Strona 32 z 45 PierwszyPierwszy ... 2228293031323334353642 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 960 z 1330

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista
    Jakby na to nie patrzeć, wyjdę z tego czy tak czy tak wygrany

Stawiam, ze wbrew temu co powiedział Vuko w wywiadzie dziś na boisku od pierwszej minuty zobaczymy Jarka a nie Kulenovica.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Stawiam, ze wbrew temu co powiedział Vuko w wywiadzie dziś na boisku od pierwszej minuty zobaczymy Jarka a nie Kulenovica.
    Ja bym wolał jednak tego który jest z nich najlepszy, czyli Carlitosa. No ale trener ma na niego focha więc pewnie ława.
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Niezgoda na tych wysokich drągali greckich mógłby być ok, ale pewnie Vuko będzie wolał Kule żeby zwiększyć szanse przy lagach

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ja bym wolał jednak tego który jest z nich najlepszy, czyli Carlitosa. No ale trener ma na niego focha więc pewnie ława.
    Jak nie wyjdzie Carlitosem od pierwszej to już w przerwie Loko powinien powiedzieć WON ze stada!

Legionista Awatar R.
    No to ciekawe, czy nasz najbardziej bramkostrzelny zawodnik dzisiaj znowu ława. Pewnie nie zapierdala. Jestem również ciekaw skrzydeł bo jeśli wybiegnie Novikovas z Nagym to mi ręce zupełnie opadną.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Skoro Legia jest tak słaba piłkarsko, a Grecy tak mocni to polecam wybrać się do buków . Na Atromitos kurs około 4,5.
    A tobie co rozum podpowiada. Bo mi właśnie żeby coś rzucić na Greków. Hazardzistą nie jestem pieniądze mam na co wydawać więc duża kwota to raczej nie będzie.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Moriarty
    Przed Śląskiem napisałem, że wyjście Litwina w pierwszym składzie uznam za sabotaż. Jeśli dziś, po tym co zagrał w lidze, wybiegnie od pierwszej minuty to ja już nie wiem co to będzie znaczyć... Po prostu ręce opadają.
    Bazinga!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Przed Śląskiem napisałem, że wyjście Litwina w pierwszym składzie uznam za sabotaż. Jeśli dziś, po tym co zagrał w lidze, wybiegnie od pierwszej minuty to ja już nie wiem co to będzie znaczyć... Po prostu ręce opadają.
    no tak, tylko że... właściwie jaką mamy alternatywę?
    Luquinhas z Nagym to lewi, na prawej może Veso, wtedy na obronie Stolar i ja ciągle optuję za tym rozwiązaniem, ale chyba to wymaga zbyt dużej reorganizacji. W innym przypadku kto ma grać za Novikovasa?

Bardzo mnie ciekawi ten mecz pod kątem taktycznym ( z jednej i drugiej strony ).

W Atromitosie widzę naszą starą Legię Berga z dwiema szósteczkami i czyhaniem na kontrę.

Drużyny tego typu próbują dać sobie szansę na kontrę na różne sposoby. Dwa najlepsze to:

- oranie szóstkami środka pola w poszukiwaniu przechwytów
    - pozostawienie wolnego pola na skrzydłach by przeciwnik pałował wrzutki

W dzisiejszym meczu wyczuwam, że Atromitos może dać nam wolną przestrzeń do pałowania wrzutek.
    Mają wysokich stoperów, dla których to woda na młyn.

Może być oczywiście tak, że Vuko wyjdzie trzema defensywnie usposobionymi pomocnikami, Kulenoviciem i skrzydłowymi. Wówczas przy takim scenariuszu mielibyśmy 45 wrzutek na Kulenovicia walczącego z dwiema wieżami przy jednoczesnym bezpieczeństwie z tyłu ( czyli pewnie nudne 0-0 i radość trenera z „wykreowania sobie” wielu okazji do wrzutek ).

Czekam więc co zrobi Vuko. Paradoksalnie mocne strony Atromitosu są ich słabością - przy naszym odpowiednim patencie na grę ( czytaj taktyce ).

Gigantyczni stoperzy mają słabszą zwrotność. Zadziorne i waleczne szóstki mają przez swoje przyzwyczajenia i nawyki tendencję do częstego faulowania gdy muszą walczyć w okolicy swojej szesnastki.

Ja dziś osobiście liczę, że Vuko odnajdzie jajka i wyjdzie na Greków ofensywnie ale jednocześnie bez wikłania się w zbyt dużą liczbę wrzutek.

Ludzi do takiego grania mamy.

Kluczem są „odwróceni skrzydłowi”, którzy zamiast pałować wrzutki wykorzystają skrzydła do nabiegania w pole karne.
    Na prawej może grać Nagy lub Novikovas. Mają zejście i strzał.
    Na lewe schodzące skrzydło zostaje w tym momencie tylko Carlitos, dla którego być może byłaby to najlepsza rola ( jedyny nominalny lewy skrzydłowy z uderzeniem z prawej nogi został pogoniony).

W ataku nie ma wielu opcji ale raczej Kulenovic bo jest dłużej w treningu. Potrafi też odegrać na ścianę.

Na dziesiątce znak zapytania. Ja spróbowałbym Brazola bo ma umiejętność urwania się samym balansem ciała co mogłoby obfitować w kilka wolnych w okolicy pola karnego.

Reasumując dziś tylko niska piłka i kombinacyjna gra.
    Taktyka lagi z takim przeciwnikiem byłaby pogrążająca.

Legionista Awatar rey
    Na TT chodzą ploty (nie wiem na ile wiarygodne - od razu zastrzegam), że Carlitos i Cafu zaczna mecz na ławce. Jeśli to koaże się prawdą, to raczej skłaniam się ku w/w nudnemu 0-0, o ile się jakiś kiks nie przydarzy w obronie.

PS miło Cię czytać Finiks, oby częściej.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Zagrałem, ale kurs już 4.02 bo wszyscy na Greków stawiają.
    No to przeyebali swoje zaskórniaki

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
    Hmm biorąc pod uwagę ile stworzyliśmy sytuacji we wszystkich spotkaniach od początku rundy to można się obawiać... Legia Vukovicia ma kreatywność z przodu na poziomie Batorego cumującego w porcie. No a jeżeli posadzi jeszcze Carlitosa i Brazyliano na ławce to pozostaje chyba liczyć, że któraś z dziesiątek wyrzutek zakończy się swojakiem któregoś z Greków.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    A tobie co rozum podpowiada. Bo mi właśnie żeby coś rzucić na Greków. Hazardzistą nie jestem pieniądze mam na co wydawać więc duża kwota to raczej nie będzie.
    Nasza wygrana .

Ja dałem dziś jedynkę na Legię i dorzuciłem do tego Partizan i kursiwo na pewniaczku powyzej 4
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Jeśli rzeczywiście Carlitos na ławce, to ciekaw jestem kim chce Vuko straszyć?. Z całym szacunkiem dla Kule, ale gość jeszcze musi chwile pograć żeby się obić. Widać że goście którzy cokolwiek potrafią nie zbyt przypadają do gustu naszemu trenerowi.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jeśli rzeczywiście Carlitos na ławce, to ciekaw jestem kim chce Vuko straszyć?. Z całym szacunkiem dla Kule, ale gość jeszcze musi chwile pograć żeby się obić. Widać że goście którzy cokolwiek potrafią nie zbyt przypadają do gustu naszemu trenerowi.
    a gdzie jest powiedziane,że Carlitos na ławce? gra Kulenovica nie ma nic do Carlitosa przecież grają na innych pozycjach

Legionista
    Patrząc na obecną formę Legii, to moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany dwumecz, przy zachowawczej grze z obu stron. Zdecyduje jedna bramka, być może jedyna w całym dwumeczu. Dziś liczę na 0-0. Mimo wszystko, czas gra na naszą korzyść.

Legionista Awatar brachu
    Nastawiam sie na mecz walki i dzidy do przodu . Pewnie typowe 0-0 a na wyjezdzie jakims cudem 1-1
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista
    Skoro Legia jest tak słaba piłkarsko, a Grecy tak mocni to polecam wybrać się do buków . Na Atromitos kurs około 4,5.
    Przecież oni słabi przyznają że są słabi

Będzie dzidowane, Vuko nie podejmie ryzyka, bo już jest gorąco. Nastawimy się na stale fragmenty i może coś wpadnie. Gry w piłkę bym się nie spodziewał. Dużo zależy tez od samych Greków, czy wyjdą obsrani jak Finowie, czy będą grali swoje.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Przecież oni słabi przyznają że są słabi
    To będzie mecz na poziomie ekstraklasy. Na poziomie meczów z Pogonią czy Korona czy Śląskiem. Umiejętności rywala zbliżone plus na ich niekorzyść działa moment sezonu . Stad jedynka.

Legionista
    Swoją drogą, jestem bardzo ciekaw rozpoznania przeciwnika.
    Czy znowu zaskoczy nas silny i zwinny murzyn z bazaru?
    Czy Vuko to też spierdoli?

Legionista Awatar Peer
    Bardzo mnie ciekawi ten mecz pod kątem taktycznym ( z jednej i drugiej strony ).

W Atromitosie widzę naszą starą Legię Berga z dwiema szósteczkami i czyhaniem na kontrę.

Drużyny tego typu próbują dać sobie szansę na kontrę na różne sposoby. Dwa najlepsze to:

- oranie szóstkami środka pola w poszukiwaniu przechwytów
    - pozostawienie wolnego pola na skrzydłach by przeciwnik pałował wrzutki

W dzisiejszym meczu wyczuwam, że Atromitos może dać nam wolną przestrzeń do pałowania wrzutek.
    Mają wysokich stoperów, dla których to woda na młyn.

Może być oczywiście tak, że Vuko wyjdzie trzema defensywnie usposobionymi pomocnikami, Kulenoviciem i skrzydłowymi. Wówczas przy takim scenariuszu mielibyśmy 45 wrzutek na Kulenovicia walczącego z dwiema wieżami przy jednoczesnym bezpieczeństwie z tyłu ( czyli pewnie nudne 0-0 i radość trenera z „wykreowania sobie” wielu okazji do wrzutek ).

Czekam więc co zrobi Vuko. Paradoksalnie mocne strony Atromitosu są ich słabością - przy naszym odpowiednim patencie na grę ( czytaj taktyce ).

Gigantyczni stoperzy mają słabszą zwrotność. Zadziorne i waleczne szóstki mają przez swoje przyzwyczajenia i nawyki tendencję do częstego faulowania gdy muszą walczyć w okolicy swojej szesnastki.

Ja dziś osobiście liczę, że Vuko odnajdzie jajka i wyjdzie na Greków ofensywnie ale jednocześnie bez wikłania się w zbyt dużą liczbę wrzutek.

Ludzi do takiego grania mamy.

Kluczem są „odwróceni skrzydłowi”, którzy zamiast pałować wrzutki wykorzystają skrzydła do nabiegania w pole karne.
    Na prawej może grać Nagy lub Novikovas. Mają zejście i strzał.
    Na lewe schodzące skrzydło zostaje w tym momencie tylko Carlitos, dla którego być może byłaby to najlepsza rola ( jedyny nominalny lewy skrzydłowy z uderzeniem z prawej nogi został pogoniony).

W ataku nie ma wielu opcji ale raczej Kulenovic bo jest dłużej w treningu. Potrafi też odegrać na ścianę.

Na dziesiątce znak zapytania. Ja spróbowałbym Brazola bo ma umiejętność urwania się samym balansem ciała co mogłoby obfitować w kilka wolnych w okolicy pola karnego.

Ja bym zagrał w środku Martins- Cafu- Gwilia. Cafu dorzuci opcję bombardowania z dystansu. W ogóle powinno być więcej strzałów z daleka. To może być dobra taktyka na dziś. Do tego dwóch fałszywych skrzydłowych(Carlitos i Luquinhas/Novikovas), jak napisałeś i Niezgoda w środku.

U Vukovicia to nawet Nikolić z Vadisem i Ljuboją siedzieli by na ławie. Tak to jest, jak się nie potrafi wykorzystać czyjegoś potencjału. Sytuacja vide Berg i Sa.

Legionisci.com Awatar Woytek

Tak właśnie chyba będzie. Carlitos na ławie, środek Martins, Antolić, Gwilia.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez SebaKalisz1916 Zobacz posta
    U Vukovicia to nawet Nikolić z Vadisem i Ljuboją siedzieli by na ławie. Tak to jest, jak się nie potrafi wykorzystać czyjegoś potencjału. Sytuacja vide Berg i Sa.
    Przecież jak wskoczył na chwilę po Hasim to Vadisa zaraz na ławę posadził. Pewnie gdyby został zamiast Magiery to kazałby Belgowi nowego klubu szukać.

Carlitos ława, bo musi walczyć o miejsce w składzie, nic za darmo. Novikovas w pierwszym składzie, bo trzeba budować jego formę. Antolić oczywiście w pierwszym składzie.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 08-08-2019 o 17:48
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    To będzie mecz na poziomie ekstraklasy. Na poziomie meczów z Pogonią czy Korona czy Śląskiem. Umiejętności rywala zbliżone plus na ich niekorzyść działa moment sezonu . Stad jedynka.
    Nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie że będzie wygrana conajmniej dwoma bramkami.

Jedyny pozytywny scenariusz jaki widzę, to że nie stracimy bramki. Takie mocne 0:0 albo 1:0 jak coś wpadnie przez przypadek. Jak będzie trzeba gonić wynik to będzie czarny scenariusz. Przecież jak się z amatorami nie cisnęło na wynik, to jak to teraz ma się samo ułożyć.

Legionista

3..2..1... wiadro pomyj wylać czas start!

2:0 Legia

Uprawnienia umieszczania postów