Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 249

Wątek: Legia - Pogoń Szczecin [35. kol. Ekstraklasy 2018/19, 12.05.2018, godz. 15:30]

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    W piątek wieczorem z Modlina Carlitos odebral z samolotu gromade znajomych... Więc dziś coś strzeli.
    A jak nie to Miro poskleja hejterom.

Na nich.
    Jak tobie jeszcze nie skleił to i my długo zapewne będziemy czekać.

Legionista Awatar alfa
    Po prostu Hamalainen i Kucharczyk mają jakieś urazy, bo nawet nie ma ich na ławce więc żadne wnioski Vukovicia, a wymuszone zmiany.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    W piątek wieczorem z Modlina Carlitos odebral z samolotu gromade znajomych... Więc dziś coś strzeli.
    A jak nie to Miro poskleja hejterom.

Na nich.
    Na razie Miro przyklejony do ławki, to i ciężko będzie mu cokolwiek posklejać, aczkolwiek będąc również kibicem jego talentu, mam nadzieję na dość szybko wypracowany bezpieczny wynik, który pozwoli mu na wcześniejsze wejście i sklejanie

Było już tak pięknie w meczu Piast - Jagiellonia i dupa... Jodła zrobił nam niemiła niespodziankę...

edyta: co tam się odpierdziela to ja nie mam pytań... Jagiellonia nie wykorzystała karnego w 94 minucie...

A więc nasze gwiazdeczki bierzcie się w garść i macie wygrać 3 na 3 mecze!
    Ostatnio edytowane przez Salut ; 12-05-2019 o 13:56

Ano szkoda, mogło się dobrze ułożyć i po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie mieli byśmy jeden mecz z możliwością przegrania o ile bramki były by po naszej stronie.....fuck

Legionista
    Jodła żeby nie okazało się, że zaraz też Żyro

Legionista
    Cierzniak co za ręcznik.

Legia walczyć!!!

Cierzniak wyp*****laj.

Legionista Awatar R.
    Mioduski won.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Rasenith
    Genialny faul Szymańskiego i cudowna interwencja Cierzniaka. Wkłady zasługują jedynie na splunięcie im w twarz. Tak się przegrywa Mistrzostwo.

Legionista Awatar klinton
    Jeśli przeyebiemy Mistrza to przynajmniej z drużyną która walczy i gra w piłkę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Genialny faul Szymańskiego i cudowna interwencja Cierzniaka. Wkłady zasługują jedynie na splunięcie im w twarz. Tak się przegrywa Mistrzostwo.
    A jeszcze wcześniej odcinka mózgu (?) Remyego i wybicie piłki pod nogi rywala w polu karnym zamiast dać jej spokojnie wyjść.

Dobrze że to Pogoń!

Pójdzie w przerwie pudełko po butach do szatni Pogoni i wciąż zostajemy w grze!

Ewentualnie 4 punkty w przyszłym sezonie oddamy

Ja pjerdole
    Mort ratuj...

Legionista Awatar R.
    Taktycznie wyglądamy dramatycznie. No ale po co Legii trener.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    0 (zero!) naszych strzałów na bramkę przeciwnika w 30 minucie meczu !!! W meczu przypominam, który koniecznie musimy wygrać. Jak zwykle czekaja na zjebkę w szatni i zaczna coś biegać...

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
    0 (zero!) naszych strzałów na bramkę przeciwnika w 30 minucie meczu !!! W meczu przypominam, który koniecznie musimy wygrać. Jak zwykle czekaja na zjebkę w szatni i zaczna coś biegać...
    Właśnie miałem napisać o tych statystykach... to jest jakaś kpina... Tak gra drużyna walcząca o mistrzostwo??
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Medeiros <3

Wymarzony skład forumowiczów kurva

Legionista
    Pogon nigdy nie wygrala w stolicy - wiec pilkarze musza pomoc zeby ta seria sie skonczyla hah

Legionista Awatar Rasenith
    A propos serii to ci nieudacznicy robią, co mogą, żeby innym umilić zycie. W tym sezonie pierwszy raz od lat wygrały już Cracovia i Piast. No to teraz czas na Pogoń.

Vuko trener na lata.... taktycznie jak barcelona wyglądamy.

Legionista Awatar Adin
    ja pierd...i weź tu nie pij alkoholu, jak nasi grają jak jakaś drużyna z okręgówki.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Dla tych tłumnie przybyłych kibiców, tak mocno dopingujących, taka padlina i amatorszczyzna na placu......nie mam pytań.

Legionista Awatar Marcino
    Chyba koniec Medeirosa w Legii, mamy 45 minut na dzisiejszą obronę mistrzostwa. Taktyki zero, kreatywności zero.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Axel
    Jak za Berga, gdy też przegrywaliśmy mistrzostwo i ściągnął Sa.
    Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Legionista
    Witam jak przegramy z Pogonią to serwer będzie przeciążony i nie będzie można napisać po tym meczu kilka słów.Obym się mylił co do przegranej,a tak na marginesie czy piłkarze wiedzą o jaką grają stawkę bo mam wrażenie że grają jakby zaczął się sezon pozdrawiam?

Środek pola nie istnieje Cafu,Martins,Antolić to jakiś dramat nie tylko dziś.

Legionista Awatar Antares
    Kompletna kompromitacja Vukovica. Co on chciał wymyślić na ten mecz? 3 środkowych pomocników i wielka dziura w środku. 3 z tyłu, 6 z przodu w linii z piłkarzami Pogoni i dzida na nich, może przejdzie. Przecież to wygląda identycznie jak na początku sezonu za Klafurica, identycznie wtedy próbowaliśmy atakować.

To jest ewidentnie próba zabłyśnięcia Vukovica, bo odkąd odszedł Klafurić to tak nie grali. I jeszcze nie widzi problemu w środku i wymienia skrzydłowych.

Mioduski podjął wiele głupich decyzji, ale ta z pozostawieniem Vuko na przyszły sezon jest najgłupsza. Niezależnie jak się ten mecz skończy. W takim momencie mu się kurw*a eksperymentów zachciało.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
    Witam jak przegramy z Pogonią to serwer będzie przeciążony i nie będzie można napisać po tym meczu kilka słów.Obym się mylił co do przegranej,a tak na marginesie czy piłkarze wiedzą o jaką grają stawkę bo mam wrażenie że grają jakby zaczął się sezon pozdrawiam?
    jesli jest w klubie jakis spec od portugalskiego to jest szansa ze pilkarze wiedza

Ale żenada, w pierwszej połowie grać im się nie chciało, a pewnie w drugiej nagle przypomną sobie jak kopać piłkę i wygrają. Za takie ustawianie meczy to ja dziękuje...

Uprawnienia umieszczania postów