Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 93

Wątek: Legia - Pogoń Szczecin [30. kol. Ekstraklasy 2018/19, 13.04.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Tak jak kiedyś człowiek znów wychodzi ze stadionu zadowolony . Jak tak zagrają całą rundę to będzie dobrze . Do grupy dobrze grających dobrze Portugalczyków dołączył nawet Rocha , dawać Agrę na boisko .
    PS: Kvrwa jego Myć .

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Pierwsza połowa do zapomnienia, druga koncert dawno nie widziany.
    Bez przesady. Pamiętam o wiele gorsze połówki. Dzisiaj poza początkiem (choć już w 2 minucie był słupek) to gol dla nas wisiał w powietrzu. Poprzeczka Wieteski, groźne strzały Szymańskiego czy Hamalainena, naprawdę można było mieć nadzieję, że coś wciśniemy. No i w drugiej połowie szybko się udało. Zobaczymy za tydzień z Cracovią. Oni są teraz w gazie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Takie mecze naszej Legii to aż chce się ogladac!! Z perspektywy trybun to chyba nikt nie miał wątpliwości że ten mecz wygramy. W pierwszej połowie brakło skuteczności ale w drugiej odbilismy to sobie z nawiązką. A spokojnie mogliśmy strzelić z 2-3 gole więcej. Najważniejsze 3 punkty i odrobiona strata do Lechii. Jak będziemy grać jak dzisiaj nikt nam nie straszny !

Legionista Awatar LOL3K
    W końcu wszystko zależy od nas
    Ale wyjazdy ciężkie...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Jeśli tak będziemy grać to niezależnie od końcowego wyniku będę zadowolony. Wreszcie uprawiamy sport który nazywa się Piłka Nożna!. BRAWO!!

Legionista
    Zajebiście wygląda oflagowany stadion

Nie znam się na piłce ale oglądałem i oni wyglądali jak wściekłe psy, rzucali się Pogoni do gardeł po każej stracie, jak poje****.
    W ataku jak Legia Jacka Magiery. Ogień!
    Vuko, Sagan

Edycja. Stadion wyglądał jak milion dolarów. Żadna oprawa nie będzie lepsza, nawet NS, od wyeksponowanych flag chłopaków z Fan Klubów. Serce zabiło mocniej widząc gdzie żyje Legia. Sól tej ziemi.
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 14-04-2019 o 11:18

Legionista Awatar Antares
    Forma Carlitosa idzie coraz bardziej do góry, ale też co wiele razy pisałem w końcu może grać swoją grę. Rysiek ustawiając go jako osamotniona "9" gdzie piłki dostawał ciągle tyłem do bramki z obrońcami na plecach, miał walczyć o głowy zabijał jego potencjał. Przecież to nie jest fizyczna typowa "9" do takiej gry. On musi mieć piłkę przodem do bramki i przestrzeń, wtedy robi z tego użytek, bo jako jeden z nielicznych w tej lidze umie dryblować. Teraz tak naprawdę role "9" to częściej ma Hamalainen, który wchodzi cały czas w pole karne, a Carlitos jako wolny elektron raz z lewej, raz z prawej, raz z głębi robi różnicę.

No i więcej piłek musi dostawać Medeiros, co miał piłkę przy nodze to wychodził z tego jakiś konkret.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Forma Carlitosa idzie coraz bardziej do góry, ale też co wiele razy pisałem w końcu może grać swoją grę. Rysiek ustawiając go jako osamotniona "9" gdzie piłki dostawał ciągle tyłem do bramki z obrońcami na plecach, miał walczyć o głowy zabijał jego potencjał. Przecież to nie jest fizyczna typowa "9" do takiej gry. On musi mieć piłkę przodem do bramki i przestrzeń, wtedy robi z tego użytek, bo jako jeden z nielicznych w tej lidze umie dryblować. Teraz tak naprawdę role "9" to częściej ma Hamalainen, który wchodzi cały czas w pole karne, a Carlitos jako wolny elektron raz z lewej, raz z prawej, raz z głębi robi różnicę.

No i więcej piłek musi dostawać Medeiros, co miał piłkę przy nodze to wychodził z tego jakiś konkret.
    Co do Fina to jeszcze jedna rzecz. Jaki by on nie był to ma w każdym meczu jedną lub dwie sytuacje które mogą lub kończą się golem. Wczoraj zabrakło mu nie wiele, żeby chociaż raz wpadło. Sytuacja z początku ze słupkiem oraz późniejsza gdy Załuska to super wybronił. Pomimo, że Hama czasem irytuje to jednak warto go mieć na placu.
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 14-04-2019 o 11:53
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Co do Fina to jeszcze jedna rzecz. Jaki by on nie był to ma w każdym meczu jedną lub dwie sytuacje które mogą lub kończą się golem. Wczoraj zabrakło mu nie wiele, żeby chociaż raz wpadło. Sytuacja z początku ze słupkiem oraz późniejsza gdy Załuska to super wybronił. Pomimo, że Hama czasem irytuje to jednak warto go mieć na placu.
    Ogólnie Vuko z Saganem naprawdę fajnie tę grę w ofensywie wymyślili pod potencjał tej drużyny. Szymański i Medeiros to nie są typowi skrzydłowi, ale pół skrzydłowi których ciągnie do środka, potrafią uderzyć z dystansu i poklepać na małej przestrzeni. To robi miejsce bocznym obrońcom gdzie wczoraj Rocha i Vesović mogli oskrzydlać akcje i większość sytuacji to było właśnie po ich podaniach. Veso zaliczył asystę przy golu Carlitosa + po jego podaniach był słupek Hamy i jego strzał pod poprzeczkę, Rocha zrobił 3 gola + po jego wrzutce Wieteska trafił w poprzeczkę.

Do tego wysoki Hamalainen, który kołkiem nie jest i umie rozegrać piłkę (asysta przy golu Medeirosa), non stop wchodzi w pole karne i wypełnia rolę "9" (gol głową z Jagą, wczoraj słupek i strzał pod poprzeczkę po podaniach Veso) w miejsce Carlitosa, który jako wolny elektron szuka sobie przestrzeni po całej szerokości boiska.

Widać jakiś zamysł w tej grze do przodu i tego efekty.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    ... Pomimo, że Hama czasem irytuje to jednak warto go mieć na placu.
    Mam podobne zdanie, jako uzupełnienie składu mógłby pozostać.
    No i ... jeśli uzupełnienie, to z pensją "uzupełniacza" .... Pytanie, czy jemu pasuje taka rola ??

Cytat Zamieszczone przez klos74 Zobacz posta
    Mam podobne zdanie, jako uzupełnienie składu mógłby pozostać.
    No i ... jeśli uzupełnienie, to z pensją "uzupełniacza" .... Pytanie, czy jemu pasuje taka rola ??
    Raczej nie ma takiej opcji, przecież mówi w wywiadach, że cały czas szuka klubu gdzie indziej i najważniejsze będzie miejsce zamieszkania MLS lub powrót do Skandynawii.

Legionista
    Jedyny plus z Rocha, że umie dośrodkować , w końcu ta gra wygląda jak powinna ale nadal nurtuje mnie myśl kiedy piłkarze zapomną jak się gra,

Ale Cierzniak to jest taki ręcznik, że szkoda gadać... Gość na ławkę jest idealny w przyszłości może będzie niezłym trenerem ale między słupkami jest tragiczny...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Ale Cierzniak to jest taki ręcznik, że szkoda gadać... Gość na ławkę jest idealny w przyszłości może będzie niezłym trenerem ale między słupkami jest tragiczny...
    To spozniony wpis po meczu z BVB?

Legionista Awatar Marcino
    Odnośnie Hamy to wiecie o co chodzi ?
    On szykuje szczyt formy na mecz z Lechem
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar tomla
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    "Pier......cie Hipolicie" .Przy bramce zachował się trochę słabo. Gdyby nie zrobił ruchu do wyjścia na przedpole, to prawdopodobnie by to obronił. Poza tym pewny. Wspomnę jeszcze tylko ,że wyprowadzenia piłki bardzo solidne. Czy ręką czy nogą praktycznie piłka dostarczona do zawodnika L .Nie było kopania po autach jak w przypadku Malarza.

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    To spozniony wpis po meczu z BVB?
    Dopiero wczoraj obejrzałem mecz, z trybun nie widziałem ani jednego gola
    Żebys wiedział, że cały czas mam w pamięci jego występ z BVB, ale po nim zdążył już nie raz udowodnić, że mecz z Borussią to nie był jednorazowy wyskok w jego wykonaniu...

E: tomla nie zmuszaj mnie, żebym teraz analizował wszystkie mecze z jego udziałem. "Przy bramce zachował się trochę słabo..." Odpal sobie jeszcze ostatni mecz z Wisłą Kraków...
    Ja swoje zdanie na jego temat już sobie wyrobiłem i raczej go nie zmienię. Cierzniak to spoko gość - jako do człowieka nic do niego nie mam, a nawet dażę jakąś tam sympatią za to jak żyje Legią. Ale bramkarzem jest MOIM ZDANIEM słabiutkim. Sła-biut-kim...
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 15-04-2019 o 12:26
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar tomla
    Łukasz .Ogólnie pamięta się tylko słabe mecze , tych dobrych nikt nie docenia bo to jest standardem jego zawodu. Dziwi mnie tylko ,że jest je***y* ciągle za BVB , podczas gdy w pierwszym meczu Malarz puścił 6 bramek i jakoś nikt nie ma do niego pretensji. Ogólnie uważam go za SOLIDNEGO bramkarza ale pisanie o nim RĘCZNIK to według mnie jest nadużyciem.
    Ostatnio edytowane przez tomla ; 15-04-2019 o 12:49 Powód: literówka

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez tomla Zobacz posta
    "Pier......cie Hipolicie" .Przy bramce zachował się trochę słabo. Gdyby nie zrobił ruchu do wyjścia na przedpole, to prawdopodobnie by to obronił. Poza tym pewny. Wspomnę jeszcze tylko ,że wyprowadzenia piłki bardzo solidne. Czy ręką czy nogą praktycznie piłka dostarczona do zawodnika L .Nie było kopania po autach jak w przypadku Malarza.
    O ile celność wznowień ma na dość wysokim i zadowalającym poziomie, o tyle ich szybkość, kiedy trzeba podkręcić tempo goniąc wynik, pozostawia wiele do życzenia.
    Niekiedy bardzo irytuje mnie jego ociąganie się w tym elemencie gry, kiedy trzeba szybko wznowić.
    Z boku to wygląda trochę jak nieustanna gra na czas, niezależnie od tego czy prowadzimy czy przegrywamy

Pamiętam też jego dobre wystepy, owszem. I doceniam je. W ogóle doceniam go jako zawodnika za jego postawę - zaangażowanie w mecz - kiedy siedzi na ławcę.
    Ale kiedy stoi między słupkami to ja mam ciarki na plecach.
    W sobotę dla jednego źle się ustawił i wpuścił, dla drugiego zachował się jak ręcznik. Jak zwał tak zwał. Jego błąd w ustawieniu... i to duży.
    W Zabrzu piłka leciała na piąty metr on stał jak wryty na linii. Obrońcy obrońcami, "piątka" to jest świątynia dla bramkarza.
    W Krakowie przy dwóch bramkach też mógł zachować się dużo lepiej. Generalnie mam wrażenie, że on ma słaby refleks. Zauważcie jakie on ma spóźnione reakcje przy niektórych golach - macha rękoma kiedy piłka już mija jego głowę.
    O BVB nie będę wspominał bo to było dawno i nie prawda Ale uwierz mi, że po drodze od BVB do sobotniego meczu z Pogonią - kiedy grał zdarzały mu się jeszcze podobne błędy jak te o których wspomniałem.
    Dla mnie nie jest to solidny bramkarz. Za często w jego przypadku można napisać, że "mógł się zachować lepiej"...
    Better Dead Than Red

Legionista
    Jak dla mnie to bramka dla Pogoni na konto Cierzniaka. Nie mam pojęcia co miał na myśli podczas dośrodkowania ustawiając się tak blisko prawego słupka Beznadziejne zachowanie jak na tak doświadczonego bramkarza.
    Lepiej stawiać na młodego Majeckiego. Czy on już zdrowy, gotowy do gry ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Jak dla mnie to bramka dla Pogoni na konto Cierzniaka. Nie mam pojęcia co miał na myśli podczas dośrodkowania ustawiając się tak blisko prawego słupka Beznadziejne zachowanie jak na tak doświadczonego bramkarza.
    Lepiej stawiać na młodego Majeckiego. Czy on już zdrowy, gotowy do gry ?
    Bez przesady. Jak na bramkarza "nr. 2" to bardzo dobry zmiennik, nie stroi fochów, grzeje pierwszego bramkarza, fermentu nie sieje, a jak przychodzi mu zagrać to na pewno wstydu nie przynosi, pewnie jak Majecki się poskłada to bez focha wróci na ławkę (a to u bramkarzy większa sztuka niż dobre bronienie). Oby zawsze taki "drugi" był w klubie.

Wiem, że off topic, ale nie wiem gdzie o to zapytać. Orientujecie się czy po tej promocji 72h będą w sprzedaży bilety na pojedyncze mecze? Czy muszę kupić pakiet?

Legionista Awatar Stout
    Majecki kiedy wraca ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Fajnie,że ponownie udało się odwrócić wynik. W końcu człowiek chętnie to ogląda. Zeszło mi się na wspominki i przypomniał mi się inny mecz z Pogonią.Był to wówczas inny moment sezonu i inny ciężar gatunkowy,ale były pewne analogie. Za ,,drugiego''Urbana też było u nas 3:1.Też pierwsi straciliśmy bramkę-i to dość szybko, i też jeden z goli dla nas ,był golem samobójczym drużyny gości.To taka ciekawostka-utkwiło mi w pamięci,bo był to bodajże chyba pierwszy mecz po zerwaniu zgody z portowcami. Noi była piękna oprawa z Kazimierzem Deyną pod hasłem ,,Równajcie do najlepszych''.
    Co do soboty to początek-miałem wrażenie jakiś taki strasznie elektryczny w naszym wykonaniu.
    Z czasem jednak zaczęło wyglądać coraz lepiej i gdzieś podskórnie czuło się,że w końcu coś strzelą.W końcu była nadzieja i pozytywne emocje,zamiast frustracji i beznadziei. Wszystko teraz w naszych rękach i oby do przodu.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Majecki kiedy wraca ?
    Nawet jak będzie zdrowy to raczej już nie pogra. Wskoczył Cierzniak i robi to co do niego należy.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Goryl513 Zobacz posta
    Fajnie,że ponownie udało się odwrócić wynik. W końcu człowiek chętnie to ogląda. Zeszło mi się na wspominki i przypomniał mi się inny mecz z Pogonią.Był to wówczas inny moment sezonu i inny ciężar gatunkowy,ale były pewne analogie. Za ,,drugiego''Urbana też było u nas 3:1.Też pierwsi straciliśmy bramkę-i to dość szybko, i też jeden z goli dla nas ,był golem samobójczym drużyny gości.To taka ciekawostka-utkwiło mi w pamięci,bo był to bodajże chyba pierwszy mecz po zerwaniu zgody z portowcami. Noi była piękna oprawa z Kazimierzem Deyną pod hasłem ,,Równajcie do najlepszych''.
    Co do soboty to początek-miałem wrażenie jakiś taki strasznie elektryczny w naszym wykonaniu.
    Z czasem jednak zaczęło wyglądać coraz lepiej i gdzieś podskórnie czuło się,że w końcu coś strzelą.W końcu była nadzieja i pozytywne emocje,zamiast frustracji i beznadziei. Wszystko teraz w naszych rękach i oby do przodu.
    Ostatnio coś często z Pogonią nam wadają bramki po rykoszetach/samobójach.

Rado Kijkowi skleił srom, że się biedak nic nie wypowiedział w temacie meczowym?
    edit: literówka.

Legionista
    Taa... Legia wygrywa to Kijek cierpi i cicho siedzi. Ale spoko kijku, może się jeszcze potkniemy, będziesz miał chwilę triumfu.

Uprawnienia umieszczania postów