Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 198 z 198

Wątek: Lech Poznań - Legia [32. kol. Ekstraklasy 2018/19, 24.04.2018, godz. 20:30]

Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Wisiałoby mi to dokładnie kalafiorem jak wisi i teraz, bo MR interesuje mnie tyle co Jorge Salinas mniej więcej.
    W serdecznym poważaniu mam Wasze e-przepychanki i mnie w nie nie mieszaj.
    To, że nie rozpoznałeś szyderki z Waszej ww. e-przepychanki to sorry, dopiero się uczę

A tak btw, bo teraz zacząłem się zastanawiać.
    Jak MR strzeli jednego gola to już będzie sklejenie czy dopiero w dwóch meczach pod rząd? Hat-trick?
    Bez żadnej szydery, serio pytam, bo zazwyczaj przewijam dalej jak się 'kłócicie" i nie wiem jakie macie ustalenia
    Dla mnie może i jebnąć w 5 ostatnich kolejkach 17 bramek. Może nie jebnąć żadnej. Może zagrać 450 minut, może 0. Byle na koniec się zgadzało to co ma się zgadzać.

Miłej nocy życzę.
    Odnośnie Miro :

Wystarczy jeden babol oo słabym meczu. Ostatnio jak zmarnował doskonałą sytuację to trochę polepił usta bo umiał się w takiej sytuacji znaleźć.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Benek
    Zauważ tylko, że Carlitos to typ zawodnika, który sam sobie kreuje te strzeleckie sytuację.NA pewno byłoby mu łatwiej gdyby partnerzy pomagali .
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Runi
    Carlitos to strzelił 7 bramek w 10 ostatnich meczach. Niech utrzyma taką formę, a naprawdę będziemy szczęśliwi.

Legionista Awatar Somebody
    Carlitos to jest generalnie podobny case do Nikolica, tylko Niko miał elitarne (jak na nasze warunki) wykończenie. Ze słabszymi przeciwnikami Carlitos sobie radzi, bo ma więcej miejsca i wyżej ustawionych kolegów, natomiast z mocniejszymi rywalami Hiszpan gaśnie, bo brakuje mu warunków fizycznych i umiejętności w grze tyłem do bramki. Z Lechem doszedł do jednej sytuacji i uderzył podobnie jak w Zabrzu, natomiast tutaj Buric okazał się lepszy. Jeżeli na Lechię wróci Hamalainen, to i Carlitosowi powinno być łatwiej, natomiast jeśli znowu wyjdziemy tak niskim składem, to moim zdaniem Lopez jutro nie poszaleje

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Carlitos to jest generalnie podobny case do Nikolica, tylko Niko miał elitarne (jak na nasze warunki) wykończenie. Ze słabszymi przeciwnikami Carlitos sobie radzi, bo ma więcej miejsca i wyżej ustawionych kolegów, natomiast z mocniejszymi rywalami Hiszpan gaśnie, bo brakuje mu warunków fizycznych i umiejętności w grze tyłem do bramki. Z Lechem doszedł do jednej sytuacji i uderzył podobnie jak w Zabrzu, natomiast tutaj Buric okazał się lepszy. Jeżeli na Lechię wróci Hamalainen, to i Carlitosowi powinno być łatwiej, natomiast jeśli znowu wyjdziemy tak niskim składem, to moim zdaniem Lopez jutro nie poszaleje
    Z lepszymi drużynami Carlitos musi mięć więcej pomocy ze strony ofensywnych graczy, z Lechią raczej wysoko to nam się nie opłaca grać. Teoretycznie mamy zawodników do szybkiej gry po ziemi. Teoretycznie.

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Z lepszymi drużynami Carlitos musi mięć więcej pomocy ze strony ofensywnych graczy, z Lechią raczej wysoko to nam się nie opłaca grać. Teoretycznie mamy zawodników do szybkiej gry po ziemi. Teoretycznie.
    Nie musimy grać z Lechią wysoko, ale Carlitos do bycia efektywnym będzie potrzebował wsparcia kogoś takiego jak Hamalainen, kto weźmie na siebie górne piłki i będzie zgrywał je właśnie do Hiszpana. Bez tego znowu będziemy oglądali jak w środkowej strefie Carlitosa rozbijają stoperzy, a w polu karnym mijają go wszystkie górne piłki

Jedną z ważnych rzeczy w porównaniu Niko vs Carlitos jest fakt że Niko piłki podawał Nagy w formie a do tego miał czasami obok siebie świetnego Prijo który też na siebie ściągał obronę, a przede wszystkim był Vadis który wystarczyło że dostał piłkę pod nogi i już ze 3 rywali było na nim skupionych a cały zespół ustawiał się do Niego jak rywale do Messiego i przez to taki Niko miał okazję się co chwilę urywać i miał mu kto dograć. Jeżeli chodzi o samodzielne wypracowywanie sytuacji to pod tym względem Carlitos jest znacznie lepszy, Niko był typowym killerem, człowiek który pewnie kończył golem 100% sytuacje na skuteczności 80% co jest genialnym wynikiem.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Carlitos to strzelił 7 bramek w 10 ostatnich meczach. Niech utrzyma taką formę, a naprawdę będziemy szczęśliwi.
    Właśnie, dość zauważyć, że bardzo ładnie goni czołówkę strzelców i tylko Angulo obecnie wydaje się być poza zasięgiem, ale kto wie, może nasz snajper przyspieszy na finiszu

Cytat Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
    Niko był typowym killerem, człowiek który pewnie kończył golem 100% sytuacje na skuteczności 80% co jest genialnym wynikiem.
    gdyby Jarek był zdrowy to pewnie grałby teraz i mogliby stworzyć fajny duet. Niestety Jarek jest szklany i ciężko mu będzie się odbudować po roku bez gry.

Legionista
    Jedną z ważnych rzeczy w porównaniu Niko vs Carlitos jest fakt że Niko piłki podawał Nagy w formie a do tego miał czasami obok siebie świetnego Prijo który też na siebie ściągał obronę, a przede wszystkim był Vadis który wystarczyło że dostał piłkę pod nogi i już ze 3 rywali było na nim skupionych a cały zespół ustawiał się do Niego jak rywale do Messiego i przez to taki Niko miał okazję się co chwilę urywać i miał mu kto dograć. Jeżeli chodzi o samodzielne wypracowywanie sytuacji to pod tym względem Carlitos jest znacznie lepszy, Niko był typowym killerem, człowiek który pewnie kończył golem 100% sytuacje na skuteczności 80% co jest genialnym wynikiem.
    2015-16, kiedy Niko strzelił wszystkim drużynom i zdobył koronę króla strzelców nie Nagy mógł być w świetnej formie, ale co z tego, skoro nie grał w Legii? Vadisa też nie było. Był Prijovic, ale przede wszystkim środek pola ogarniał Jodłowiec w swojej życiowej formie, a naszym najlepszym rozgrywającym był predsing
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    gdyby Jarek był zdrowy to pewnie grałby teraz i mogliby stworzyć fajny duet. Niestety Jarek jest szklany i ciężko mu będzie się odbudować po roku bez gry.
    Szkoda, że Pinto odpalił Kante. 2 bramki nam strzelił i szybko został pożegnany.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    2015-16, kiedy Niko strzelił wszystkim drużynom i zdobył koronę króla strzelców nie Nagy mógł być w świetnej formie, ale co z tego, skoro nie grał w Legii? Vadisa też nie było. Był Prijovic, ale przede wszystkim środek pola ogarniał Jodłowiec w swojej życiowej formie, a naszym najlepszym rozgrywającym był predsing
    W sumie to mniej więcej o to mi chodziło, nie potrzebnie pisałem tylko o końcówce jego pobytu w Legii. Ale właśnie chodzi o fakt że gość co chwilę dostawał piłki z różnych sektorów, środek, skrzydła, kolega z ataku, dzisiaj mamy z tym problem, ale też nie ma się co dziwić w Legii od dłuższego czasu brakuje człowieka który potrafił by stworzyć jakieś schematy w ataku i efekty są jakie są, nawet najlepszy napastnik będzie wyglądał słabo jeżeli nie ma kto mu pomóc w tym strzelaniu bramek.

Trochę szkoda że Kulenović zatrzymał się w rozwoju piłkarskim (ostatnio to nic nowego, Szymański ma to samo a Nagy to chyba nigdy nie grał tak słabo jak teraz) bo mógł stworzyć ciekawą parę napastników z Carlitosem.

Legionista
    W sumie to mniej więcej o to mi chodziło, nie potrzebnie pisałem tylko o końcówce jego pobytu w Legii. Ale właśnie chodzi o fakt że gość co chwilę dostawał piłki z różnych sektorów, środek, skrzydła, kolega z ataku, dzisiaj mamy z tym problem, ale też nie ma się co dziwić w Legii od dłuższego czasu brakuje człowieka który potrafił by stworzyć jakieś schematy w ataku i efekty są jakie są, nawet najlepszy napastnik będzie wyglądał słabo jeżeli nie ma kto mu pomóc w tym strzelaniu bramek.

Trochę szkoda że Kulenović zatrzymał się w rozwoju piłkarskim (ostatnio to nic nowego, Szymański ma to samo a Nagy to chyba nigdy nie grał tak słabo jak teraz) bo mógł stworzyć ciekawą parę napastników z Carlitosem.
    Co do zasady się zgadzamy.
    Ja chciałem tylko podkreślić personalia. Tu na forum spotykałem sie z opiniami, że Cafu to fajnie nam środek ogarnia, że może drugi po Vadisie w XXI wieku.
    Ale chciałem przywołać Jodłowca, bo to jak Tomasz trzymał środek pola było naprawdę wybitne. No i nie potrzeba było wielkich wirtuozów, a właśnie Jodła i wiosną jeszcze Borysiuk tworzyli zaporę i odzyskiwali pilki z ktorych potem mieliśmy grad bramek.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar R.
    Ja bym wręcz powiedział, że właśnie Cafu nam w ogóle środka nie trzyma a jego ocenę gry na swojej pozycji przysłania kilka bramek i to, że potrafi nieźle uderzyć czy czasem się podłączy do ofensywy.
    Cafu moim zdaniem spisywałby się dużo lepiej, jeśli nie byłby defensywnym pomocnikiem tylko grałby np. z takim Martinsem w środku, a z tyłu byłby właśnie typowy defensywny pomocnik do rozbijania ataków przeciwnika.
    Cafu jako defensywny pomocnik jest słabiutki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Cafu moim zdaniem spisywałby się dużo lepiej, jeśli nie byłby defensywnym pomocnikiem tylko grałby np. z takim Martinsem w środku, a z tyłu byłby właśnie typowy defensywny pomocnik do rozbijania ataków przeciwnika.
    Cafu jako defensywny pomocnik jest słabiutki.
    Czyli jak za Skorzy. Gol, Vrdoljak i jeszcze ktoś.
    No spoko.
    Ja uważam, że Cafu to najlepszy defensywy pomocnik w lidze tylko obecnie z słabszej formie. Granie Cafu i do tego defensywnym pomocnikiem jakimś to jakiś powrót to prehistorii ale no ale ok rozumiem...
    Trzeba lansować teorie że on jako Def. Pomocnik jest słaby.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar Lillo
    Przecież ma wrócić grający trener Furman Dominik, więc problem się sam rozwiąże

I bardzo dobrze. Wole Furmana niż Cafu

Legionista Awatar bkt
    Jak dla mnie mecz byl przecietny - ale tez nie zasluzyl Lech na 1:0, powinien byc faul i na pewno nie byli lepsi

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Uprawnienia umieszczania postów