Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Ćwierćfinały (18.05.2019 - 19.05.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,671

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Ćwierćfinały (18.05.2019 - 19.05.2019)

    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/4
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    emil83 - księciuniu (1-1-5, 50-61)
    trzeci - St.Maro (1-0-0, 9-7)
    (L)ookasch - Krawczol (0-0-4, 28-52)
    Szawar - Runi (0-0-1, 13-15)

  2. #2
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,546
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 0-1
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 1-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 2-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 3-1
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-2
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 2-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-0
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

  3. #3
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,306
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-0
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-1

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,064
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-2
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-1
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 2-1
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,629
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,464
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-1
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 0-1
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 0-2
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  7. #7
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,384
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City – Watford 3-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor – Besiktas 1-1
    18.05 19:30 POR, FC Porto – Sporting 2-0
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel – Thun 2-0
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    19.05 18:00 BEL, Gent – Anderlecht 1-0
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray – Basaksehir 1-0
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga – Jablonec 2-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock – Rangers 1-2
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz – Salzburg 0-2
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  8. #8
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,397
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 1-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

  9. #9
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,671
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 1-0
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 0-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-1
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-1
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •