Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 178 z 178

Wątek: Legia - Piast Gliwice [34. kol. Ekstraklasy 2018/19, 04.05.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Stout
    Założenie ,że Piast nie zdobędzie 9 pkt ,jest dość ryzykowne.
    Widać ,że chcą ,mają drużynę i trenera.To było widać w meczu z nami.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

coraz chudszy
    Ok.
    Zobaczymy za trzy kolejki ile zdobędą.

I mój post raczej zakładał bardziej ile my zdobędziemy a nie ile oni. Ale tak to jest tak się czyta to co chce a nie to co jest.

Odnośnie Medeirosa. Wystawieniem go w ten sposób robimy sobie sami krzywdę. Zamiast argumentów dla Portugalczyków „patrzcie, wasz zawodnik u nas gra, strzela, asystuje, świetnie się u nas czuje, zostawcie go nam na puchary, pomoże w awansie, wypromuje się, spylicie później z zyskiem” Zamiast tego gra ogony mimo tego, że na swojej pozycji nie ma konkurencji.

Wspaniale, że Hamalainen odchodzi po sezonie. Dziękujemy za dwie bramki strzelone Lechowi i jeden w pełni dobry mecz ze Śląskiem.

Skandalem jest, że szukamy jakichś trenerskich wynalazków, a Pan Trener Fornalik z kolejnym klubem robi cuda i był ciągle pod ręką. Ruch Chorzów w pucharach, a teraz Piast bijący się o MP. Ale nie, lepiej było tęsknie spoglądać za jakimś meteorem – Brzęczkiem i brać Chorwatów. Ktoś powie, że przecież sprawdził się tylko w śląskich klubach – czyli jakich? Bez kasy i z ogórkami w składzie, faktycznie, kiepskie referencje.

Skandalem było również oddanie Czerwińskiego, ale tu małe usprawiedliwienie, za Magiery chwilę pograł i kontuzja.

Piast ma świetną defensywę. Nie liczyłbym na żadne Lechy czy inne Jagiellonie. Sytuacja jest prosta, wygrywamy to mamy MP, jak nie to gratulacje dla Ślązaków.

Co jest ***** z Majeckim? Cierzniak to bramkarski paździerz, przyspawany do linii bramkowej. Każda wrzutka w okolice piątki to zawał serca.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    bywania na pokazach mody, obiadzikach na tarasie w Vitkacu a wiosna dopiero się zaczyna... Vuko weź pizdeczki za mordy.
    Oho, sokole oko już tropi skandale, tak jak dawniej „mentolowe marlboraski” u Żewłaka albo potańcówki w Enklawie
    Swoją drogą nie rozumien, jakim prawem zawodowy piłkarz je obiad w restauracji!? Powinien żreć kebsy z pyszne.pl dowiezione do domu

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    .

Oho, sokole oko już tropi skandale, tak jak dawniej „mentolowe marlboraski” u Żewłaka albo potańcówki w Enklawie
    Swoją drogą nie rozumien, jakim prawem zawodowy piłkarz je obiad w restauracji!? Powinien żreć kebsy z pyszne.pl dowiezione do domu
    Ja pierdole. Kolejny.

Legionista Awatar rey

Skandalem jest, że szukamy jakichś trenerskich wynalazków, a Pan Trener Fornalik z kolejnym klubem robi cuda i był ciągle pod ręką. Ruch Chorzów w pucharach, a teraz Piast bijący się o MP. Ale nie, lepiej było tęsknie spoglądać za jakimś meteorem – Brzęczkiem i brać Chorwatów. Ktoś powie, że przecież sprawdził się tylko w śląskich klubach – czyli jakich? Bez kasy i z ogórkami w składzie, faktycznie, kiepskie referencje.
    Zapominasz tylko o jednej rzeczy - Pan trener Fornalik miał czas, żeby sobie drużynę Piasta poukładać. Odbyło się to kosztem walki o utrzymanie w zeszłym sezonie. U nas by poleciał po pierwszym kryzysie. Nigdy by nie miał szansy udowodnić, że jest tym Panem Trenerem.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Zapominasz tylko o jednej rzeczy - Pan trener Fornalik miał czas, żeby sobie drużynę Piasta poukładać. Odbyło się to kosztem walki o utrzymanie w zeszłym sezonie. U nas by poleciał po pierwszym kryzysie. Nigdy by nie miał szansy udowodnić, że jest tym Panem Trenerem.
    I to jest meritum.
    Tak samo serie Probierza/Runajica w Cracovii/Pogoni - u nas by ich dawno nie było.
    Trochę inna specyfika i oczekiwania.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

"Warszawa powstała kiedyś jak feniks z popiołów,
    Szacunek dla naszych przodków i kreatorów,
    Nie bez powodu drugi Paryż mówili na nią,
    Nie bez powodu nieśmiertelnej dostała miano.."

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    O tym caly czas pisze, od dawna.
    Czy jest jakies zestawienie liczby trenetów w ekstraklasie w danej druzynie w ciagu ostatniego czasu ?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    O tym caly czas pisze, od dawna.
    Czy jest jakies zestawienie liczby trenetów w ekstraklasie w danej druzynie w ciagu ostatniego czasu ?
    Wspomnicie moje słowa-Fornalik zdobędzie wice mistrza. Piast skończy grę w pucharach w lipcu. A w sierpniu już będzie bez pracy. Nigdy w życiu Fornalik do Legii-nigdy!!!

Legionista Awatar Marcino
    Dobra, nie śledzę ostatnio każdej sekundy z życia klubu, ktoś odpowie ?
    Dlaczego Medeiros gra ogony ? Dlaczego nie gra od początku ?
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Na moje to po pierwsze ma siły na 45 min a po drugie nie zabardzo mu się chce bronić.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Kurde, Ljuboja też niechętnie wracał, Vadis róznie a z przodu byli niesamowici. Vuko, rzuć wszystko na jedną szalę bo to się mści.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Głowa w innym miejscu - w niedziele urodził mi się syn.

Legionista
    Tylko Ljuboja był napastnikiem, więc nie było takiej dziury jak w pomocy.
    Moim zdaniem na Pogoń powinien wyjść Medeiros od początku. I Cafu za Antolica. Musimy wygrać bez wątpliwości i cisnąć od początku.

Legionista
    Odnośnie Medeirosa. Wystawieniem go w ten sposób robimy sobie sami krzywdę. Zamiast argumentów dla Portugalczyków „patrzcie, wasz zawodnik u nas gra, strzela, asystuje, świetnie się u nas czuje, zostawcie go nam na puchary, pomoże w awansie, wypromuje się, spylicie później z zyskiem” Zamiast tego gra ogony mimo tego, że na swojej pozycji nie ma :
    Albo wrecz przeciwnie.
    Pokazujemy - patrzcie, zawodnik nie łapie sie do podstawowej 11 nawet w naszej smiesznej lidze, ktorej przedstawiciele regularnie dostają baty od Kazachow, Azorów czy Słowaków. A Wy chcecie za rezerwowego 6 baniek? Zejdzcie z cena tak do 3 baniek i to złotych, to sie dogadamy
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Tylko Ljuboja był napastnikiem, więc nie było takiej dziury jak w pomocy.
    Moim zdaniem na Pogoń powinien wyjść Medeiros od początku. I Cafu za Antolica. Musimy wygrać bez wątpliwości i cisnąć od początku.
    Albo zagrać w środku Cafu-Antolic, natomiast na pozycji Hamalainena wystawić Martinsa.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Albo zagrać w środku Cafu-Antolic, natomiast na pozycji Hamalainena wystawić Martinsa.
    To jakby nie patrzeć wyszlibyśmy z trzema teoretycznie defensywnymi pomocnikami (z ofensywnymi inklinacjami, ale jednak).
    Nie wracajmy do takich pomysłów, szczególnie w meczach u siebie z nienajmocniejszą obecnie Pogonią.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Byłem na treningu ostatnio Kuchy jest pod formą wyraźnie, problem leży głównie w głowie. Na treningu to wyglądało tak, że długo niewiele wychodziło głowa spuszczona i mało walki. W końcu ładną bramkę walnął i inny zawodnik, zaczął walczyć o każdy minimetr. Ewidentnie potrzebuje przełamania.
    Nagy i Agra byłi jeszcze gorsi beznadziejnie się prezentowali się swoją drogą.
    A mecz z Piastem zawalił najbardziej Martins, zawalił przy bramce i wyrażanie przegrana walka o środek pola.

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Byłem na treningu ostatnio Kuchy jest pod formą wyraźnie, problem leży głównie w głowie. Na treningu to wyglądało tak, że długo niewiele wychodziło głowa spuszczona i mało walki. W końcu ładną bramkę walnął i inny zawodnik, zaczął walczyć o każdy minimetr. Ewidentnie potrzebuje przełamania.
    Nagy i Agra byłi jeszcze gorsi beznadziejnie się prezentowali się swoją drogą.
    A mecz z Piastem zawalił najbardziej Martins, zawalił przy bramce i wyrażanie przegrana walka o środek pola.
    A może Martins lepiej sprawdziłby się na 10, gdzie miałby swobodę rozgrywania. Raczej do walki w środku pola się nie nadaję(Cafu-Antolic).

Legionista Awatar Jestem
    Byłem na treningu ostatnio Kuchy jest pod formą wyraźnie ...
    A kiedy był nad formą? A może obok formy? A może chodzi a jakąś konkretną formę która gdzieś sobie leży na boisku a biedny Kuchy nie może jej znaleźć?

p.s. No offense, tylko nieco wnerwia mnie te "pod formą" wymyślone przez pewnego analfabetę z telewizji ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Oj też mnie to wkvrwia i nie raz już probowałem z tym tutaj walczyć. Skąd to się kurde wzięło; jakaś kalka z j.angielskiego?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    A może Martins lepiej sprawdziłby się na 10, gdzie miałby swobodę rozgrywania. Raczej do walki w środku pola się nie nadaję(Cafu-Antolic).
    Też bym spróbował szczególnie z Jagą. Po prostu są mecze kiedy Martins przegrywa fizycznie i przydałby się taki Cafu.
    Generalnie mamy małe pole manewru niestety zarówno w pomocy i w ataku. Antolic, Cafu, Martins, Medeiros, Szymański, Hama, Cariltos - na zmianę Kuchy i tyle.

Jestem: masz rację.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A kiedy był nad formą? A może obok formy? A może chodzi a jakąś konkretną formę która gdzieś sobie leży na boisku a biedny Kuchy nie może jej znaleźć?

p.s. No offense, tylko nieco wnerwia mnie te "pod formą" wymyślone przez pewnego analfabetę z telewizji ...
    O stary, to to jeszcze uj. Nic mnie tak nie wcurwia jak "pod grą" czyli nie jest w grze, olewa, po prostu nie gra. Mi to się kojarzy tylko i wyłącznie negatywnie czyli tak jak ktoś jest "obok gry", "przechodzi obok meczu". A te wszystkie Borki i Bożydary mówili to w sensie pozytywnym jakby nie mogli powiedzieć, że ktoś jest cały czas w grze. Coś tam kiedyś walczyłem z tym na TT hehe i mam wrażenie, że jest tego już mniej a było to używane swego czasu nagminnie w studiu i w czasie meczów.
    Sorry za offtop ale jakoś nigdy nie miałem tutaj okazji wyżalić się z tego powodu

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Oj też mnie to wkvrwia i nie raz już probowałem z tym tutaj walczyć. Skąd to się kurde wzięło; jakaś kalka z j.angielskiego?
    dorzucę jeszcze do tego: pod formą, na weekendzie

A na dalsze dysputy zapraszam do tematu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13933

Legionista
    Piast nie wytrzyma psychicznie, za duża presja na nich, Lechii już nie liczę. Zresztą cały czas mamy 1 pkt przewagi nad Piastem, wszystko w naszych rękach, a w zasadzie w nogach

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Eustachy Zobacz posta
    Piast nie wytrzyma psychicznie, za duża presja na nich, Lechii już nie liczę. Zresztą cały czas mamy 1 pkt przewagi nad Piastem, wszystko w naszych rękach, a w zasadzie w nogach
    Serio

Niestety nawet grając tiki-takę (jak z Piastem w II połówce) nie zawsze może coś wpaść. Lechii skończył się fart, ugrają może 4 punkty. Piast natomiast jest nieobliczalny.
    Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Legionista
    Martwi mnie trochę brak Piastomanii po sobocie. To byłby klucz do zwycięstwa Jagielloni w meczu z nimi.

Uprawnienia umieszczania postów