Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (11.05.2019 - 12.05.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,689

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (11.05.2019 - 12.05.2019)

    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, emil83 - Seba.Kolos (2-1-4, 38-44)
    Grupa A, Krawczol - glazek

    Grupa B, księciuniu - Ciechu (5-1-5, 88-91)
    Grupa B, Tomi - (L)ookasch

    Grupa C, Runi - rey (1-1-0, 9-7)
    Grupa C, Tom Kruz - trzeci (1-1-0, 12-11)

    Grupa D, leh71 - Martino1989 (0-1-1, 13-16)
    Grupa D, St.Maro - Szawar (1-0-1, 21-18 )

  2. #2
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,039
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 3-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  3. #3
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,563
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 3-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

  4. #4
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-0
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 4-2
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

  5. #5
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,338
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,069
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  7. #7
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,050
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

  8. #8
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,974
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-2
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  9. #9
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,460
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

    "Warszawa powstała kiedyś jak feniks z popiołów,
    Szacunek dla naszych przodków i kreatorów,
    Nie bez powodu drugi Paryż mówili na nią,
    Nie bez powodu nieśmiertelnej dostała miano.."

  10. #10
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,472
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava – Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-0
    12.05 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys – Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge – Genk 1-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga – Pilzno 1-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  11. #11
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,670
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  12. #12
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,689
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1

  13. #13
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-2
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-3
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-2
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

  14. #14
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,645
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,475
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 0-1
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-0
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  16. #16
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,416
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 3-1
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

  17. #17
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,642
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-3
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •