela DAC, ładując im pięć bramek w dwumeczu
    - Atromitos to komedianci i ogórki bo oddali w meczu jeden strzał, a tak słaba Legia nie potrafiła ich ograć
    Runi, szkoda komentować ich wypociny
    Ostatnio zeszli na totalne dno (rok - dwa lata temu także ich artykuły były mocno subiektywne ale czasem nawet ciekawe/dowcipne). Ostatnio, to poziom gazetki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ostatnio zeszli na totalne dno (rok - dwa lata temu także ich artykuły były mocno subiektywne ale czasem nawet ciekawe/dowcipne). Ostatnio, to poziom gazetki.
    Szczerze mówiąc nie przeczytałem tam nigdy nawet pół artykułu czy wypocin( bo teraz taki poziom prezentują absolwenci dziennikarstwa, zresztą nie tylko w sporcie) czego i Wam życzę.

Legionista
    A moim zdaniem bardzo dobrze, że mecz został przełożony.
    Powinien być u siebie, wtedy by nie trzeba było przekładać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Pewnie, ze szkoda komentować.
    Aczkolwiek chciałbym zaznaczyć, że i na weszlo zdarzają się bardziej wyważone głosy:
    Cytat Zamieszczone przez Milewski Weszlo
    Na wstępie muszę poczynić pewne istotne ustalenie. Wiem, że Atromitos oddał dzisiaj jeden paralityczny strzał, że Żewłakow słusznie o jednej z akcji Velliosa powiedział „nawet Vellios nie wiedział co chciał zrobić”, że Madson przypominał Ediego Andradinę bez talentu, że Grecy przekroczyli linię środkową w sposób zdecydowany tylko raz – zmieniając stronę w drugiej połowie. Ale jestem przeciwny zrównywaniu ich poziomem z reprezentacją piłkarską linii kolejowej Sieradz – Pabianice, pociągu porannego, tego co wyjeżdża przed szóstą. W poprzedniej rundzie Grecy wyeliminowali DAC Dunajska Streda, które z kolei rundę wcześniej wyeliminowało Cracovię i pamiętam niektóre głosy, że Legia, która wtedy męczyła niesłychanie bułę z amatorami z Gibraltaru, to z DAC oberwałaby bez większych kłopotów.

Nie zamierzam też tego wyniku w historii polskiej piłki stawiać tuż obok pokonania Argentyny na mundialu w 1974 i 3:0 z Belgią w 1982, bo nie zamierzam się ekscytować 0:0 w trzeciej rundzie eliminacji, jeszcze nawet nie play-offem o Ligę Europy, nie mówiąc o jakichś fazach, które faktycznie byłyby godne zapamiętania. Nie zamierzam dla równowagi zapominać, że Legia z zespołem, który już jednak kogoś w tych pucharach przeszedł – i to kogoś, kogo niedawno stawialiśmy za rzetelny zespół – przeważała w sposób zdecydowany i bezdyskusyjny. To jest godne odnotowania. Nie wspominanie o tym, że Legia nie dała Atromitosowi ani przez chwilę pograć, byłoby jednak grubszym fałszem.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Lillo
    Lewczuk to jeden z lepszych transferów, takich piłkarzy potrzebujemy.

Dokładnie. Też miałem o tym napisać. Przed meczem było tyle pisania że na ograją itp. bo każdy kto trochę umie grać przejedzie się po nas. Tak grasz jak ci przeciwnik pozwala.
    edit: literówka.

Legionista
    No ale prawdę powiedziawszy to czego mamy oczekiwać od tych sprzedajnych dziwek, skoro u nas na forum 3/4 też nie chce tego dostrzec..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Mówienie o dobrym meczu, w którym Grecy nie zakładali żadnego pressingu to jakaś kpina. Chyba nikt się nie spodziewał, że zagrają na poziomie Chojniczanki ale to jeszcze bardziej mówi występie Legii ... Dwa ostatnie mecze z przeciętniakami i dwa razy 0 z przodu. Dramat.
    Dokładnie.Aż dziw bierze ze ktoś tutaj zachwyca się grą skoro Grecy zagrali na poziomie średniaka 1 ligi...

Ja dalej pozostaje pesymistą. Moim zdaniem Grecy osiągneli to co chcieli czyli 0:0. Przypominam że w el. do LE nie strzeliliśmy na wyjeździe gola ani Europie FC, ani fińskim skoczkom. A w Atenach trzeba będzie strzelić żeby awansować. Oczywiście w Atenach w końcu zagramy na naturalnej murawie, ale znowuż zapowiadają upał. Kolejna wymówka dla Vukovica.

Legionista
    [QUOTE=pawel8511;1653684]

Niekoniecznie bo pozostają jeszcze rzuty karne

[QUOTE=L..;1653688]
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta

Niekoniecznie bo pozostają jeszcze rzuty karne
    To prawda, ale pamiętajmy że w Finlandii też był rzut karny .

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    No ale prawdę powiedziawszy to czego mamy oczekiwać od tych sprzedajnych dziwek, skoro u nas na forum 3/4 też nie chce tego dostrzec..
    Wśród tych 3/4 oni są, tylko nie są w stanie się do tego przyznać
    Już o tym pisałem, niezależnie od tego jak gra Legia, to opłaca się hejt wszelkiej maści pismakom/hienom i cHGW. Przecież teraz w dowolnym "polskim" medium nawet drobna pochwała Legii musi być poprzedzona różnymi zastrzeżeniami i wątpliwościami. Nie che mi się tego łajna cytować, ale nawet ewidentni Legioniści wśród dziennikarzy, muszą mieć twardą dupę albo cicho siedzieć, a takie kreatury jak Kowalczyk czy stary Szczęsny wykluczam z grona Legionistów. Niestety, zdecydowana większość publiki w Polsce jest i będzie przeciwna Legii, nawet jeśliby Legia rozpieprzyła PSG czy jakiegos Manchestera, to by było jedynie, że się "podłożyli", "zlekceważyli" i ogólne oporowe walenie głupa jak po meczu z Realem - to się po prostu hienom dziennikarskim opłaca!

A dlaczego tyle złości i hejtu na tym forum to ja nie do końca rozumiem, przecież farbowane lisy to tylko niewielki procencik tutejszych pisaczy, może jakaś refleksja i rekolekcje by się niektórym przydały?

p.s. Trzeba myśleć choć trochę pozytywnie a nie tylko narzekać i beczeć!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów