Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 178

Wątek: Legia - Piast Gliwice [34. kol. Ekstraklasy 2018/19, 04.05.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar R.
    Mam nadzieję, że Czerwiński wie co dzisiaj ma robić. W końcu nie bez powodu go tam umieściliśmy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Zagrajmy na pełnej, trzy bramki do jaja i zamknijmy paszcze wszystkim ujadaczom po Lechii.

Legionista
    Bardzo trudny mecz , niech każdy da dziś z siebie wszystko ,bez Martinsa ,wraca Veso.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Co? Niby dlaczego bez Martinsa?

Legionista Awatar Runi
    Kluczowy mecz. Mamy szansy wyrzucić Piasta z gry jak i wjechać na autostradę po mistrzostwo.

PS. Czemu Martins ma nie grać ? Czytałem (bodajże Legia.net) , że jest do dyspozycji.

Legionista
    Trzeba być przygotowanym, że pan z gwizdkiem będzie chciał "przywrócić sprawiedliwość". Jak nie w tym meczu w następnych.

Legionista
    Liczę na zwycięzką bramkę Jędzy po SFG w doliczonym czasie. Oczywiście ręką.

Legionista Awatar R.
    No nie zrozumiem tego wystawiania Kucharczyka kosztem Medeirosa...

Nie mam siły już do Vukovića, znowu Kucharczyk zejdzie pod koniec i Legia zacznie grać i Medeiros będzie ratował wynik

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No nie zrozumiem tego wystawiania Kucharczyka kosztem Medeirosa...
    Medeiros pierwszy do wejścia jeśli nic się nie wydarzy nadzwyczajnego, on jest najbardziej przydatny już po zakończeniu pierwszej fazy kopania się po goleniach i piszczelach. To nie pierwszy raz, najważniejsze aby wsadził bramkę albo i dwie ... może być w 85 i 91 minucie ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Sorry ale Medeiros to nie jest Kucharczyk by wchodzić na podmęczonych rywali.
    Jeśli on wchodzi na 10-20 minut i strzela bramki i robi różnicę to zacznijmy nim grac 90 minut.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Medeiros pierwszy do wejścia jeśli nic się nie wydarzy nadzwyczajnego, on jest najbardziej przydatny już po zakończeniu pierwszej fazy kopania się po goleniach i piszczelach. To nie pierwszy raz, najważniejsze aby wsadził bramkę albo i dwie ... może być w 85 i 91 minucie ...
    Tak tylko co do ewentualnego pozostanie to bycie rezerwowym raczej przekreśla szansę na dłuższe wypożyczenie, a i pewnie zapał zawodnika do pozostania tutaj znacznie zmaleje.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Tak tylko co do ewentualnego pozostanie to bycie rezerwowym raczej przekreśla szansę na dłuższe wypożyczenie, a i pewnie zapał zawodnika do pozostania tutaj znacznie zmaleje.
    Zgoda, tylko MUSI być jakieś wytłumaczenie na taką a nie inną sytuację, a ja nie chcę snuć teorii spiskowych. Pozostawiam sprawę w rekach naszego duetu trenerskiego i po efektach ocenimy.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Zgoda, tylko MUSI być jakieś wytłumaczenie na taką a nie inną sytuację, a ja nie chcę snuć teorii spiskowych. Pozostawiam sprawę w rekach naszego duetu trenerskiego i po efektach ocenimy.
    Wg mnie tu nie ma co oceniać, Klafurić też wygrał co się dało i został na chwilę.
    Mioduski nie popełni drugi raz tego samego błędu.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Sorry ale Medeiros to nie jest Kucharczyk by wchodzić na podmęczonych rywali.
    Jeśli on wchodzi na 10-20 minut i strzela bramki i robi różnicę to zacznijmy nim grac 90 minut.
    Skoro w Gdańsku się sprawdziło, to miejmy nadzieję, że i dzisiaj pyknie i Medeiros po wejściu zaliczy kolejną ładną i przesądzającą o naszym zwycięstwie brameczkę.

Legionista
    Najlepszych się wystawia od początku, a nie by "namieszali" na koniec. Vukovic nie uczy się na błędach, nie wyobrażam sobie tego uczniaka od początku przyszłego sezonu. Tym bardziej tak miernego jak Serb.

Edit.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Skoro w Gdańsku się sprawdziło, to miejmy nadzieję, że i dzisiaj pyknie i Medeiros po wejściu zaliczy kolejną ładną i przesądzającą o naszym zwycięstwie brameczkę.
    No faktycznie, na **** prowadzić spotkanie od początku, lepiej po raz kolejny liczyć ile sędzia doliczy czasu do regulaminowego.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 04-05-2019 o 19:34
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Budyń_70
    PS. Być może dlatego Medeiros nie wychodzi od początku, ponieważ pod względem fizycznym nie jest w stanie przeciwstawić się fizolom grającym w przeciwnych drużynach i wówczas traci połowę swojej jakości/wartości.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 04-05-2019 o 20:26

Gintleman Awatar księciuniu
    Szybkie pytanie: na stadion można wejść do rozpoczęcia drugiej połowy czy później też?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar MarioWOLF
    Ja pie$$%le ... znowu śpią w pierwszej połowie

Legionista Awatar R.
    Jeśli ktoś się zastanawia dalej czy Legii potrzebny jest trener czy wystarczy swój człowiek z charyzmą to niech popatrzy co dzisiaj z Legią robi Piast.

Legionista
    Trzy żółte za faul na jednym Valencii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jeśli ktoś się zastanawia dalej czy Legii potrzebny jest trener czy wystarczy swój człowiek z charyzmą to niech popatrzy co dzisiaj z Legią robi Piast.
    A co robi? No siadł im jeden wolej po chwilowym odcięciu prądu murzynowi. Murzynowi się takie odcinki zdarzają - ostatnio w Gdańsku z Sobiechem i "ręką".
    Poza tym wygląda to jak zwykle - fatalny Kucharczyk, Carlitos za bardzo chce, Szymański "o jeden zwód za daleko", Hama człapie. Vuko miał rację, że przeciwnik jest silniejszy od ostatniego, więc na razie wynik dla nich.

PS. Vesovic to nie skończy pierwszej połowy, coś mie się wydaje.

Medeiros za Kuchego i jedziemy ich w drugiej połowie...
    Niesamowicie dzisiaj Kuchy irytuje, odnoszę wrażenie jakby na boisku były 3 drużyny, Piast, Legia i FC Kuchy bo niestety ale jego porozumienie z resztą drużyny jest mniej więcej takie jakby przyszedł wczoraj z Azji, bez znajomości języka polskiego czy angielskiego i sobie gra...

Legionista
    Porażka co dzisiaj grają. Kucharczyk to najwyraźniej ten kontrakt już podpisał bo co zrobi, to źle. Wgl. prawa strona działa tak dobrze, że hoho. Dlaczego nie gra Stolarski?

Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Murzynowi się takie odcinki zdarzają - ostatnio w Gdańsku z Sobiechem i "ręką".
    A co, miał sobie wtedy tą rękę odciąć czy włożyć tam, gdzie światło nie dociera?
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 04-05-2019 o 21:23
    team LEGIA

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Trzy żółte za faul na jednym Valencii.
    Dla Vesovica i Martinsa to kartki absolutnie z dupy, pierwsze w meczu i to Valencia Martinsa chwile wcześniej faulował. W ostatniej akcji Czerwiński i chamsko i taktycznie wchodzi w Carlitosa? I co? I nie ma kartki, dla obydwu Marciniak ma inne progi. Na sto procent nie skończymy tego w "11".

A Remy niczym nie zaskakuje, umiejętności ponad ligę, ale jaki feler? Koncentracja, w każdym meczu gdzieś przyśnie, taka tykająca bomba z niego.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 04-05-2019 o 21:27
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Z poziomu trybun grają bardzo dobry mecz. Jedynie Kuchy się kopie klasycznie po czole. W przerwie za niego Medeiros i to wygramy.
    No i obawiam się że Marciniak dostał przekaz z góry nas gnebić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Porażka co dzisiaj grają. Kucharczyk to najwyraźniej ten kontrakt już podpisał bo co zrobi, to źle. Wgl. prawa strona działa tak dobrze, że hoho. Dlaczego nie gra Stolarski?

A co, miał sobie wtedy tą rękę odciąć czy włożyć tam, gdzie światło nie dociera?
    On grał tak samo ujowo i wcześniej, cokolwiek się zmieniło? Od roku pod formą.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar alfa
    Przy golu Remy miał dwóch do krycia. Prędzej wina Martinsa, bo biegli obok siebie, Badia wbiegł w pole karne, a Martins stanął i się patrzył

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta

Chodzi o to jak się dał wtedy wyprzedzić i dopuścił przeciwnika do sytuacji. Wiesz już, czy linka dać?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    No i obawiam się że Marciniak dostał przekaz z góry nas gnebić.
    Takie samo mam spostrzeżenie. Bonie nie śpi, Boniek działa.
    team LEGIA

Uprawnienia umieszczania postów