Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 93

Wątek: Legia - Pogoń Szczecin [30. kol. Ekstraklasy 2018/19, 13.04.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar R.
    Pierwsze 4 mecze szykują się mega ciężkie na papierze.

31. kolejka: Legia - Cracovia
    32. kolejka: Lech - Legia
    33. kolejka: Lechia - Legia
    34. kolejka: Legia - Piast
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta

Zależy co w tych meczach będziemy grali, jeśli to co pierwsze 20 minut z Pogonią, będzie słabo. Zagramy to co od 20 minuty, będzie ok. Dobrze że mamy tyle samo punktów co Lechia, można tam remisować.

Legionista
    Zajebiscie. Zrownalismy sie z Lechia punktami. Na to liczylem Legia Mistrz!

Legionista Awatar nict

Na papierze, jeśli będą grali jak dotąd. Myślę, że nie ma sie czego obawiać.
    Zegary odmierzają chwile już zużyte
    Od razu stare, choć dopiero przeżyte
    Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
    Na śmietnik historii zostają wywalone

Czy Ja wiem, naszym się zachciało grać. Coś czuję, że pewnie teraz punktu nie stracą, a Lechie zje presja to raz a dwa to oni chyba by zbankrutowali gdyby mieli wypłacić premie za mistrzostwo.
    Kasper Hämäläinen #1

Legionista
    31. kolejka - Legia - Cracovia
    32. kolejka - Lech - Legia
    33. kolejka - Lechia - Legia
    34. kolejka - Legia - Piast
    35. kolejka - Legia - Pogoń
    36. kolejka - Jagiellonia - Legia
    37. kolejka - Legia - Zagłębie

To niezle wyjazdy Gdansk,Poznan, Bialystok.

Cytat Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
    31. kolejka - Legia - Cracovia
    32. kolejka - Lech - Legia
    33. kolejka - Lechia - Legia
    34. kolejka - Legia - Piast
    35. kolejka - Legia - Pogoń
    36. kolejka - Jagiellonia - Legia
    37. kolejka - Legia - Zagłębie

To niezle wyjazdy Gdansk,Poznan, Bialystok.
    Mistrz na Jagielloni Zapisz to faken

Legionista
    Witam najlepszy mecz w sezonie, do tego walka i determinacja Vuko i Sagan moim zdaniem powinni dostać kontrakt.

Legionista Awatar Budyń_70
    Znak rozpoznawczy Legii Vuko - Legia odrabiająca

BRAWO !!!!
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 13-04-2019 o 19:21

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Mistrz na Jagielloni Zapisz to faken
    a daj spokój, znowu zamkną trybunę lub coś w tym stylu

Świetnie się ogląda grę Legii od wywalenia RSP. Carlitos odżył, spłaca się w 100%.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Gwoli ścisłości:
    Na koniec sezonu nie musimy mieć więcej punktów od Lechii żeby mieć Mistrzostwo, wystarczy lepszy bilans bramkowy.
    Kolejność ustalania kolejności na koniec rundy zasadniczej:
    -liczba punktów na koniec rundy zasadniczej (taka sama w przypadku obu klubow)
    -liczba punktów w dwumeczu pomiędzy tymi zespołami w fazie zasadniczej
    -Bilans bramkowy w meczach pomiędzy tymi zespołami w fazie zasadniczej (dwa remisy 0-0)
    -bramki wyjazdowe liczone jako korzystniejsze (bez znaczenia)
    -korzystniejszy bilans bramkowy w całym sezonie ligowym

edit: Bardzo fajna atmosfera na trybunach! Nawet jak przegrywaliśmy to przy tej atmosferze i "nie poddawaj się" wierzyłem i wiedziałem, że tak to się nie skończy, tym bardziej, że od 17 minuty graliśmy naprawdę bardzo dobry mecz.

IMO najcięższy mecz zagramy już za tydzień, z Cracovią, na szczęscie u siebie!
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 13-04-2019 o 19:35
    team LEGIA

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Gwoli ścisłości:
    Na koniec sezonu nie musimy mieć więcej punktów od Lechii żeby mieć Mistrzostwo, wystarczy lepszy bilans bramkowy.
    -Bilans bramkowy w meczach pomiędzy tymi zespołami w fazie zasadniczej (dwa remisy 0-0)

edit: Bardzo fajna atmosfera na trybunach! Nawet jak przegrywaliśmy to przy tej atmosferze i "nie poddawaj się" wierzyłem i wiedziałem, że tak to się nie skończy, tym bardziej, że od 17 minuty graliśmy naprawdę bardzo dobry mecz.

Gwoli ścisłości, to w przypadku gdy obydwa zespoly na koniec sezonu mają tą samą liczbę punktów, liczy się to, który zespół był wyżej po zasadniczym. Jesteśmy "na zero", ale w praktyce musimy zdobyć punkt więcej od Gdanszczan.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista
    Gwoli ścisłości:

Gdyby tak było, rok temu Legia przy wygranej Jagielloni mogłaby przegrać z Lechem, a jak wiemy nie mogła.

Legionista Awatar Jestem
    Jak wygramy wszystko do końca to mamy Mistrza, o to chodziło w tej kolejce

p.s. Oczywiście nie twierdzę, że to będzie łatwe i oczywiste zadanie do wykonania ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Gwoli ścisłości, to w przypadku gdy obydwa zespoly na koniec sezonu mają tą samą liczbę punktów, liczy się to, który zespół był wyżej po zasadniczym. Jesteśmy "na zero", ale w praktyce musimy zdobyć punkt więcej od Gdanszczan.
    W regulaminie nie ma nic o miejscu na koniec sezonu zasadniczego a liczbie punktów, a ta jest taka sama w przypadku obu klubów.

Cytat Zamieszczone przez Topico Zobacz posta
    Gdyby tak było, rok temu Legia przy wygranej Jagielloni mogłaby przegrać z Lechem, a jak wiemy nie mogła.
    Jest taka kolejność ustalania miejsca jak napisałem w moim poście. czyt. w rundzie zasadniczej przegraliśmy oba mecze z Jagiellonią(punkt drugi), dlatego bylibyśmy za nimi.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 13-04-2019 o 19:48
    team LEGIA

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Gwoli ścisłości to nie.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jak wygramy wszystko do końca to mamy Mistrza, o to chodziło w tej kolejce

p.s. Oczywiście nie twierdzę, że to będzie łatwe i oczywiste zadanie do wykonania ...
    Wygramy !

Cierzniak dziś słabszy dzień ... Rocha przyzwoicie. Jędrzejczyk - kolejna głupie zachowanie przed polem karnym (ręka, faul) co skutkuje stratą bramki. Wiem, swoje dołożyli Wieteska i Cierzniak, ale od tego się zaczęło. Wieteska mimo błędu nawet mi się podobał, szkoda że mu ta bramka nie weszła. Młody, ma jeszcze prawo do błędów. Wolę że robił je On niż np. Remy.
    Podobał mi się Hamalainen, Medeiros, kolejny raz Carlitos. Może nie wszystkie decyzje ma dobre, ale widać chęć do gry, zaangażowanie. Moim zdaniem bardzo słabe zmiany Sandro i Miro.

Brawo za drugą połowę, nagana za dużą ilość zmarnowanych sytuacji.

Edit: literówki

Legionista
    Nie musimy zdobywać wiekszej liczby punktów. Przy naszym układzie gier z Lechią, przy założeniu równej liczby punktów, dedydująca bedzie różnica bramek, a potem liczba strzelonych (na razie mamy do Lechii trzy bramki straty).

W regulaminie nie ma nic o miejscu na koniec sezonu zasadniczego a liczbie punktów, a ta jest taka sama w przypadku obu klubów.

Jest taka kolejność ustalania miejsca jak napisałem w moim poście. czyt. w rundzie zasadniczej przegraliśmy oba mecze z Jagiellonią(punkt drugi), dlatego bylibyśmy za nimi.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    59 meczy, 38 goli, bilans Carlitosa w Ekstraklasie. Zobaczymy na koniec sezonu ale jeżeli Legia wygra ligę to Carlitos wyrośnie na lidera drużyny. Piłkarsko przypomina Radovica tzn. braki fizyczne nadrabia umiejętnościami i sercem do gry.

Po 30 kolejkach faworyci startują z tego samego pułapu, tak musiało być w lidze z systemem dodatkowych 8 meczy. Piłeczka będzie się kręcić.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
    Nie musimy zdobywać wiekszej liczby punktów. Przy naszym układzie gier z Lechią, przy założeniu równej liczby punktów, dedydująca bedzie różnica bramek, a potem liczba strzelonych (na razie mamy do Lechii trzy bramki straty).
    Tak właśnie jest.
    Świetnie, że dzisiaj udało nam się odrobić aż cztery, a biorąc pod uwagę nasze ostatnie zdobycze bramkowe, to powinniśmy to do końca rundy mistrzowskiej spokojnie odrobić.

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    59 meczy, 38 goli, bilans Carlitosa w Ekstraklasie. Zobaczymy na koniec sezonu ale jeżeli Legia wygra ligę to Carlitos wyrośnie na lidera drużyny. Piłkarsko przypomina Radovica tzn. braki fizyczne nadrabia umiejętnościami i sercem do gry.

Po 30 kolejkach faworyci startują z tego samego pułapu, tak musiało być w lidze z systemem dodatkowych 8 meczy. Piłeczka będzie się kręcić.
    Jaki jest ten ósmy mecz?

Cytat Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
    Jaki jest ten ósmy mecz?
    Muszę sprawdzić ale jeżeli dobrze Mnie się wydaje będzie to mecz faworytów Lechia-Legia.

A zza pleców spogląda Piast

http://ekstraklasa.org/data/files/Ek...Sezon18-19.pdf

strona 30 i kazdy sie przekona jak jest :P
    Red is bad.

Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Muszę sprawdzić ale jeżeli dobrze Mnie się wydaje będzie to mecz faworytów Lechia-Legia.

A zza pleców spogląda Piast
    Bardzo jestem ciekaw jaki proces zaprowadził Cię do tego, że mecz Lechia-Legia jest ósmym dodatkowym meczem ...?

Legionista Awatar Benek
    Brawo kur. Wa!! Wreszcie gramy tak, że człowiek nawet przez chwilę nie wątpi w wygrana!!

Zaczynamy to co od lat lubimy najbardziej i jestem dobrej myśli!

Jeszcze 7...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
    Bardzo jestem ciekaw jaki proces zaprowadził Cię do tego, że mecz Lechia-Legia jest ósmym dodatkowym meczem ...?
    Siódmy

Mój błąd.

Z resztą nieistotne ile meczy zostało, w Ekstraklasie piłeczka musi kręcić się do końca
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 13-04-2019 o 20:50

Legionista Awatar Bootleg
    Dobry mecz. Czuć było, że to wygrają. Pogoń w zasadzie poza bramkową akcja stworzyła może jedną-dwie sytuacje wynikające bardziej z przypadku niż ze składnej gry. Najsłabszy element widowiska? Sędzia Myć... bez dwóch zdań
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Szawar
    Pierwsza połowa do zapomnienia, druga koncert dawno nie widziany.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Uprawnienia umieszczania postów