Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 483

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2019-2020

Legionista Awatar Admira_L
    0-0 z drużyną z Gibraltar...
    DRAMAT.
    Czy awansujemy wcale nie jestem pewien, gdybym był, to dziś było by gładkie 2 czy 3 do 0.
    Wstyd, nie ma co ich tłumaczyć.
    Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Legionista Awatar Stout
    Mioduski ,to zwykły nieudacznik.
    Gorszy był tylko Mik_as.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Gorszy był tylko Mik_as.
    Jesteś pewien?

Legionista Awatar Somebody
    Ten moment kiedy naprawdę ciężko przyczepić się do okienka transferowego, a my i tak wyglądamy jak paralitycy w starciu z jakimiś amatorami. No, ale najważniejsze, że zdaniem Vukovica zaangażowanie było na dobrym poziomie...

Wina Vuko, wina Mioduskiego....

Nie przesadzajmy, sorry, z taka druzyna ci pilkarze powinni na luzie bez trenera i prezesa 3,4 bramki strzelic. Przeciez to jest jakis zart.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Jesteś pewien?
    To dopiero ,,"początek " sezonu,więc wybacz bracie ,ale pozostawię Twoje pytanie bez odpowiedzi.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar LOL3K
    Taki wynik i gra z drużyną z Gibraltaru to wstyd, skandal i żenada.
    Nie ma żadnego usprawiedliwienia.
    Nawet 10-0 w rewanżu im dupy nie ratuje.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Taki wynik i gra z drużyną z Gibraltaru to wstyd, skandal i żenada.
    Nie ma żadnego usprawiedliwienia.
    Nawet 10-0 w rewanżu im dupy nie ratuje.
    Znowu pośmiewisko. Zamiast grać widowiskowo, golić takich frajerów jak ta drużyna to my robimy obciach na całą Polskę. Vuko idź w pizdu uczyć się trenerki gdzieś indziej.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 12-07-2019 o 05:11
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Antares
    Kadra niby szeroka, ale na dwie kluczowe pozycje jeśli chodzi o ofensywę, czyli napastnik i ofensywny pomocnik nie ma żadnej ławki rezerwowej. Przecież ten Sanogo to tragedia, kołek od którego odbijają się wszystkie piłki. Kulenović niewiele lepszy, Kante w życiu 10 bramek w sezonie ligowym nie zdobył, a Niezgoda jak zwykle kontuzjowany. I ja już straciłem wiarę, że on chociaż miesiąc może regularnie pograć bez żadnych kontuzji. Na "10" jeden Carlitos, który jednak typowym rozgrywającym nie był i nie będzie. Jak on nie będzie mógł grać to nie ma nikogo innego bez przesuwania pozycjami.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Cóż, będą problemy ale ... mam wrażenie, że poziom naszej gry był dużo niższy od poziomu pokazanego w ostatnim sparingu, jedyne wytłumaczenie które mi się ciśnie pod palce na klawiaturę to stawki u buków za remis, ale to by oznaczało jeszcze większe problemy w niedalekiej przyszłości, więc może moja obecna skłonność do teorii spiskowych jest zbyt daleko idąca?

p.s. W ostatnich 15 minutach meczu naprawdę miałem już głębokie wrażenie, że w okolicach pola karnego Gibraltaru nie wolno zrobić nic groźnego dla wyniku, mimo pozornego parcia do przodu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Przypomnę tylko że z Lincoln Red Imps na Giblartarze całkiem niedawno przegrał Celtic. W świetle tych wydarzeń remis to całkiem niezły wynik Dajmy im szansę. Moze jak Celtic u siebie pojadą ich 3:0. Muszą to zrobić bo inaczej funkcjonowanie tych piłkarzy na boisku traci sens, niżej się upaść już nie da. A opowieści Carlitosa o La Liga mogą być kwitowane uśmiechem politowania.

Ps. Kwintesencją tego meczu jest okrzyk kibiców do piłkarzy po meczu "lepszy remis niż w d*** pe***"
    Ostatnio edytowane przez Peacemaker ; 12-07-2019 o 09:52

Podoba mnie się wypowiedź Carlitosa "Możemy grać lepiej". No szacunek, jest to godne podziwu. Tylko o ile lepiej? Wystarczy do wyeliminowania Gibraltaru i Finlandii, ale z Czarnogórą trzeba drżeć o wynik?

Legionista
    Właśnie leci na TVP Sport ManUtd - Legia.

Legionista Awatar e(L)egion
    Vuković po meczu powiedział, że z każdym meczem będziemy grali lepiej. Jeszcze niech tylko ktoś ze sztabu/legijnych dziennikarzy powie nieśmiertelne "szczyt formy szykowany jest na..." i będę już zupełnie spokojny.

Nie wiadomo co po takim występie napisać. Wszystkie określenia chujowej gry zostały już chyba wyczerpane w dwóch poprzednich sezonach (a w zasadzie w trzech, bo droga do LM też nie była usłana różami). Kadry się zmieniają, trenerzy się zmieniają, a jak przychodzi do grania w lipcu i sierpniu to idzie się pochlastać. Ciągle te same meczenie buły, czy to Słowacja czy Mołdawia czy Luksemburg. Chciałoby się napisac "**uj z nimi" no ale człowiek i tak się będzie zaraz łudził, że będzie lepiej...
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Budyń_70
    Krótko....pośmiewisko Europy z drużyną Europy.

Vuko miej honor i sam odejdź! Najlepiej już dziś.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    To nie te czasy, że ktoś ma honor i potrafi sam z siebie zrezygnować. Nawet gdybyśmy przgrali 6-0 z nimi to by nie odszedł.

Legionista Awatar brachu
    Jedno wielkie dziadostwo. Na usprawiedliwienie tej chujni chyba tylko mozna zrzucic fakt ,ze graja po ziemii ta pilka w tym granulacie no nie zachowywala sie normalnie. Wiec grali gora co powodowalo jeden wielki bajzel na boisku. Poczekajmy do kolejnego meczu i ocenimy ich juz miarodajnie
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Benek
    Od 3-3 z Realem do 0-0 z Giblartatem ...pętla czasu . Może być tylko lepiej
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Lepiej miało być po tamtym sezonie, jednak jeśli człowiek zastanowi się to widzi że jest gorzej ale chyba nie najgorzej.
    Wiem że to jeden mecz ale póki co jest tak jak pisze. Najgorszy mecz pod wodzą Vuko.
    edit: literówka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    kurcze na tym poziomie to zazwyczaj faworyci robią se trening ... ja już nie wiem może ta Legia to jakiś przeklęty klub ? Nawet z Nico i VOO przez ligę było czołganie... nie wiem naprawdę co musi się stać żeby tu było "normalnie" ...
    No to my też zrobilismy sobie trening...

Sezon 2018/19 - przykłady drużyn z lig wyżej notowanych niż polska e-klasa - pierwsza runda w europejskich rozgrywkach. Przypomne - Polska ekstraklasa w rankingu krajowym zajmuje 27 miejsce.

Norwegia (21 miejsce):
    Rosenborg przegrywa pierwszy mecz z mistrzem Islandi.

Azerbejdżan (26 miejsce)
    Kabala przegrywa u siebie z luksemburczykami i odpada
    Ksela (Inter) Baku - przegrywa i odpada z zespołem z Malty
    Neftczi Baku odpada z węgierskim Upjestem

Szwecja (23 miejsce)
    AIK Solna wygrywa w pierwszym sotkaniu z Shamrock Rovers, ale w rewanżu potrzebuje dogrywki, by wyciągnąć remis i awansować.

Kazachstan (25 miejsce)
    Irtysz remisuje i przegrywa z litewskim Traku FK

Izrael (22 miejsce)
    Maccabi remisuje z węgierskim Ferencvarosem
    Beitar remisuje z gruzińską Czichurą

Cypr (15 miejsce w rankingu!)
    APOEL Nikozja odpada w dwumczeu z Litwinami
    Apollon Nikozja przegrywa z zespołem z Kowna
    Anarthosis odpada w dwumeczu z albańczykami.

W drugiej rundzie eliminacyjnej swoje pierwsze spotkania rozgrywały m.in zespoły z Włoch i Holandi:
    AZ Alkmaar odpada z Kirajem Ałmaty
    Atalanta remisuje w pierwszym spotkaniu z klubem z Sarajewa.

Przypomnę też, że w 2014/15 - zanim na boisku zgwałcilismy Celtic, a później wygraliśmy 5 spotkań w fazie grupowej LE najpierw zremisowaliśmy z St Patrics Athletic.

Także takie dziwaczne wyniki zwłaszcza w pierwszej fazie eliminacji zdarzają się nader często.

To powiedziawszy chciałbym jednak podkreślić, że granie Legii na remis po dwóch z rzędu żenujących przygodach w europejskich pucharach i zawaleniu mistrzostwa Polski jest niedopuszczalne!
    O ile po zadomowieniu się w LE i zdobyciu MP mozna było uznać remis z amatorami za wypadek przy pracy, o tyle w obecnej sytuacji pojawia się obawa - i to uzasadniona! - że to wyznacznik naszego poziomu.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Tomereek
    Takie Ałmaty to by nas rozjebały w dwumeczu 5:1. Nie no mimo wszystko remis z drużyną z Gibraltaru to jest przebicie Dudelange. Do tego to nie jest nawet Mistrz tej ligi! A już teksty, pod tytułem: "Trzeba iść w czwartek i pomóc(!!!) chłopakom", to mam nadzieję, że to tylko ironia. Poza tym mecz z Realem pokazał, że lepiej nam się gra przy pustych trybunach

Mioduski ***********!!!
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legia to jest potęga. Jako jedna z 24 drużyn na 86 biorących udział w rundzie LE nie straciła bramki.
    In_Mioduski_We_Trust

Co za ironia losu. Zatrudniliśmy trenera-legionistę, piłkarzy z DNA Legii a ta drużyna nie ma za grosz charakteru. Presja plącze im nogi już nawet w starciu z totalnymi amatorami. Jeśli ci kelnerzy strzelą na Łazienkowskiej bramkę jako pierwsi, to my się nie podniesiemy. Chyba postawię jakieś drobne na awans Europy, bo ta Legia jest zdolna odpaść z absolutnie każdym.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Jaki honor, przepierdolił wszystko w ubiegłym sezonie i zwalił winę na innych.
    Teraz za tydzień farfocel na 0:1 dla Europy i chyba trybuny nie wytrzymają.

Jeśli on mając 1.5 miesiąca tak ustawił zespół to niech nie pchają się dalej.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Przy calym moim poparciu dla wywalenia Vuko i zatrudnienia kogos kto ma jakiekolwiek doswiadczenie, tak tylko przypomne, ze w najlepszym sezonie Berga, kiedy pocisnelismy Celtic, w pierwszym meczu zremisowalismy u siebie z kopaczami z Irlandii po fatalnej grze.

Poczekajmy, az odpadna z piekarzami, wtedy mozemy wywieszac biala flage

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Co za ironia losu. Zatrudniliśmy trenera-legionistę, piłkarzy z DNA Legii a ta drużyna nie ma za grosz charakteru. Presja plącze im nogi już nawet w starciu z totalnymi amatorami. Jeśli ci kelnerzy strzelą na Łazienkowskiej bramkę jako pierwsi, to my się nie podniesiemy. Chyba postawię jakieś drobne na awans Europy, bo ta Legia jest zdolna odpaść z absolutnie każdym.

Kurs jest zacny bo az 10 tylko, ze jezeli ktos mial na tej rywalizacji zarobic to juz zarobil (ot spiskowa teoria dziejow) i sugerowalbym raczej te drobne wplacic na jakis cel dobroczynny niz sponsorowac buka
    Red is bad.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    O ile po zadomowieniu się w LE i zdobyciu MP mozna było uznać remis z amatorami za wypadek przy pracy, o tyle w obecnej sytuacji pojawia się obawa - i to uzasadniona! - że to wyznacznik naszego poziomu.
    Amen
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Szybki wpierdol w Europie i skupiamy się na lidze. Prosta sprawa.
    Witam a w lidze skupiamy się na walkę 5...8 patrząc na wczorajszy mecz to jakbym oglądał mecz ligowy Gibraltaru,że nie mają wstydu a loczek płaci im po 150 i 200 tysięcy miesięcznie pognać to dziadostwo i budować drużynę od młodzieży pozdrawiam.

Legionista Awatar alfa
    Zamiast Kirkeskova niech lepiej wykupią Fornalika. W środę i czwartek jak na dłoni było widać różnicę, gdy trenerem jest fachowiec, a gdy amator

Uprawnienia umieszczania postów