Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 381

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [36. kol. Ekstraklasy 2018/19, 15.05.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Wygramy.

No i najlepszy mecz aby MR sklelil kilku.

Ps. Mam nadzieję, że zagramy w końcu z bramkarzem. Ciężko zdobyć mistrzostwo bez bramkarza.
    Mam nadzieje, że na prawej obronie zagra prawy obrońca a skrzydłowy na skrzydle. Z przodu Niezgoda za nim Carlitos. A Sebix tam gdzie jego miejsce czyli na ławce.

Miłego dnia.
    Niezle masz słuchy u Vuko. Spełnił Twoje prawie wszystkie życzenia
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

coraz chudszy
    Powiedzmy.
    Nadal bez bramkarza ale prawy obrońca jest, skrzydłowy na skrzydle tyle dobrze.

Legionista

Brak Madeirosa, więc na drugą połowę wchodzą Carlitos, Niezgoda i Radović, to jedyni ofensywni zawodnicy na ławie, ewentualnie Remy w akcie desperacji za Antolica, na stałe fragmenty lub strzały z dystansu.
    Chociaż aktem desperacji będzie dla mnie wpuszczenie Radovica, jeśli na tablicy z wynikami nie będzie naszego prowadzenia.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 15-05-2019 o 18:22

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Jeżeli nie stracimy bramki w pierwszych dwudziestu minutach to nie przegramy. Wszystko zależy od pozostałych 70 minut i tego, czy naszym piłkarzom wystarczy chęci na zwycięstwo, czy wywieziemy z Białegostoku tylko jeden punkt. Oby przetrwać pierwsze minuty i będzie dobrze Panowie.
    Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Nie ma żadnych przesłanek, żeby spodziewać się jakiejkolwiek odmiany. Jaga pewnie zagra najlepszy mecz w rundzie. Wygra 2:0. Czuję gola w pierwszych pięciu minutach.
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Wszystko zależy jak zaczniemy ten mecz. Jeśli znowu stracimy pierwsi bramkę to nie wyciągniemy tego. Ale, jeśli w końcu to nam coś wpadnie na początku, albo dogramy 0:0 do przerwy to kto wie, kto wie.
    Pisałem przed meczem z Pogonią/po meczu z Piastem:
    Bardzo często się mawia jak to "Legia walcząca do końca", ile to nie strzelamy goli w końcówkach (bodajże 19). Szkoda, że tak chętnie nie wspomina się o tym, że w samej ekstraklasie, straciliśmy 9 goli w pierwszym kwadransie (10 razem z meczem w Gdańsku) i aż 14 razy musieliśmy odrabiać straty, bo jako pierwsi straciliśmy gola. ***** gramy dopóki pod dupą się nie pali.
    Czas zaktualizować dane:
    - 10 razy tracimy gola w pierwszych 15 minutach meczu (11 z meczem w Gdańsku),
    - 15 razy musimy odrabiać straty, po stracie gola jako pierwsi.

Dla kontrastu, przewałkowana po stokroć statystyka/slogan, przez każdego komentatora i dziennikarzynę, a także kibica Legii lub jej bieżącego rywala, że strzelamy gole w końcówkach meczów:
    - w 15 meczach strzelaliśmy gola w ostatnim kwadransie,
    - strzeliliśmy wówczas 20 goli.

Więc różnica jest nie za duża, a na pewno nie na tyle by notorycznie powtarzać o "Legii strzelającej w końcówkach", ale o "Legii nie wchodzącej w mecz" już praktycznie wcale.

Do tego jeszcze jedna ciekawostka odnośnie Carlitosa:
    - spośród wymienionych wyżej 15 spotkań, on strzelał w ośmiu(!!!),
    - z tych 20 goli, aż 9 jest jego autorstwa.
    Wszystkie po graniu od 1. minuty, a dziś zaczyna na ławce.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Sebix ma wzloty i upadki, ostatnio zawiódł, tak więc dzisiaj czas na rehabilitację, ja bym go nie skreślał.
    Tekst "ma wzloty i upadki" sugeruje, że ktoś/coś notuje raz lepsze, a raz gorsze wyniki w proporcji mniej więcej 1:1 i powiedzmy maksymalnie 1:2/2:1. W odniesieniu do piłkarzy Legii, myślę, ze obecnie miałby zastosowanie do np. Carlitosa. Możesz mi napisac kiedy Szymański miał chociażby zalążek czegokolwiek, co możnaby określić mianem "wzlotu"? Bo moim zdaniem, co najmniej od rundy wiosennej, to jest murowany kandydat do top3 lebieg w Legii.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 15-05-2019 o 18:29 Powód: drobny edit

Madeiros już oczywiście odpalony na dobre. A na konferencji się ***** zarzekał, że go będzie brać pod uwagę. Rezygnować z takiego grajka w takim momencie

A z Kingiem co się dzieje? Uraz jakiś czy nie wytrzymał presji?

Legionista Awatar Benek
    Powiedzmy.
    A Majecki to przepraszam kto?

Już daj spokój z tym Malarzem. Miał swój czas, wykorzystał go w pełni wieki szacun za wszytsko i koniec.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To kogo byś wystawił? Sandro od początku? Jarek jeszcze nie da rady całego meczu. Lopez od początku to też nie za bardzo.
    Jeśli ze słabą Pogonią nie mogliśmy wygrać mając 2 napastników na boisku to jak mamy wygrać z Jagą bez napastników?

coraz chudszy
    Po niedzielnym zachowaniu trudno żeby był chociaż na ławce.

Szanujmy się a Medeiros niech ginie w piekle.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A Majecki to przepraszam kto?
    Zobaczymy o 22:30.
    Cale szczęście, że w Jadze nie ma kto strzelać goli.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 15-05-2019 o 18:24

Hamalainen na szpicy? Coś mi to przypomina...

https://www.transfermarkt.de/spielbe...ericht/2905749

Będzie na dailymotion pod zwykłym adresem ?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez urodzony w niedzielę Zobacz posta
    Będzie na dailymotion pod zwykłym adresem ?
    Pewnie z problemami, potrenuj wcześniej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    przy zmiennym IP można bawić się na weeb.tv . https://weeb.tv/channel/channelsportplus jak masz założone konto
    Ostatnio edytowane przez Adamus85 ; 15-05-2019 o 18:49

Dla mnie brak Medeirosa jest o tyle problematyczny że nie mamy zbytnio wariantów z przodu gdyby nie układał się mecz, jedynie 3 wybory i to jakie...
    Rado - od początku rudny wiosennej za Magiery jedynie przeszkadza jak wchodzi na boisko.
    Niezgoda - który długo nie grał w piłkę i dopiero ostatnio wrócił na boisko, w niego jako tako można wierzyć, bo ma niesamowity dar do znajdowania się w dobrych sytuacjach, niestety ostatnio mimo że miał takie 2 to nie potrafił ich zamienić na bramkę.
    Jednak Carlitos na ławce to największy problem, bo mimo wszystko w takim meczu powinien wychodzić w pierwszym składzie.

Medeiros może i lubi przechodzić koło meczów itd. ale nawet na te 20-30 minut mógł by być zbawienny, gość mając piłkę na wprost bramki w odległości 20m to większa gwarancja bramki niż sytuacja sam na sam jakiegokolwiek napastnika grającego w ekstraklasie.

Fajnie że nareszcie Veso na swojej nominalnej pozycji.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek(L) ; 15-05-2019 o 19:23

Legionista Awatar Marcino
    Powiedzmy.
    Kijek,
    życzę Ci by dzisiaj gość z Twojego awatara wyszedł w drugiej połowie i zrobił to co kiedyś robił bardzo często - strzelił bramkę
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar caleb_king
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Co tu dużo pisać, jakimś cudem wygrać w Białymstoku i liczyć na cud w Szczecinie. Trzeba więc dwóch cudów, doświadczenie kibicowskie podopowiada że o jeden cud za dużo, lecz wiara kibica każe wierzyć do końca.
    Ostatnio Piast miał 2-krotnie farta (karny i strzał Jodły) więc los teraz odda nam

Wysłane z mojego H4413 przy użyciu Tapatalka
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Legionista Awatar Tommy Johnson

Vuko ze składem to trochę się rozmarzyl

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Vuko ze składem to trochę się rozmarzyl
    Albo trafi w dyche... albo kulą w płot...
    Always look on the bright side of life!

Ja tego nie widzę. Co do bramkarza to ok fajnie ze Majecki. Ale hama na szpicy?. Juz to przerabialismy. Remy na ławce?Carlos na ławce? Kim postraszymy?. Obym się mylił ale nie widzę tego.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Ja tego nie widzę. Co do bramkarza to ok fajnie ze Majecki. Ale hama na szpicy?. Juz to przerabialismy. Remy na ławce?Carlos na ławce? Kim postraszymy?. Obym się mylił ale nie widzę tego.
    No Carlitos to ostatnio tak straszył, że hoho.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar (L)ukas
    Wieteska
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No Carlitos to ostatnio tak straszył, że hoho.
    Zdaj sobie sprawę z jednego ze Carlos może mieć jedną piłkę w meczu i może rozstrzygnąć. Podobnie jak Medeiros. Ale problemem jest to ze w meczu z Pogonią nie wracał. Sa wirtuozi i są robole. Czas to zrozumieć panie Vukovic.

Dla mnie najważniejsze to wygrać żeby przedłużyć nadzieję do niedzieli. Skład? No cóż. Oby się sprawdził. Aby wygrać a jak jeszcze Piast straci punkty. Wtedy bajka.

Legionista Awatar Kucharz
    Server error na dailymotion - też tak macie?

Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Server error na dailymotion - też tak macie?
    Taa. Odpalaj to: http://strims.world/JagielloniaBialy...a.php?source=2

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Dziękować

Wieteska.... brawo

Legionista Awatar MarioWOLF
    Co za frajerzy ...

Co za głąb... to trzeba być ********.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Vuković wpuszczał go na końcówki by strzelił pierwszą bramkę dla Legii i w końcu strzelił

Uprawnienia umieszczania postów