Strona 38 z 39 PierwszyPierwszy ... 28343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,140 z 1157

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez (L)W Muranów Zobacz posta
    Rangersi to drugi najsłabszy zespół który awansował do play-offów, biorąc pod uwagę współczynnik.
    Współczynnik nie ma żadnego znaczenia i nie świadczy o słabości drużyny. Po prostu należy budować go przez lata, a Rangers jak sam napisałeś było "wyzerowane".

Jakoś szybko zapomnieli, że w 2 rundzie niemiłosiernie się namęczyli z 3 czy 4 drużyną ligi luksemburskiej.
    A my nie męczyliśmy męczyliśmy się z KuPS? Nie mieliśmy 0-0 w Gibraltarze gdy w tym momencie Rangers w tym samym momencie wygrywało 4-0 i 6-0? I wreszcie.. czy to nie my odpadliśmy z drużyną z Luksemburga rok temu?

Chyba wy wszyscy już tak się przyzwyczailiście (i zaakceptowaliście) do przegranych, że nadeszły czasy, aby bać się zwykłych Rangersów.
    Nie wiem jak inni, ale u mnie tak właśnie jest. W 2 lata cały dorobek poprzedników (i nie chodzi trenerów, bo oni byli/są zmieniani non stop) zostało wszystko rozwalone i musi być budowane od nowa.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    W 2 lata cały dorobek poprzedników (i nie chodzi trenerów, bo oni byli/są zmieniani non stop) zostało wszystko rozwalone i musi być budowane od nowa.
    Jakmiś pocieszeniem jest to, że ten dorobek jakiś przesadnie okazały wbrew pozorom nie był i przy odrobinie chłodnej głowy to wszystko da się w miarę szybko odbudować, pytanie tylko czy tę chłodną głowę będzie potrafił miec obecny prezes, bo były z tym w ostatnich latach problemy.
    Nie wiem, czy Ty, czy Qbas w którymś ze swoich artykułów stwierdził, że cofnęliśmy się do 2012 roku i przegranego dwumeczu z Rosenborgiem. Ja wysnuję tezę, że pod względem poziomu wyglądało to bardziej jak rok 2013 - męczęnie buły z TNS, niesamowicie szczęśliwe przejście Molde (tym, którzy psioczą na grę z Rangers, polecam obejrzeć skrót szczególnie pierwszego meczu w Norwegii, gdzie 1:1 było jakimś cudem przy tym, co robił z nami Chukwu), raczej bezdyskusyjne pomimo ostatecznego wyniku odpadnięcie ze Steauą (swoją drogą, obecne przygotowanie taktyczne w porównaniu z tamtym dwumeczem to niebo a ziemia) i wreszcie gra w grupie LE, gdzie do ostatniej kolejki drżeliśmy nie tylko o to, czy zdobędziemy punkt, ale czy nie staniemy się pierwszą w historii rozgrywek grupowych drużyną, która nie zdobyła w nich bramki, a przecież graliśmy z drugim garniturem Lazio, Trabzonsporem i Apollonem. Obecna Legia to na pewno nie jest poziom niżej, natomiast zabrakło szczęścia, które wtedy, szczególnie z Norwegami, nam dopisało. Cóż, bilans ostatecznie wychodzi na zero.

A rok później był już Celtic, z którym graliśmy przecież jako nierozstawieni, potem wygrana grupa w LE... Jeśli Mioduski przestanie zmieniać trenerów jak skarpetki, nie będzie ściągał kolejnych ananasów tylko wykonywał właśnie w miarę racjonalne ruchy transferowe, jak to miało miejsce latem i przede wszystkim jeśli skończy się to (a skończyć się bezdyskusyjnie powinno) MP, co pozwoli na grę w el. LM i w razie odpadnięcia w łatwiejszej ścieżce eliminacji LE, to nie ma powodów, dla których faza grupowa pucharów ma tu nie zagościć. Zresztą, za dwa lata zaczyna się Who Cares League, to już chyba w ogóle...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
    ...
    A rok później był już Celtic, z którym graliśmy przecież jako nierozstawieni, potem wygrana grupa w LE... Jeśli Mioduski przestanie zmieniać trenerów jak skarpetki, nie będzie ściągał kolejnych ananasów tylko wykonywał właśnie w miarę racjonalne ruchy transferowe, jak to miało miejsce latem i przede wszystkim jeśli skończy się to (a skończyć się bezdyskusyjnie powinno) MP, co pozwoli na grę w el. LM i w razie odpadnięcia w łatwiejszej ścieżce eliminacji LE, to nie ma powodów, dla których faza grupowa pucharów ma tu nie zagościć. Zresztą, za dwa lata zaczyna się Who Cares League, to już chyba w ogóle...
    Zgoda, dlatego też dajmy wreszcie Aco trochę kredytu zaufania, minimum do zimy aby udowodnił, że dłuższa stabilizacja na stanowisku pierwszego trenera jest potrzebna i daje efekty.
    Należy skończyć z wszelkiego typu "ujadaniem", tym bardziej iż główny powód już zniknął ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Marcino
    Odnoszę wrażenie, że forma, ogólny wygląd zespołu przyszedł o 1 czy 2 mecze za późno. Gdyby Sandro odszedł wcześniej to w napadzie grałby ktoś skuteczniejszy ? Czasu nie cofniemy, ale naprawdę jest potencjał w tej drużynie, Vuko z dnia na dzień wkurza coraz słabiej a smrodów nie ma. Nawet sytuacja z Carlitosem wygląda nieźle, nie ma obrazy, fochów, podjudzania. Nawet jak Lopez będzie grał po 30 min. w końcówkach (zakładam że Jarek będzie zdrowy) to może dać tej drużynie braki, asysty i zwycięstwa.
    Dobrze będzie !

ps. mocno zaniedbane jest zarabianie z e-sklepu. W tym roku nie dodano do oferty nawet nowych plecaków i piórników. Miały to empiki, smyki i carrefoury. Podobnie z resztą towaru. Kto odpowiada za ofertę na stronie ? Ktoś wie ?
    Od listopada na stronie nie ma nawet jednego prostego kubka z herbem.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Nie wiem jak inni, ale u mnie tak właśnie jest. W 2 lata cały dorobek poprzedników (i nie chodzi trenerów, bo oni byli/są zmieniani non stop) zostało wszystko rozwalone i musi być budowane od nowa.
    Do tego potrzeba zmiany prezesa.Jakoś nie wierzę,że Mioduski,który od 2 lat rozwala wszystko,do czego się dotknie,zacznie nagle "budować".
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Od listopada na stronie nie ma nawet jednego prostego kubka z herbem.
    Oficjalnie "rok Deyny"a nie oficjalnie było już pisane.
    Guess whos back?!
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Legionista Awatar AGZI
    No to ciekawe,co prezes (a raczej Adamowicz) wymyśli jak rok się skończy,a herbu dalej nie będzie...
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Wygląda, że herb nie wróci. Szykowany jest przekaz, że "skutecznie przyjęła się nowa wizualizacja graficzna" i "nasi kibice pozytywnie odebrali te zmiany".

Oczywiście od początku było to wiadome, ale przez ostatnie miesiące trzeba było wciskać kit o jakimś "roku Deyny" itd.
    Guess whos back?!
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Legionista Awatar Jestem
    Ciekawym jaki związek jest pomiędzy Aco, bohaterem tego wątku, a herbem Legii? - może by tak szanowne koleżeństwo przeniosło się w inne miejsce z tą fascynującą dyskusją na temat herbu?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Mając na uwadze to, że żądania "transferowe" Vuko zostały spełnione przez zarząd, czyli:
    Pozbyto się Rado, Hamy, Kucharczyka, Malarza, Kulenovicia, Jodłowca, Carlitosa, Szymańskiego, Hlouska, Medeirosa;
    Zatrudniono Luquinhas'a, Gvilię, Novikovasa, Obradovicia (ponoć "pojawił się" na treningu!), Lewczuka i zakończono wypożyczenia;
    chyba można zaryzykować tezę, że nasz trener, cieszący się bezgranicznym poparciem aktualnego właściciela i zarządu, stał się właśnie kowalem własnego losu?

Zgodnie z zapowiedziami Vuko, pozbyto się 5 kolumny, hamulcowych i pozerów - ludzi którzy nie mieli "L" w sercu. Per analogiam, Ci którzy pozostali oraz nowozatrudnieni są gotowi za Legię umierać, "zapier%$ć" i pasują do "wizji" właściela, zarządu, trenera, księgowej i kit-mana. Bo rozumiem, że czystka była pełna, ostateczna i w składzie nie ma już dywersantów i elementu "wywrotowego"... Pod tym względem kadra wygląda znakomicie i jest idealnie skrojona pod taktykę i wizję naszego "selekcjonera", więc osobiście wyników oczekuję od najbliższego meczu. Wszak wszyscy wiemy, że Vuko, kiedy tylko mógł, nie wystawiał w podstawowym składzie "klasycznego napastnika" bo taki nie pasuje do jego koncepcji, więc zatrudnianie kogokolwiek w miejsce Kulenovicia lub Carlitosa byłoby wyrzuceniem kasy w błoto - kolejnym płatnym widzem z trybuny.

Vuko, chyba jako pierwszy z naszych szkoleniowców, dostał taką szansę i możliwość wietrzenia składu, szatni, atmosfery. To wszystko mimo utraty mistrzostwa, pożegnania z pucharami przed rozpoczęciem roku szkolnego, które to wydarzenia zwykle oznaczały zmianę "wizji i strategii klubu" poprzez zmianę myśli szkoleniowej.

Pytanie do naszej społeczności - Skoro trener pozbył się "grupy trzymającej władzę", dostał nowych zawodników, cieszy się zaufaniem władz... Mistrzostwo zapewnimy sobie na 3, 5 czy 8 kolejek przed zakończeniem sezonu?

Jestem skłonny przyjąc zakład, że mistrzostwo wygramy stosunkowo łatwo. Co najmniej 2 kolejki przed końcem sezonu.

Legionista
    Szczęka wam opadnie jak będzie wpier.. na boisku w piątek.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Niektorzy to tu chyba beda szampana otwierac jak Legia przegra jakis mecz.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Niektorzy to tu chyba beda szampana otwierac jak Legia przegra jakis mecz.
    Tu wchodzą w grę ilości liczone beczkami raczej
    Widać to wyraźnie jak Legia wygrywa i ruch na forum spada do minimum

Legionista
    Po prostu Vukovic to siudema i nie nadaje się na trenera ,odpalił Kucharczyka ,Medeirosa czy teraz Carlosa Lopeza ,przegrał ligę ,teraz puchary ,to nieprawdopodbne jak niektórzy widzą w nim męża stanu.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista
    Mimo, że to broniłem, to można poczytać tu i tam, że Yuri miał mocno olewcze podejście m.in. do treningów. A i teraz nie potrafi wywalczyć stałego miejsca w składzie w 2 lidze niemieckiej.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Po prostu Vukovic to siudema i nie nadaje się na trenera ,odpalił Kucharczyka ,Medeirosa czy teraz Carlosa Lopeza ,przegrał ligę ,teraz puchary ,to nieprawdopodbne jak niektórzy widzą w nim męża stanu.
    Uroiłeś sobie ten "kult Vukowicza" i zaciekle z nim walczysz.
    Jakie ty masz rozwiązanie dla Legii na tą chwilę.

Legionista
    Czy się nadaje to poznamy odpowiedź dopiero teraz. Twierdził, że oczyszczenie składu z elementu buntowniczego jest najważniejsze i dopiął swego. "Starej gwardii"/"grupy trzymającej władzę" już w składzie nie ma. Mistrzostwa nie było, Pucharów nie ma, można skupić się na lidze.

Nikt trzeźwo myślący nie cieszy się z porażek swojego klubu, natomias widząc "dobre zmiany" w składzie, mając w pamięci genialne występy w pucharach, ciężko uwierzyć w to, że po odejściu Carlitosa nagle wszyscy odetchną z ulgą, odblokujemy stłumiony przez buntowników potencjał i zaczniemy tworzyć okazje, przeważać czy naq^%4ać gole z przewrotki.

Pozostaje tylko życzyć zdrowia Jarkowi Niezgodzie...

Z czystej ciekawości - czy klub mógłby teraz zarejestrować do gry Sagana?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez pollack Zobacz posta

Z czystej ciekawości - czy klub mógłby teraz zarejestrować do gry Sagana?
    Z punktu widzenie "zawodniczenia" to ma swoją kartę w ręku więc raczej nie byłoby przeszkód, choć szydera przekroczyłaby wszelkie granice nie tylko na tym forum.

Tera już Vuko nie ma żadnej wymówki - pozbył się wszystkich co mu przeszkadzali.

Legionisci.com Awatar Woytek
    chyba można zaryzykować tezę, że nasz trener, cieszący się bezgranicznym poparciem aktualnego właściciela i zarządu, stał się właśnie kowalem własnego losu?
    Zdecydowanie tak.

Vuko, chyba jako pierwszy z naszych szkoleniowców, dostał taką szansę i możliwość wietrzenia składu, szatni, atmosfery.
    Z tym bym nie przesadzał. Jozak ze swoją ekipą sprowadzili wagon zawodników, Sa Pinto swobodnie odstawił do dwójki parę nazwisk. Co do wietrzenia składu to większości przecież kończyły się po prostu kontrakty, a ci co odeszli... klub na nich zarobił miliony.
    Natomiast kwestia transferów do klubu też wygląda podobnie jak u innych, czyli dostał 2-3 nazwiska, które chciał -w tym wypadku Gwilię i Novikovasa.

Skoro trener pozbył się "grupy trzymającej władzę", dostał nowych zawodników, cieszy się zaufaniem władz... Mistrzostwo zapewnimy sobie na 3, 5 czy 8 kolejek przed zakończeniem sezonu?
    Myślę, że niekoniecznie każdy z elementów tego pytania ma wpływ na ostateczny wynik. Mi wystarczy na 2 kolejki przed końcem

Legionista
    Woytek, oczywiście masz rację, nie sprecyzowałem, że chodzi mi o wypowiedzi odnośnie utraty mistrzostwa, że winni byli Ci, którym się szczęśliwie kończyły kontrakty (za wyjątkiem Kinga, sami wiekowi piłkarze). Mając na uwadze tą wypowiedź, jak i pozbycie się ostatniego złego Carlitosa, założyłem, że teraz wszystko będzie wyglądać bajkowo. Nikt nie będzie już wsadzał kija w szprychy wspaniałej maszyny Aco.

Nadal tylko nie jestem sobie w stanie wyobrazić, w jaki sposób ten Lopez, siedząc na trybunach albo ławce, zabraniał reszcie składu np. Wygrać w Glasgow, wykonywać założenia taktyczne, Kulemu trafiać w bramkę czy innym przyjąć piłkę bez odbicia jej na 5 metrów...

Legionista Awatar Marcino
    Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o ...
    Może za dużo zarabiał a za mało trafiał do bramki.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 13-09-2019 o 05:34
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar e(L)egion
    Dajcie już spokój z tymi mało śmiesznymi szyderami. W kontekście walki o mistrzostwo Polski sezon dopiero się zaczyna. Lipiec i sierpień trzeba już odłożyć na bok. Podśmiechujki i ciche gadanie w kierunku Vukovicia "skuś baba na dziada" nie jest nikomu potrzebne, bo wszyscy jedziemy na jednym wózku. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po przerwie, ale chociażby po tym ja skończył ostatnią kolejkę ligową, imo należy mu się chwila spokoju. Tak do dzisiaj do 20.30, bo nie łudzę się że dłużej
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Szczęka wam opadnie jak będzie wpier.. na boisku w piątek.
    Godzinę graliśmy w dziesiątkę i jakoś wpierdolu nie było. Ale w środę kolejny mecz, to się może wreszcie doczekasz.

Panowie !
    Stawiam w zakład butelkę Chivas przeciwko pół litra Ludowej z Lidla że w środę Legia zostanie liderem.

Legionista Awatar LOL3K
    Pogoń z nami wygrała 2-1, więc póki co to oni będą pierwsi w przypadku ich i naszych 17 pkt
    Mogę butlę ?

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Pogoń z nami wygrała 2-1, więc póki co to oni będą pierwsi w przypadku ich i naszych 17 pkt
    Mogę butlę ?
    Właśnie że podobno nie,ten przepis działa po rozegraniu dwóch rund z daną drużyna,przynajmniej tak gdzieś wczoraj czytałem na Twitterze aczkolwiek na 100% pewny nie jestem

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista Awatar LOL3K
    Na 90 minut rozpisują już bezpośrednie i wg tego schematu robią :P
    1. wynik bezpośredni
    2. bramki pomiędzy zainteresowanymi
    3. jak był remis to strzelona na wyjazdach - podwójnie

Chyba, że w tym sezonie znowu zmienili coś...

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Ale punktowo będzie to samo. Więc w czym problem? Zresztą, najpierw pokonajmy te lebiegi z Płocka.

Mam pytanko: skoro Karbownik jest pomocnikiem i raz zagrał na lewej z musu, to po co pół forumki robi z niego LO? Aby go wciskać do składu? Jak ma grać, niech gra tam gdzie jego miejsce.

Uprawnienia umieszczania postów