Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 7475354555657
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,691 z 1691

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta

Co do samego wywiadu to takie pierdu pierdu.Wkurza mnie, że Aco jawnie nie potrafi się przyznać, że spier.dolili dwumecz z Rangersami.
    Może dlatego że nie spier.dolił? Jak sceptycznie oceniam Vukovica tak akurat uważam że z Rangersami zrobił co mógł. I skończmy pierdzielić o Carlitosie albo Niezgodzie. Niezgoda był dopiero po pauzie, w końcówce drugiego meczu popisał się co najwyżej stratą po której poszła kontra i gol dla Rangers, a Carlitos nie pasował Vukovicowi do taktyki i skoro ktoś go zrobił trenerem to miał takie prawo. To że do praktycznie ostatniej minuty doliczonego czasu liczyliśmy się w walce o awans z Rangers jest moim zdaniem i tak bardzo dobrym wynikiem.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta

Co do samego wywiadu to takie pierdu pierdu.Wkurza mnie, że Aco jawnie nie potrafi się przyznać, że spier.dolili dwumecz z Rangersami.
    Już jednego ostatnio o to pytałem ale nie uzyskałem żadnej kompetentnej odpowiedzi. Wierzę, że od Ciebie mi się to uda... W jaki sposób Vukovic spierdolil dwumecz z Rangersami?
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    Ja uważam, że nie tyle spierdolił, co w meczu u siebie zabrakło nam trochę agresji. Graliśmy zachowawcza, zwalniając każdą akcję w obawie o ewentualną kontrę. A Rangersi przyjechali w niepełnej formie jeszcze, nie wiedząc czego się spodziewać. Mając w pamięci mecz z Celtikiem uważam, że chociaż przez część meczu można było się pokusić o odważniejszą grę. W tamtym konkretnym dniu DLA MNIE osobiście przeciwnik był do pokonania.

O rewanż nie ma się co czepiać. Mogło być w każdą stronę.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

No spoko, to kim mieliśmy prowadzić ta odwazniejsza grę? Graliśmy tak jaka mieliśmy wówczas jakość z drużynie.

Tak Glasgow było do pokonania gdybyśmy mieli lepszych piłkarzy albo gdyby idol wszystkich Lucostam tzn sory Vadis 2.0 strzelił do bramki zamiast w leżącego bramkarza.

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Lucostam
    Luquinhas. Gra już u nas na tyle długo że każdy miał wystarczająco dużo czasu żeby się nauczyć jak się ten piłkarz nazywa.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Tak Glasgow było do pokonania gdybyśmy mieli lepszych piłkarzy
    Czyli kogoś z Cracovii (1 runda) Lechii (2 runda) albo Pogoni (brak występów)
    Lewactwo nie jest cool!

Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Luquinhas. Gra już u nas na tyle długo że każdy miał wystarczająco dużo czasu żeby się nauczyć jak się ten piłkarz nazywa.
    Miałem w planach od nowego roku.

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Czyli kogoś z Cracovii (1 runda) Lechii (2 runda) albo Pogoni (brak występów)
    Owszem. Van Amersfort z Cracovii czy Kozulj i Buksa bez problemu mieliby u nas pewna pozycje w 11.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 26-12-2019 o 16:36

Legionista Awatar Jestem
    W drużynie przyjęła się już chyba ksywka "Luki", trochę łatwiejsze do zapamiętania
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Owszem. Van Amersfort z Cracovii czy Kozulj i Buksa bez problemu mieliby u nas pewna pozycje w 11.
    Niemożliwe, naprawdę tylko jeden zawodnik z Cracovii i dwóch z Pogoni miałoby pewien plac w Legii? Przecież ponoć Pogoń i Cracovia mają lepszy skład od Legii.

PS. Jędrzejczyk wstawił zdjęcia ze ślubu na instagram, co jest przecież niemożliwe, bo niedawno twierdziłeś, że ktoś się pod niego podszywa wystawiając koszulkę na licytację.

No i co z tego, że wrzucił?

No i ponawiam, że to nie jest jego profil tylko fejkowy. Dokładnie tak samo jak poprzedni profil Rybusa już nie istniejący (został skasowany przez instagram).

Legionista Awatar R.
    Sam klub potwierdzał, że Jędrzejczyk nie ma tam konta. Jakaś jebana bita parówa kradnie zdjęcia i se tam wstawia.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów