Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 4445051525354
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,607 z 1607

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Trzeba przyznać, że Vuko przetrwał nawałnicę jaka spadła na niego i drużynę po odpadnięciu z pucharów. Po ostateniej przerwie na kadrę drużyna zaliczyła progress. Za tę serię zwycięstw, patrząc na to z kim graliśmy, należą mu się brawa!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że Vuko przetrwał nawałnicę jaka spadła na niego i drużynę po odpadnięciu z pucharów. Po ostateniej przerwie na kadrę drużyna zaliczyła progress. Za tę serię zwycięstw, patrząc na to z kim graliśmy, należą mu się brawa!
    Dokładnie tak. Sam byłem mega wk*** i zrezygnowany. Nawoływałem do zmiany, ale prawdopodobnie nie miałem racji. Napisałem prawdopodobnie, bo nic jeszcze nie wygrał, a obijanie leszczy to za mało. Bardzo ciekawi mnie jak rozegra zimowe okienko transferowe. Jeśli podobnie jak letnie (wtopą okazał się tylko Obradović, reszta ma mniejszą lub większą przydatność dla zespołu) to może być bardzo dobrze.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Dokładnie tak. Sam byłem mega wk*** i zrezygnowany. Nawoływałem do zmiany, ale prawdopodobnie nie miałem racji. Napisałem prawdopodobnie, bo nic jeszcze nie wygrał, a obijanie leszczy to za mało. Bardzo ciekawi mnie jak rozegra zimowe okienko transferowe. Jeśli podobnie jak letnie (wtopą okazał się tylko Obradović, reszta ma mniejszą lub większą przydatność dla zespołu) to może być bardzo dobrze.

Jeżeli nikogo nie sprzedamy to nie liczyłbym na jakieś zakupy. Po pierwsze ni ma kasy, a po drugie kadra na tę chwilę jest mocno rozbudowana. Inna sprawa to jakość kilku grajków, ale dopóki się niektórych nie pozbędziemy to trzeba im płacić. Więc podsumowując za bardzo nie jarałbym się zimowym okienkiem transferowym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że Vuko przetrwał nawałnicę jaka spadła na niego i drużynę po odpadnięciu z pucharów
    + przejebanie mistrzostwa

Niech w końcu coś wygra a będą brawa...

... chyba wszyscy czekamy
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
    + przejebanie mistrzostwa

:
    razy 10000000000
    On przejebal tak mistrzostwo jak Boguś zjebal hajs z LM.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    razy 10000000000
    A wygral to mistrzostwo czy przejebal ten as trenerstwa?

Legionista
    ... ostatni , który stawiał na Rado
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Legionista Awatar AGZI
    razy 10000000000
    Nie bardzo rozumiem szyderę.Jak przejmował Legię,byliśmy na 1 miejscu,miał to tylko utrzymać.I z*ebał,w tragicznym stylu.To jak to inaczej określić? A hajs z LM zgarnęło ITI.
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem szyderę.Jak przejmował Legię,byliśmy na 1 miejscu,miał to tylko utrzymać.I z*ebał,w tragicznym stylu.
    Chyba żartujesz.
    Bzdury piszesz totalne. Vuko przejął Legie po tym jak Wisła nas ograla 4-0 i mieliśmy 5 punktów straty do Lechii. Wygrał ostatnie 3 mecze w sezonie zasadniczym, z Jaga, Górnikiem i Pogonią dzięki temu zakończyliśmy sezon.

Gdyby nie Vuko to jeszcze ze dwie kolejki z Pinto, idolem gawiedzi i byłoby pozamiatane.
    W sumie szkoda, że Pinto nie został wówczas... Może wtedy nie byłoby firmowych pomników dla tego kasztana
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista
    Szkoda, że nie posprzątał po swoim poprzedniku jak Klafurić. Ten mimo marnego warsztatu jakoś nie przeszkodził piłkarzom zrobić bilans w rundzie mistrzowskiej 6-1-0 (dla porównania Vuko 2-2-3). Może posprząta w tym sezonie ostatnio idzie mu dobrze i oby tak dalej.

Legionista Awatar Chmielo
    No, ale Klaufurić dostał samograj po Jozaku.
    A Melanż Trwa...

Chyba żartujesz.
    Bzdury piszesz totalne. Vuko przejął Legie po tym jak Wisła nas ograla 4-0 i mieliśmy 5 punktów straty do Lechii. Wygrał ostatnie 3 mecze w sezonie zasadniczym, z Jaga, Górnikiem i Pogonią dzięki temu zakończyliśmy sezon.

Gdyby nie Vuko to jeszcze ze dwie kolejki z Pinto, idolem gawiedzi i byłoby pozamiatane.
    W sumie szkoda, że Pinto nie został wówczas... Może wtedy nie byłoby firmowych pomników dla tego kasztana
    Może by nie było a może ludzie by już byli po zrzutce na pomnik obok Deyny.
    edit: literówka.

Wygrał ostatnie 3 mecze w sezonie zasadniczym, z Jaga, Górnikiem i Pogonią dzięki temu zakończyliśmy sezon.
    A jakby te 3 mecze przegral to bysmy sezonu nie zakonczyli?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Wszołek na sport.pl
    Jakim trenerem jest Vuković?

- Szczerym i sprawiedliwym. Takim, który dobrze wie, czego chce, a przy tym dąży do celu i pragnie się rozwijać. Ma charyzmę. Drużyna go akceptuje i szanuje, co oczywiście działa też w drugą stronę. Mam tu na myśli nie tylko trenera Vukovicia, ale także cały jego sztab.
    (...)
    Trener Vuković też jest inny. Przede wszystkim jest bardzo sprawiedliwy. Nikogo nie foruje. Nie ma dla niego świętych krów, o czym w Legii przekonałem się już na pierwszym treningu. Powiedział mi wtedy: "Paweł, musisz się pokazać, swoje przetrenować i udowodnić mi, że zasługujesz na szansę. Innej drogi do składu u mnie nie ma". Bardzo szanuję takie podejście."
    (...)
    O, ale jeszcze jedno! Bardzo mi się podoba to, że trener Vuković od razu mówi, co myśli.
    wiadomo, dostał miejsce w składzie, to się podlizuje

Legionista Awatar rey
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Wszołek następny co gada głupoty. Wszyscy dobrze wiemy, że skład Vuko ustala Mioduski i Excel

Uprawnienia umieszczania postów