Strona 31 z 45 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233343541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 930 z 1330

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Ciekawy fragment odnośnie rotacji:
    Wynika z niej, że najlepszy jest następujący system: pierwsze dwa spotkania gramy tą samą jedenastką.Potem w cyklu trzech kolejnych wymienia się od jednego do trzech zawodników. I to nie w defensywie, która ma być najbardziej stabilna, a zazwyczaj na skrzydłach i ataku. Może jednego z pomocników. Dwa następne: znów podstawowa jedenastka. Ci, którzy potrafili to zrealizować mieli najlepsze rezultaty.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ

Panie Darku, jaka jest szansa żeby z Legii Pan w******ł?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Brzmi jak przegrana po jakimś potwornie nudnym 0:1

Vuko w razie odpadniecia już się wytłumaczył że grecy to drużyna silniejsza niż szerif i Spartak Trnava. Między wierszami można wyczytać że to żaden wstyd z nimi odpaść.
    edit: literówka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Vuko w razie odpadniecia już się wytłumaczył że grecy to drużyna silniejsza niż szerif i Spartak Trnava. Między wierszami można wyczytać że to żaden wstyd z nimi odpaść.
    masz problem z czytaniem, rozumieniem czy czym?
    Poprzednie w teorii też można tak nazywać. Teraz zmierzymy się z przeciwnikiem, który jest przynajmniej na poziomie lub lepszy niż Spartak Trnawa, Dudelange czy Sheriff.
    Powiedział tak i trudno się z tym nie zgodzić. A co Trnava jest niby lepsza?
    Już widzę niezależnie co powie, to będzie jazda i przypierdalanie o każdego słowo. Te które wypowiedział i te, których nie.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Już widzę niezależnie co powie, to będzie jazda i przypierdalanie o każdego słowo. Te które wypowiedział i te, których nie.
    A jakby unikał wywiadów czy wypowiedzi, to by był zarzut, że się asekuruje na wypadek porażki, nabierając wody w usta
    PS. Coś do cholery mówić musi, i nie musi być to w zgodzie z czyimiś oczekiwaniami.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 07-08-2019 o 18:58

Legionista
    Akurat to chyba pierwsza konferencja, do której się ciężko przyczepić. Jakieś nudy głównie, ale przynajmniej nie ma takich kwiatków jak wcześniej. I stwierdził, że rytm meczowy działa na ich korzyść, więc też nie ma szukania wymówek już przez meczem.

Legionista
    Witam dobra dosyć tego gadania przechodzimy Greków następnie jedziemy ze Szkotami i będzie zacięta walka o wyjście z grupy.Oczywiście na dzień dzisiejszy nie takie są oczekiwania z naszej strony jakie powinny być,ale blisko trzymać się górnej tabeli 3-5pkt straty do lidera bo tak naprawdę nie jesteśmy w stanie grać na dwóchfontach pozdrawiam.

Wszystko to ogóry. Szerif dużo wyżej w rankingu niż grecy natomiast Spartak Trnava i dundalage sporo niżej więc wyluzuj zarozumiały człowieczku.
    edit: literówka.

Zarówno Atromitos, jak i później Rangersi albo Duńczycy to drużyny do przejścia. Legia w formie walczyła by z nimi jak równy z równym. Natomiast nasza forma to raczej kabaret więc wielkich szans na awans do następnej rundy nie widzę.

Legionista Awatar Rasenith
    Konstruowanie akcji w ofensywie przerasta śmieszne umiejętności parodystów, więc może lepiej, żeby skupili się na tym, aby nie stracić worka goli u siebie. Na wyjeździe może będzie jakiś cud.

Ja mysle ze sie przelamia takie 2:0 bedzie zobaczycie!
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar wklepack
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Zarówno Atromitos, jak i później Rangersi albo Duńczycy to drużyny do przejścia. Legia w formie walczyła by z nimi jak równy z równym. Natomiast nasza forma to raczej kabaret więc wielkich szans na awans do następnej rundy nie widzę.
    Legia w formie to była 2-3 lata temu. Obecna zwyczajnie tak gra. I gra tak od 2 do 3 lat. Bardziej pasujące do sytuacji jest napisanie że Legia z Vadisem i ekipą by ich oklepala. Niestety obecna to o ile Greków powinna przejść (W sumie to nie wiem czemu to piszę po ostatnich popisach) ale Duńczyków czy Szkotów w obecnym składzie personalnym będzie bardzo ciężko.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Legia w formie walczyłaby jak równy z równym z Atromitosem? Serio? To chyba naprawdę nie mamy czego dziś oglądać..

Legia w formie walczyłaby jak równy z równym z Atromitosem? Serio? To chyba naprawdę nie mamy czego dziś oglądać..
    No, nie mamy.

Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Ja mysle ze sie przelamia takie 2:0 bedzie zobaczycie!
    Tez jestem tego zdania.

Legionista Awatar Runi
    Skoro Legia jest tak słaba piłkarsko, a Grecy tak mocni to polecam wybrać się do buków . Na Atromitos kurs około 4,5.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    No, nie mamy.
    widzę sprawia ci wiele satysfakcji sianie tego defetyzmu.
    Po porażce pewnie wparujesz tu z uśmiechem na ustach, że "sprawdziły się twoje proroctwa"

jeżeli będziemy próbowali grać to co ze Śląskiem (nie rozumiem w ogóle dlaczego większość twierdzi jak to Śląsk oddał nam pole, jaki to był słaby, a my nie wykorzystaliśmy.. Teraz na Ł3 drużyny przyjeżdżają po zwycięstwo i na pewno z takim nastawieniem przyjechali Wrocławianie jako lider. Po prostu ich zdominowaliśmy i nie wiem po co deprecjonować tak swoją drużynę na każdej płaszczyźnie. A o tym, że Śląsk nie był taki słaby świadczy fakt, że po prostu nie pękł. Do końca bronił się bardzo dobrze, dlatego mimo dużej przewagi, nie stworzyliśmy wielu okazji)
    wracając do meritum - jeżeli będziemy próbowali grać to co ze Śląskiem i zrobimy w tym kierunku jeszcze jakiś progres, to ja jestem spokojny o wynik.

widzę sprawia ci wiele satysfakcji sianie tego defetyzmu.
    Po porażce pewnie wparujesz tu z uśmiechem na ustach, że "sprawdziły się twoje proroctwa"

jeżeli będziemy próbowali grać to co ze Śląskiem (nie rozumiem w ogóle dlaczego większość twierdzi jak to Śląsk oddał nam pole, jaki to był słaby, a my nie wykorzystaliśmy.. Teraz na Ł3 drużyny przyjeżdżają po zwycięstwo i na pewno z takim nastawieniem przyjechali Wrocławianie jako lider. Po prostu ich zdominowaliśmy i nie wiem po co deprecjonować tak swoją drużynę na każdej płaszczyźnie. A o tym, że Śląsk nie był taki słaby świadczy fakt, że po prostu nie pękł. Do końca bronił się bardzo dobrze, dlatego mimo dużej przewagi, nie stworzyliśmy wielu okazji)
    wracając do meritum - jeżeli będziemy próbowali grać to co ze Śląskiem i zrobimy w tym kierunku jeszcze jakiś progres, to ja jestem spokojny o wynik.
    Ja po prostu widzę rzeczy takie, jakimi one są. Nie muszę sobie poprawiać humoru i wciskać sobie kitu. Śląsk Wrocław to w zasadzie ekipa amatorska (jak wszystkie w tej lidze), a my męczyliśmy z nimi bułę i kopaliśmy się po czołach. Dlaczego? Ano dlatego, że sami jesteśmy ekipą pół-amatorską ze śmieszną zbieraniną zamiast składu.

Możemy się pocieszać, że silny Śląsk "nie pękł", ale to jest tylko klepanie się po plecach i mówienie, że białe jest czarne.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Śląsk jest lepszy od Atromitosu skoro nasi gracze nawet na tle Finów w Warszawie wyglądali jak pośmiewisko.

Legionista Awatar Tadek
    Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Ja po prostu widzę rzeczy takie, jakimi one są. Nie muszę sobie poprawiać humoru i wciskać sobie kitu. Śląsk Wrocław to w zasadzie ekipa amatorska (jak wszystkie w tej lidze), a my męczyliśmy z nimi bułę i kopaliśmy się po czołach. Dlaczego? Ano dlatego, że sami jesteśmy ekipą pół-amatorską ze śmieszną zbieraniną zamiast składu.

Możemy się pocieszać, że silny Śląsk "nie pękł", ale to jest tylko klepanie się po plecach i mówienie, że białe jest czarne.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Śląsk jest lepszy od Atromitosu skoro nasi gracze nawet na tle Finów w Warszawie wyglądali jak pośmiewisko.
    Atromitos pojechał na luzie DAC który wyeliminował Cracovię. Cracovia to mniej więcej poziom Śląska. Tyle było ostatnio kompromitcji że muszą zagrać na maksymalnym zaangażowaniu a ostatnio nawet tego brakuje...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
    Atromitos pojechał na luzie DAC który wyeliminował Cracovię. Cracovia to mniej więcej poziom Śląska. Tyle było ostatnio kompromitcji że muszą zagrać na maksymalnym zaangażowaniu a ostatnio nawet tego brakuje...
    Wyeliminował.
    Ale na żadnym luzie. Obydwa mecze mega wyrównane ( a nawet to Słowacy prowadzili grę) , decydowały detale i dobra skuteczność Greków.
    Podobnie jak Cracovia, która ze Słowakami odpadła raczej poprzez skuteczność.
    Wszystkie trzy drużyny prezentują zbliżony poziom, stąd tych Greków był porównał do solidnej drużyny z polskiej ligi.

Legionista Awatar Budyń_70
    Tak w sumie to nie ma o co kruszyć kopii, bowiem już dziś wieczorem okaże się kto lepsiejszy spec od piłki, czy ten któremu ku jego uciesze wejdzie kupon za 4,5 czy ten, który niezależnie od wszystkiego wierzy w nasz zespół.

Atromitos drużyna moim zdaniem absolutnie przeciętna, zdecydowanie "do przejścia" i bez dwóch zdań słabsza od takiego Midtjylland, wierzę, że nasi wreszcie odpalą. Atromitos opuściło z 5 czołowych piłkarzy z poprzedniego sezonu. Kluczowe 3 sprawy w tym dwumeczu jak dla mnie :
    1) Nasza uważna gra w obronie - Grecy tworzyli sytuacje w meczach z DAC, nie przyjadą na pewno tylko sie bronić. Osobiście wynik 0-0 dzisiaj biorę w ciemno.
    2) Javier Umbides - lider, kapitan, rozgrywający Atromitosu. Argentyńczyk to taki trochę "Rado Atromitosu" ma już 37 lat, swietnie gra podaniem, napędza akcje Greków. Bramka i dwie asysty w dwumeczu z DAC, wyłączenie Umbidesa, uprzykrzanie mu życia burzy grę Atromitosu. Jestem ciekaw czy Vuko kogoś desygnuje do takiego zajęcia.
    3) Gra w powietrzu po stałych fragmentach - Velios 192cm, stoperzy Risvanis 196cm i Goutas (ten co był w Lechu) 190cm. Warunki fizyczne tej trójki na pewno nie lada wyzwanie dla Jędzy i kolegów, bo to nie tylko centymetry, ale tez naprawdę potrafią grać głową, strzelić po rogu. Głupio by było odpasć po jakiejś szmacie z rożnego w 85minucie.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    2) Javier Umbides - lider, kapitan, rozgrywający Atromitosu. Argentyńczyk to taki trochę "Rado Atromitosu" ma już 37 lat, swietnie gra podaniem, napędza akcje Greków. Bramka i dwie asysty w dwumeczu z DAC, wyłączenie Umbidesa, uprzykrzanie mu życia burzy grę Atromitosu. Jestem ciekaw czy Vuko kogoś desygnuje do takiego zajęcia.
    Ciekawą kwestię tez poruszyłeś. U nas jest takie podejście, że 32 lata i więcej to już piłkarski emeryt. Jak można takiego wystawiać do gry, a co dopiero ściągać w takim wieku do klubu.. Tymczasem tak sobie przeglądałem składy drużyn biorących udział w el.do LM np. i naprawdę tam właściwie każdy ma z przodu jakiegoś gościa 32 lata, 35.. Rondon (33), Deac (32) w Cluj, Tavares (35) w Mariborze, Robinho (35) u Turków, Valbuena (34) w Oly, Berg (32) w Krasnodarze.. to tylko przykłady z wczorajszych meczów.
    Mało tego - wielu z nich jak Rondon, Valbuena czy Berg dołączyli do swoich zespołów w tym lecie.. Jakby u nas ściągali takich dziadków to byłaby ostra jazda i przypominanie Eduardo
    Nie sugeruję oczywiście, że to dobra droga, też wolę promowanie młodych, których można sprzedać, ale to pokazuje jednak jakiś trend w europejskich klubach mocniejszych od naszego. Dyrektorzy sportowi nie patrzą już tak na metrykę, jeżeli ktoś potrafi grać w piłkę, to niezależnie czy ma 26 lat czy 34 - bierzemy go.

3) Gra w powietrzu po stałych fragmentach - Velios 192cm, stoperzy Risvanis 196cm i Goutas (ten co był w Lechu) 190cm. Warunki fizyczne tej trójki na pewno nie lada wyzwanie dla Jędzy i kolegów, bo to nie tylko centymetry, ale tez naprawdę potrafią grać głową, strzelić po rogu. Głupio by było odpasć po jakiejś szmacie z rożnego w 85minucie.
    dlatego mam nadzieję, że zamiast lag będziemy grać szybko, kombinacyjnie po ziemi, bo w powietrzu nie mamy szans (chociaż widać, że Vuko chce podjąć walkę, dlatego zapowiedział, że Kule wychodzi w podstawie.. )
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 08-08-2019 o 11:03

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Skoro Legia jest tak słaba piłkarsko, a Grecy tak mocni to polecam wybrać się do buków . Na Atromitos kurs około 4,5.
    Właśnie, kurs dobry i łatwe pieniądze.

Legionista
    Wygrać i wlać otuchy w serca kibiców, wygrana po przyzwoitej grze pozwoli złapać wszystkim oddech w klubie, a przede wszystkim kibicom. Więc w końcu zagrajmy na miarę Legii, nie podoba mi się wszystko co dotychczas widziałem w tym sezonie, ale nadal wierzę w Vuko, jeśli ma się komuś w końcu udać, niech się uda Vukovicovi. Rozum podopowiada że będzie kolejny kryzys trenerski, ale w przypadku Vuko w sercu ciągle tli się nadzieja że to wszystko odpali, droga jest ciernista, wyboista, mnóstwo cierpienia i bólu, ale być może w końcu coś się z tego narodzi coś na miarę tego klubu. Vukovic zasługuje na dwa trzy razy więcej cierpliwości niż dotychczasowe inne trenerskie wynalazki w ostatnim czasie. Magiera z perspektywy czasu tez powinien dostać taka szansę, nie dostał, więc niech kolejny człowiek z Legią w sercu dostanie szansę i czas.
    Dzisiaj gramy o zwycięstwo i nadzieję na lepsze jutro.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    + jeszcze olać mecz na Ł3 - zwiększasz szanse Atromitosu i parę dyszek w kielni. Widzisz już masz know how.

Legionista Awatar Runi
    Śmiało graj

Dajmy na faworyta kurs 4.5 ,a chvj niech ludzie zarobią.

Legionista Awatar Jaszcz
    Kiedyś muszą w końcu odpalić. Czuję, że stanie się to dziś miłego popołudnia i wszyscy na Ł3.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Śmiało graj

Dajmy na faworyta kurs 4.5 ,a chvj niech ludzie zarobią.
    Zagrałem, ale kurs już 4.02 bo wszyscy na Greków stawiają.

Zagrałem, ale kurs już 4.02 bo wszyscy na Greków stawiają.
    wszyscy na greków stawiają więc spokojna jedyneczka

Uprawnienia umieszczania postów