Strona 21 z 51 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 630 z 1520

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

W obronie będą trzymali fason? Że co? To, że amatorzy z Gibraltaru i pół amatorzy z Finlandii nie strzelili nam gola to cud, a w 3. Rundzie rywal już na poziomie e-klasy, jak Pogoń strzeli nam daj Boże co najmniej jedna bramkę w dwumeczu. Z Mariehamn potrafiliśmy roznieść ich 9-0 w 120 minutach, A tutaj nic nie jest pewne.

Oprócz jednego - zero schematów, człapią po boisku. 4 miesiące a tutaj zero progresu. Z mitycznym zapierd$%niem skończy się jak z Djurdjeviciem w Lechu. Tu trzeba fachowca, a nie słodko pierdzącego żółtodzioba. Co z tego jak nawet pracownik chce ale pracodawca nie potrafi mu przekazać tej wiedzy? Już abatrahując od poziomu i chęci gwiazdeczek.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Nie rozumiem jak można ciąć koszta na trenerach? Przecież ten cały Nawałka z rekordowym kontraktem w Lechu gdzie dostawał 150 tys zł miesięcznie to jest pensja takiego kopacza jak Mączyński. Stać ich na pensję dla 31-letniego Obradovica w wysokości 450 tys euro, a nie stać na trenera gdzie w takich pieniądzach można spokojnie kogoś zatrudnić, bo i tak nikt w tej lidze więcej na pewno nie dostaje.

Doprawdy nie rozumiem jak po przejechaniu się na Magierze, Jozaku i Klafuricu znowu można było zatrudnić trenerskiego żółtodzioba i to takiego, który najbliżej trenowanie był przy Magierze gdzie był od skakania przy linii, walenia w szafkę i darcia mordy. Bo o ile jeszcze taki Klafurić skończył z dubletem i fajnym bilansem to przecież Vuković w decydującym momencie dał ciała na całej linii.

Jeśli naprawdę decydowały finanse to trzeba być jakimś imbecylem. Kogo by tutaj nie ściągnęli to bez trenera nic z tego nie będzie. Kto u nas w ostatnim czasie przyszedł i się rozwinął? Kto chociaż grał tak jak w poprzednim klubie? Wszyscy zaliczają zjazd, a tu kolejny raz zaklęte kółko gdzie w sezon wchodzimy z amatorem, gdzie nie widzę żadnych argumentów za daniem mu szansy.

I teraz co? Strażak zamordysta, który na szybko ogarnie burdel, a przed rundą mistrzowską pierwszym trenerem Saganowski zostanie?
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to co napisałeś jest banalnie łatwe do rozkminienia, tylko tu pojawia się pytanie o tego który zarządza całym tym pierdolnikiem który zapanował w klubie.
    Polityka oszczędzania na najważniejszym ogniwie jakim jest trener jest drogą do autozagłady, tylko co gorsza kolejne wynalazki Mioduskiego są coraz bardziej oderwane od rzeczywistości.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta

I teraz co? Strażak zamordysta, który na szybko ogarnie burdel, a przed rundą mistrzowską pierwszym trenerem Saganowski zostanie?
    Obawiam się że nie będzie żadnego strażaka a jeśli będzie zmiana to na Saganowskiego.Prezes ma idee fix w postaci Akademii i wymyślił że na razie jakoś klub przetrwa w dolnej części pierwszej ósemki ale już za kilka lat będzie akademia i wówczas co rok sprzeda się dwóch, trzech absolwentów po 100 tysięcy ojro za kilogram i będzie można grać w LM.

Nie gramy ekstra, ale panowie jest początek sezonu, kadra została w dużym stopniu zmieniona. To nie fifa2019 że wszystko do razu będzie się układać. Ja początkiem sezonu wymagam zwycięstw, styl mnie nie interesuje. Nagy na ławkę za niego Brazylijczyk.

Legionista Awatar Marcino
    Niestety Legia gra najgorszą piłkę od lat, najgorszą ze wszystkich polskich drużyn w Europie. Tego nie da się oglądać, nawet na stadionie można przysnąć od poziomu sportowego tego arcywidowiska.
    Mioduski nie przyciągnie tłumów na stadion przy czymś takim. Oni pod bramką takich ogórków nie potrafią rozmontować rywala. Można już tęsknić za Urbanem czy Bergiem, którzy lepili z tego co było, a gra bardzo często była porywająca.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Pokazu dziadostwa ciąg dalszy. Męki w rewanżu wyczuwam.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Niestety Legia gra najgorszą piłkę od lat, najgorszą ze wszystkich polskich drużyn w Europie. Tego nie da się oglądać, nawet na stadionie można przysnąć od poziomu sportowego tego arcywidowiska.
    Mioduski nie przyciągnie tłumów na stadion przy czymś takim. Oni pod bramką takich ogórków nie potrafią rozmontować rywala. Można już tęsknić za Urbanem czy Bergiem, którzy lepili z tego co było, a gra bardzo często była porywająca.
    Generalnie jak się ogląda to widać brak zgrania, i jest coś w tym czy widać pomysł?. Gruzin dla mnie nigdy nie był wzmocnieniem, więc dalej twierdzę że potrzebny jest nam rozgrywający. I jeszcze jedna sprawa, brakuje nam napastnika. Kulenović wczoraj dotknął może z 5 razy piłki(raz wybijając z naszej linii). Niezgoda to pewnie dalej posypany, Kante da radę?. Wątpię.

Legionista Awatar Jestem
    Chciłabym napisać coś pozytywnego, była fajna pogoda, trochę gorąco ale mi tam się nieźle siedziało i patrzyło
    Jedyny bez większych zarzutów to Majecki a poza tym to będzie niestety ciężko na plastiku z tymi czarnymi drwalami z Finlandii

p.s. Tyle było hejtu na Szymiego w zeszłym sezonie i widać gołym okiem, że lepiej nie jest po jego odejściu, a wręcz przeciwnie...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Najlepszym komentarzem jest 9 000 ludzi na trybunach. Jeżeli Legia to ma być pasja, przyjemność w połączeniu z biznesem to nie ma już ani jednego ani drugiego.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Najlepszym komentarzem jest 9 000 ludzi na trybunach. Jeżeli Legia to ma być pasja, przyjemność w połączeniu z biznesem to nie ma już ani jednego ani drugiego.
    Wiesz, można nieraz przewalić mistrzostwo czy puchar, przegrać czasem z Lechem czy nie potrafić strzelić decydującej bramki Piastowi, ale żeby tu jeszcze od czasu do czasu była gra pod kibica, takie 5:0 z leszczami. Nie, u nas jest minimalizm, gra nieprzyjemna dla oka. Jeszcze niedawno na taki mecz by przyszło jakieś 15-17k.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    Mecz dupy nie urywal ale padaki nie bylo.
    Nie no serio ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Jeżeli w obronie będą trzymali fason to uważam że następnego rywala z pary Słowacko-Greckiej też przejdą.

Myślę że o defensywę można być spokojnym, w końcu to w tej formacji grają Polacy.
    Z tym poziomem co gramy aktualnie to Grecy nas opierd*** na stojąco.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Z tym poziomem co gramy aktualnie to Grecy nas opierd*** na stojąco.
    Jacy Grecy? Finowie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Jacy Grecy? Finowie.
    Taaa, Finowie to się nadają. Nie stworzyli ćwierć sytuacji. Spójrzmy prawdzie w oczy, wymeczymy to 0-0 u nich a potem będzie twarde lądowanie.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Taaa, Finowie to się nadają. Nie stworzyli ćwierć sytuacji. Spójrzmy prawdzie w oczy, wymeczymy to 0-0 u nich a potem będzie twarde lądowanie.
    Równie dobrze Finowie mogą strzelić bramkę (wczoraj było blisko) i grać na karne....

Ja tam po wczorajszym nienjestem niczego pewien.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Równie dobrze Finowie mogą strzelić bramkę (wczoraj było blisko) i grać na karne....

Ja tam po wczorajszym nienjestem niczego pewien.
    Trzeba pamiętać, że pojedziemy tam, na te sztuczną trawę, po raczej pewnej porażce w Kielcach.

Legionista Awatar Mat
    Kiedyś to było. Po pierwszym meczu można było kupować loty na kolejny wyjazd, tydzień więcej na ogarnięcie najkorzystniejszej opcji, a teraz ten skład węgla i papy zamiast golić frajerów to na ciągłej niepewności. I rozkminiasz czy jakiś Alvaro, Hautameki albo inny pastuch, nie zapierdoli po widłach strzału życia i koniec eurowojaży po raz kolejny...
    podpis under construction

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Z gry nie stworzyli żadnej, ale mam wrażenie, że na to nie liczyli, bo ich mocną stroną są stałe fragmenty gry. Wczoraj mieli jedną "setkę", gdy Kulenovic wybił piłkę z linii bramkowej. W rewanżu będą wrzucać na potęgę, przewracać się pod polem karnym byle tylko mieć okazję do jakiejś wrzutki. Myślę, że jeśli Vukovic będzie chciał dać sobie większe szanse, to tak zestawi skład, aby był on jak najwyższy. Na jakieś klepanko dołem nie ma co liczyć, więc trzeba będzie grać w koszykówkę. Zobaczymy czy to przetrzymamy.

Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Kiedyś to było. Po pierwszym meczu można było kupować loty na kolejny wyjazd, tydzień więcej na ogarnięcie najkorzystniejszej opcji, a teraz ten skład węgla i papy zamiast golić frajerów to na ciągłej niepewności. I rozkminiasz czy jakiś Alvaro, Hautameki albo inny pastuch, nie zapierdoli po widłach strzału życia i koniec eurowojaży po raz kolejny...
    Kiedy tak ostatnio było?
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

No, nie wyglądało to dobrze.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar so(L)dier
    Podziwiam niektórych za optymizm. Szczególnie tych co widzą nas już w 4 rundzie el.LE.
    Czym się różni taka fińska drużyna od tej z luksemburga? O grekach nawet nie mówię

Legionista Awatar klinton
    Moje oczy wczoraj krwawiły. Wytrzymałem do 80 minuty... Wracają do domu było mi po prostu kurevsko smutno, że rozmieniamy się piłkarsko na drobne. Lokowany nieudacznik ściąga klub do mitycznego legijnego d n a.

Vuko za nic w świecie tego nie ogarnie. Nie ten rozmiar kapelusza. Kopacze nie wiedzą co mają grać a dziura w środku pola ma kilka hektarów. Obawiam się, że w przyszły czwartek możemy być świadkami kolejnej kompromitacji.

Legionista
    Vesovic i Martins przekonują, że nie grali słabo, tylko zabrakło skuteczności..

To są właśnie te gadki ***** oświeconego Vukovicia - oni naprawdę wierzą w to, że nie ma słabych drużyn, że byle jakie zwycięstwo to juz sukces, bo przecież nie grają, ze słabą drużyną..ja pierdole, paranoja.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    2017 - jesteśmy słabsi niż Kazachowie, później musimy uznać wyższość Moldawian którzy po raz pierwszy awansowali do fazy grupowej LE.
    Trzymajmy może poziom na forum, co? Sherrif Tiraspol przed przejściem Legii był 3-krotnym uczestnikiem fazy grupowej Ligi Europy - sprawdzenie tego na głupiej Wikipedii zajęło mi 2 minuty. Od trzech lat Legia z Miodkiem na czele się wystarczająco kompromituje i nie musimy naciągać faktów, by ten niezaprzeczalny fakt jeszcze bardziej uwypuklać Wczorajsze "widowisko" jest przecież kolejnym argumentem.

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Trzymajmy może poziom na forum, co? Sherrif Tiraspol przed przejściem Legii był 3-krotnym uczestnikiem fazy grupowej Ligi Europy - sprawdzenie tego na głupiej Wikipedii zajęło mi 2 minuty. Od trzech lat Legia z Miodkiem na czele się wystarczająco kompromituje i nie musimy naciągać faktów, by ten niezaprzeczalny fakt jeszcze bardziej uwypuklać Wczorajsze "widowisko" jest przecież kolejnym argumentem.
    Tamten dwumecz też nam chwały nie przyniósł ale fakty są takie, że w tamtym sezonie rozjechaliśmy 9:0 inny zespół stamtąd, a w tym wymęczyliśmy, i to naprawdę ledwie 1:0 u siebie, a czeka nas jeszcze rewanż na sztucznej murawie. Oni są w naprawdę niezłej sytuacji wyjściowej przed meczem rewanżowym, to my teraz mamy kłopoty.

Co do samego meczu to nie ma tu co za wiele mówić. Widać że są niezgrani, ale to jeszcze można zrozumieć przy takiej wymiany kadry, gorzej że nie widać zupełnie różnicy w taktyce między tym co teraz gramy a tym co było pod koniec sezonu. Kolejne miesiące czekamy na trenera.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 26-07-2019 o 09:14
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Czym się różni taka fińska drużyna od tej z luksemburga?
    Jest od takiego Dudelange zwyczajnie słabsza. Zwłaszcza, jeśli chodzi o grę w ofensywie.

Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Wschodnia całkiem porządnie wygwizdała piłkarzyków po meczu także frekwencja może jeszcze lecieć w dół jak się ludzie poobrażają...

E: W jakich terminach rozgrywana jest III runda eliminacji?
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 26-07-2019 o 09:38
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Vesovic i Martins przekonują, że nie grali słabo, tylko zabrakło skuteczności..

To są właśnie te gadki ***** oświeconego Vukovicia - oni naprawdę wierzą w to, że nie ma słabych drużyn, że byle jakie zwycięstwo to juz sukces, bo przecież nie grają, ze słabą drużyną..ja pierdole, paranoja.
    Nie zapomnij o Majeckim po Pogoni" przecież się nic nie stało" Dla Mnie tym stwierdzeniem sobie przejebał i tyle. Chyba myślami jest już przy transferze do innego klubu. Droga wolna ambitny typie

Legionista Awatar jarecki_
    Ja bym porównał ten sezon do 2001/2002. Koniec poprzedniego sezonu zakończony wielką klapą i kwasem, oczywiście sportowo
    A początek sezonu to wymiana wielu zawodników, porażki w lidze, męczarnie z klubem z Luxemburga (2-1 u siebie?), po czym przyszedł wyjazdowy mecz z Elfsborgiem (1-6) i wszystko zaczęło się układać. Valencia u siebie, MP 2002.
    Mniej stresu Panowie.... always look at the bright side of life

Cytat Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Ja bym porównał ten sezon do 2001/2002. Koniec poprzedniego sezonu zakończony wielką klapą i kwasem, oczywiście sportowo
    A początek sezonu to wymiana wielu zawodników, porażki w lidze, męczarnie z klubem z Luxemburga (2-1 u siebie?), po czym przyszedł wyjazdowy mecz z Elfsborgiem (1-6) i wszystko zaczęło się układać. Valencia u siebie, MP 2002.
    Mniej stresu Panowie.... always look at the bright side of life
    Tak tylko ze wtedy mielismy trenera, a teraz nie

Legionista Awatar jarecki_
    Cytat Zamieszczone przez mekiss Zobacz posta
    Tak tylko ze wtedy mielismy trenera, a teraz nie
    O czym dowiedzieliśmy się na koniec sezonu, bo po sezonie 2000/2001 Okuka raczej nie miał za dobrych notowań.

Uprawnienia umieszczania postów