Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Mistrzostwa Świata Katar 2022

Legionista Awatar Ivan Drugi

Mistrzostwa Świata Katar 2022

Jeszcze bardzo dużo czasu zostało do tej imprezy ale już wiadomo że będzie w cip...

Gintleman Awatar księciuniu
    Platini aresztowany w związku z przyznaniem mistrzostw Katarowi. Ciekawe..
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar klinton
    Życzyłbym sobie, aby wszyscy solidarnie zbojkotowali eliminacje i sam mundial.

21 listopada - 18 grudnia plus miesiąc na przygotowani . Dla lig europejskich to termin idealny. Najpierw wzięli szmal a potem zaczęli się zastanawiać co z tym zrobić.

zastanawiam sie jak oni to pogodza z europejskimi pucharami. większość topowych klubów składa się w dużej mierze z reprezentantów. w pierwszych 3 kolejkach granie na maksa bo potem zostaja sami młodzieżowcy?

Cytat Zamieszczone przez PabloVK Zobacz posta
    zastanawiam sie jak oni to pogodza z europejskimi pucharami. większość topowych klubów składa się w dużej mierze z reprezentantów. w pierwszych 3 kolejkach granie na maksa bo potem zostaja sami młodzieżowcy?
    Oni też się zastanawiają. Niepohamowana chęć zysku prowadzi do trudnych sytuacji.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Życzyłbym sobie, aby wszyscy solidarnie zbojkotowali eliminacje i sam mundial.
    Dawno to proponowałem publicznie ale nikt się mnie nie słucha w tej sprawie
    Dziwię się, że to tak gładko przeszło i to nie tylko Platini zassał do kieszeni, to wielu, wielu innych też ...

p.s. Te mistrzostwa dla Kataru to na razie gwarancja niepodległości, ale co będzie po tej imprezie to ja nie wiem - pewnie Saudyjczycy ich zgniotą przy najbliższej okazji pod byle pretekstem i będzie po ptokach - w sumie mogliby to zrobić teraz, byłoby po problemie.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Tom Kruz
    Platini jednak nie aresztowany. Wyszedł.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Z innej beczki - ja p..., Katar gra z Kolumbią w Copa America. I ucz tu dzieci geografii.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
    Z innej beczki - ja p..., Katar gra z Kolumbią w Copa America. I ucz tu dzieci geografii.
    Wczoraj widziałem, że Japonia i Australia też gdzieś grają hehe ale to tak piąte przez dziesiąte. Kimać trzeba, sprawdzać nie będę, Dobrej Nocy wsztstkim.

Skoro my gramy w eliminacjach do Euro z Izraelem to mnie już nic nie zdziwi .

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Skoro my gramy w eliminacjach do Euro z Izraelem to mnie już nic nie zdziwi .
    Panowie sprawa jest prosta. W CONMEBOL zrzeszone jest 10 Państw. Ciężko byłoby to podzielić na grupy w Copa America dlatego w każdej edycji zapraszają 2 dodatkowych uczestników. Z reguły najczęściej był to Meksyk i USA. Jednak w tym roku w tym samym czasie rozgrywany jest Gold Cup i szukali innych chętnych. Padło na Japonię, która też nie gra pierwszy raz na Copa America oraz na Katar z racji tego, że będzie gospodarzem Mundialu. Jak dobrze pamiętam komentator mówił wczoraj, że Katar zagra rowież w następnej edycji CA w 2020 roku. I przyznaję nie rozumiem częstotliwości tego turnieju

Legionista Awatar Runi
    Dlaczego ciężko ? 2 grupy po 5 drużyn , półfinał i finał. 6 meczów wiec tyle co grają aktualnie. Natomiast gra Katary czy Japonii to tylko i wyłącznie kwestia $$.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Dlaczego ciężko ? 2 grupy po 5 drużyn , półfinał i finał. 6 meczów wiec tyle co grają aktualnie. Natomiast gra Katary czy Japonii to tylko i wyłącznie kwestia $$.
    Chyba w następnej edycji idą tym tropem bo mają być 2 grupy po 6 zespołów. Jedna będzie grać w Kolumbii, a druga w Argentynie.
    Oczywiście dwie drużyny dodatkowo zaproszone. Grupy po 5 zespołów miałyby ten minus, że zawsze jakaś drużyna miałaby dłuższą przerwę. Chociaż z drugiej strony jak ruszy mundial na 48 drużyn i grupy będą po 3 zespoły to taka sytuacja i tak będzie mieć miejsce.

Uprawnienia umieszczania postów