Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 443

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Weź to jakoś chłopie wyjaśnij. Co to znaczy że "jak był czas"? Czyli, że co, jakby cała forumka cisnęła po Mioduskim "jak był czas", to teraz by nas trenował Solskjaer? Czy chodzi o to, że osoby o których piszesz się "spóźniły" i drzwi do elitarnego grona Oddolnych Ekspertów Internetowych już się zamknęły, a na zewnątrz pozostaje płacz i zgrzytanie zębów? Chyba Ci trochę internet za mocno na banie wszedł. Zupełnie jak bym czytał fejsbukowe epopeje tych kodziarzy co tworzyli konkurencyjną organizację opozycyjną, bo ktoś grilla nie przyniósł na manifestację...
    Słuchaj on krytykuje wszystko od samego początku, w końcu musiało wyjść na jego. Nawet gdyby krytykował Real 4 lata temu to dziś czułby się zwycięzcą. Radović klei mu narządy rozrodcze o których tak często wspomina a i tak twierdzi, że kontrakt powinien dostać. Beton nie do skruszenia.
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Słuchaj on krytykuje wszystko od samego początku, w końcu musiało wyjść na jego. Nawet gdyby krytykował Real 4 lata temu to dziś czułby się zwycięzcą. Radović klei mu narządy rozrodcze o których tak często wspomina a i tak twierdzi, że kontrakt powinien dostać. Beton nie do skruszenia.
    Jeśli ktoś zakłada krytykę od samego początku to zawsze wyjdzie na jego. Kogokolwiek byś nie wziął na tapetę, to nigdy nie jest tak że wygrywa wiecznie. Od Realu , Barcelonę przez Lakersów po Yankesów.
    Wcale za Mioduskim nie przepadam, twierdze że dopiero uczy się zarządzania klubem, ale za jedno mam do niego szacunek- inwestuje swoje zarobione pieniędzy w klub. Może Kijek zainwestuje?

Czerwona kartka
    Przecież gość jest typowym przygłupem, z którego można się co najwyżej pośmiać. Polecam traktować go jak nieszkodliwego, wsiowego głupka. Bloniaq to idealnie podsumował.

Sa Pinto z lepszym CV i większym doświadczeniem był wuefistą, bo wymyślił go Mioduski i chodziło o to, żeby na swojej decyzji spektakularnie się wyjebał. Z kolei teraz w porządku jest zatrudnienie Vukovića, który już wuefistą nie jest, ponieważ jest duża szansa na tytuł i forumowy dzban znowu będzie się tu puszył tygodniami, że wyszło na jego. Kolejny przykład - Martinsa sprowadził Pinto, pomysł Mioduskiego, to trzeba było ten transfer obśmiać. Tymczasem co mecz siedzi z ręką w gaciach i modli się o występ i daj Boże gola Hamalainena lub wejście Radović, żeby móc obtrąbić swój triumf, jak to odstawieni przez Pudla zawodnicy posklejali pizdy klęczącym. Przecież on to od początku wiedział.

I uwaga, hit! On teraz nie będzie krytykował Vukovića i grajków, gdybyśmy mieli się nawet 3 raz skompromitować w Europie, bo wyszedłby na jeszcze większego idiotę jak jest. I na najbliższe tygodnie narracja w jego wykonaniu będzie taka sama jak za kadencji Magiery. To jest trener stąd, legionista, swój człowiek, a w razie wtopy cała wina na Pudla. Jakbyśmy na tej prowizorce ujechali dalej i jakimś cudem weszli do fazy grupowej Ligi Europy to pierwszy wyskoczy, że przecież jedyny tu chwalił pozostawienie Vuko.

Także widzicie, że jest tu tylko jedna osoba, która ma zawsze racje.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 11-05-2019 o 08:47

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    inwestuje swoje zarobione pieniędzy w klub. Może Kijek zainwestuje?
    A to ciekawe . Ile on ich inwestuje ? Poza jego słodkim pierdzeniem ile ostatnio dołożył? Rozumiem , że poprzedników spłacił tez za swoje ? I rozumiem , że spłacanie długów poprzez nie do końca udane strategiczne zarządzanie nazywamy inwestycją?

Czym dłużej Miodem będzie pełnił role prezesa/ właściciela klubu tym dłużej będziemy pikować w dół aż znajdziemy się na poziomie obecnego Lecha, tzn . Excel, strategiczne zarządzanie, walka na krajowym podwórku w stylu raz się uda a raz nie.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    A to ciekawe . Ile on ich inwestuje ? Poza jego słodkim pierdzeniem ile ostatnio dołożył? Rozumiem , że poprzedników spłacił tez za swoje ? I rozumiem , że spłacanie długów poprzez nie do końca udane strategiczne zarządzanie nazywamy inwestycją?

Czym dłużej Miodem będzie pełnił role prezesa/ właściciela klubu tym dłużej będziemy pikować w dół aż znajdziemy się na poziomie obecnego Lecha, tzn . Excel, strategiczne zarządzanie, walka na krajowym podwórku w stylu raz się uda a raz nie.
    Co do drugiej części wypowiedzi mam podobne zdanie jak Ty. Ja nie uważam że Mioduski jest zbawcą, bo do Leśnego jest mu bardzo daleko. Wydaje mi się jednak że pieniądze swoje wykłada, nie jestem wstanie tego zweryfikować bo nie mam dostępu do historii konta w jego firnach.

Legionista Awatar midzi
    Myślę, że warto przestać się ekscytować zatrudnianiem kolejnych trenerów, bo za kilka-kilkanaście miesięcy jest inny, więc naprawdę piłkarze osiągają szczyt doskonałości w zmienianiu jak rękawiczki kolejnych menadżerów.

Vuko to kolejny chłopak z sąsiedztwa. Może nie da sobie wejść na głowę jak Magiera, ale zobaczycie co będzie na jesieni jak sfochowane gwiazdeczki zaczną kręcić gównoburze.

Kolejny po przedłużeniu kontraktu z Kucharczykiem news roku...

Legionista Awatar BlackAdder
    Poznawszy już Loka po owocach, tak to niestety wygląda - brak pasji prezia i zrozumienia, że klub sportowy to biznes inny niż wszystkie, skazuje Legię na bylejakość.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    No nie do końca, bo Ty zacząłeś go krytykować jak jeszcze nie było absolutnie żadnych powodów żeby to robić. Natomiast ja nigdy nie widziałem na forum żadnej ekscytacji związanej z Mioduskim. Wręcz przeciwnie - zdecydowaną niechęć i nieufność, ale nikt nigdy mu nie życzył tu źle, i z resztą chyba dalej mu nie życzy. Co nie zmienia faktu że pajac błądzi i niszczy ten klub. Błądzi że ja pierdle.
    Nieprawda. Powodów jest mnóstwo, od momentu kiedy Mioduski przejął samodzielne stery w Legii. Ciągle o nich piszemy.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nagle w takim momencie sezonu Mioduski za pomocą swoich prowcow robi spotkanie największych twiterowych kleczacych swoich wyznawców. Z paluszkami, tapasami i winkiem. Przecież było wiadome, że ta cała zgtają Rafalow* i reszty co by się nie działo nie skrytykuje swojego idola nie zależnie od wyniku na koniec sezonu.

Wiadome, że ta zgraja w takim momencie jak zostanie nakarmiona tapasami i winem to nawet jak mistrza nie będzie to swojego przyduoasa nie skryrukuje. No bo przecież Boguś im wina nie dawał....
    Coś w tym jest, ale zero zaskoczenia. M.in. dlatego tam się nie pojawiłem i z czystą głową napisałem sobie rano, co sądzę o obecnej sytuacji:

https://legionisci.com/news/77629_Ko...uje_stery.html

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Nieprawda. Powodów jest mnóstwo, od momentu kiedy Mioduski przejął samodzielne stery w Legii. Ciągle o nich piszemy.
    No właśnie, a taki kijek wjeżdża na Mioduskiego od pierwszego dnia gdy przejął stery kiedy nie zdążył podjąć żadnej decyzji.

Jedyne dlaczego to miałoby się udać to dlatego, że nikt nie wierzy, że się uda. A jak się nie uda to już tłumaczenia jak po Klafuriciu nie przejdą. Zobaczymy kogo wyczarują na trenera od przygotowania fizycznego.

Dokładnie. Mało tego, jest całkowicie odwrotnie. Już po spektakularnych wtopach w pucharach i cyrkach z przebierańcami w roli trenerów wiele osób nie mogło przyznać, że Mioduski nie nadaje się do swojej roli. Panowała głupia licytacja w temacie wyższości, bądź niższości obecnego prezesa nad poprzednim, zupełnie zapominając, że tamtego już nie ma, a obecny brnie coraz głębiej w niewytłumaczalne decyzje. W pewnym momencie nie dało się już zwalać na warunki, które zostawił poprzednik, bo taka była główna argumentacja obrońców Dariusza. Pomijając to, czy owe warunki były dobre lub złe. Chociaż, z dzisiejszej perspektywy, licząc kolejne błędy Mioduskiego i ich finansowe oraz rankingowe konsekwencje, sądzę że te warunki nie były takie złe. Chcielibyśmy, żeby teraz takie były.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 11-05-2019 o 11:11

Legionista Awatar jkp

Przede wszystkim, wszystkie "dokładania" Pana Prezesa to pożyczki. A więc przy pierwszej możliwiej okazji (sprzedaż grajków, europejskie puchary o ile jakimś cudem z doczołgamy się do nich z trenerem, który nigdy nie był trenerem i bandą rozpieszczonych podstarzałych gwiazdeczek) te pieniądze sobie Pan Prezes przeleje z powrotem na konto, powiększone o odsetki. Robienie z Mioduskiego (podobnie jak wcześniej z Leśnego) jakiś dobrych wujków, którzy dosypują bezinteresownie własne pieniądze jest niepoważne.
    Poza tym pełna zgoda z tym, co napisał Runi - długi powstają wskutek złych decyzji Mioduskiego, jego niekompetencji i zakochania w samym sobie (tutaj z Leśnym może zbić piątkę). Kolejną złą decyzją jest kontrakt dla Vuko, nawet nie dlatego że nie ma doświadczenia, a taktycznie zjadł go ostatnio Waldek Fornalik. Ta decyzja jest fatalna dlatego, że oznacza zabetonowanie starego układu, z sytymi misiami (Malarz, Hama, Rado, Jodłowiec, Astiz, Kucharczyk), którzy pokazali już umiejętności i zaangażowanie zbierając wpierdol od asów z Luksemburga, Mołdawii i innych piłkarskich potęg. Robienie tego samego (zatrudnianie trenera, który nie ma doświadczenia, zaplecza, znajomości i umiejętności) i liczenie, że przyniesie to inne rezultaty niż rok temu za Klafa, tylko dlatego, że Vuko jest legionistą uważam za niepoważne i nieuzasadnione.
    Czy będę kibicował Legii? Oczywiście, tak jak do tej pory i od 20 lat. Czy trzymam kciuki za Vuko? Tak, bo trzymałbym nawet za Probierza, gdyby Mioduski postanowił go zatrudnić. Ale racjonalnie na to patrząc nie widzę jakichkolwiek przesłanek, żeby wierzyć, że dostaniemy się chociażby do LE tej jesieni.

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Vuko to kolejny chłopak z sąsiedztwa. Może nie da sobie wejść na głowę jak Magiera, ale zobaczycie co będzie na jesieni jak sfochowane gwiazdeczki zaczną kręcić gównoburze.
    A może już mu wchodzą na głowę? Chociażby Radović czy Kucharczyk w obecnej dyspozycji.

Szkoda, że prezes nie wyciąga wniosków. Nie stać nas w obecnej chwili na kolejnego wuefiste, a bierze Vukovica. W moim odczuciu to niczym nie różni się od Klafa. Doświadczenie zerowe i wcześniej pajacował na ławce, teraz będzie wbijał szpilki na konferencjach.

Puchary go zweryfikują, a kto wie może i wcześniej sama liga.

Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    A może już mu wchodzą na głowę? Chociażby Radović czy Kucharczyk w obecnej dyspozycji.

Szkoda, że prezes nie wyciąga wniosków. Nie stać nas w obecnej chwili na kolejnego wuefiste, a bierze Vukovica. W moim odczuciu to niczym nie różni się od Klafa. Doświadczenie zerowe i wcześniej pajacował na ławce, teraz będzie wbijał szpilki na konferencjach.

Dokładnie, Vuko powinien przychamowac z wycieczkami na konferencjach. Niech skupi się na drużynie. Ma dostać speca od przygotowania fizycznego, to podstawa aby był specem a nie wuefista. Reszta powinna hulać.

Legionista Awatar Lillo

Z tym składem węgla i papy, może go nawet zweryfikować puchar tymbarku.

I to jest problem, bo w tym roku ucieka nam 10 punktów, a bez tego sezonu w pozostałych 4 sezonach zdobyliśmy 13 punktów... zapowiada się na to że jak w tym roku nie będzie pucharów to następny raz będziemy je widzieć tak często jak Lech, a cud w Moskwie będziemy musieli robić po 2 razy w eliminacjach...

Dlatego też pisałem, że obecnie nas nie stać na szkolenie trenerów. Bo to nie tylko kwestia punktów rankingowych ale też i budżetu, który przez ostatnie zabawy mocno ucierpiał.

Nadchodzą jeszcze bardziej chude lata

Brak trenera, zaraz dojdzie brak pucharów i brak jakościowych zawodników w składzie

Błędne koło

Nikt poważny tu nie przyjdzie żeby ryzykować wpierdol z drużynami z Gibraltaru Malty czy Wysp Owczych

Mioduch cofnął nas kilka lat wstecz

Oby finansowo to nie jebnęło zbyt mocno

Vukovicia to mi szczerze szkoda, bo to facet z sercem na dłoni i na pewno zaangażowania mu nie zabraknie a za kilka miesięcy stąd na kopach wyleci. Przykro to pisać, ale kompletnie nie wierzę, że on będzie w stanie utrzymać w tym zespole dyscyplinę. Czuję, że będzie taka sama apatia i bezradność jak w sierpniu u Magiery i Klafa. Wypowiedzi Aco o przywróceniu Pasquato i Philippsa albo o Jodłowcu są co najmniej niepokojące. A ta laurka, którą wystawił mu Hlousek na legia.net już w ogóle katastrofa i pocałunek śmierci dla mnie.

Trzeba się cieszyć chwilą, że jeszcze walczymy o mistrzostwo, bo czekają nas znowu chujowe wakacje.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Vukovicia to mi szczerze szkoda, bo to facet z sercem na dłoni i na pewno zaangażowania mu nie zabraknie a za kilka miesięcy stąd na kopach wyleci. Przykro to pisać, ale kompletnie nie wierzę, że on będzie w stanie utrzymać w tym zespole dyscyplinę. Czuję, że będzie taka sama apatia i bezradność jak w sierpniu u Magiery i Klafa. Wypowiedzi Aco o przywróceniu Pasquato i Philippsa albo o Jodłowcu są co najmniej niepokojące. A ta laurka, którą wystawił mu Hlousek na legia.net już w ogóle katastrofa i pocałunek śmierci dla mnie.

Trzeba się cieszyć chwilą, że jeszcze walczymy o mistrzostwo, bo czekają nas znowu chujowe wakacje.
    No,ale za Magiery,zanim nastała ta apatia,były świetne występy w LM.Miejmy nadzieję,że i tym razem "pary" wystarczy chociaż do pucharów.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Budyń_70
    Osobiście nie pochwalałem pomysłu jak i nie pochwalam samej już decyzji o pozostawieniu Vuko na fotelu trenera.
    Raz, że zupełny brak doświadczenia.....dwa, że trudno cokolwiek powiedzieć o jego warsztacie.
    Tak więc pozostaje tylko pozytyw, że to swój chłop i doskonale wie co w Legii piszczy, ale czy to wystarczy...

Legionista Awatar Jestem
    Jak dla mnie kluczem będzie ten ktoś kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne, dlatego szkoda, że nie został Portugalczyk od przygotowania

p.s. Za zeszły okres rozliczeniowy (za 17/18 ) Legia ma 44 mln deficytu w sprawozdaniu. Za ten (18/19) będzie pewnie sporo mniej, ale dołek finansowy robi się spory.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    M.in. dlatego tam się nie pojawiłem i z czystą głową napisałem sobie rano, co sądzę o obecnej sytuacji:

https://legionisci.com/news/77629_Ko...uje_stery.html
    Świetna diagnoza. Nic dodać, nic ująć.

Legionista
    Jak dla mnie wybranie Vukovica oficjalnie na trenera, to jakiś kiepski żart.

Legionista Awatar beka
    Wiadome, że ta zgraja w takim momencie jak zostanie nakarmiona tapasami i winem to nawet jak mistrza nie będzie to swojego przyduoasa nie skryrukuje. No bo przecież Boguś im wina nie dawał....
    przeciez sekcja internetowa juz sie pozarla o to kto ma ile lat

Ale jesli chodzi o pojenie winem czy inne uklony w strone internetow. No ja pamietam te klotnie kogo z tt Seweryn zaprosil do samolotu/autokaru a kto musial zostac w domu.

Brawo trenerze.
    Znowu to samo.
    Znowu wpuszczanie Wieteski gdy przegrywamy/remisujemy.

Medeiros vs. Pogoń:
    12 podań (67% celności)
    3 pojedynki (0% wygranych)

Czy zasłużył na zejście już w 30 minucie?
    Czy tylko on grał fatalnie?
    Legia oddała strzał na bramkę 8 sekund przed końcem 1 połowy.
    Zwykła zmiana na pokaz by pokazać kto tu rządzi.

Martins nabawił się kontuzji i została nam jedna zmiana.

Co robi "trener" gdy musimy wygrać?
    Wpuszcza Wieteskę mimo że na ławce są tacy piłkarze jak Kulenović, Radović a na trybunach np Agra.

Medeiros poleciał, bo chwile przed zmianą odpuścił powrót za zawodnikiem Pogonii, pokazując spalonego, którego, zresztą nie było. Mogło być 2-0 i dopiero byłoby po sprawie. Bardzo dobrze, że go zmienił.
    Podpisanie nowego kontraktu z Vuko to chyba ostatni rozdział tego dramatu. Najgorsze jest to, że długi w jakie nas wpędził Mioduski będą nie do spłacenia, jeżeli zespół na stałe obniży loty. Jakim cudem w klubie uznaje się, że trener nie musi mieć doświadczenia. Jak to jest możliwe? Ile razy można popełnić ten sam błąd? Już lepszym pomysłem był chyba ten Ojrzyński, nie mówiąc już o Papszunie.

Na koniec, chciałbym jeszcze dodać coś o Sebastianie Szymańskim. To nasz wychowanek, który biega i stara się za trzech. Nie ma w tej drużynie drugiego gościa z takim sercem do gry i drugiego, który niezależnie od wszystkiego zasuwa od bramki do bramki. Należy mu się naprawdę duży szacunek i chciałbym, żeby grał tu jak najdłużej, bo według mnie ma umiejętności najwyższe z wszystkich graczy ofensywnych. Jednak nie potrafię pojąć dlaczego on wykonuje stałe fragmenty. Ile dowodów jeszcze nam potrzeba, żeby to zmienić?

Legionista Awatar Adin
    ja prld można kogoś nie lubić, nie cenić jego warsztatu, ale w końcu swoj chłop, więc może damy mu chociaż szansę na pokazanie czegokolwiek, a nie od razu wieszać psy?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    ja prld można kogoś nie lubić, nie cenić jego warsztatu, ale w końcu swoj chłop, więc może damy mu chociaż szansę na pokazanie czegokolwiek, a nie od razu wieszać psy?
    No ma teraz szansę. I koncertowo się kompromituje. Za Klafurica chociaż zrobili bilans 8-1-0, zdobyli MP, wygrali PP. Były przesłanki, żeby dostał szansę. Dopiero potem zaczęło mu odwalać z taktyką, Vuković taktycznie kompromituje się od samego początku.

https://twitter.com/9Lluc3/status/1127584308074622976

Powiesz mi, że to co grali w I połowie to wynikało z mało biegania? Złego podejścia, a nie z założeń trenera, która skopiował Klafurica z początku sezonu?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Wystarczyło, żeby raz Veso zamiast wybijać na pałę jak cała reszta popatrzył i podał po ziemi do Cafu i od razu padła bramka. Czy oni tego nie widzą? Po co stoją tak wysoko?

Uprawnienia umieszczania postów