Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MSP
    Legionista
    • 09.2013
    • 224

    #16
    Witam Vuko działał na zasadzie strażaka sama,teraz gdy ma licencję można mu dać szansę objęcia drużyny na próbę do końca sezonu bo jeszcze Korona nam o czmychnie.

    Komentarz

    • Antares
      Legionista
      • 08.2012
      • 6339

      #17
      Podejrzewam, że do końca sezonu będzie to dobrze wyglądało. Rysiek był toksyczny, ale zespół jest raczej dobrze przygotowany fizycznie, szatnia odmłodzona, jakość na naszą ligę jest, jak wszyscy są skupieni i zapieprzają w obronie wygląda to dobrze, stałe fragmenty wypracowane. Teraz wystarczyło oczyścić atmosferę i dać im grać jak chcą do przodu. Krótkotrwale to pomoże, ale co potem? Przecież to samo przerabialiśmy za Magiery po Hasim, za Klafurica (tutaj może nie tak efektownie, ale bilans 7-1-0 robił wrażenie) po Jozaku. A potem im dalej w las tym gorzej, towarzystwo szybko sobie za dużo luzowało i potem trzeba było gościa co ich znowu złapie za mordy.

      Chociaż Vuko ze swoim charakterem daje nadzieje, że to nie będzie trener - kolega, któremu piłkarze wejdą na głowę. Zresztą sam doskonale z bliska widział jak ten schemat przez lata wyglądał. Za bardzo poluzujesz to zaraz połowie nie będzie chciało się biegać, za bardzo dociśniesz to zaraz sami cię zwolnią. Tu trzeba kogoś kto będzie umiał utrzymać balans.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

      Komentarz

      • AGZI
        Legionista
        • 06.2014
        • 1776

        #18
        Zamieszczone przez MSP
        Witam Vuko działał na zasadzie strażaka sama,teraz gdy ma licencję można mu dać szansę objęcia drużyny na próbę do końca sezonu bo jeszcze Korona nam o czmychnie.
        Niestety,to że do końca sezonu będzie dobrze (oby!),nie oznacza,że Vuković poradzi sobie na dłuższą metę.Dowodzi tego przypadek Klafuricia- Brak doświadczenia zemści się prędzej czy później.Dlatego,mimo całej sympatii do Vuko uważam,że nawet w razie obrony mistrzostwa powinniśmy po zakończeniu sezonu zatrudnić nowego trenera.Z doświadczeniem w prowadzeniu zespołu na tym poziomie a najlepiej też w pucharach.
        Ostatnio edytowany przez AGZI; 79624.
        #MioduskiOut

        Komentarz

        • Rozamunda
          Legionista
          • 08.2014
          • 540

          #19
          Trzeci raz podchodzi, może tym razem odpali.
          Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

          Komentarz

          • Z.
            Legionista
            • 08.2006
            • 7771

            #20
            Vuko z Saganem dalej dają radę

            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

            Komentarz

            • Marcino
              Legionista
              • 05.2015
              • 5066

              #21
              Brawa dla Vuko. Znowu wstajemy z kolan i wygrywamy jak na Legię przystało.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

              To warszawskie ballady ...

              Komentarz

              • Jestem
                Legionista
                • 12.2016
                • 3757

                #22
                Zamieszczone przez Marcino
                Brawa dla Vuko. Znowu wstajemy z kolan i wygrywamy jak na Legię przystało.
                Nie byliśmy na kolanach, ale i tak wielkie brawa dla Vuko
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                Komentarz

                • R.
                  Legionista
                  • 02.2007
                  • 9675

                  #23
                  Życzę Vuko mistrzostwa i pracy w porządnym klubie ale jeśli Zostanie trenerem na przyszły sezon to Mioduski po raz kolejny się skompromituje.

                  Na motywacji i "otwarciu okna" można pojechać kilka spotkań ale to nie zadziała na dłuższą metę. Klafurić powinien czegoś Mioduskiego nauczyć.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                  Komentarz

                  • Wojtek(L)
                    Legionista
                    • 12.2011
                    • 576

                    #24
                    Zamieszczone przez Raffels
                    Życzę Vuko mistrzostwa i pracy w porządnym klubie ale jeśli Zostanie trenerem na przyszły sezon to Mioduski po raz kolejny się skompromituje.

                    Na motywacji i "otwarciu okna" można pojechać kilka spotkań ale to nie zadziała na dłuższą metę. Klafurić powinien czegoś Mioduskiego nauczyć.
                    Pełna zgoda, nikt nie wie jaki trener "wyrośnie" z Vuko, a Legia jako klub już nie ma czasu na kolejne eksperymentowanie, bo kolejny rok bez pucharów może już tak obniżyć współczynnik że żeby chociaż zagrać w LE to takie dwumecze jak w Moskwie to trzeba będzie grać 2 razy w eliminacjach, jednak coś mi się wydaje że pójdziemy opcją oszczędnościową i Vuko zostanie jak zdobędziemy mistrzostwo.
                    Poziom naszej ligi jest jednocześnie naszym szczęściem jak i utrapieniem, bo można lecieć po kosztach i budować wszystko od sztabu szkoleniowego po drużynę w amatorski sposób a i tak wygrać ligę, przecież w ubiegłym sezonie wygraliśmy mistrzostwo z 11 porażkami i 4 remisami, w normalnej lidze to po tej 37 kolejce pewnie nawet byśmy się do pucharów nie zakwalifikowali, jak cieszy mnie tamto mistrzostwo, to mam wrażenie że wtedy przydał by nam się kubeł zimnej wody, może dzięki temu zmieniono by amatorów odpowiedzialnych za ważne funkcje w klubie na ludzi którzy znają się na swoim fachu, a tak to w sumie straciliśmy rok, poziom nie idzie w górę a ratuje Nas to co zwykle - beznadziejność tej ligi.

                    Komentarz

                    • Oskarek
                      Legionista
                      • 08.2016
                      • 188

                      #25
                      Dokładnie, myślę że Mioduski wie że nie może znowu tego samego błędu popełnić. Vuko dostanie robotę w jakimś klubie 1 ligi i niech się uczy.
                      Ludzie szybko zapominają a to samo z Klafuricem było przecież rok temu.
                      Co mi się nie podoba to w zmiany, w poprzednim meczu przegrywamy i Vuko zmienia lewego obrońcę na Wieteskę, no sorry ale co to za zmiana? Stawianie na Hamalainena który zaraz odchodzi, Antolić jest jakimś jego oczkiem w głowie patrząc na wywiady, wrócił Remy, Cafu a to przecież są najlepsi zawodnicy na swoich pozycjach u nas i siadają na ławie.
                      Dziś mnie zdenerwował najbardziej, dobrze wiemy jak ważne jest 1 miejsce na koniec sezonu zasadniczego, Vuko na pewno wie że Cracovia wygrywa 4-1, zamiast rzucić wszystko do ataku i spróbować strzelić 1-2 bramkę więcej to ściągamy Carlitosa, Medeirosa.
                      No i ten Rado wchodzący na końcówki.

                      Komentarz

                      • Tibo
                        Legionista
                        • 04.2017
                        • 1015

                        #26
                        Zamieszczone przez Oskarek
                        Co mi się nie podoba to w zmiany, w poprzednim meczu przegrywamy i Vuko zmienia lewego obrońcę na Wieteskę, no sorry ale co to za zmiana? .
                        Przecież ta zmiana jest bardzo prosta do wytłumaczenia. Wieteska bardzo dobrze gra głową i w zeszłym sezonie dla Górnika sporo goli w ten sposób zdobył.
                        team LEGIA

                        Komentarz

                        • Robert E. Lee
                          Legionista
                          • 05.2012
                          • 5627

                          #27
                          Zamieszczone przez Oskarek
                          Co mi się nie podoba to w zmiany, w poprzednim meczu przegrywamy i Vuko zmienia lewego obrońcę na Wieteskę, no sorry ale co to za zmiana?
                          Taka zmiana, że chwilę potem Szymański dośrodkowuje na głowę Wieteski, ten zgrywa przed bramkę i Angulo zagrywa ręką.

                          Komentarz

                          • Jestem
                            Legionista
                            • 12.2016
                            • 3757

                            #28
                            Czepianie się zmian Vuko jest zwykłym malkontenctwem, na razie trafia i Rado w końcówkach wcale mnie nie razi, trzeci mecz i to już nie może być przypadek. Na pewno zrobił duży postęp i to, o dziwo, przy Pinto!
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                            Komentarz

                            • Oskarek
                              Legionista
                              • 08.2016
                              • 188

                              #29
                              Zamieszczone przez Tibo
                              Przecież ta zmiana jest bardzo prosta do wytłumaczenia. Wieteska bardzo dobrze gra głową i w zeszłym sezonie dla Górnika sporo goli w ten sposób zdobył.
                              To czemu nie grał od początku? Nagle na 20 min przed końcem Vuko twierdzi że będziemy grać na stałe fragmenty gry i wrzucać na Wieteskę?
                              Wieteska jeśli dobrze widzę w 31 meczach nie strzelił nawet 1 gola a po wejściu nie grał na środku pomocy tylko wymienił się miejscami z Jędzą.

                              Dla mnie zmiana całkowicie bez sensu i to że po jego zagraniu Angulo dotknął ręką piłki nic nie zmienia bo Angulo zachował się tam jak amator.

                              Komentarz

                              • Yevaud
                                Legionista
                                • 05.2003
                                • 5859

                                #30
                                3 spotkania to trochę mało, by oceniać.
                                Ale podoba mi się, że te dwa rozegrane na Ł3 to ładna dla oka gra i dominacja.
                                Tak ma być. Tu nasza twierdza. Rywale mają tu przyjeżdżać z przysłowiową kupą w majtach!
                                koko koko Skorza spoko...

                                Komentarz

                                Pracuję...