Zobacz wyniki ankiety: Na kogo oddasz swój głos?

Głosujących
122. Ankieta zamknięta
  • 1. Konfederacja

53 43.44%
  • 2. Biedroń i kumple

0 0%
  • 3. PKO i kumple

2 1.64%
  • 4. Prawo i Sprawiedliwość

54 44.26%
  • 5. Lewica i kumple

2 1.64%
  • Kukiz 15

11 9.02%
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 248

Wątek: Wybory - 26 maja 2019

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ale z Myszką?? Ona też nie grzeszy IQ
    No przy Halickim nie przesadzajmy. Kto tam jeszcze był Boni czy Pudłowski? Sam tuzy intelektu

Mam tutaj raczej na myśli podejście do tych kwestii światopoglądowych jakie prezentuje Kukiz, a jakie np. Narodowcy. Rockman jest typową bezideową chorągiewką, która ostatnio opowiedziała się za związkami partnerskimi. Warto też pamiętać, że jeszcze przed wyborami facet popierał imigrację (pod wpływem Winnickiego zmienił swoje zdanie). Można tak wymieniać bez końca, w moim przekonaniu jest to człowiek nie warty zainteresowania. Jeśli PiS ma być dociśnięty z prawej strony (nie stać się drugą PO, czego już są symptomy) w pryncypialnych kwestiach to zapomnijmy, że kimś takim będzie osoba która jak zapowiedziała walczy o centrum.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Wkurwienie Lisa na Biedronia jest niesamowite Obejrzałem sobie kawałek jakiegoś tam studia na onecie a tam Lis na skraju załamania nerwowego
    Tęczowy położył wynik poko spoko

Legionista Awatar midzi
    Myślę, że głównym problemem jest kwestia defincji. Innym bytem jest Kukiz w parlamentarnych, a innym w europejskich wyborach. Konfederacja była ewidentnie antyunijna, a jednak Kukiz był za pozostaniem w EU. Także to był handicap Konfederacji, gdyż wyborcy Kukiza, którzy byli eurosceptyczni wylądowali jako wyborcy Konfederacji.

Poza tym Kukiz tak jak wcześniej Palikot leciał na paliwie antysystemowości. Lata jednak lecą i co rusz wyrasta inny lider antysystemowców. Teraz Kukiz nie jest już antysystemowcem pierwszego wyboru co zapowiada jego koniec.

Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    O której mogą być:
    - wyniki sondażowe z całego dnia?
    - pierwsze wyniki z oficjalnego liczenia (w sensie do którejś godziny, bo całych to się spodziewam za tydzień)?
    Ktoś coś?
    Częściowe już są https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/pl

Legionista
    To jest kur... dramat lewactwo wszystkie mandaty zgarnia...

Legionista
    PR24, godz. 6.00.

46,5:37,5

Miłego dnia!

OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Jaco
    Po 95,9% wyników z PKW:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 907 829 46,01%
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 4 863 368 37,87%
    KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 772 394 6,02%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 584 316 4,55%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 476 574 3,71%
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 158 376 1,23%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI 67 865 0,53%

Niektóre "fachowe analizy" po exit poll można powoli weryfikować.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Po 95,9% wyników z PKW:

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 907 829 46,01%
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 4 863 368 37,87%
    KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 772 394 6,02%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 584 316 4,55%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15 476 574 3,71%
    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 158 376 1,23%
    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI 67 865 0,53%

Niektóre "fachowe analizy" po exit poll można powoli weryfikować.
    Najlepsze analizy to ma tradycyjnie Midzi....ale nie wiem czy to się godzi dobijać kunie

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Halicki i Czarnecki przerżnęli. Chyba nie jest to zaskoczenie, bo razem mają ze 120 IQ.
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 27-05-2019 o 05:43
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Najlepsze analizy to ma tradycyjnie Midzi....ale nie wiem czy to się godzi dobijać kunie
    Nie tylko Midzi:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar TNTP
    oż w mordę to to coś kosztuje 5 pln ?????
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Wbrew pozorom poza zatopieniem Konfederacji nie zmieniło się aż tak ogromnie, bo w granicach błędu statystycznego. POPIS dalej ma 83% tak jak pisałem po exitach.

PS. Ale IPSOS druga kompromitacja z rzędu...
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 27-05-2019 o 06:09

Legionista
    Pięknie, socjalistyczno-sprzedajno-pedalskie ściery 100% mandatów. Przy takich wynikach teraz, na jesień stanie się najgorsza rzecz dla Polski - pis po raz drugi będzie miał większość posłów w sejmie. Dramat.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Wbrew pozorom poza zatopieniem Konfederacji nie zmieniło się aż tak ogromnie, bo w granicach błędu statystycznego. POPIS dalej ma 83% tak jak pisałem po exitach.

PS. Ale IPSOS druga kompromitacja z rzędu...
    a Ci co mieli nie wejść to ile mają ajkiu
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Tyle ile mają co jednak na przykładzie Halickiego pokazuje, że taka infantylność nie przeszkadza w zgarnieciu mandatu.

Legionista
    Krótko mówiąc, zgodnie z przewidywaniami PiS jak pitbull w kurniku.
    Koalicja Europejska z pederastami, komunistami i innymi wynalazkami na właściwej ścieżce do podzielenia losu SLD.
    Biedroń i żona, czy tam mąż, ma mandat i tyle jego zaangażowania w politykę krajową. Do jesieni z tego tworu nic nie zostanie. Tu jednak mogę się mylić. Pewnie na dniach niemiecki mocodawca zdecyduje co dalej?.
    Konfederacja zgodnie z przewidywaniami klęska. Potwierdziło się, że wyborcy Korwina, Bosaka i innych Lirojów czy Braunów, to ci sami ludzie i ni chuchu się to nie sumuje. W porównaniu z poprzednimi wyborami zjazd na całej linii. Na antysemityzmie i sianiu propagandy antyamerykańskiej nikt jeszcze w Polsce niczego nie ugrał i długo nie ugra.
    Kukiz, brak zapału i coś w rodzaju wypalenia, braku pomysłu co dalej i efekt jak widać.

Nie ukrywam, że trochę się irytowałem minimalizmem PiSu podczas kampanii. Jak widać jednak niepotrzebnie. Czasami nie warto się szarpać, wystarczy tylko pozwolić innym mówić i działać. Reasumując - J. Kaczyński i dalej pustka.

Legionista Awatar Foxx

Ale byli i profesjonalni do końca

... i cóż za niespodzianka

"Pokaż mi swojego największego wroga, a powiem ci, kim jesteś"

A tu na bazarze obok raczej wegańskiego asortymentu pojawił się... klops
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar midzi
    W pewnym sensie spełnił się czarny scenariusz dla Kukiza i Konfederacji, którzy zgarniają ponad 8% głosów nie dostając żadnego madnatu. Śmiano się, że zdobędą po 4,5% i niemal się sprawdziło.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 27-05-2019 o 07:04

Legionista
    Waginosceptyk biedroń może dziękować PiS za wsparcie... Szkoda Konfederacji. Smutne, że 95# głosujących lubi być okradanych przez lewaków.

Nie tylko Midzi:

Szrek chyba zbyt wcześnie ogłosił sukces

Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Krótko mówiąc, zgodnie z przewidywaniami PiS jak pitbull w kurniku.
    Koalicja Europejska z pederastami, komunistami i innymi wynalazkami na właściwej ścieżce do podzielenia losu SLD.
    Biedroń i żona, czy tam mąż, ma mandat i tyle jego zaangażowania w politykę krajową. Do jesieni z tego tworu nic nie zostanie. Tu jednak mogę się mylić. Pewnie na dniach niemiecki mocodawca zdecyduje co dalej?.
    Konfederacja zgodnie z przewidywaniami klęska. Potwierdziło się, że wyborcy Korwina, Bosaka i innych Lirojów czy Braunów, to ci sami ludzie i ni chuchu się to nie sumuje. W porównaniu z poprzednimi wyborami zjazd na całej linii. Na antysemityzmie i sianiu propagandy antyamerykańskiej nikt jeszcze w Polsce niczego nie ugrał i długo nie ugra.
    Kukiz, brak zapału i coś w rodzaju wypalenia, braku pomysłu co dalej i efekt jak widać.

Nie ukrywam, że trochę się irytowałem minimalizmem PiSu podczas kampanii. Jak widać jednak niepotrzebnie. Czasami nie warto się szarpać, wystarczy tylko pozwolić innym mówić i działać. Reasumując - J. Kaczyński i dalej pustka.
    Wczorajsza radość powyborcza Biedronki oscylowała wręcz w granicach zwycięstwa
    A to tylko 3 (słownie trzy) mandaty.

Legionista
    Nie tylko Midzi:

Bo oni mają grubsze włosy.

W lubelskim sztabie Zbieraniny po ogłoszeniu pierwszych sondażowni:

Legionista Awatar midzi
    Bez Gdynii i czegoś tam jeszcze.

Ostatnio edytowane przez midzi ; 27-05-2019 o 07:34

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emgie Zobacz posta
    Waginosceptyk biedroń może dziękować PiS za wsparcie... Szkoda Konfederacji. Smutne, że 95# głosujących lubi być okradanych przez lewaków.
    Jeszcze tylko napisz, że Konfederacja z Bosakiem i Winnickim to prawaki.
    Co do Biedronia, PiS nie musiał mu w niczym pomagać. Wystarczy, że nie przeszkadzało. Klasyka gatunku.
    Z drugiej strony niepotrzebnie wchodzę z Tobą w dyskusję. Powinienem Cię utwierdzać w tym co piszesz. Brnięcie w tą narracje to prosta droga w przepaść a to powinno mnie cieszyć.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta

"Pokaż mi swojego największego wroga, a powiem ci, kim jesteś"

A tu na bazarze obok raczej wegańskiego asortymentu pojawił się... klops
    Tak z ciekawości: zwrocenia sie w stronę ktorych wyborcow oczekiwalbys od Konfederacji gdyby hipotetycznie założyć że to po prostu formacja która chce jak najlepiej ale z pozycji prawicowych antysocjalistycznych nie zgadza się z PiSem? Co mieliby zrobić na ich miejscu potencjalni uczciwi patrioci a nie agenci Putina? Urywac czytelników gazetki? Czy przyłączyć się do rozdawania naszych pieniędzy przez Prezesa?
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 27-05-2019 o 07:44
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Tak z ciekawości: zwrocenia sie w stronę ktorych wyborcow oczekiwalbys od Konfederacji gdyby hipotetycznie założyć że to po prostu formacja która chce jak najlepiej ale z pozycji prawicowych antysocjalistycznych nie zgadza się z PiSem? Co mieliby zrobić na ich miejscu potencjalni uczciwi patrioci a nie agenci Putina? Urywac czytelników gazetki? Czy przyłączyć się do rozdawania naszych pieniędzy przez Prezesa?
    Szczerze najlepiej by było gdyby Konfederacja połączyła się z Kukizem i postarała się ściągnąć jak najwięcej osób o liberalnych poglądach gospodarczych.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Szczerze najlepiej by było gdyby Konfederacja połączyła się z Kukizem i postarała się ściągnąć jak najwięcej osób o liberalnych poglądach gospodarczych.
    Jak widać na niewiele to może dać skoro kula śnieżna z frekwencją może dać na jesieni frekwencję rzędu 60% co działać będzie na korzyść dwóch największych bloków, a tym samym marginalizując pozostałych.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Największy składnik tej koalicji(pod względem liczby członków) naprawdę ciężko określić jako partię o liberalnych poglądach gospodarczych
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Największy składnik tej koalicji(pod względem liczby członków) naprawdę ciężko określić jako partię o liberalnych poglądach gospodarczych
    Tylko pytanie czy to największy składnik jeśli chodzi o wyborców. Mam wątpliwości. Jak dla mnie Narodowcy to nie więcej niż 1-2% ogółu wyborców.

Legionista Awatar bloniaq
    @Bezioo
    To nie jest takie pytanie. Ja pytam o punkt widzenia kibica PiSu, gdzie politycznie cyniczną ma prawo być tylko partia kupująca głosy naszymi pieniedzmi trzynastką dla emerytów
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 27-05-2019 o 07:52
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów