Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki od 361 do 381 z 381

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [36. kol. Ekstraklasy 2018/19, 15.05.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Przecież Piast na nich siądzie, jak szpaki na czereśni. Są w cugu, poczuli krew i są przed historycznym sukcesem. Na przeciwko siebie będą mieli zgraje wkładów bez motywacji i ambicji, których połowa już tu nie będzie grać w przyszłym sezonie. Piast się nie sfrajerzy. Sfrajerzyć to się może syty zespół, jak kiedyś Wisła po samobójczej bramce Jopa, czy my w tym sezonie.
    Dokładnie tak będzie jak piszesz, Lech nie musi się podkładać, jest po prostu znacznie słabszy od Piasta. Piast u siebie nie bierze jeńców i tak będzie w niedziele,a te całe teorie spiskowe to już w dupę można sobie wsadzić, trochę to ciotowate tak jęczeć " Ojej Lechu walcz, nie poddawaj się " no k..a błagam. Mieliśmy 4 piłki meczowe, z żadnej nie skorzystaliśmy, przegrali Mistrzostwo nasi kopacze z trenerem a cały sezon wspaniały prezes.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    W temacie meczu w Gliwicach. Lechici nie wejdą na stadion decyzją wojewody po sugestii policji, że może dojść do przerwania meczu przez gości.
    Kibice Lecha to mogliby przerwać mecz tylko w przypadku korzystnego wyniku dla nich. A jakby to zrobili to ewentualny walkower (a wtedy zapewne obustronny) i tak dostałby Piast za niedopilnowanie porządku jako organizator

Co tu dużo mówić. W rundzie mistrzowskiej prowadziliśmy przez 11 minut na 540 możliwych. I pomimo tego, że cały sezon to jest jedna wielka męczarnia z naszej strony to tylko i wyłącznie dzięki zajebistości tej ligi mamy jeszcze jakieś teoretyczne szanse na mistrzostwo.

I przegramy je nie przez Lecha, bo się oni komuś podłożą, bo pewnie nawet bez podkładki i tak przegrają, ale tylko i wyłącznie przez Mioduskiego, piłkarzy i tego co Vuko odwala na koniec.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 17-05-2019 o 13:33
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Moriarty
    Nie płakać jak baby. Wyjść w niedzielę, odwalić swoje (tzn. wygrać) i zapomnieć.
    A Poznań jak chce wystawiać tyłek to ich sprawa. Lubrykantu im nie dostarczajmy.
    Bazinga!

Legionista
    Zuraw zapowiada walke o zwyciestwo. Buric nie jedzie do Gliwic. Moze faktycznie skresleni sie postawia i powalcza.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Skoro Buric nie jedzie to zagra jakiś poznański ręcznik coś jak ten z Pogoni albo nasz Cierzniak.
    Mioduski, gdzie wielka Legia?

Miro, hvala za sve!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Skoro Buric nie jedzie to zagra jakiś poznański ręcznik coś jak ten z Pogoni albo nasz Cierzniak.
    Putnocky ma grac. Kolejny skreslony.

Ja obstawiam ze wystawia rezerwy/mlodziez. W mistrza juz nie wierze...

Łudzenie się że Lech jest w stanie urwać tu jakiś punkt jest jeszcze bardziej śmieszne i naiwne od bajdurzenia o fazie grupowej LE...

Za Mioduskiego na dobre urządzamy się w ciemnej dupie. To jest niesamowite że gość jeszcze nie wpadł na pomysł żeby zatrudnić trenera.

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Łudzenie się że Lech jest w stanie urwać tu jakiś punkt jest jeszcze bardziej śmieszne i naiwne od bajdurzenia o fazie grupowej LE...

Za Mioduskiego na dobre urządzamy się w ciemnej dupie. To jest niesamowite że gość jeszcze nie wpadł na pomysł żeby zatrudnić trenera.
    Na pomysł to może i wpadł ale kto choć ćwierć poważny w tej sytuacji przyjdzie do klubu gdzie trenerów zwalnia się co 4 miesiące, scouting nie istnieje, brak jest dyrektora sportowego a w tym samym czasie prezes opowiada ckliwe historie o długofalowych wizjach i strategiach. Jedyne co może imponować to naklejki na koparkach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez asid73 Zobacz posta
    Putnocky ma grac. Kolejny skreslony.
    Buric szybciej moglby puszczać jakieś farfocle, gdyż chyba jako jeden z nielicznych ma jakąś przyszłość w Lechu. Putnocky nie ma za to nic do stracenia. To tylko teoretyzowanie, bo po pierwsze oni są i tak słabsi od Piasta, a po drugie my i tak będziemy mieć ciężko z Lubinem.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista
    Najśmieszniejsze,że wystarczyło wygrać z Jaga i już praktycznie byłby mistrz mimo mizerii w tym sezonie. Bracia nie łudźmy się. W Gliwicach cudu nie będzie i sami jesteśmy sobie winni. Za rok wracamy na tron! Dzięki Adam za te kilka lat w Legii. Oby więcej zawodników w naszym Klubie o takiej ambicji !

Legionista Awatar Marcino
    Wystarczyło nie tracić głupich punktów wcześniej i końcówka sezonu byłaby opcją na ogrywanie młodzieży. Mnie nie boli brak MP, mnie boli styl jaki prezentuje ta drużyna od lipca 2018r. Jak dla mnie to połowa z tych kopaczy może wypierda... jak najszybciej.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar SzydeL
    Nie chcę się wypowiadać na temat meczu, bo już chyba wszystko zostało napisane.
    Ja chciałbym napisać tylko jedną rzecz.Życzyłbym sobie w Legii więcej takich grajków jak Adam Hlousek.Może i jest drewniany, może i pie.dolnie w sezonie tysiąc wrzutek, z których tylko dwie-trzy zakończą się bramkami, ale zawsze będę szanował takich piłkarzy jak ten chłopak! Mimo, że od 2 tygodni wiemy, że odchodzi do Pilzna, to i tak wychodzi w pierwszym składzie w Białymstoku i jako jeden z nielicznych zapierdala przez 90 minut do upadłego (mimo, że ku.wa nic to nie dało).
    Dzięki Adaś za wszystko! Za walkę i ambicję i przede wszystkim za rajd w Poznaniu! I powodzenia w Czechach!
    Co do Mistrza - nadzieja matką głupich jak to się mówi, ale promyk nadzieji zawsze jest.
    Do zobaczenia w niedziele bracia.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Ja chciałbym napisać tylko jedną rzecz.Życzyłbym sobie w Legii więcej takich grajków jak Adam Hlousek.Może i jest drewniany, może i pie.dolnie w sezonie tysiąc wrzutek, z których tylko dwie-trzy zakończą się bramkami, ale zawsze będę szanował takich piłkarzy jak ten chłopak! Mimo, że od 2 tygodni wiemy, że odchodzi do Pilzna, to i tak wychodzi w pierwszym składzie w Białymstoku i jako jeden z nielicznych zapierdala przez 90 minut do upadłego (mimo, że ku.wa nic to nie dało).
    Przyznam, że nie rozumiem takich opinii. Z jednej strony przyznajesz, że on jest drewniany i zapierdala przez 90 minut, mimo że to nic nie daje, a z drugiej strony życzysz sobie więcej takich grajków.

Legionista Awatar Stout
    Bo doszliśmy do takiego momentu ,że cenimy zawodnika ,któremu przez 90 minut "się chce".
    Coś więcej trzeba pisać ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Chmielo
    Trzeba było go przesunąć do sekcji biegowej, byłoby z niego więcej pożytku. Z tym, że takich pieniędzy nikt by mu tam nie dał.

Zresztą za chwile wraca Kopczyński, więc będzie komu ganiać za piłką.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Trzeba było go przesunąć do sekcji biegowej, byłoby z niego więcej pożytku. Z tym, że takich pieniędzy nikt by mu tam nie dał.

Zresztą za chwile wraca Kopczyński, więc będzie komu ganiać za piłką.
    A Kopczyńskiemu to się czasem kontrakt nie kończy latem?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Kopczyński nie będzie gral w Legii.
    Tak mi się wydaje.

(nawet jeśli pojedzie na pierwszy obóz)
    Mioduski, gdzie wielka Legia?

Miro, hvala za sve!

Kopczyński ma szanse zostać bo ma DNA

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Przyznam, że nie rozumiem takich opinii. Z jednej strony przyznajesz, że on jest drewniany i zapierdala przez 90 minut, mimo że to nic nie daje, a z drugiej strony życzysz sobie więcej takich grajków.
    Fakt jest to mocno poje.ane.
    Ale co ja poradzę? Bayern Monachium to my nie jesteśmy, jak mamy ściągać drewniaków to przynajmniej takich, którzy mają odrobinę charakteru.
    Z sekcją biegową też trafna uwaga Chmielo.

Ps.Dajcie już tą niedziele, bo nie ukrywam mam lekko dosyć tego sezonu. ^^
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Frank_Castle
    Kilka bardzo luźnych spostrzeżeń na temat w zasadzie ogólny...

Szczerze to chciałbym, żeby ten sezon po prostu się skończył - z tytułem lub bez niego ale niech to się już skończy...przeżyję brak mistrza ale tych haniebnych porażek, remisów i ogólnie rozczarowań przełknąć nie potrafię.

Szanse na tytuł to jakiś 1% a zostawiam go tylko dlatego, że w tej paździerzowej lidze wszystko jest wykonalne i logiki się tutaj nie uświadczy - na podsumowanie sezonu przyjdzie pora i choć może się okazać, że z tytułem to trzeba sobie jasno powiedzieć, że na niego zwyczajnie nie zasłużyliśmy w tym roku ba, cały sezon jest ogólnie jednym z najgorszych w ostatnich 10-15 latach ? Nie chodzi mi nawet o pozycję w tabeli czy brak PP ale o fakt, że dołączyliśmy do całej reszty ligi, która wyłapuje w ryj od jakichś pasterzy a nawet od drużyny z Luksemburga...zawsze Legii, jako jedynej, udawało się uniknąć tego typu żałosnych rezultatów no ale trzeba sobie jasno powiedzieć: odpadnięcie z Dudelange to rzyg, który już zawsze będzie w historii klubu.

W poprzednich latach udawało się wyrwać tytuł na ostatniej prostej dobrymi występami w play-off (pomijam ten kuriozalny finisz sezonu Jacka gdzie wszyscy czekali na zakończenie przed TV) ale ogólnie gdzieś tam miało się poczucie że ok - wyrwaliśmy i nasze.
    W obecnym sezonie gramy piach straszny i w co drugim meczu grupy mistrzowskiej dostawaliśmy w łeb - tak sobie można kopać jak się ma 15 punktów przewagi nad stawką a nie kiedy wszystko jest na przysłowiowy piczy wąs.

Z drugiej strony - niestety nie mogę podpisać się pod tezą "że jak się wreszcie władze przejadą i nie zdobędą tytułu to im klapki z oczu spadną" - obawiam się, że na to chyba raczej nie ma nadziei bo jakie można mieć ku temu przesłanki ? Z czego i za co robić rewolucję i mieć oczekiwania ? Oczekiwania to mogą mieć w Madrycie gdzie tak beznadziejny sezon to na swój sposób "wypadek przy pracy".
    Ja zwyczajnie nie wierzę w żaden plan naprawczy Pana Darka i tak samo nie mam zaufania do Vuko w roli trenera, który po prostu nie ma doświadczenia na ten klub do roli pierwszego trenera...mówi się, że był asystentem tego i tamtego tylko być asystentem a trenerem to inne systemy walutowe - Kibu też był asystentem Pana Janka i było fajnie - dopiero jak musiał wziąć odpowiedzialność sam to mało nie spuścił Płocka (szkoda, że się nie udało no ale cóż) albo brat Fornalika, który przejął po nim Ruch i też się okazało że typ nadaje się żeby ziemię do kwiatów wozić względnie być sobowtórem Waldemara na ławce.
    Już sam nie wiem czy dobrze będzie aby Vuko był nadal pierwszym bo chociaż, moim zdaniem, nie nadaje się na ten moment do tej roli to gdy tak sobie pomyślę kogo Pan Darek może tutaj wymyślić to aż strach się bać.

I na koniec coś co mnie najbardziej mierzi - wypowiedzi zarówno Vuko jak i Pana Darka, że obaj liczą na sportową postawę Lecha w ostatnim meczu...to już jest dno jak dla mnie - w ogóle takie łaszczenie się to jedno ale do Lecha, serio ?
    Tego samego, z którego Pan Darek darł łacha publicznie na ostatniej gali E-klasy ?
    Tego samego, którego Vuko notorycznie podgryzał i prowokował czy to na naszym stadionie czy to na Bułgarskiej ?

Spoko, wiem - też lubię bo taka powinna być kolej rzeczy ale szanujmy się i nade wszystko szanujmy ten Klub i miasto...tak po prostu bo choć na ogół, absolutnie nie zgadzam się z Kowalczykiem tak tutaj dobrze powiedział, że jest to żałosne.

Nie sądziłem, że to powiem ale chyba chciałbym teraz dać szansę polskiej opcji w Legii - zarówno trenersko jak i zawodniczo - z takiej prostej przyczyny: Polacy będą bardziej czuli ten zespół, oni wiedzą to co to jest Legia i będą wiedzieli, że jak stadion krzyczy "Legia grać k..... mać" to nie jest pozytywna część dopingu...

Uprawnienia umieszczania postów