Strona 36 z 54 PierwszyPierwszy ... 2632333435363738394046 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,080 z 1607

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista Awatar Kraszew
    Cytat Zamieszczone przez Mcz Zobacz posta
    A jestes w stanie inaczej wytłumaczyć ten absurd ze wychodzili bez napastnika? Przecież grali tak żeby nie wygrać.
    Tak, dla mnie Vuković to uparty osioł i tyle. Nie sądzę, żeby nagle po grupie LE Kulenovic był warty mniej niż teraz. Chyba, że mieli w planach jego sprzedaż już teraz... eot
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Zdaje się, że po meczu z Rakowem Vuković wyjaśnił wszystkie swoje dotychczasowe decyzje. W zasadzie potwierdza to co tutaj próbowałem pisać, choć nie rozmawiałem z nim od obozu w Austrii.

O Jarosławie Niezgodzie

- Bardzo o tego chłopaka walczyłem i nadal walczę, choć 99 procent trenerów trzymałoby go w głęboko szafie i nie wyciągnęłoby go w ogóle. Wiem co teraz się zacznie. Zacznie się gadanie, że trzeba było postawić na Jarka Niezgodę i tak dalej. Tylko pamiętajcie o tym, że Jarka nie było nigdzie i nie byłoby go nigdzie, gdyby nie spokój i spokój i czekanie na niego aż w końcu odpali. Ci, którzy trochę bardziej śledzą Legię i są na bieżąco, wiedzą gdzie Jarek grał u Ricardo Sa Pinto... na fortepianie. Niezgoda nie zagrał w Glasgow, ponieważ odżył za późno przed Glasgow. Jeżeli grałby tak od początku sezonu, na co czekaliśmy, to pewnie, że by grał. Kto nie postawiłby na zawodnika, który wygląda tak jak wygląda? Natomiast w momencie naszych meczów z Rangers niewątpliwie najlepiej wyglądającym zawodnikiem wyglądającym na pozycji numer 9 był Sandro Kulenović i potwierdził to w obu meczach. Niewiele brakowało, a nasz plan z wejściem Niezgody na ostatnie pół godziny by się powiódł. Jarek miał swoje sytuacje. Nie oczekuję, że ktoś zacznie zauważać, że Vuković oszołom co robi atmosferę w szatni, robi też dobre i sensowne rzeczy, ale nie pozwolę na to - a wiem, że tak się zacznie - aby robili ze mnie debila, że nie wystawiłem Niezgody od początku w meczu z Rangers. Powinienem dostać trochę uznania za to, że ten zawodnik gra tak jak gra w tej chwili.

- Jarek to specyficzny człowiek, trzeba go dobrze znać, żeby na pewne rzeczy przymknąć oko. Czasem patrząc na treningi ciężko uwierzyć, że on może tak grać jak dziś z Rakowem. Pracujemy nad tym, by wrócił do najwyższej formy. On sam tego chce i daje sygnały potwierdza, że jest na dobrej drodze, co mnie bardzo cieszy. Nie chcę sytuacji, w której ktokolwiek mi zarzuca, że działam na niekorzyść drużyny. Jeśli najlepszym napastnikiem będzie Niezgoda, to będzie grał, jak najlepszy będzie Carlitos, to zagra Carlitos. To jest cała prawda. Każdego szanuję i z każdym mam dobry kontakt. Próbuję jako człowiek który ich trenuje wyciągnąć z nich jak najwięcej. Naprawdę stawiam na najlepszych i chciałbym, żeby ludzie to widzieli.

O Sandro Kulenoviciu

- Sandro Kulenovicia chce dziś drużyna z Ligi Mistrzów, może też za to powinienem dostać naganę, bo stawiałem na zawodnika, o którego walczy zaciekle taka drużyna. Trochę się chyba znają na tym co oglądają i co widzą. Nie są to idioci. To jest kraj, który wypromował wielu piłkarzy. Chciałbym, żeby Kulenović z nami został, ale może to lepiej dla niego, bo jest szansa, że będzie tam lepiej traktowany.

- Kiedyś często odpowiadałem na pytania jak to jest możliwe, że na Bałkanach zawodnicy sprzedawani są za takie a nie inne kwoty. Między innymi, że na nich nic nie gwiżdże jak mają 19 lat. Jest cierpliwość, jest zrozumienie dla młodych chłopaków. Są warunki życiowe do tego żeby się rozwijać i "budować". W świecie negatywnym, w którym jest tylko nagana, ciężko zrobić kolejne postępy. Jeżeli dojdzie do tego, że Sandro odejdzie, to życzę mu wszystkiego najlepszego. Chcę mu powiedzieć, że to iż ktoś tu go źle oceniał nic nie oznacza. Tutaj kiedyś też Lewandowskiego nie chcieli. Nie twierdzę, że Sandro będzie poziom Lewandowskiego, ale jak "Lewy" odchodził do Borussii Dortmund, to Czarek Kucharski mówił że się nadaje, a cała Polska z tego drwiła. Dziś jest trzecim najlepszym napastnikiem na świecie. Cieszę się, że Sandro Kulenović przeżył to, co przeżył, bo to mu w życiu tylko pomoże i go wzmocni.

coraz chudszy Awatar Kijek

#teamvukomocno
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

#teamvukomocno
    +1

Panowie, może trochę spokojniej z tym zwalnianiem Vuko. Zawalił mistrzostwo ? Owszem. Odpadł z pucharów ? Owszem.
    Ale może trzeba wziąć pod uwagę, że objął zespół w momencie prawdziwej rewolucji kadrowej, układa zespół od nowa.
    Chyba każdy widzi, że jest progres ?
    Do tej pory słyszałem, że zespół buduje się od tyłu, od gry obronnej. Przyznamy chyba, że w tym elemencie nastąpiła poprawa ?
    Kondycyjnie też wyglądają dobrze.
    Ja jestem za tym, żeby dać Vuko dograć sezon do końca, nawet jeśli przyjdzie kryzys. Jeśli go przezwycięży, wyjdzie silniejszy.

Chętnie usłyszę od zwolenników zwolnienia Vuko, na czym opierają wiarę, że przyjdzie "prawdziwy" trener, który spowoduje, że zespół praktycznie od razu zaskoczy ?
    Dla porównania, Panowie przypomnijcie sobie mecz z Rakowem za trenera Pinto i mecz z Rakowem z wczoraj .... który był lepszy ?
    Po bramce na 1:0 nie cofnęliśmy się do obrony, tylko drużyna poszła za ciosem, co się opłaciło.

Więcej na forum czytam niż się udzielam, z dużym zaciekawieniem czytam wpisy Woytka. Czasem z momencie czytania sie nim nie zgadzałem w pewnym sprawach, ale czas pokazał, że w zasadzie w większości spraw miał rację. Dlatego też ufam jego opiniom, tym bardziej że jest blisko drużyny, lepiej potrafi to ocenić.

Jeszcze raz zalecam więcej spokoju. Bez huśtawek nastroju od wygranej do przegranej (bo i takie przyjdą). Dajmy Vuko robić swoje i oceńmy na koniec sezonu. Bez wylewania pomyj w międzyczasie.
    Never Surrender

Bardzo dobra i mądra wypowiedź Vukovica o Niezgodzie i Kulenovicu. Coraz bardziej Vuko zyskuje w moich oczach. Jak wcześniej pisałem VukoOut tak teraz przechylam się na drugą stronę. Dajmy mu popracować.

Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Bardzo dobra i mądra wypowiedź Vukovica o Niezgodzie i Kulenovicu. Coraz bardziej Vuko zyskuje w moich oczach. Jak wcześniej pisałem VukoOut tak teraz przechylam się na drugą stronę. Dajmy mu popracować.
    Co by o Vuko nie powiedzieć to trochę bronią go wyniki, wiem odpadnięcie z pucharów, ale ktoś w miarę mający pojęcie o piłce mógł spodziewać się odpadnięcia z Rangersami. Natomiast w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz. I gra też wygląda przyzwoicie.

Legionista
    Panowie, może trochę spokojniej z tym zwalnianiem Vuko. Zawalił mistrzostwo ? Owszem. Odpadł z pucharów ? Owszem.
    Dajmy mu drugi raz przegrać mistrzostwo i odpaść z pucharów.

Słowo o Sandro, co mnie obchodzi czy za 2-3 lata on będzie grał nawet w Barcelonie, typ na dziś nie umie przyjąć piłki a ten ******** że interesuje się nim drużyna z LM, no i co w związku z tym?
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 02-09-2019 o 10:44

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Co by o Vuko nie powiedzieć to trochę bronią go wyniki, wiem odpadnięcie z pucharów, ale ktoś w miarę mający pojęcie o piłce mógł spodziewać się odpadnięcia z Rangersami. Natomiast w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz. I gra też wygląda przyzwoicie.
    Jest dokładnie odwrotnie, to wlasnie ci co patrzą na nazwę przeciwnika, piszą, że to było do przewidzenia. W pierwszym meczu byli na widelcu, a w drugim zrobiliśmy wszystko (Vukovic zrobił), by pary im nie zabrakło. Teraz pieprzy jakieś głupoty o tym, jak to w Glasgow Jarek nie mógł wyjść w podstawie, bo był zmęczony. No był zmęczony, bo lawkowy go wystawił na cały mecz kilka dni wcześniej, by go sprawdzić, najwyraźniej nasz "trener" nie potrafi jeszcze ocenić formy zawodnika po treningu, ale pewnie 2-3 lata i tego się nauczy. Odnośnie parality z Chorwacji, to zie(L)ak wyczerpał temat.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

No dokładnie. Po wylosowaniu Rangersów też stwierdziłem że to oni są faworytami. Za to pretensji nie mam. A gra wygląda faktycznie coraz lepiej.

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Jest dokładnie odwrotnie, to wlasnie ci co patrzą na nazwę przeciwnika, piszą, że to było do przewidzenia. W pierwszym meczu byli na widelcu, a w drugim zrobiliśmy wszystko (Vukovic zrobił), by pary im nie zabrakło. Teraz pieprzy jakieś głupoty o tym, jak to w Glasgow Jarek nie mógł wyjść w podstawie, bo był zmęczony. No był zmęczony, bo lawkowy go wystawił na cały mecz kilka dni wcześniej, by go sprawdzić, najwyraźniej nasz "trener" nie potrafi jeszcze ocenić formy zawodnika po treningu, ale pewnie 2-3 lata i tego się nauczy. Odnośnie parality z Chorwacji, to zie(L)ak wyczerpał temat.
    Byli na widelcu? Równie dobrze Morelos wykorzystuje sam na sam i mamy 0-1. Lepiej wyglądaliśmy w 2 połowie od nich. Natomiast w trzech połowach dwu meczu byli od nas lepsi. Przede wszystkim mieli lepszy pomysł na grę. My wyszliśmy mega przestraszeni w drugim meczu( i to jest wina Vuko). Powiedz mi jakie masz rozwiązanie? Zwalniamy Vuko i za niego kto? Guardiola?, Klopp?

Legionista
    Niezgoda był wczoraj nabuzowany, czwarty gol wisiał w powietrzu, a ten akurat w tym momencie wprowadził Carlitosa, którego sekował przez ostatnie dwa miesiące.
    Przecież to idiota albo w najlepszym przypadku zakompleksiony burak który kosztem naszej Legii musi pokazać że wyjdzie na jego.
    Im szybciej się z nim pożegnamy tym lepiej.

Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    Niezgoda był wczoraj nabuzowany, czwarty gol wisiał w powietrzu, a ten akurat w tym momencie wprowadził Carlitosa, którego sekował przez ostatnie dwa miesiące.
    Przecież to idiota albo w najlepszym przypadku zakompleksiony burak który kosztem naszej Legii musi pokazać że wyjdzie na jego.
    Im szybciej się z nim pożegnamy tym lepiej.
    Niezgoda nie grał przez rok praktycznie, w okresie przygotowawczym długo nie trenował i zamiast być rozsądnie wprowadzany powinien być wyciskany jak cytryna? Daleko mi do fana Vukovicia ale bez przesady.

Legionista
    No, a czemu nie grał?

Pisałem już to kilkakrotnie ale widzę że trzeba powtórzyć. Niezgoda po meczu z ŁKSem twierdził w wywiadzie dla Canal+ że nie jest jeszcze gotowy na 90 minut gry. Zapewne Vuković też to widzi. Po drugie prowadziliśmy 3:0 więc naturalne że można dać szansę rezerwowemu w takiej sytuacji .
    Na marginesie, to tak właśnie powinien być wprowadzany Kulenović. Pewny wynik to pyk, dajemy młodego.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Dajmy mu drugi raz przegrać mistrzostwo i odpaść z pucharów.

Słowo o Sandro, co mnie obchodzi czy za 2-3 lata on będzie grał nawet w Barcelonie, typ na dziś nie umie przyjąć piłki a ten ******** że interesuje się nim drużyna z LM, no i co w związku z tym?
    O ile mnie pamięć nie myli Berg też przegrał mistrzostwo (wygrał sezon wcześniej kontynuując co Urban zaczął), Magiera odpadał z pucharów. A do LM (pamiętamy jeszcze w jakim stylu ?) wtoczył się Hasi.

Zgadzamy się, że przez błędy właściciela jesteśmy w fazie budowania zespołu ?
    A jeśli budujemy, to potrzebujemy czasu.
    Czy wraz z upływem czasu gra ulega poprawie ? Wg mnie tak.
    Dlatego jestem za tym, żeby dać Vuko czas.

Jeśli to nie problem, to chętnie usłyszę, kto miałby za Vuko przyjść. Najlepiej z konkretnym argumentem, dlaczego ten a nie inny. I dlaczego to właśnie on gwarantuje to, co ma przejebać Vuko ...

Co do Sandro .... owszem, uważam że nie jest piłkarzem już ukształtowanym. Ale na pewno za te 2-3 lata, jak grałby w Barcelonie, nikt by tu nie krzyczał że takiego grajka puściliśmy za frytki ?
    To wina Sandro że grał ? Wina Vuko, że w zamian dysponował tym kim dysponował ?
    O Jarku już było napisane, dochodził do siebie, szansę miał, nawet setkę. Carlitos coś pokazał jak grał w ostatnich meczach (poza poprzeczką z wolnego)?
    Never Surrender

No, a czemu nie grał?
    Czemu nie grał przez rok? Zdaje się, że problemy z sercem plus plecami głównie.

Legionista
    Kurde, muszę pogratulować Vuko takiego PR. Przejebane mistrzostwo, przejebane puchary a lud pisze, że bronią go wyniki
    Choc sam dostrzegam pozytywy pracy Aco (dobre przygotowanie fizyczne, budowanie Karbownika, generalnie brak przechodzenia obok meczów piłkarzyków), to akurat wyniki są raczej słabe (kogo my dotychczas mieliśmy w tej lidze?). Mam nadzieję, że drużyna pod jego wodzą się rozkręci bo marzy mi się sytuacja, gdy trener ma możliwość zbudować coś swojego. Na razie na dwoje babka wróżyła.

Legionista
    Tu nie chodzi o PR, uczciwie patrząc, to w pełni odpowiada za drużynę i jej przygotowanie dopiero od tego sezonu.Póki co, odpadł z pucharów po dwumeczu z Rangersami, co przy naszym obecnym poziomie, wstydem nie jest ( cóż powiedzieliby w Glasgow, gdyby Niezgoda strzelił w końcówce...)W lidze jest chyba najlepszy start od kilku sezonów, i rywal nie miał nigdy znaczenia - na początku lali nas z reguły wszyscy.Dochodzimy do gry.W końcu jestem w stanie oglądać Legię.Ta drużyna ma ograniczenia, zdecydowanie mniejszą jakość piłkarską, ale nareszcie da się na to patrzeć ( pierwszy raz od Magiery w LM). Dodatkowo, praktycznie nie ma już u nas piłkarzy, którzy by mnie wyjątkowo irytowali ( ok Kulenovic ale to inna sytuacja)Konkludując, być może Vuko to słaby trener i wszystko w tym roku przegra, ale wątpię, byśmy mogli wiedzieć o tym już teraz - więc niech pracuje.
    ...

Legionista Awatar R.
    Z tym najlepszym startem to bym się wstrzymał, bo my już graliśmy m.in. z dwoma beznadziejnymi beniaminkami. Teraz mamy terminarz, który dużo powie o drużynie Vukovica - wyjazdy Na Jagiellonię, Cracovię, Piast i Lechia z Lechem u siebie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Na marginesie, to tak właśnie powinien być wprowadzany Kulenović. Pewny wynik to pyk, dajemy młodego.
    Dużo by nie pograł, bo my takich pewnych wyników to za dużo nie mamy
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    O ile mnie pamięć nie myli Berg też przegrał mistrzostwo (wygrał sezon wcześniej kontynuując co Urban zaczął), Magiera odpadał z pucharów. A do LM (pamiętamy jeszcze w jakim stylu ?) wtoczył się Hasi.
    Co to za porównania są? Berg wykręcał najlepsze wyniki w pucharach ze wszystkich trenerów. Magiera odpadł, ale wcześniej nabił punktów w pucharach w świetnym stylu i wygrał (na styk ale wygrał) mistrzostwo. Hasi się wtoczył? Wtoczył się i chu.j ze stylem. Vukovic nic nie wygrał tylko przegrał MP, nigdzie się nie wtoczył. Stylu w przeciwieństwie do wielu wielkiego nie widzę. Postawił na grę defensywną, od tego wypadałoby zacząć i najłatwiej od tego zacząć - to trzeba mu przyznać przynajmniej to zrobił. ALe z przodu? Chociaż kontrataki? Nic... Ułożył skład i zmiany tak, że byliśmy zupełnie bezzębni w ataku. W końcu chodzi o to by coś strzelić. No ale trzeba chociaż dać sobie szanse, żeby to zrobić. Nie da się awansować grając na 0-0 u siebie, bo wiadomo, że na placu rywala będzie trudniej. Nie zapominajmy o tym, że Vukovic ma jeszcze mniejsze doświadczenie od wymienionych trenerów. Dostał szanse po przegranym MP. Ok, może styl się poprawia z meczu na mecz. Tylko jak przyjdzie co do czego za rok, czy znowu nie będzie tej samej sytuacji? Czy wystarczy mu doświadczenia, umiejętności? Pisze ze siebie i nie za bardzo chce oglądać go jeszcze raz w takim momencie sezonu. Trzeba postawić na sprawdzonego konia na tym poziomie klubowej rywalizacji w Europie.

edit: Jeszcze w kwestii cytatu Vukovica o Sandro, to po pierwsze trzeba wiedzieć w którym momencie i jak wprowadzać młodego zawodnika, jak go rozwijać, w jakich warunkach żeby nie zrobić mu krzywdy. Nie sądzę, by on zrobił to dobrze. Jeśli chodzi o negatywne nastawienie do Sandro i pisanie o nim przy użyciu niestosownych przymiotników, czy po prostu obelg to zgadzam się, że to było nie na miejscu. Tylko kogo tu winić? Na pewno nie młodego, tylko Vukovica. Ja Sandro broniłem, widzę w nim duży potencjał i nie na nim powinna się skupiać złość czy pretensje kibiców, tylko na Vukovicu. I sądzę, że gwizdy na stadionie przy zmianie Sandro były w dużej mierze spowodowane frustracją i sprzeciwem w stosunku do dziwnej zmiany i samego Vukovica. On go broni, ale sam go w tej sytuacji umieścił i odsuwa od siebie złość kibiców, która powinna być skierowana głównie na niego. Vukovic doprowadził do takiego okresu w karierze Kulenovica, sam go w tej trudnej sytuacji umieścił. Sandro życzę jak najlepiej. Nieważne czy w Legii, czy gdzieś indziej, niech idzie do przodu.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 02-09-2019 o 15:29

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Kurde, muszę pogratulować Vuko takiego PR. Przejebane mistrzostwo, przejebane puchary a lud pisze, że bronią go wyniki
    Choc sam dostrzegam pozytywy pracy Aco (dobre przygotowanie fizyczne, budowanie Karbownika, generalnie brak przechodzenia obok meczów piłkarzyków), to akurat wyniki są raczej słabe (kogo my dotychczas mieliśmy w tej lidze?). Mam nadzieję, że drużyna pod jego wodzą się rozkręci bo marzy mi się sytuacja, gdy trener ma możliwość zbudować coś swojego. Na razie na dwoje babka wróżyła.
    Dlatego twierdze i pisałem to że we wrześniu będzie można jeszcze więcej dostrzec apropo pracy Vuko.

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Co to za porównania są? ...
    Wyjaśniem - argument Vuko zły, bo przegrał przegrał mistrzostwo - które wcześniej wcale nie było wygrane.
    Ale mistrzostwo przegrał - również przez swoje decyzje, rotację, niewystawianiem OSA - Berg. Ten sam, który zrobił super wynik w pucharach.
    Czy przegranie mistrzostwa w jasny sposób pozwala ocenić zły / dobry ?

Ile Vuko tu sam autorsko zrobił, żeby go wyzywać i wieszać psy ?

Popełnia błędy ? Wskażcie tego, który ich nie popełniał. No i jeśli Vukoout, to kto w zamian, kto ich nie popełni ?

Kogo Waszym zdaniem "prezes" jest nam w stanie teraz załatwić ...
    Never Surrender

Legionista Awatar Marcino
    Będzie sukces jeśli on przepracuje tu cały sezon, jeżeli znowu zimą nie trzeba będzie robić rewolucji pod nowego trenera, znosić fochów tych odstawionych i jeśli Aco będzie się jakoś rozwijał. Jedno jest pewne, gdyby start w lidze był gorszy to już by go nie było. Światełko w tunelu się pali, może nie zgaśnie.

ps. Akcja z Karbownikiem na ogromny plus. Nic mnie tak nie cieszy jak młody, zdolny Polak w składzie mojej ukochanej drużyny.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    PR niesamowity, chyba tylko Magiera miał podobny. Zabawne, że jak zwalniali Sa Pinto to nikt nie martwił się, że mogą zatrudnić gorszego trenera albo czy Mioduskiego stać na jakiekolwiek szkoleniowca. Mam wrażenie, że tak jak z liczeniem punktów dopiero od tego sezonu i odcinaniem się od zawalonego mistrzostwa, to niektórzy chętnie zapomnieliby o eliminacjach do LE.

Klafuric też nie dostał pełnego sezonu przygotowań, a jednak mistrzostwo ugrał. Rozliczany oczywiście był od momentu przejęcia drużyny, a nie nowego sezonu.

Cytat Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    Wyjaśniem - argument Vuko zły, bo przegrał przegrał mistrzostwo - które wcześniej wcale nie było wygrane.
    Ale mistrzostwo przegrał - również przez swoje decyzje, rotację, niewystawianiem OSA - Berg. Ten sam, który zrobił super wynik w pucharach.
    Czy przegranie mistrzostwa w jasny sposób pozwala ocenić zły / dobry ?

Ile Vuko tu sam autorsko zrobił, żeby go wyzywać i wieszać psy ?

Popełnia błędy ? Wskażcie tego, który ich nie popełniał. No i jeśli Vukoout, to kto w zamian, kto ich nie popełni ?

Kogo Waszym zdaniem "prezes" jest nam w stanie teraz załatwić ...
    Przegrał, ten sam. Wcześniej jednak udowodnił, ze potrafi poukładać drużynę. Miał kryzys, zwolnili go, ale swoje zrobił. Vukovic na razie nie zrobił nic, nic nie wygrał i go nie wy.jebali. Nie chodzi o dobry/zły, tylko bilans zasług i strat. Były pozytywy i sukcesy u poprzednich trenerów? Były? Teraz nie ma nic. Popełnia błędy? Jasne, ale jaki masz dowód, że nie przestanie? Kiedy i gdzie to pokazał? Nigdzie. I mam pokładać nadzieje i cała Legia, że teraz pokaże, rozwinie się? A co jeśli to tuzin ma racje? Że to zakompleksiony burak, który chce pokazać, że jego na wierzchu, kosztem...no właśnie Bóg wie jeszcze jakim kosztem. Nie mówię, że tak jest ale są przesłanki, ze tak może być. My zawsze musimy być do kur.vy nedzy królikiem doświadczalnym? Jesteśmy już 3 lata. Dyrektor z akademii, gość od kobiet, furiat (który jak się okazuje jest idiotą ale również dobrym trenerem, który przygotował zimą podwaliny dzisiejszej formy, sprowadził zawodników, ale brawa tez dla obecnego sztabu, że ogarnęli temat latem - przynajmniej w tym aspekcie jest ok). Szmat czasu, prezes miał 3 lata by kogoś znaleźć. Nazatrudniali w ch.uj dyrektorów i co? Tylu doradców. Nie potrafią znaleźć kogoś w naszym zasięgu finansowym? Berg nie miał wielkiego trenerskiego CV, ale grał w wielkim klubie, z wielkimi zawodnikami, w wielkim okresie dla klubu i widac że nie spał wtedy tylko wyciągał wnioski i rozumiał europejski futbol. Może w tym kierunku iść, w kierunku gościa który jako piłkarz dotknął wielkiej piłki. Przecież w klubie powinna byc burza mózgów, a oni nic. Są trenerzy ze słabych lig, którzy pokazują nowoczesny futbol, czesi, słowacy, przewijały się nazwiska. Można było wyciągnąć asa ze wschodu - Staśka, a teraz co? To był fuks i trafiliśmy na dobry moment, ale gdzie jest skauting trenerów? Nie ma ich tam w ogóle na południu, czy wschodzie w naszym zasięgu? Aż takimi nieatrakcyjnymi dziadami jesteśmy? To, ze nikt w kubie nie ma pomysłu kto ma rozwijać i prowadzić tę drużynę nie znaczy, że mam pogodzić się z obecnością Vukovica, który jeszcze nic nie wygrał, i liczyć że coś wygra, że urodzi nam się fachowiec na miarę Legii. Dobre.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 02-09-2019 o 17:10

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    PR niesamowity, chyba tylko Magiera miał podobny. Zabawne, że jak zwalniali Sa Pinto to nikt nie martwił się, że mogą zatrudnić gorszego trenera albo czy Mioduskiego stać na jakiekolwiek szkoleniowca. Mam wrażenie, że tak jak z liczeniem punktów dopiero od tego sezonu i odcinaniem się od zawalonego mistrzostwa, to niektórzy chętnie zapomnieliby o eliminacjach do LE.

Klafuric też nie dostał pełnego sezonu przygotowań, a jednak mistrzostwo ugrał. Rozliczany oczywiście był od momentu przejęcia drużyny, a nie nowego sezonu.
    Czyli co Panowie? Zwalniamy Vuko i bierzemy kolejnego chvjwiekogo z nadzieją na lepsze jutro? Dużo się mówi w temacie Vukoout jednakże nikt do tej pory nie napisał kogo konkretnie za Vuko i dlaczego? Przecież jeśli poleciałby Vuković to wiecie, że to Mioduski znowu decydowałby o trenerze? I tu się zatrzymajmy....
    (L)

W taki sposób to Vukovic tu będzie do emerytury, a nawet i dłużej.

Niech się dalej tu uczy w ramach Legia Coach Schools.

Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Czyli co Panowie? Zwalniamy Vuko i bierzemy kolejnego chvjwiekogo z nadzieją na lepsze jutro? Dużo się mówi w temacie Vukoout jednakże nikt do tej pory nie napisał kogo konkretnie za Vuko i dlaczego? Przecież jeśli poleciałby Vuković to wiecie, że to Mioduski znowu decydowałby o trenerze? I tu się zatrzymajmy....
    Ja to bym chciał, aby trenerem był Petrescu...

Legionista
    Jak to koncert życzeń to ja proszę o dłuższy czas spokoju dla Legii i samej przyjemności z oglądania jej meczy dla mnie, a jak to zrobią to mnie średnio obchodzi

Uprawnienia umieszczania postów