Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 89 z 89

Wątek: Legia - Cracovia [31. kol. Ekstraklasy 2018/19, 20.04.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

edit: Z każdym kolejnym zwycięstwem coraz mniej chętnych tutaj do pisania, cała kryptoantyLegia chowa się po kątach
    A może nie po kątach, tylko po knajpach i świętuje?
    A w przypadku Wielkiej Soboty - po kościołach na liturgii wigilii paschalnej ?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Zaje, że wygrali i wogole zaje ... wiadomo, że „mistrzostwo to nie wszystko...” ale kurde co będzie jak im Vuko przestanie pasować ? Co zrobić żeby im się chciało zawsze ? Oto jest pytanie.

Węgrzyn cały mecz pierdzielił że Legia gra słabo, daj bóg żebyśmy tak grali w każdym meczu. Mistrz!.

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Węgrzyn cały mecz pierdzielił że Legia gra słabo, daj bóg żebyśmy tak grali w każdym meczu. Mistrz!.
    Węgrzyn to chyba za karę komentował ten mecz. Jako wiślak ciężko mu było powiedzieć dobre słowo i na Legię i na Cracovię.
    Niech weźmie stanowskiego i idą piać z zachwytu jak Błaszczykowski kopnie prosto piłkę

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez paether Zobacz posta
    Fanatykiem Instata nie jestem, ale służę tabelką

Ciekawe ze Remy tak wysoko oceniony.
    Dla mnie graczem meczu bezapelacyjnie Medeiros. Drugim VOO to on raczej nie będzie, ale takiego skrzydłowego to dawno nie mieliśmy...

Legionista Awatar klinton
    W końcu trochę radości z gry Legii na Święta, co nie było częste w ostatnich latach.

Polecam lekturę forum Lechii

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Dla mnie graczem meczu bezapelacyjnie Medeiros. Drugim VOO to on raczej nie będzie, ale takiego skrzydłowego to dawno nie mieliśmy...
    Jego przyjęcie długiej piłki w pierwszej połowie... kosmos.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    W końcu trochę radości z gry Legii na Święta, co nie było częste w ostatnich latach.

Ciekawe ile osób na tym forum nadal wierzy, że Ziemia jest płaska

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Strzał który obronił Pesković też szedł prosto w pajęczynę.

Wesołych i rodzinnych Świąt!

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Za co ten idiota dał żółtą kartkę Martinsowi? Zresztą dla Jędrzejczyka też przesadzona, on wyskoczył do górnej piłki, Piszczek nie. Faul, ale żółta za pierwsze takie starcie? Tym bardziej, że Wdowiak zasłużył na 3, a nie zobaczył żadnej. Być może najbardziej obecnie kluczowi gracz w Legii wykartkowani przed meczem w Poznaniu gdzie oczywiście Lech będzie sobie żyły wypruwał. O ile do środka pola wejdzie Cafu to przy kontuzji Wieteski na środku obrony zostaje tylko wystawić Astiza.
    Tez sie dziwie ze ten typ nie dostał żadnej kartki, powinien według mnie zejść z boiska za 2 zółtą.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta

Strzał który obronił Pesković też szedł prosto w pajęczynę.
    Ten nieuznany tuż przy słupku również palce lizać.

Pewnie prawią, że nam wczoraj sędzia pomógł i takie tak inne kocopoły

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Pewnie prawią, że nam wczoraj sędzia pomógł i takie tak inne kocopoły
    Co mogą prawić. Gol w 95 minucie z karnego, u nich czerwona kartka w 43 minucie. Oczywiście, że pół Polski pisze już o drukowaniu. A, że i tutaj i tutaj decyzje absolutnie prawidłowe? A kogo to obchodzi. Legia wygrała po karnym więc spisek, bo Legia nie może dostawać karnych.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

W końcu są się mecze Legii oglądać. Byłem pewien że coś wpadnie tylko nie liczyłem na takie okoliczności. Fora innych klubów kipią złością po "przekręcie" z ostatniej minuty.
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    W końcu są się mecze Legii oglądać. Byłem pewien że coś wpadnie tylko nie liczyłem na takie okoliczności. Fora innych klubów kipią złością po "przekręcie" z ostatniej minuty.
    Jaki przekręt? Nie było karnego? Czy takie ręce się gwizda? . Ludzie wreszcie na nasza grę da się patrzyć, jedzmy do przodu nie patrzmy na tych zakompleksionych lowelasów.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Medeirosowi trzeba jak najczęściej dostarczać piłkę, on już potem potrafi zrobić coś z niczego. Przez pierwsze pół godziny zupełnie odcięty od podań i niewidoczny, w obronie płuc nie zostawi, ale jak w drugiej w końcu zaczął dostawać piłki to robił z nich użytek.

Co ciekawe kolejny dobry mecz Rochy, coraz pewniejszy z tyłu, aktywny z przodu. Jeszcze się okaże, że nam Rysiek po sobie nie tylko Medeirosa zostawił, ale całkiem dobrego na nasze warunki lewego obrońcę z czym mamy wieczne problemy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar klinton
    Co mogą prawić. Gol w 95 minucie z karnego, u nich czerwona kartka w 43 minucie. Oczywiście, że pół Polski pisze już o drukowaniu. A, że i tutaj i tutaj decyzje absolutnie prawidłowe? A kogo to obchodzi. Legia wygrała po karnym więc spisek, bo Legia nie może dostawać karnych.
    Zawsze gdy nie oglądam meczu i później włączam livescore i widzę, że wygrywamy po karnym w końcówce, to już wiem jakiego festiwalu frustracji i głupoty mogę się spodziewać czytając konkretne fora i komentarze w mediach społecznościowych

Legionista Awatar wolsz17
    Dziś wszedłem na polecaną lekturę, mimo że nigdy tego nie robię i naprawdę można znaleźć tego typu kwiatki:

"To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?"

"Skandal...ja na pewno widziałem jak bramkarz Cracovii mrugnął lewym okiem dając tym samym znak w który róg sie rzuci.Dodatkowo na powtórkach widać wyrażnie, jak kciukiem pokazywał na lewy róg."

Dwa transfery już mamy, to kogo jeszcze potrzebujemy?
    Ostatnio edytowane przez wolsz17 ; 21-04-2019 o 19:31

Legionista Awatar Jaszcz
    Cytat Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta
    Dziś wszedłem na polecaną lekturę, mimo że nigdy tego nie robię i naprawdę można znaleźć tego typu kwiatki:

"To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?"
    Forum Lecha ma godnego rywala.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Co ciekawe kolejny dobry mecz Rochy, coraz pewniejszy z tyłu, aktywny z przodu. Jeszcze się okaże, że nam Rysiek po sobie nie tylko Medeirosa zostawił, ale całkiem dobrego na nasze warunki lewego obrońcę z czym mamy wieczne problemy.
    łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeszcze kilka tygodni temu Rocha był jeban.y na równi z Agrą

PS. Dobry mecz tego grajka.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Tak też zwróciłem na to uwagę:
    https://ekstraklasa.tv/legia-cracovi...-koncu/frfd4tt

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeszcze kilka tygodni temu Rocha był jeban.y na równi z Agrą

PS. Dobry mecz tego grajka.
    To może i ten Agra z czasem by się wyrobił, jakby dostał trochę minut od Vuko i by się okazało (o zgrozo) że ten zaciąg Ryśka to nie taki całkiem szrot jak go malowaliśmy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    To może i ten Agra z czasem by się wyrobił, jakby dostał trochę minut od Vuko i by się okazało (o zgrozo) że ten zaciąg Ryśka to nie taki całkiem szrot jak go malowaliśmy
    Z Ligi PT kojarzę obu, ale tylko Agrę dobrze. Miał dobre odejście od przeciwnika i strzał z dystansu. Jak minął zwodem rywala i się rozpędził to robiło się gorąco pod bramką przeciwnika. W tragicznym Nacionalu prezentował się aż nadto dobrze, Benfica go kupiła żeby wypożyczyć, dalej wypromować i sprzedać z zyskiem, 'wyścigu' o jego podpis uczestniczyło odbudowujące się Rangers. Ostatecznie trafił do Hiszpańskiego drugoligowca któremu miał pomóc w rundzie rewanżowej w awansie do Primera Divison i zostać przez nich wykupiony gdyby awansowali. Ale nie awansowali, a Agra raczej ich nie przekonał skoro ani go nie wykupili ani nie przedłużyli wypożyczenia a podobno mieli taką opcję.
    team LEGIA

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Z Ligi PT kojarzę obu, ale tylko Agrę dobrze. Miał dobre odejście od przeciwnika i strzał z dystansu. Jak minął zwodem rywala i się rozpędził to robiło się gorąco pod bramką przeciwnika. W tragicznym Nacionalu prezentował się aż nadto dobrze, Benfica go kupiła żeby wypożyczyć, dalej wypromować i sprzedać z zyskiem, 'wyścigu' o jego podpis uczestniczyło odbudowujące się Rangers. Ostatecznie trafił do Hiszpańskiego drugoligowca któremu miał pomóc w rundzie rewanżowej w awansie do Primera Divison i zostać przez nich wykupiony gdyby awansowali. Ale nie awansowali, a Agra raczej ich nie przekonał skoro ani go nie wykupili ani nie przedłużyli wypożyczenia a podobno mieli taką opcję.
    czyli jakiś tam potencjał ma, szkoda że go tak skrywa u nas
    ale ci portugalcy nie prezentują się aż tak tragicznie mimo wszystko (wyjątek to póki co Agra)
    Cafu solidny
    Medeiros pokazuje że techniką przerasta ligę
    Martins jak chce to potrafi, ostatnio jeden z filarów
    nawet Rocha po odejściu Sa Pinto zaczął sie prezentować dobrze

Legionista Awatar Marcino
    Wcale się nie zdziwię jak Vuko wygra wszystko co jest do wygrania a my zaczniemy grać jeszcze bardziej widowiskowo.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Wcale się nie zdziwię jak Vuko wygra wszystko co jest do wygrania a my zaczniemy grać jeszcze bardziej widowiskowo.
    Różnica między tym co działo się rok temu a tym co jest dziś to styl. Wreszcie na Legię z przyjemnością się patrzy. Wcale nie zgodzę się że mecz z Cracovią wygraliśmy szczęśliwie. Dominowaliśmy przez zdecydowaną większość meczu, a gol to była kwestia czasu. Tym bardziej śmieszy mnie opinia Węgrzyna który cały mecz twierdził że gramy piach. Skoro my gramy piach to jak gra Lechia?. A zapomniałem grają wyrafinowaną nowoczesną piłkę.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Różnica między tym co działo się rok temu a tym co jest dziś to styl. Wreszcie na Legię z przyjemnością się patrzy. Wcale nie zgodzę się że mecz z Cracovią wygraliśmy szczęśliwie. Dominowaliśmy przez zdecydowaną większość meczu, a gol to była kwestia czasu. Tym bardziej śmieszy mnie opinia Węgrzyna który cały mecz twierdził że gramy piach. Skoro my gramy piach to jak gra Lechia?. A zapomniałem grają wyrafinowaną nowoczesną piłkę.
    Myślę, że poza subiektywną oceną spotkania przez wspomnianego wcześniej Węgrzyna nikt z tutaj piszących nie brał pod uwagę nawet takiej opcji
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 23-04-2019 o 10:31

http://forum.legionisci.com/showthre...=6770&page=929
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar R.
    Jeśli ty tu widzisz analogię to polecam jednak odwiedzić okulistę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

https://www.facebook.com/mistrzpl/ph...1300300150137/

Zestawienie najbliższych spotkań poszczególnych kandydatów do tytułu. Najważniejsze to strzelić bramkę Lechii, bo w przypadku remisu bramkowego przeskoczymy ich w tabeli.

Uprawnienia umieszczania postów