Strona 37 z 41 PierwszyPierwszy ... 27333435363738394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,110 z 1218

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Byli na widelcu? Równie dobrze Morelos wykorzystuje sam na sam i mamy 0-1. Lepiej wyglądaliśmy w 2 połowie od nich. Natomiast w trzech połowach dwu meczu byli od nas lepsi. Przede wszystkim mieli lepszy pomysł na grę. My wyszliśmy mega przestraszeni w drugim meczu( i to jest wina Vuko). Powiedz mi jakie masz rozwiązanie? Zwalniamy Vuko i za niego kto? Guardiola?, Klopp?
    Byli na widelcu od 70. minuty, od mniej więcej tego momentu, kompletnie nie kontrolowali spotkania, a nam jedyne czego brakowało, to zębów z przodu. Wszyscy sobie zdawali sprawę, że będą mocniejsi w rewanżu, że trzeba zrobić co najmniej gola przewagi. Klopp, Guradiola? Można i tak, ale to trochę jak wybór albo 125P, albo aventador lub 458 Italia. Albo biały lub czarny. Kto konkretnie? Jesteśmy ponoć w miarę profesjonalnie zarządzanym klubem, powinni być u nas ludzie zdolni znaleźć odpowiednią osobę. Tylko nie pisz mi, ze nikt tu nie przyjdzie po 3 suchych latach i 10 trenerach - potencjalny trener z pewnością sprawdzi, jaka jest rotacja na stanowisku i argument "ci Klafurić, Jozak i Vuković to jakieś eksperymenty", na pewno nie zadziała.

Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    PR niesamowity, chyba tylko Magiera miał podobny. Zabawne, że jak zwalniali Sa Pinto to nikt nie martwił się, że mogą zatrudnić gorszego trenera albo czy Mioduskiego stać na jakiekolwiek szkoleniowca. Mam wrażenie, że tak jak z liczeniem punktów dopiero od tego sezonu i odcinaniem się od zawalonego mistrzostwa, to niektórzy chętnie zapomnieliby o eliminacjach do LE.

Klafuric też nie dostał pełnego sezonu przygotowań, a jednak mistrzostwo ugrał. Rozliczany oczywiście był od momentu przejęcia drużyny, a nie nowego sezonu.
    Jak można Magierę i Vukovicia w ogóle porównywać w taki sposób? Pierwszy miał dwie rzeczy, które musiał zrobić (liga + pp), a trzecią dorzucił super gratis (3 miejsce w grupie LM). Zjebał za to kwalifikacje rok później i "poleciał". Serb za to zjebał póki co WSZYSTKO co mógł - spieprzył mistrzostwo, z jakimś kurvva Piastem, w kwalifikacjach także kicha.
    Mioduski, Vukovic - wypi.erdalac
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista
    Pucharu raczej zrobić nie musiał, bo już wcześniej Hasi z niego odpadł.

Legionista
    Dla tych którzy chcą powiesić Vuko za jaja: jakie są wasze oczekiwania co do gry Legii w stosunku do tego co Legia gra dzisiaj? Które elementy w grze Legii dziś nie funkcjonują tak bardzo że należy NATYCHMIASTOWO wyrzucić trenera aby je czym prędzej naprawić?

Mam wrażenie że niektórzy chcą wymierzyć po prostu karę nie zważając absolutnie na żadne okoliczności i nie zastanawiając sie nad tym jakie będą tego konsekwencje.

Legionista Awatar Lillo
    Bez podniety. Teraz mamy trzy wyjazdy z rzędu i jeśli ugramy 7 pkt będzie super.

Legionista Awatar Gabro
    To będzie dobry test, bo do tej pory, z wyłączeniem Pogoni, to my z za mocnymi ekipami to się raczej nie mierzyliśmy.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    To będzie dobry test, bo do tej pory, z wyłączeniem Pogoni, to my z za mocnymi ekipami to się raczej nie mierzyliśmy.
    Bo Śląsk to ogóry skoro z nami tylko zremisowali?
    Atromitos to był poziom eklapy, Rangersi zdecydowanie przekraczali poziom czołówki eklapy.
    Zgoda, że te mecze będą dobrym testem, tym bardziej, że raczej mobilizacja będzie słabsza niż na Atromitos i Rangers.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Niezgoda nie grał przez rok praktycznie, w okresie przygotowawczym długo nie trenował i zamiast być rozsądnie wprowadzany powinien być wyciskany jak cytryna? Daleko mi do fana Vukovicia ale bez przesady.
    Pełna zgoda, przy tym zrobił swoje więc mógł spokojnie zejść bez żalu, a i dzięki temu można mu było ładnie podziękować.

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Z pomeczowej wypowiedzi Vuko nie spodobał mi się fragment..

„- Kiedyś często odpowiadałem na pytania jak to jest możliwe, że na Bałkanach zawodnicy sprzedawani są za takie a nie inne kwoty. Między innymi, że na nich nic nie gwiżdże jak mają 19 lat. Jest cierpliwość, jest zrozumienie dla młodych chłopaków. Są warunki życiowe do tego żeby się rozwijać i "budować". W świecie negatywnym, w którym jest tylko nagana, ciężko zrobić kolejne postępy”

Nikt w zeszłym sezonie gwizdał na Kule, bo dostawał czas na boisku adekwatny do swoich umiejętności. Nikt nie gwizdał na Szymańskiego,a w przeszłości nikt nie gwizdał na młodych Rybusa, Furmana, Borysiuka, Dude, Rzeźniczka, Michalaka, Wolskiego, Koseckiego itd. Nikt nie gwiżdże obecnie na Karbownika, Wieteskę,Luquingasa, Praszelika. Dlaczego ? Bo byli/są wartością dodaną drużyny. Jeżeli nie przez cały okres swojego pobytu to w jego części. Zdarzało się, że podlegali krytyce tak jak pozostawi zawodnicy, ale takiej atmosfery jak z Kule nie kojarzę.

To nie my się uparliśmy by w najważniejszych meczach postawić na zawodnika, który tak ewidentnie odstawał od pozostałych i nie miał w przeszłości super spotkań by obdarzać go takim zaufaniem.

Raczej zawsze obecności młodego zawodnika towarzyszyły pozytywne emocje, a wielokrotnie w naszych dyskusjach przewija się otwartość i chęć stawiania na młodych.

Trzymam kciuku za Vuko, ale zamiast przyznać się do błędu to zastosował obronę poprzez atak w słabym wydaniu „ My tam na Bałkanach jesteśmy super, nie to co tutaj”
    Nikt na Bałkanach nie wystawiłby w podstawowym składzie w meczu o europuchary, zawodnika z takimi umiejętnościami jakie Kule prezentuje obecnie.

A ja tam się trzymam teorii spiskowej, że Vuco miał przykaz wpuszczania Kule szczególnie w LE, żeby go opchnąć za większą kasę. Za grosz nie mam zaufania do człowieka ze śmigłem na głowie.

coraz chudszy Awatar Kijek
    +1916
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    A ja tam się trzymam teorii spiskowej, że Vuco miał przykaz wpuszczania Kule szczególnie w LE, żeby go opchnąć za większą kasę. Za grosz nie mam zaufania do człowieka ze śmigłem na głowie.
    Przecież oni zaakceptowali ofertę w lipcu z Anglii, ale on nie chciał. Oferowali też koło 2mln. Według mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że Carlitos miał w dupie jego założenia, został za to ukarany, Niezgoda był niegotowy i został Kule, który w ten sposób oberwał rykoszetem i każdemu teraz kojarzy się z drewnem.

Na Carlitosa też mam teorię - chcieli się go pozbyć bo jest za drogi w utrzymaniu. A tak zupełnie serio odpadnięcie z pucharów to tylko i wyłącznie wina Vuko - Legia nie strzelała bramek, nie mieliśmy ataku, a za to odpowiedzialny jest trener. Nie potrafił wkomponować najlepszego zawodnika, postawił na drewno i jak pokazały ostatnie występny Jarosława to byl spory błąd. Sorry, ale do mnie nie trafiają argumenty, że nie grał długo i nie miał formy. Jak widać miał, a w piłce nie nawidzę kalkulowania. Na każdy mecz ligowy czy lidze Europy wystawia się najlepszy skład, a zmienników można sobie testować w sparingach czy Pucharze Polski. Potem brakuje kilku punktów i mamy efekt w postaci vice MISTRZA.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Długa i ciekawa rozmowa z Vukoviciem na sport.pl

Spisaliśmy najciekawsze: https://legionisci.com/news/78740_Vu...z_Rangers.html

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Długa i ciekawa rozmowa z Vukoviciem na sport.pl

Spisaliśmy najciekawsze: https://legionisci.com/news/78740_Vu...z_Rangers.html
    Chyba z korzyścią dla Vuko by było gdyby ograniczył swoje wypowiedzi dla mediów. Jak na początkującego trenera za dużo tutaj buty, arogancji. Zawalił mistrzostwo zawalił puchary takie są fakty. Upór przy pewnych personaliach nam i piłkarzom (Kule czy Novikovas) nie pomógł. Szansę trzeba Mu dać. Ale póki co niczego nie osiągnął a sporo zawalił. Trochę pokory i może by cdobrze

dobra robota Woytek.

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Zawalił mistrzostwo zawalił puchary takie są fakty.e
    Mistrzostwo zawalił i to jest fakt. Pucharów nie zawalił. Zawaliłby puchary jakby odpadł z Gibraltarem albo skoczkami z Fin. Z Rangersami odpaść to nie jest zawalenie pucharów.

Legionista Awatar jarecki_
    Mistrzowstwo to zawalili piłkarze, bo po 3-1 w Gdańsku ogłosili się mistrzami. Nic już nam mistrza nie zabierze... a jednak.
    Carlitos? Niech ktoś przypomni jego ostatni dobry mecz w Legii. Wszyscy pamiętamy, że kiedyś potrafił. Co z tego, że nie zagrał dobrego meczu od pół roku?
    Dużo buty jak na młodego trenera? A to nie tego zawsze oczekiwaliśmy od piłkarzy, trenerów, prezesa? Buty, a nie pier***a ,że Płock na wyjeździe to zawsze trudny mecz...

Mistrza, Puchary itp to my straciliśmy tylko przez jedną osobę i jest to oczywiście Mioduski. Nieudolne wybory trenerów, nieudolne transfery - czy jak w tym sezonie brak transferów (napastników). Ten gość wierzył, że w kryzysowym sezonie, gdzie awans do LE był niezbędny, uda się to osiągnąć z obecnym składem, z minimalnym ryzykiem. Ups, znowu się nie udało, a za rok będzie jeszcze trudniej... Mioduski won!

Legionista Awatar Marcino
    Po tym wywiadzie uwierzyłem, że on jeszcze się dogada z Carlitosem i nie zachowuje się jak Berg. Mam nadzieję, że obydwaj będą na podium po sezonie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jarecki_ Zobacz posta
    Mistrzowstwo to zawalili piłkarze, bo po 3-1 w Gdańsku ogłosili się mistrzami. Nic już nam mistrza nie zabierze... a jednak.
    Carlitos? Niech ktoś przypomni jego ostatni dobry mecz w Legii. Wszyscy pamiętamy, że kiedyś potrafił. Co z tego, że nie zagrał dobrego meczu od pół roku?
    Dużo buty jak na młodego trenera? A to nie tego zawsze oczekiwaliśmy od piłkarzy, trenerów, prezesa? Buty, a nie pier***a ,że Płock na wyjeździe to zawsze trudny mecz...

Mistrza, Puchary itp to my straciliśmy tylko przez jedną osobę i jest to oczywiście Mioduski. Nieudolne wybory trenerów, nieudolne transfery - czy jak w tym sezonie brak transferów (napastników). Ten gość wierzył, że w kryzysowym sezonie, gdzie awans do LE był niezbędny, uda się to osiągnąć z obecnym składem, z minimalnym ryzykiem. Ups, znowu się nie udało, a za rok będzie jeszcze trudniej... Mioduski won!
    Piłkarze też. Ale taktycznie wyglądało to bardzo słabo. Były też dziwne też pomysły jeśli chodzi o wybory personalne.
    Co do Carlitosa słabe jest to zwalnanie winy poniekąd na niego, że z Nim przegraliśmy. Przypomnę, że przegrał także Martins, Antolic, Vesovic itd. Wystarczy sobie przypomnieć na jakim poziomie wtedy grali.
    Buty chyba nikt nie oczekuje. Pewność siebie tak. A Vuko jest na dorobku, trochę pokory a błędów będzie mniej.
    Mioduski won!
    Ostatnio edytowane przez Roar ; 03-09-2019 o 11:27

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Mistrzostwo zawalił i to jest fakt. Pucharów nie zawalił. Zawaliłby puchary jakby odpadł z Gibraltarem albo skoczkami z Fin. Z Rangersami odpaść to nie jest zawalenie pucharów.
    Rangersi to niedawny bankrut, ze składem bez wielkich gwiazd, bo Morelos taką na pewno nie jest, z trenerem bez żadnego doświadczenia. Rangersi to drugi najsłabszy zespół który awansował do play-offów, biorąc pod uwagę współczynnik. Awans z Rangersami to był obowiązek, zwłaszcza, że pomimo zapowiedzi wszelkich mediów, Szkoci w dwumeczu z nami nic wielkiego nie pokazali, a spiralę strachu nakręciły w oparciu o dwumecz z Duńczykami. Jakoś szybko zapomnieli, że w 2 rundzie niemiłosiernie się namęczyli z 3 czy 4 drużyną ligi luksemburskiej. Chyba wy wszyscy już tak się przyzwyczailiście (i zaakceptowaliście) do przegranych, że nadeszły czasy, aby bać się zwykłych Rangersów. Prawda - według mnie - jest taka, że Legia powinna Rangersów pokonać, a tak się nie stało tylko i wyłącznie przez osobę trenera.

Legionista
    z wywiadu można wywnioskować, że zachowanie Carlitosa po meczu z Rangersami u siebie było nie tyle pokazówką, co w pewnym sensie pożegnaniem z trybunami , skoro zamiast grać z ŁKSem wolał dopinać transfer.

Vuko mówi odważnie, ale rozsądnie i rzeczowo. Bierze też praktycznie pełną odpowiedzialność za transfery na siebie, skoro większość to była jego lista życzeń. Ja tam trzymam kciuki za niego, oby z sukcesem
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Na Carlitosa też mam teorię - chcieli się go pozbyć bo jest za drogi w utrzymaniu. A tak zupełnie serio odpadnięcie z pucharów to tylko i wyłącznie wina Vuko - Legia nie strzelała bramek, nie mieliśmy ataku
    Ee tam.Pomijam listonoszy i skoczków ale strzeliła aż dwie grożnym według niektórych użytkowników GREKOM dwie bramki

Legionista Awatar Traper
    Trochę pokory by się przydało albo oleju w głowie troszkę więcej. Prawda jest taka, że mistrzostwo przegraliśmy przez jego debilne decyzje. Można było zgodzić się z tłumaczeniami, że nie przygotowywał tej drużyny itd. Natomiast 8 meczów w eliminacjach to drużyna po jego decyzjach i jego okresie przygotowawczym. W 8 meczach(z takimi potęgami jak drużyny z Gibraltaru i Finlnadii) zdobyliśmy 6 goli(o ile dobrze pamiętam). W 2019 roku Legia miała dwa cele: zdobyć mistrzostwo i awansować do fazy grupowej LE, obydwa swoimi decyzjami spierdolił Vuković, a w wywiadach najmądrzejszy na świecie i nieomylny

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Trochę pokory by się przydało albo oleju w głowie troszkę więcej. Prawda jest taka, że mistrzostwo przegraliśmy przez jego debilne decyzje. Można było zgodzić się z tłumaczeniami, że nie przygotowywał tej drużyny itd. Natomiast 8 meczów w eliminacjach to drużyna po jego decyzjach i jego okresie przygotowawczym. W 8 meczach(z takimi potęgami jak drużyny z Gibraltaru i Finlnadii) zdobyliśmy 6 goli(o ile dobrze pamiętam). W 2019 roku Legia miała dwa cele: zdobyć mistrzostwo i awansować do fazy grupowej LE, obydwa swoimi decyzjami spierdolił Vuković, a w wywiadach najmądrzejszy na świecie i nieomylny
    A Ty jesteś nieomylny?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez (L)W Muranów Zobacz posta
    Rangersi to niedawny bankrut, ze składem bez wielkich gwiazd, bo Morelos taką na pewno nie jest, z trenerem bez żadnego doświadczenia. Rangersi to drugi najsłabszy zespół który awansował do play-offów, biorąc pod uwagę współczynnik. Awans z Rangersami to był obowiązek, zwłaszcza, że pomimo zapowiedzi wszelkich mediów, Szkoci w dwumeczu z nami nic wielkiego nie pokazali, a spiralę strachu nakręciły w oparciu o dwumecz z Duńczykami. Jakoś szybko zapomnieli, że w 2 rundzie niemiłosiernie się namęczyli z 3 czy 4 drużyną ligi luksemburskiej. Chyba wy wszyscy już tak się przyzwyczailiście (i zaakceptowaliście) do przegranych, że nadeszły czasy, aby bać się zwykłych Rangersów. Prawda - według mnie - jest taka, że Legia powinna Rangersów pokonać, a tak się nie stało tylko i wyłącznie przez osobę trenera.
    Już bez przesady. Legia obecna to nie ta co grała w LM. W obecnej sytuacji faworytem starcia byli Rangersi. Ja spodziewałem się gładkiego wpierdzielu, więc mimo wszystko minimalna porażka to i tak moim zdaniem wynik ponad stan. Chociaż z drugiej strony tym bardziej boli odpadnięcie właśnie po takiej minimalnej porażce.
    Idąc dalej w twoje teorie Rangersi męczyli się z luksemburczykami, my z kolei z Gibraltarem albo skoczkami z Fin. Także też nie jest to żaden wyznacznik.
    Ostatnio edytowane przez pawel8511 ; 03-09-2019 o 13:15

Legionista Awatar Traper
    Nie jestem, nikt nie jest. Różnica polega na tym, że niektórzy potrafią się przyznać do błędów, a nawet wyciągnąć z nich wnioski, są i tacy którzy próbują odwrócić kota ogonem i nie widzieć swoich błędów

Widze wszyscy lubia tu isc w skrajnosci.

Czy Legia spieprzyla koncowke poprzedniego sezonu? Tak, tu nie ma co sie w ogole spierac.
    Czy Legia ma teraz najlepszy start w lidze od 5 lat? Tak
    Czy w europejskich pucharach byla kompromitacja? Nie
    Czy Rangers byli faworytami? Tak
    Czy dalo sie wygrac z Rangersami? Tak
    Czy Vukovic mogl zrobic wiecej? Tak

Tu sa proste pytania i proste odpowiedzi. Niech teraz spokojnie popracuje do konca rundy i wtedy trzeba ocenic czy powinien zostac, czy nie. Malo kto z nas ma tutaj wszystkie informacje z szatni, treningow, jak dla mnie powinno sie oceniac efekt koncowy, a ten poki co nie daje podstaw do takiej jazdy po Vukovicu. Jak dla mnie hejt na niego jest duzo wiekszy niz po odpadnieciu w zeszlym sezonie ze Slowakami.

Legionista Awatar Marcino
    Warto dorzucić pewną informację. Gdybyśmy mieli za sobą zaległy mecz i w dodatku wygrany - Legia Warszawa byłaby liderem tabeli. Dawno tego nie było Zwłaszcza latem.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar R.
    Wszystko fajnie tylko radziłbym popatrzeć z kim my do tej pory graliśmy. Jedynymi poważnymi rywalami był Śląsk i Pogoń, które raczej nie zaliczają się do czołówki w ostatnich latach a grając z nimi dwa razy u siebie nie wygraliśmy ani razu. Na dodatek teraz zaczyna się maraton z drużynami, który pewnie będą w górnej ósemce. Także z ostrożnością podchodziłbym do tego dobrego początku.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Stout
    Tak ,tylko Legia zawsze miała problemy w meczach z Wodzisławiami i innymi tego typu tuzami ligi.A później na koniec brakowało właśnie tych punktów ,do Mistrza.
    Niech spokojnie pracują.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów