Strona 35 z 51 PierwszyPierwszy ... 2531323334353637383945 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,050 z 1516

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar alfa
    Z przodu brakuje ryzyka i dobrej decyzji, ale za to, co ostatnio grają Jędrzejczyk i Lewczuk to poezja. Bardzo blisko napastnika, nie dają mu oddechu, dużo na wyprzedzenie, twardo i czysto.

Znakomity mecz. Realizacja tajnej taktyki polegającej na utrzymaniu 0-0 u siebie. W końcu to bardzo trudny przeciwnik z silniejszej ligi.
    Teraz tylko jakaś kontra na wyjeździe, do tego szósty mecz w pucharach na zero z tyłu i oczywiście Grecy, którzy rzuca się na nas jak pitbulle od początku spotkania...
    Jak czytam komentarze, że nie był to zły mecz to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    A czy to Vuko miał te dwie sety, co zayebał Kulen???
    Ale to Vuko go wystawil

Na koniec to mogli na dwóch napastników zagrać, ale wiadomo - obrona to u obecnego trenera priorytet. przez środek nie było żadnej klepki. jak zszedł Kulenovic to do nikogo te wrzutki były ze skrzydeł.

edit: niby ławka szeroka, a jedna zmiana tylko.
    Ostatnio edytowane przez PrzeterminowanySer ; 08-08-2019 o 22:01

Legionista Awatar klinton
    0:0 z zajechanymi fizycznie po przygotowaniach do sezonu przeciętniakami z Grecji a na Forumce radość jak po jakimś Celticu

Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Znakomity mecz. Realizacja tajnej taktyki polegającej na utrzymaniu 0-0 u siebie. W końcu to bardzo trudny przeciwnik z silniejszej ligi.
    Teraz tylko jakaś kontra na wyjeździe, do tego szósty mecz w pucharach na zero z tyłu i oczywiście Grecy, którzy rzuca się na nas jak pitbulle od początku spotkania...
    Jak czytam komentarze, że nie był to zły mecz to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
    Mecz nie był zły! Zwłaszcza jeżeli chodzi o podchodzenie do pola karnego! Potem im bliżej bramki tym gorzej

Trzeba też brać poprawkę na to, że Grecy stali jak widły w gnoju

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    0:0 z zajechanymi fizycznie po przygotowaniach do sezonu przeciętniakami z Grecji a na Forumce radość jak po jakimś Celticu
    przed meczem czytając forum można było dojść do wniosku,że gramy z rywalem nieosiągalnym więc wynik to i dobry, ale patrząc przez pryzmat meczu to dramatyczny, ci Grecy to ledwo żyli, za tydzień już tak nie będzie. Mioduski jak chce awansować to niech ich lepiej wyśle na 4 dni przynajmniej do tych Aten, bo tam aktualnie jest 34-38 stopni, jak on chce dzień przed meczem ich tam zabrać, to zbędna wycieczka.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Może nie tyle radość. Co efekt tęsknoty do dominacji naszego zespołu podczas meczu w europejskich pucharach. Oczywiście z sensownym przeciwnikiem.
    Jak zajrzymy w statystyki widać kto rządził na boisku.
    Mi się podobał bardzo waleczny Gruzin. Na plus dryblingi Liquida będą z niego ludzie. Fajnie, że dobrze wychodzą nam rzuty wolne o czym świadczą dwie poprzeczki po nich.
    O obronie w zasadzie nie ma co pisać, bo miała wyjątkowo mało pracy. Ale rzucił się w oczy niezły wslizg Rochy.

Legionista
    Nie wygrać trójką z taką drużyną, chyba najsłabszą jaka gościła na Ł3 od kilku lat, to duża sztuka.
    Ja już nie mam siły oglądać tej mizerii.
    Mam ogromny szacunek do ludzi, którzy chodzą na mecze teraz i płacą za to swoje ciężko zarobione pieniądze za oglądanie tego gówna na boisku. Brawo Kibice.

Luki zgodnie z planem : dużo wiatru, zero jakości. Brazylijski Ojamaa.

Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Na pewno można mieć zarzuty co do kreowania sytuacji(i to nie tylko dzisiaj), ale pisanie, że taktyką było 0:0 to zwykłe brednie.

Do 16 metra mecz zajebisty. Szkoda ze nic nie wpadło.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Bardzo fajny mecz w defensywie, stłamsiliśmy rywala, to są niewątpliwie plusy, ale minusów według mnie jest więcej i mam duże obawy przed rewanżem.

Umówmy się, nasz rywal jest przeciętny i to mocno, w środku obrony gra Goutas który nie sprawdził się w Lechu, boczny obrońca kontuzjowany, do tego są zajechani fizycznie po przygotowaniach do sezonu. Kulenović zmarnował sytuacje ale z drugiej strony wiele więcej sobie ich nie stworzyliśmy, bo nie wliczam rzutów wolnych, była jeszcze sytuacja gdzie po przebitce w której walczył Gvillia, Luquinhas miał okazje do oddania sytuacyjnego strzału.

Moje obawy są spowodowane prostym faktem, za tydzień Grecy będą wyglądali już o wiele lepiej fizycznie, to jeszcze nie będzie ich top ale będzie znacznie lepiej do tego dojdzie jeszcze pewnie dosyć wysoka temperatura do której Oni są przyzwyczajeni co dodatkowo może jeszcze zmniejszyć różnice w przygotowaniu fizycznym. Mimo tego że dzisiaj po 60 minutach wyglądali jakby zaraz mieli tam wszyscy zejść na zawał to nie potrafiliśmy stworzyć z nimi z 5-6 dobrych sytuacji (nie mówię że 100% ale chodzi o groźne sytuacje) co biorąc pod uwagę różnice w przygotowaniu fizycznym stawia Nas w złym świetle. Pamiętajmy ciągle że gramy z mocnymi przeciętniakami, w lidze greckiej jest tylko Olympiakos, PAOK no i może AEK Ateny reszta to mocni przeciętniacy i to też widać było dzisiaj.

Wydaje mi się że Novikovas powinien sobie odpocząć, gość dzisiaj zepsuł ze 4 sytuacje które mogły się zakończyć groźnym strzałem bo albo nie wiadomo czemu poszedł w drybling, albo nie podniósł głowy, albo wolał sam uderzyć zamiast podać lepiej ustawionemu koledze.

Legionista Awatar Antares
    Grecy do 30-40 metra zero agresji, zero pressingu mogliśmy robić co chcemy. Także z tymi zachwytami, że się nam drużyna tworzy to bym zaczekał. Brak zaliczki przed rewanżem, żeby tam się nie zemścił. Nie wiem co on ma w głowie, że nawet w meczach o wszystko sadza Carlitosa, wystawiając Kulenovica. Gdyby Hiszpan miał takie prostopadłe podania to pewnie by coś wpadło, Chorwat musi być bardziej ruchliwy, a nie stoi jak kołek i przyjmuje jak kołek.

Skoro Grecy nie chcieli atakować to też nie rozumiem, że nie wpuścił jeszcze drugiego napastnika za któregoś z 3 środkowych pomocników. No i ten Novikovas, takiego irytującego typa to tutaj nei było, nic nie wychodzi, ale klapki na oczy i wszystko sam.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Na pewno można mieć zarzuty co do kreowania sytuacji(i to nie tylko dzisiaj), ale pisanie, że taktyką było 0:0 to zwykłe brednie.
    Ale i tak zobacz, że oni mogli ten mecz na spokoju 2-3:0 wygrac.. brak skuteczności (Kulenovic, Novikovas, Luquinhas), ale też trochę brak szczęścia (Novi, Carlitos z wolnych).
    Oni naprawdę zaczynają fajnie pogrywać. Grają właściwie tylko po ziemi, dużo gry z klepy, dużo dwójkowych akcji.na skrzydłach (to nowość i wychodziła naprawdę fajnie)
    Wydaje mi się, że naprawdę brakuje tu do szczęścia nie wiele.. jak zatrybi to pójdzie dalej. Pewnie też potrzeba dotarcia z napastnikami, postawienia na któregoś zdecydowanie.
    Dzisiaj świetne zawody Antolic - odpowiedzialna gra, zbierał wszystko w środku, a gdy tylko była okazja to grał do przodu - świetne piłki do Kulenovicia (nie wiedzieć dlaczego stanął) i Novikovasa (spierdolił tradycyjnie).
    Ponadto.. Luis Rocha. To był dziś profesor. Pewny w obronie, w ofensywie kreatywny, fajne panowanie nad piłką, wytrzymał kondycyjnie, parę super powrotów.. no WOW (ostatnie 20min to też popis Vesovicia)

Ja wiem, że dalej nie strzelamy gola, nie wygrywamy, ale szczerze? Zamiast grać jakiś marny, prosty futbol, wcisnąć coś i wygrać, chyba wolę tak grać i cierpliwie poczekać na wyniki. Ta Legia naprawdę ma pomysł. Tu nikt dziś nie wybijał na pałę. Wszystko krótko z chłodną głową.

Ja widzę jak ta Legia chce grać. Nie wiem jak wy. Najgorsze teraz tylko jakby nie przynosiło dalej efektów to co próbujemy i zaczną się nerwy..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Właśnie, kurs dobry i łatwe pieniądze.
    Pochwal się ile zarobiłeś.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista
    Kulenovic gra bo jest na sprzedaż - proste!

Legionista Awatar Puszer
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Nie wygrać trójką z taką drużyną, chyba najsłabszą jaka gościła na Ł3 od kilku lat, to duża sztuka.
    Ja już nie mam siły oglądać tej mizerii.
    Mam ogromny szacunek do ludzi, którzy chodzą na mecze teraz i płacą za to swoje ciężko zarobione pieniądze za oglądanie tego gówna na boisku. Brawo Kibice.

Luki zgodnie z planem : dużo wiatru, zero jakości. Brazylijski Ojamaa.
    Rozpędź się i walnij barana w ścianę bo się widzę znasz na piłę tak samo jak Vuko na trenerce Jedyny gość, który nie ma żadnego problemu z przyjęciem piłki, minięciem kilku zawodników, czy też z odbiorem piłki w obronie no ale tak brazylijski ojama od tak jebnę dla zasady by się dojebać Pewnie też jest jego winą, ze Kule i to drewno z Litwy nie wykorzystali setek, które mieli po jego podaniach? Jeszcze pewnie miał im podać i za nich strzelić... Serio, dawno mnie nie wkurwił czyjś komentarz jak właśnie ten twój.

A co do meczu. Zagrali dobre spotkanie, dominowali, walczyli ale zabrakło wykończenia. Ciężko o wykończenie jeżeli ma się takich patałachów jak Novikovas. Nie mam pojęcia jak można było go wziąć zamiast Kuchego. Kuchy był jaki był ale czasami mu się włączał Messi i nas ratował. W rewanżu im strzelimy 1-2 bramki i przejdziemy.

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Benek
    Fajnie to wyglądało zarówno na murawie jak i na trybunach . Tym bardziej szkoda, że nie było nam dane przynaniej raz eksplodować z radości.

Oby w środę udało się strzelić bramkę a będzie dobrze. Dawno tak hukowej drożyny nie widziałem w Warszawie.

Ps. Litwin wypierd....

Ps 2 Zajebisty mecz Antolica !!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Ja wiem, że to efektownie wygląda, jego zwody, szybkość, itd. Ale żadnego pożytku z tego nie ma. I nie będzie.
    2 gole, 5 asyst - to będzie jego maks w sezonie. Ale wizualnie wydaje się, że będzie więcej, nie ? Nie będzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Pochwal się ile zarobiłeś.
    Nic, ale że to pierwszy zakład w fortunie to nic nie straciłem. Dawno nie widziałem tak chujowego zespołu jak Ci Grecy.

Jedyny pozytyw tego meczu to jesteśmy dalej w grze, ale niestety z Vukoviciem na ławce
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 08-08-2019 o 22:31

Może i Grecy słabi, ale to Legia ich zdominowała, agresywnie odbierała piłki, podwajała i siedziała ciagle na ich połowie. Gra się tak jak przeciwnik pozwala!
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Puszer
    Ja wiem, że to efektownie wygląda, jego zwody, szybkość, itd. Ale żadnego pożytku z tego nie ma. I nie będzie.
    2 gole, 5 asyst - to będzie jego maks w sezonie. Ale wizualnie wydaje się, że będzie więcej, nie ? Nie będzie.
    Ale jak ma być skoro nie mamy ludzi od wykończenia? Jakby hipotetycznie grał u nas Messi i podawał do Novikovasa a ten by seryjnie wszystko psuł to też byś pisał, że to Argentyński Ojamaa bo nie ma z tego pożytku?

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista
    A co do Carlitosa - okej, Kulenovic psuł, ale Hiszpan wszedł i pokazał dlaczego nie jest ulubieńcem Vuko..
    Bezsensowne przetrzymywanie piłki, kiwanie, gdy partnerzy ładnie idą w tempo.. fajny strzał z wolnego, a tak poza tym to ja tam sobie nie przypominam dobrych akcji z jego udziałem.. (podawał jeszcze na kontrze do Novi, ale nie miał tu dużego wyboru)

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Może i Grecy słabi, ale to Legia ich zdominowała, agresywnie odbierała piłki, podwajała i siedziała ciagle na ich połowie. Gra się tak jak przeciwnik pozwala!
    Wywieźli bezbramkowy remis z wyjazdu. Faktycznie gra się tak jak przeciwnik pozwala, a a jak ktos chce 75% czasu mieć piłkę, ale nie potrafi strzelić gola to czemu mu na to nie pozwolić?

Legionista Awatar Gabro
    Trzeba szykować się na karne w Atenach.

Legionista
    Rangersi już czekają na rywala
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Legionista Awatar STP
    Cytat Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
    Kulenovic gra bo jest na sprzedaż - proste!
    Amen.

Legionista
    Niczym gówno w betoniarce w drugiej połowie wyrobił się Antolić.

Z taką grą to jedynie gdzie może iść Kulenovic to do Zagłębia Sosnowiec

Legionista Awatar aDHd
    Powiedział (napisał) wróżbita Maciej. Tobie podobni pisali "grubasek" o VOO.

Uprawnienia umieszczania postów