Strona 27 z 49 PierwszyPierwszy ... 1723242526272829303137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 810 z 1458

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Dzisiejszy mecz to kryminał. Tak zagubionej Legii nie pamiętam. Nawet gdy bronili się przed spadkiem lata temu wyglądało to lepiej.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    0-3 i 6-0
    To było już za Mioducha

Legionista
    Panowie trzeba szukac pozytywow - do LM tez sie wczolgalismy wiec moze historia sie powtorzy

a ulubiencom weszlo nie poszlo

Legionista
    Panowie jest progres!

Veso stwierdził, że jedynym pozytywem jest awans.

Ale powiem szczerze - nie zazdroszczę im, jak mają tłumaczyć się za siebie, a tak naprawdę za takiego idiotę na ławce..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Panowie jest progres!

Veso stwierdził, że jedynym pozytywem jest awans.

Ale powiem szczerze - nie zazdroszczę im, jak mają tłumaczyć się za siebie, a tak naprawdę za takiego idiotę na ławce..
    A co to Vukovic nie trafił w bramkę z 5 metrów?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    A co za różnica, czy by ten drewniak trafił? Meczu nie widziałeś?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Mi się już nie chcę po raz enty powtarzać jak to jak idzie czy nie idzie drużynie wpływa na indywidualną postawę zawodników, ich psychikę, proste błędy. Myślę, że każdy kto na jakimś chociaż półamatorskim poziomie uprawiał jakiś drużynowy sport, wie o czym mowa.

A zresztą.. załóżmy, że Kule strzelił by karnego i te swoje sety, do tego Novikovas.. byłoby 4-0, piękny wynik ba wyjeździe i nie byłoby już problemu? Gra od razu byłaby ok?

Legionista Awatar Budyń_70
    Mi się już nie chcę po raz enty powtarzać jak to jak idzie czy nie idzie drużynie wpływa na indywidualną postawę zawodników, ich psychikę, proste błędy. Myślę, że każdy kto na jakimś chociaż półamatorskim poziomie uprawiał jakiś drużynowy sport, wie o czym mowa.

A zresztą.. załóżmy, że Kule strzelił by karnego i te swoje sety, do tego Novikovas.. byłoby 4-0, piękny wynik ba wyjeździe i nie byłoby już problemu? Gra od razu byłaby ok?
    Owszem, można to przyrównać do braku automatyzmu i w związku z tym braku pewności co przekłada się na czucie piłki (jak nie idzie to nie idzie), ale na litość boską, to jest ich zawód, do tego jedyny, więc powinni go wykonywać najlepiej jak potrafią, z należytym pietyzmem i profesjonalizmem, a jak ktoś tego nie potrafi, to niech zmieni profesje.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 01-08-2019 o 21:56

W Grecji można śmiało X stawiać.

Legionista Awatar jkp

Załóżmy, że mamy trenera a nie parodystę na ławce. Załóżmy, że mamy prezesa, który zna się na piłce, a nie ***** złotoustego.
    Tak, gdyby Kulenovic strzelił, gdyby Novikovas strzelił, to wydźwięk tego meczu byłby inny. Ale nie strzelili. Strzeliliby natomiast, gdybyśmy mieli trenera a nie specjalistę od napierdalania pięścią w szafkę na ławce.
    I nie dlatego, że piłkarze nie umieją grać w piłkę, bo indywidualnie (w poprzednich klubach czy w kadrach) pokazywali że umieją. Dlatego że na ławce mamy trenera, którego czapką przykrywa Franek Smuda, Stefan Białas, Jerzy Kopa, Dean Klafurić, Romeo Jozak. Oglądam Legię czy na stadionie, czy w TV od 1996 roku i gorszego trenera nie widziałem.
    To, że sporo z kibiców marzy o powrocie Berga czy Magiery - w to jeszcze można racjonalnie uwierzyć. Ale to, że spora część z nas wymieniłaby Vuko na Sa Pinto, Hasiego czy Jozaka świadczy tylko o tym jak tragicznie jest w naszym ukochany k(L)ubie.

Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Oczywiście, ale tylko dlatego, że w Warszawie czysta 2 i Grekom już się nie będzie chciało wysilać

Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    A co za różnica, czy by ten drewniak trafił? Meczu nie widziałeś?
    Widziałem.Carlitos , Novikovas , Nagy, nawet nie pozorowali gry.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Kolejny mecz na zero z tyłu, tym ważniejszy, że rozegrany na poziomie międzynarodowym, także obrona na plus. W ataku momentami raziła niedokładność, ale i tak niewiele brakowało a nasz duży sukces byłby jeszcze bardziej wymierny.
    Na pewno trzeba pochwalić całą drużynę za konsekwencję i realizację planu taktycznego, a samego Pana trenera za zmiany które wprowadzały dużo zamieszania u przeciwnika - który co warto podkreślić zagrał bardzo dobre zawody.
    Także reasumując po tym meczu możemy patrzeć z optymizmem w przyszłość, tym bardziej, że z meczu na mecz widać coraz lepsze zgranie i ogólny progres.
    Kpisz czy o drogę pytasz?

Legionista
    Kpi.

Legionista Awatar TNTP
    Gdzie ja Ci kpię ? Moje zdanie podziela nie tylko wielu użytkowników naszego forum (dzięki za poparcie), ale również nasi piłkarze i sam Pan trener - czemu dał wyraz w pomeczowej konferencji. Wiadomo, że momentami gra mogła wyglądać trochę lepiej i nie jest to jeszcze Legia naszych marzeń, ale w wielu elementach widać zarówno wielki potencjał piłkarzy, oraz kunszt Pana Vukovica. Pressing, waleczność, zgranie, szybkość, technika, a to wszystko w ramach konsekwentnej taktyki futbolu totalnego te cechy już dziś charakteryzują Legię.

Wydaje mi się, że prorocze mogą okazać się słowa

Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Stracić jak najmniej sił i nie odkrywać atutów przed naprawdę poważnymi spotkaniami.
    Ciekawe, czy będą mieli odwagę odezwać się Ci, co śmiali się z długofalowej wizji.
    Nie sądzę.
    i faktycznie w końcu widać konsekwencję i wizję nie tylko w zarządzaniu klubem, ale przede wszystkim na boisku.

To, że niektórzy (w tym również niestety nasi koledzy - forumowicze) mają klapki na oczach i som po prostu piłkarsko ograniczeni jest po prostu przykre - zresztą już raz, przez to internetowe malkontenctwo koło nosa przeleciał nam inny wybitny trener - czyli Pan Rumak (z nim na pokładzie już dawno bylibyśmy na piłkarskim szczycie)
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Złość była to teraz trochę szydery, skaut Atromitos co to oglądał bo pewnie żeby z pustą kartką nie wrócić to dla jaj skręci 2 część "piłkarskich jaj" i na analizie Legii będą tam sikać w majtki ze śmiechu Oni są jak ci "harlem globetrotters" tyle, że bawią nieudolnością.

Ile lat Mioduski się uczy 3?. Janekx podaje że dni Vuko są policzone. Ciekawe kto teraz? taksówkarz?

Legionista Awatar Stout
    A Koźmiński twierdzi ,że nie ma tematu zmiany osoby na stanowisku trenera.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    No i ja mu NIESTETY wierzę.

Janekx to o Legii nie miał raczej nigdy dobrego info (chyba, ze transfery z innych PL klubów)

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Czyżby, nie mają tam sztucznej nawierzchni.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Nie trzeba mieć żadnego info od nikogo żeby wiedzieć, że na bank w klubie nerwowo przeglądają CV dostępnych trenerów ... i oczywiści czy Sagan zdał wszystkie egzaminy na dobre oceny

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Już pomijam tego karnego ale to co odpierdolił w tym meczy Kulenović przechodzi ludzkie pojęcie i przekracza ostateczne granice pizdowatości. Moim zdaniem Vuković wystawiając do gry tego pajaca i w ogóle dopuszczając, żeby takie mega drewno i niedorozwinięta namiastka piłkarza grała w naszych barwach, ostatecznie się pogrążył.
    No właśnie to jest ten talent za grube miliony euro!? Przecież ten wyrób pilkarskopodobny nawet biegać nie umie, nie ma żadnej koordynacji ruchowej nic co mogłoby go definiować jako pilkarza. Na jakiej podstawie ten pałkarz gra w pierwszej 11-stce?

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    No właśnie to jest ten talent za grube miliony euro!? Przecież ten wyrób pilkarskopodobny nawet biegać nie umie, nie ma żadnej koordynacji ruchowej nic co mogłoby go definiować jako pilkarza. Na jakiej podstawie ten pałkarz gra w pierwszej 11-stce?
    Na takiej samej jak Szymanski. Beda go wciskac do kazdego meczu i kazdego karnego ,aby promować.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Antares
    Chyba mają oczy w tym klubie i oglądają te mecze? W jaki sposób tutaj ma się coś poprawić jak oni nawet nie próbują grać w piłkę? Nie ma trójkątów, nie ma wyprowadzania piłki, nie ma wymiany podań. Długie podania, ciągle długie podania z których nic nie wynika. Po jakiego groma nakazuje Majeckiemu ciągle tych długich wybić? Przecież niemal każda piłka była stracona, naprawdę ciężko 3 podaniami po ziemi przetransportować piłkę na środek boiska? Trzeba do tego dzidować? Co oni robili podczas przygotowań i co robią na treningach?

I co to znowu były za przygotowania, że oni wszyscy po kolei, z Martinsem na czele znowu zapomnieli jak się gra w piłkę?

Od początku przygotowań mieliśmy już 12 kontuzji, wczoraj Remy i Agra w rezerwach... 12 kontuzji w niecałe 2 miesiące. I większość to stawy skokowe, które obciążają magika od przygotowania. Jakoś za RSP mogli mocno trenować i praktycznie nei było kontuzji, a tu strach pomyśleć co będzie dalej.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 02-08-2019 o 08:31
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Bardziej niż zmianą trenera w Legii martwić trzeba się tym, co odpadnięcie innych polskich klubów oznacza dla rankingu ligi. Bo to jest największy problem. A nie to, że awansowaliśmy. Wiadomo: styl był słaby, nikt nie jest z tego powodu szczęśliwy, ale gramy dalej. A to są puchary. Tutaj jeden mecz może wszystko zmienić. Wróci Cafu, Jarek Niezgoda, kwestią czasu jest też, jak inni odzyskają formę. Dlatego żadnych nerwowych ruchów nikt nie wykonuje. Tematu zwolnienia trenera nie ma - usłyszeliśmy w czwartek późnym wieczorem na Łazienkowskiej, gdzie zapytaliśmy, czy to prawda, że dni Aleksandara Vukovicia są policzone
    ja pier..., tam pracują IDIOCI. Nie jeden idiota Loczek, tylko cała zaciężna horda idiotów. Wszyscy pogubili tajemniczo formę, ale niedługo ją odzyskają.. no przecież muszą w końcu! czyli to nie wina Vuko jak grają, tylko tego, że wszyscy są bez formy..
    Wiecie co? tam chyba trzeba urządzić pucz, zbrojnie przejąć władzę w klubu. Innej rady nie widzę.

Cytat Zamieszczone przez Antares
    ...
    Boateng?
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 02-08-2019 o 08:39

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Od początku przygotowań mieliśmy już 12 kontuzji, wczoraj Remy i Agra w rezerwach... 12 kontuzji w niecałe 2 miesiące. I większość to stawy skokowe, które obciążają magika od przygotowania. Jakoś za RSP mogli mocno trenować i praktycznie nei było kontuzji, a tu strach pomyśleć co będzie dalej.
    Przypominają mi się czasy Urbana kiedy z powodu kontuzji mięśniowych mieliśmy szpital w drużynie.
    To samo potem powtórzyło się w Śląsku.

Legionista Awatar Neg
    Liczne kontuzje wynikają z przeciążeń mięśniowych. Patrząc na to co się dzieje piłkarze moim zdaniem źle odrobili pracę domową w okresie letnim. Do treningów zapewne wrócili po całkowitym odpoczynku od jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Na treningach zostali zajechani przez nieodpowiednie metody treningowe do ich stanu fizycznego. Widac gołym okiem, że piłkarze są źle przygotowani kondycyjnie bo ruszają się ociężale. Stad też zapewne wynika to, ze biegamy jak do tej pory zazwyczaj mniej od rywali.

O kwestiach taktycznych nie trzeba wirtuoza na ławce trenerskiej by uczyć kilku podstaw i tutaj zastanawia mnie kto jest większym amatorem. Trener czy piłkarze. Z taktyki zauważyłem jedynie, ze wolne w okolicy 30-40 metra są wykonywane kompletnie bez żadnego zaskoczenia. Przy zawodniku wykonującym stały fragment gry nie stoi zaden kolega z Legii. Wszyscy stoją w polu karnym i przeciwnik może spokojnie szykować się na dośrodkowanie. Zero zaskoczenia. Rozumiem idee grania skrzydłami bo widać to, ze często próbujemy, zagrywać na boki boiska. Kolejny blad, ze do pilkarza na skrzydle nikt nie podbiega by go wesprzec i wystawic sie do podania. Skrzydlowy zazwyczaj jest osamotniony i zmuszony do gry jeden na jednego. Niestety trafily sie takie asy w Legii, ktore nie potrafia w pojedynku sam na sam wygrac. Ani dzieki technice uzytkowej ani dzieki szybkosci. W tym spotkaniu jak i w poprzednim z wicemistrzem Giblartaru nie potrzeba bylo zadnych umiejetnosci (co pokazaly oba spotkania) wystarczyla przewaga fizyczna. Legia powinna byc szybsza na kazdym polu gry, powonnisny ich zabiegac otwierajac sobie tym samym wolne przestrzenie na boisku a co za tym idzie stwarzac sobie wieksze mozliwosci rozegrania pilki. Niestety gdy patrzylem na gre Novikovasa to robi mi sie niedobrze bo lepsze rajdy z pilką zaliczal Jędza...

Jestem z zawodu trenerem sylwetkowym, ale treningi wydolnościowe i siłowe nie są mi obce i sam mam pod swoimi skrzydłami kilka osob w młodym wieku trenujace w klubach i wiem jedno. Piłkarze w Legii są źle przygotowani kondycyjnie i fizycznie do startu sezonu. Oglądam masę spotkań Angielskich drużyn na obecnym okresie przygotowań i te chłopaki tam po prostu zapierdalają na wysokich obrotach przez 45-60 minut. U nas nawet 15 nie potrafią mocno wybiegac.. z takimi rywalami pierwsze 30 minut to powinna być mocna intensywność, automatyzm w wprowadzaniu akcji, stwarzanie miejsca do podania. Wykorzystywanie, wbieganie w wolne pole ***** tu się po prostu kłania podstawa trenowania... Niestety, ale to wyglada ***** tragicznie.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Przestańcie z tym przygotowaniem fizycznym już.
    Bortnik przygotowywał Hapoel, który zdobywał mistrzostwa w znacznie cięższych warunkach i w el. pucharów także radził sobie bardzo dobrze. Gość ma i doświadczenie z przeróżnych zakątków świata (różnice klimatyczne) i ze sportowcami z różnych rejonów świata, a do tego naprawdę imponujące wykształcenie kierunkowe. Oni są przygotowani OK.

czucia nie mają - nikt mi nie wmówi po tym co widzę, że oni nie potrafią przyjąć piłki lub kopnąć prosto. Nie mówiąc o Novikovasie, który nawet biegania prosto zapomniał.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Na takiej samej jak Szymanski. Beda go wciskac do kazdego meczu i kazdego karnego ,aby promować.
    Poziom gry Kulenovića to Himalaje nieudolności więc nawet jeśli chcą go promować na siłę, to wczorajszy mecz był raczej totalną antyreklamą tego "zawodnika". Nie jestem jednak specem od marketingu więc może nie dostrzegam ukrytej przebiegłości tego planu.

Uprawnienia umieszczania postów