Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 381

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [36. kol. Ekstraklasy 2018/19, 15.05.2018, godz. 20:30]

Administrator Awatar arczi
    Cóż, fajnie będzie znów po latach przerwy pośpiewać "Słuchaj Jezu jak cię błaga lud...". Dzięki Miodek. Ty kutwo.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    kodziarz won, serbuś won (do nauki), samobójca won (gdziekolwiek na sezon) – reszta raczej też, jakoś się kiedyś ułoży.

W starych dobrych czasach, jak jeszcze żył mój Przyjaciel Dufo i w Gdańsku były normalne klimaty, jeździliśmy tam sobie dla relaxu na ich mecze, i widziałem jak Lechia zaczynała od VI chyba ligi. Może czasem trzeba takiego oczyszczenia. Prawdziwi z Legią będą zawsze, reszty frajerstwa nie potrzeba.

W przyszłym roku walczymy o pierwszą ósemkę, o ile nie skończymy jak Śląsk Wrocław.

Szkoda.
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar wolsz17
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Kompromitacja pudla śmiecia w C+.
    Co powiedział? Nie miałem chęci już dalej oglądać

Dużo większą krzywdę nam zrobili te dzieciaki u nas Szymański Kulenovic Wieteska niż Ci zasłużeni.

Hlousek dziś swoją postawa posklejal i Mioduskiemu i kilku forumowiczów.
    Tak dalej zaklamuj rzeczywistosc Hlousek jedyne co ma to serce to gry, dal nam sporo radosci, ale nawet dzisiaj bylo widac ze to juz nie jest to co kiedys, ale sie chlop staral. Oczywiscie, ze fajnie by bylo jakby zostal ale dosc juz mamy przeplacanych starych asow, jednak tak to glupota byla nie proponowac mu nowego kontraktu.

Ostatno swiecisz na forumce swoj maly triuf, bo Pudlowi nie idzie, bo kazda jego decyzja okazsuje sie katastrofalna, tylko ze w zyciu nic wiecznie nie trwa. Takze dalej ciesz sie chwila, ze masz racje bo o cieszenie sie ze Legia gra katastrofalna pilke to nikogo tu nie podejrzewam.
    Ostatnio edytowane przez Garrgas(L) ; 15-05-2019 o 22:13
    Red is bad.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Kolejny trener bajkopisarz. Co on w ogóle pieprzy . Żenada
    Niech on już się zamknie,wypie*dala i nie wraca.Naprawdę myśli,że ktoś jeszcze będzie jego pieprzenia słuchał?
    Edit.Chodziło o Mioduskiego
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 15-05-2019 o 22:21
    #MioduskiOut

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
    Co powiedział? Nie miałem chęci już dalej oglądać
    Że zagraliśmy dobry mecz
    Że na podstawie udanej drugiej połowy budowanie drużyny na następny sezon

Legionista Awatar trzeci
    Aleksandar Vuković: Teoretycznie mamy szansę na tytuł i nie są wcale takie małe. Bo Lech jest wystarczająco silny, by nie przegrać w Gliwicach, ale przede wszystkim, to my musimy wygrać swoje spotkanie. W tym momencie to zespół z Gliwic ma największe szanse na tytuł.
    Ale to rozgryzł, skubany.

Legionista
    już chyba można...

jak to się stało że przez dwa lata od meczów ze Sportingiem doszliśmy do etapu że zbieramy zasłużony oklep od pastuchów z Azji...

PEDAŁY
    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Legionista
    Brak mistrzostwa może nam dobrze zrobić. Bo jeśli utrata korony nie spowoduje jakiegoś resetu w podejściu do klubu przez Mioduskiego.

Taktyczne decyzje Vukovicia to jakiś absurd. Widać to chociażby po Radoviciu, który jest stary jak świat i słaby jak siki węża.
    Chciał wstrząsnąć zespołem? Super, ale chyba sobie moment i rozmiary pomylił. Wymienił bramkarza, 3 obrońców, 2 skrzydłowych, pomocnika (bo kontuzjowany) wyszedł bez napastnika z flegmatycznym Finem na szpicy. Takie rzeczy tylko w FIFIe. I zmiany też FIFowskie.

Ale jeśli mistrzostwa nie będzie, to oczywiście nie będę zadowolony, ale załamany też nie. Po prostu to będzie dobra okazja, żeby właściciel zmienił np. prezesa.
    team LEGIA

Legionista
    Że zagraliśmy dobry mecz

Dobry jest.
    team LEGIA

Cytat Zamieszczone przez Reiver Zobacz posta
    Mają 69 punktów, co oznacza że są o 2 punkty lepsi od tej przesłabej Legii, której grajków większość chciałaby teraz rozgonić na cztery wiatry.
    No tak, ale właśnie to że mamy na finiszu 2 punkty straty dokładnie oznacza że jesteśmy "przesłabi"...

Legionista Awatar Antares
    Wystarczyło nie kombinować. Grać swoje z tym 4-5-1, bezsensownie nie rotować, nie mieszać w taktyce jak ze Szczecinem i ten mistrz spokojnie znowu by był. To jednak Vuković chciał chyba pokazać jakim to on trenerem nie jest i każda kolejna decyzja to kompromitacja.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Brak mistrzostwa może nam dobrze zrobić. Bo jeśli utrata korony nie spowoduje jakiegoś resetu w podejściu do klubu przez Mioduskiego.
    Nie spowoduje bo chodzi w pierwszej kolejności o zrównoważenie budżetu.Plan jest prosty, tniemy koszty, inwestujemy w akademię, walczymy o pierwszą ósemkę , a już za pięć lat jak akademia da 150 milionów ojro rocznie ze sprzedaży absolwentów , to gramy w finale Ligi Mistrzów.Co prawda Miodsuki się przejedzie bo słabszy wynik sportowy przełoży się na wpływy do klubu , więc znów trzeba będzie ciąć , ale cóż , piłkarze z akademii za pięć lat będą debeściaki i Legię z tej trzeciej ligi wyciągną.Sorki za sarkazm ale normalnie **** mnie strzela.

Legionista Awatar jkp
    Że zagraliśmy dobry mecz
    Mnie najbardziej roz*** tekst, że taktyka bez napastnika była dobra i przemyślana, bo Carlitos i Niezgoda weszli na podmęczonego rywala i jak było widać ta taktyka się sprawdziła, bo zdominowaliśmy Jagę w drugiej połowie..

Śmiać się czy płakać?

Legionista
    Ostatnie 15 meczów (od startu rundy wiosennej minęło 16)
    1 Piast 38pkt +20 w bramkach
    2. Cracovia 27pkt +5 w bramkach
    3. Zagłębie Lubin 25pkt +9 w bramkach
    4. Legia Warszawa 25pktów +2 w bramkach(!)

2 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki w rundzie finałowej. Tylko Pogoń i Lubin gorsi.

Nie ważne jak się to wszystko rozstrzygnie, Piast na to mistrzostwo zasłużył, My nie. Nie ma tak takiego organizacyjnego burdelu, od początku sezonu 1 poważny trener, a nie 3 nie poważnych jak to u nas jest.
    team LEGIA

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta

Taktyczne decyzje Vukovicia to jakiś absurd. Widać to chociażby po Radoviciu, który jest stary jak świat i słaby jak siki węża.
    Chciał wstrząsnąć zespołem? Super, ale chyba sobie moment i rozmiary pomylił. Wymienił bramkarza, 3 obrońców, 2 skrzydłowych, pomocnika (bo kontuzjowany) wyszedł bez napastnika z flegmatycznym Finem na szpicy. Takie rzeczy tylko w FIFIe. I zmiany też FIFowskie.

Ale jeśli mistrzostwa nie będzie, to oczywiście nie będę zadowolony, ale załamany też nie. Po prostu to będzie dobra okazja, żeby właściciel zmienił np. prezesa.
    W FIFIE z takimi zmianami pomógł by Vuko hendicap.

Gratulacje dla Piasta

Gibraltar Malta Wyspy Owcze tak widzę puchary

Dolary przeciw orzechom, że będzie solidny Eurowpierdol

Niespotykany model funkcjonowania klubu bez trenera i z potężną dziurą budżetową nie wróży niczego dobrego na najbliższe lata

Tylko nowy właściciel może tu cokolwiek zmienić

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Kto mistrzem na wypadek remisu Piasta i naszej wygranej?
    Tylko trzeba by tam delegować Lagunę do sędziowania, inaczej nie przejdzie

Legionista Awatar Antares
    Wcale bym się nie zdziwił jakby X-meni na sam koniec powalczyli i ugrali remis z Piastem. I tak odchodzą w większości po sezonie. Tylko co z tego jak my z Lubinem nie wygramy. Geniusz znowu coś wymyśli na I połowę, jak nie skład to zajebistą taktykę, a w drugiej bezmyślnie będziemy wrzucać piłki w pole karne chociaż żaden z ofensywnych zawodników nie nadaje się do walki o górne piłki.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Gratulacje dla Piasta
    Gibraltar Malta Wyspy Owcze tak widzę puchary
    Powtórz to jeszcze dziesięć razy, bo może ktoś nie zauważył.

Chvj z Mioduskim. Dopóki jest szansa to nie zamierzam nikomu gratulować, a tym bardziej jakimś gliwickim specjalistom od szarpania płotu.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Widzę że już wszyscy na 110% pewni że Piast wygra z Lechem albo raczej Lech nie urwie punktów Piastowi. Ciekawe, ciekawe...

Legionista Awatar Kucharz
    Cale szczęście, że w Jadze nie ma kto strzelać goli.
    Jak widać to zupełnie w niczym nie przeszkodziło

Legionista Awatar Rasenith
    Mam nadzieje, że w następnej kolejce już od momentu rozgrzewki będzie pełna szydera i jazda z tymi skurwysynami bez honoru, a nie żenujące przyspiewki w stylu „Legia walczącą do końca” lub „Nie poddawaj się...”. Te śmiecie powinny poczuć, co to gniew.

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Jak widać to zupełnie w niczym nie przeszkodziło
    No jak pisałem ten post to nie spodziewałem się, że zagra Wieteska. Dostali najlepszego napastnika jakiego mogli sobie wyobrazić.

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Widzę że już wszyscy na 110% pewni że Piast wygra z Lechem albo raczej Lech nie urwie punktów Piastowi. Ciekawe, ciekawe...
    Tu jedną z dwóch zasadniczych kwestii będzie to czy na którymś z treningów Lecha od czwartku do niedzieli stawią się ci, którzy rok temu mieli dosyć i grzecznie poproszą swoich zawodników, aby w niedzielę zagrali o życie

Legionista
    Nie muszą iść Lech jest na tyle słaby ,że dostanie wynik z lutego ,a i my przegramy w niedzielę u siebie.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Jestem
    Mamy jakieś 5% szansy jeszcze na MP, albo przynajmniej możemy polec na resztkach tarczy ...
    Boję się o letnie przygotowania do następnego sezonu, bo będzie krótko i nie wiem czy fachowo.
    Na mocne transfery do nas trudno liczyć, czyli idzie raczej susza
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Huxley
    To była pedaliada w wykonaniu piłkarzoli. W pierwszej połowie można było sądzić, że grają na utrzymanie wyniku.
    Vuković okazał się ułomem taktycznym. Ach te wrzutki...
    Mioduski...nawet mi się nie chce już pisać o tej tępej pale.

Bonanza w lidze się skończyła. Czeka nas powrót do czasów permanentnie zadłużonego, nie mającego na nic pieniędzy klubu, gdzie decyzje będą podejmowane ad hoc.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar brachu
    Dziadostwo - jak to by powiedziala moja kobieta. Czemu my wyszlismy bez napastnika to ja do teraz drapie sie po glowie.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Jasper121
    Kijek, widzę, że musisz być kolegą Rado, że chcesz go wystawiasz co chwilę. 20 koła zawsze się mu przyda, za fantastyczne występy.

Uprawnienia umieszczania postów