Strona 34 z 54 PierwszyPierwszy ... 2430313233343536373844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,020 z 1607

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista Awatar Chmielo
    Staż trwa w najlepsze i mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby przed końcem sezonu go przerwać. Poza tym to chyba nie mamy na na to nawet pieniędzy. Niech ten minimalista z wielkim ego zostanie w maju rozliczony, a razem z nim wielki dyrektor Kucharski, który jest jednym z pomysłodawców zatrudniania amatorów na stanowisku trenera, co w konsekwencji doprowadziło do kolejnego sezonu bez pucharów. Brawo Pudel!
    A Melanż Trwa...

Kult Vuko rośnie w siłę! nie da się tego nie zauważyć zwłaszcza tu na forum

Będzie się woził jeszcze ze 2 lata na tym, że najdłużej z polskich trenerów zagrał w Europie ustawiając dobrze autobus

Granie Kulenovicem to jak szarżowanie z szabelką na czołgi!

O ktorej odbedzie sie dzisiaj konferencja oglaszajaca zwolnienie pana Vukovicia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Nie chciałbym wyjść na jakiegoś czepialskiego ale czy trener nie mógłby zamienić na takie mecze jak dzisiaj dresu na jakiś stylowy garniak? Gerrard klasa a ten jak jakiś nauczyciel WueFu.
    Umiejętności też jak wuefista. **** nie trener. Laga do przodu i wsio.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar nil
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Staż trwa w najlepsze i mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby przed końcem sezonu go przerwać. Poza tym to chyba nie mamy na na to nawet pieniędzy. Niech ten minimalista z wielkim ego zostanie w maju rozliczony, a razem z nim wielki dyrektor Kucharski, który jest jednym z pomysłodawców zatrudniania amatorów na stanowisku trenera, co w konsekwencji doprowadziło do kolejnego sezonu bez pucharów. Brawo Pudel!
    Ja jakoś nie widzę szans na dotrwanie Vuko do maja. Zaryzykuje, że po czterech następnych kolejkach ligowych będziemy szukać trenera. Raków dom i trzy wyjazdy Jaga, Płock, Cracovia. Ile punktów ugramy z taką grą - ja myśę ze max 6 - optymistycznie. Na 13 meczów zagraliśmy może 2 połwóki gdzie jako tako to wyglądało. Ja nie widzę powodów by miała nastąpić nagła zmiana i zaczniemy grać w piłkę. Vuko zniszczy jego ego i zatruje szatnie jestem o tym przekonany. Niestety czeka nas kolejny zjazd sportowy.
    Ostatnio edytowane przez nil ; 30-08-2019 o 09:12
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Legionista
    "Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika." (Kazimierz Górski)

Stażysta tłumaczy pewnie w szatni oraz prezesowi że: "Chodzi o to aby bramki nie stracić, strzelanie jest kwestią drugorzędną".

I jeszcze ten brak stylu. To kwestia poboczna ale jak przyjemnie ogląda się trenera z klasą który rozmawia z zawodnikami drużyny przeciwnej a nie cwaniaczka w dresie który jedynie czego wymaga od zawodników to zapierdalania. Won z Legii a nie tylko z ławki trenerskiej.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Istatecznie nie stało się nic, co by mnie zaskoczyło. Byliśmy słabsi i tyle. Jak chcecie szukać głównego winnego w Vukoviciu to powodzenia. Polecam moje posty w innych wąktkach, wiele publikacji na LL z ostatnich lat - tam już dawno zdiagnozowaliśmy - moim zdaniem - prawdziwy problem.

Żeby nie było: rozumiem, że lepiej zaklinać rzeczywistość - dowalić trenerowi, od czasu do czasu temu czy innemu piłkarzowi i gasić pożary i mieć nowe nadzieje przy zatrudnianiu kolejnych trenerskich ułomów i przypadkowców. Tak to się w piłce kręci. Ja na ten moment niezmiennie zostawiłbym "Vuko" i niech dalej pracuje - zdania nie zmieniam.

Dlaczego nie przejąłem się tak bardzo odpadnięciem? Bo on przegrania MP nie wierzyłem w żaden awans do fazy grupowej LE - to było po prostu bardzo mało prawdopodobne z założenia. Dlatego postawę Legii w całych eliminacjach jestem w stanie zaakceptować, biorąc jako poprawkę realne okoliczności funkcjonowania klubu i drużyny, do jakich doprowadził nas obecny właściciel. Nie spodziewam się nic lepszego w tej pierwszej kwestii, a w kwestii drużyny nadal nadzieję upatruję w "Vuko".

edit: doklejam fragment swojego tekstu z maja jeszcze przed przegraniem MP (https://legionisci.com/news/77629_Ko...uje_stery.html)
    "(...) To Legia, która spadła z pozycji drużyny wystającej ponad tę ligę dzięki regularnej grze w europejskich pucharach na poziom zwykłego ligowca - pisaliśmy o tym tutaj. Ewentualne kolejne mistrzostwo tego nie zmieni. Tylko awans do Ligi Europy może przywrócić klub na wcześniejsze właściwe tory, ale podobnie jak w poprzednich latach, łatwo nie będzie. A jeżeli nie będzie tytułu mistrzowskiego, to wydaje się to wręcz niemożliwe do zrealizowania. (...)"

Legionista
    Nie no to nie Vukovic jest winny. On jest całkowicie bez winy.

Majecki jest winny gdyby nie wpuścił w 90 to by pewnie była dogrywka

Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Nie no to nie Vukovic jest winny. On jest całkowicie bez winy.
    Majecki jest winny gdyby nie wpuścił w 90 to by pewnie była dogrywka
    Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wróć.

Legionista Awatar Tomi
    Wy naprawdę sądzicie, że Mioduski, nawet po ewenetualnym zwolnieniu Vuko, byłby w stanie znaleźć normalnego trenera, a nie jakiś kolejny wynalazek pokroju Jozaka ? Gratuluję wiary.
    A nawet jakby, jakimś cudem, był, to w obecnej sytuacji nie mamy pieniędzy na zatrudnienie kogoś konkretnego.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Wojtek, a może Ty mi powiesz

1. Czemu Vuco uparcie stawia na Kule zamiast wystawić znacznie lepiej prezentującego się Niezgodę?
    2. O co chodzi z Carlitosem?

Chyba, że to jakaś tajeminca.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta

1. Czemu Vuco uparcie stawia na Kule zamiast wystawić znacznie lepiej prezentującego się Niezgodę?

Też się chętnie dowiem. Tylko nie pisz proszę Woytek, że Jarek nie jest gotowy na 90 minut, bo wystarczyło go wpuścić tydzień temu na pół godziny i nikt by się nie czepiał o #1. Co do #2 to uważam, że po kolejnej kompromitacji Kulenovicia oraz odpadnięciu będąc rozstawionym, kibice zasługują na obszerne wyjaśnienia. Albo wyniki albo karty na stół. Nie przyjmuje niczego innego.

1. O Niezgodzie już pisałem. On póki co ma jedne 90 minut rozegrane od roku, dopiero zaczyna dawać sygnały, że wraca do formy. Nie wiem skąd opinia, że jest znacznie w znacznie lepszej dyspozycji, bo chyba nie po jednym meczu z ŁKS-em... Oczywiście wiem, że teraz każdy mógłby być lepszy od Kulenovicia, ALE... co wczoraj zrobił Niezgoda lepiej od Kulenovicia? Ano zmarnował lepszą setkę - więc suma summarum żadnej różnicy nie zrobił, a czas i okazje miał. No chyba, że chcemy rozpatrywać w kategorii "robienia wiatru bez efektu", to wówczas to samo zagwarantowałby pewnie Carlitos.
    Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i stwierdzić, że po zejściu Kulenovicia Rangersi tak nas nacisnęli, że zaczęło się co chwila robić bardzo gorąco.

Konkludując: nie wykluczam za chwilę Niezgoda nie dojdzie do momentu, w którym wygryzie Kulenovicia i będzie grał.

2. Wiem tyle, ile było w różnych miejscach pisane jako różne przecieki. Wynika z nich, że Carlitos na pewno nie chce spełniać założeń taktycznych, które stawiał mu sztab, więc po słabych meczach wyleciał. Co będzie dalej - nie wiem.

3. To, że gra Legii nie jest taka jakiej docelowo oczekujemy to chyba oczywiste i przecież trener też to widzi. Różnimy się tylko odbiorem sytuacji ze względu na różne punkty odniesienia, z których ją oceniamy. Ja od czerwca oceniam od "zera" i widzę postęp, a sporo z was ocenia z poziomu "awans LE to minimum choćby w czwartej rundzie był Ajax/Basel itp" - i ja też taki punkt widzenia rozumiem, bo po tłustych latach oczekiwaliśmy czegoś innego.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Istatecznie nie stało się nic, co by mnie zaskoczyło. Byliśmy słabsi i tyle. Jak chcecie szukać głównego winnego w Vukoviciu to powodzenia. Polecam moje posty w innych wąktkach, wiele publikacji na LL z ostatnich lat - tam już dawno zdiagnozowaliśmy - moim zdaniem - prawdziwy problem.
    Zgadzam się, że głównym winowajcą całej mizerii z ostatnich lat jest Mioduski. Niemniej jednak uważam, że Vuković jest trenerskim impotentem. Przez całe eliminacje męczyliśmy bułę i w końcu nasz minimalizm został boleśnie obnażony w 90 minucie meczu w Glasgow. Idę o zakład, że z kompetentną osobą na stanowisku trenera, która nie bałaby się postawić wszystkiego na jedną kartę i zaryzykować, moglibyśmy odprawić Szkotów z kwitkiem. Choć w zasadzie teraz to już tylko gdybanie. Przegraliśmy ten awans ustawieniem, tragiczną taktyką i kompletnym brakiem pomysłu na grę do przodu. Do tej pory oczy mnie bolą od patrzenia na to, jak beznadziejnie wyprowadzaliśmy kontry, które kończyły się albo stratami w środku pola albo lagą do przodu.

Vuković jest po prostu trenerskim ułomem opierającym swoją "filozofię" na mitycznym zap*erdalaniu. Szkoda tylko, że bardziej ogarnięty przeciwnik bez problemu jest w stanie to zneutralizować i postawić swoje warunki, na które Aco nie ma żadnego planu B.

Swoją drogą dziwi mnie to, że redakcja tak yebała Pinto, a Vuko dostaje ciągle kredyt zaufania i jest permanentnie rozgrzeszany ze swoich decyzji. Fakty są takie, że on powinien polecieć na zbity pysk już po zakończeniu poprzedniego sezonu, który w kompromitującym stylu przegrał.

Legionista Awatar Somebody
    Ja rozumiem chwalenie Vukovica za dobrą grę w obronie, ale litości... My w 8 spotkaniach w Europie strzeliliśmy zawrotne 6 bramek, z czego połowę wpakowaliśmy amatorom z Gibraltaru w meczu u siebie. Można zasłaniać się budowaniem stylu, bardziej defensywną taktyką, ale moim zdaniem nic nie usprawiedliwia tego, że zespół Legii będąc rozstawionym w każdej z rund, na połowie przeciwnika kopał się po czole.

Realia są takie, że nasz błyskotliwy szkoleniowiec postanowił pokłócić się z najskuteczniejszym i chyba najbardziej kreatywnym zawodnikiem w drużynie i to w najważniejszym (z finansowego punktu widzenia) momencie sezonu. Nie wiem czy Carlitos dałby Legii awans, ale podczas meczu w Warszawie pojawiły się okoliczności, w których należało to sprawdzić i zaryzykować. Nawet jeżeli Vuko nie wyobrażał sobie Legii z Carlitosem, to jego psim obowiązkiem było zrobienie wszystkiego co w jego mocy, żeby ten dwumecz wygrać. Zamiast dać gościowi szansę i ewentualnie opchnąć za po dwumeczu, to ten wdał się w idiotyczną, ambicjonalną wojenkę, której zwieńczeniem była sytuacja z meczu w Warszawie i późniejsza części kibiców.

Generalnie nie wiem, z którego trenera Vuko chciał czerpać wiedzę, ale póki co najwierniej udaje mu się naśladować gościa... którego zastąpił. Swoją upartością i chorą potrzebą udowodnienia swojej pozycji w klubie doprowadził do tego, że sami pozbawiliśmy się szans na przejście Rangersów i szkoda, że tegoroczne eliminacje zapamiętam jako drogę przez mękę ze zmarnowaną szansą w postaci meczu w Warszawie...

Tak czy siak najsmutniejsze jest to, że teraz nie ma już odwrotu i Vukovica na stanowisku trzeba po prostu zostawić. Ja jego wizji nie kupuję, ale kadrę i tak mamy zdecydowanie najmocniejszą w lidze, a po pozbyciu się Carlitosa, Serb będzie mógł budować sobie w tej piaskownicy co tylko mu się podoba. Legia potrzebuje w końcu stabilizacji i choć wolałbym, żeby u jej sterów znajdował się ktoś inny, to kolejna rewolucja byłaby po prostu głupotą...

.
    Polecam powtórkę, wystarczy 91. minuta. "Fantastyczne" przyjęcie i zastawienie się Niezgody tyłem do bramki, a następnie po tej stracie straciliśmy gola. Dlaczego nikt o tym nie pisze? (jak przeoczyłem to przepraszam)

Legionista
    Odpowiadając Woytek na Twóje pytanie - Niezgoda urwał się obrońcy przez to tamten zarobił żółtą. Gdyby tak Kulenovic zapracował na żółtą dla jakiegoś obrońcy... gdyby dla tego samego, to byłoby po meczu.. ale o czym my w ogóle mówimy, skoro on z karnego polamatorom nie umie strzelic...

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Też się chętnie dowiem. Tylko nie pisz proszę Woytek, że Jarek nie jest gotowy na 90 minut, bo wystarczyło go wpuścić tydzień temu na pół godziny i nikt by się nie czepiał o #1.
    sorry, że cię zawiodłem.

Co do #2 to uważam, że po kolejnej kompromitacji Kulenovicia oraz odpadnięciu będąc rozstawionym, kibice zasługują na obszerne wyjaśnienia. Albo wyniki albo karty na stół. Nie przyjmuje niczego innego.
    No i właśnie ja oczekuję tego samego - dlatego chcę ocenić po rundzie jesiennej

Odpowiadając Woytek na Twóje pytanie - Niezgoda urwał się obrońcy przez to tamten zarobił żółtą. Gdyby tak Kulenovic zapracował na żółtą dla jakiegoś obrońcy... gdyby dla tego samego, to byłoby po meczu.. ale o czym my w ogóle mówimy, skoro on z karnego polamatorom nie umie strzelic...
    Jasne, jak wiadomo trzy żółte i karny.

Legionista Awatar trzeci
    Kulenović też zaliczył kilka takich "fantastycznych" przyjęć w tych eliminacjach. Nie ma żadnego wytłumaczenia na wystawianie tego gościa w podstawowej jedenastce.

Legionista
    sorry, że cię zawiodłem.
    Nie ty tylko "trener". Ty jesteś tylko adwokatem.

Nie ty tylko "trener". Ty jesteś tylko adwokatem.
    Czemu insynuujesz mi bycie adwokatem Vukovicia? Nie mogę mieć własnego zdania? Chyba dość jasno i transparentnie wyrażam je na tym forum od dłuższego czasu.

Legionista Awatar Gabro
    Wiadomo, że wszyscy jesteśmy sfrustrowanie, ale szkoda prądu na przerzucanie się takimi "argumentami. Nie mieliśmy napastnika w formie, a jedyny który mógł nim być siedział na ławce. Pomysł Vuko zbankrutował, ale nie jest to podstawą do wyrzucania go na bruk. Nikt lepszy nie przyjdzie. Drużynę tworzy się miesiącami, a rozsypać można ją w tydzień (co widzieliśmy po występach w LM).
    Zatrzymaliśmy degrengoladę (wpierdole z Luksemburgiem, Mołdawią i kim tam jeszcze), ale odbudowa potrwa przynajmniej 2 sezony.
    Dajmy sztabowi popracować z nadzieją na dalsze mądre transfery do drużyny. Wtedy mimo spadku w rankingu będziemy mieć moim zdaniem większe szanse na awans. Stabilizacja jest kluczowa. Ciągły stan rewolucji doprowadził nas w to miejsce, w którym obecnie jesteśmy.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Czemu insynuujesz mi bycie adwokatem Vukovicia? Nie mogę mieć własnego zdania - chyba dość jasno i transparentnie wyrażam je na tym forum od dłuższego czasu.
    Być może te insynuacje poszły za daleko - sorry ale nerwy puszczają.
    Ty widzisz postęp od czerwca, ja widzę brak podjęcia rękawicy w dwumeczu, w którym owszem, Rangers byli lekkim faworytem ale do diabła, czy aż takim, zeby około 80 minuty widząc, że mało co się klei z przodu rozgrzewać Wieteske? Tak ciężko było podjąć rękawice i przegrać z honorem? (Albo wygrać!). Lepiej było czekać po prostu na finalnego gonga? Nie można było zaryzykować w Warszawie, kiedy goście byli do dociśnięcia? Trzeba było trzymać Kule do końca mając w Odwodzie zrywnego lisa pola karnego i nieprzewidywalnego Carlitosa? Vukovic wybrał taktykę, wybrał wykonawców. Nie ugiął się (rozsądnej w moim mniemaniu w tej kwestii) opinii publicznej. I teraz w pełni zasługuje na grad krytyki.
    No ale tak jak napisałeś, zobaczymy za kilka miesięcy - być może w porywającym stylu wygra ligę już w kwietniu i będziemy mogli wystrzelić szampany - oby
    Ostatnio edytowane przez Majkisek ; 30-08-2019 o 11:17

1. O Niezgodzie już pisałem. On póki co ma jedne 90 minut rozegrane od roku, dopiero zaczyna dawać sygnały, że wraca do formy. Nie wiem skąd opinia, że jest znacznie w znacznie lepszej dyspozycji, bo chyba nie po jednym meczu z ŁKS-em... Oczywiście wiem, że teraz każdy mógłby być lepszy od Kulenovicia, ALE... co wczoraj zrobił Niezgoda lepiej od Kulenovicia? Ano zmarnował lepszą setkę - więc suma summarum żadnej różnicy nie zrobił, a czas i okazje miał. No chyba, że chcemy rozpatrywać w kategorii "robienia wiatru bez efektu", to wówczas to samo zagwarantowałby pewnie Carlitos.
    Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i stwierdzić, że po zejściu Kulenovicia Rangersi tak nas nacisnęli, że zaczęło się co chwila robić bardzo gorąco.

Konkludując: nie wykluczam za chwilę Niezgoda nie dojdzie do momentu, w którym wygryzie Kulenovicia i będzie grał.

2. Wiem tyle, ile było w różnych miejscach pisane jako różne przecieki. Wynika z nich, że Carlitos na pewno nie chce spełniać założeń taktycznych, które stawiał mu sztab, więc po słabych meczach wyleciał. Co będzie dalej - nie wiem.

3. To, że gra Legii nie jest taka jakiej docelowo oczekujemy to chyba oczywiste i przecież trener też to widzi. Różnimy się tylko odbiorem sytuacji ze względu na różne punkty odniesienia, z których ją oceniamy. Ja od czerwca oceniam od "zera" i widzę postęp, a sporo z was ocenia z poziomu "awans LE to minimum choćby w czwartej rundzie był Ajax/Basel itp" - i ja też taki punkt widzenia rozumiem, bo po tłustych latach oczekiwaliśmy czegoś innego.
    Dzięki Wojtek za opinie.
    Nie zgodzę się z pierwszym, ale co do Carlitosa- to nienajlepiej świadczy o trenerze. Ale to są szczegóły. Konkrety są takie, że odkąd klubem rządzi Mioduski jest dramat.

Krzyczenie o stabilizację, pisanie o tym, że drużynę buduje się miesiącami ale jak nie mamy trenera. Jak mieliśmy kogoś o wiedzy i doświadczeniu o wiele większym od pinokia to było walenie w niego z każdej możliwej strony.

Nie mamy fundamentu do stabilizacji bo szczytem desperacji byłoby układanie drużyny pod dyktando człowieka, który slynął z pajacowania albo jeżdżenia na dupie bo był źle ustawiony.

Jak to pisał naginający rzeczywistość Dawidziuk, Vuko ma swoją wizję. Szkoda, że ona nie uwzględnia mistrzostwa ani grania w pucharach europejskich.

Legionista Awatar nil
    Polecam powtórkę, wystarczy 91. minuta. "Fantastyczne" przyjęcie i zastawienie się Niezgody tyłem do bramki, a następnie po tej stracie straciliśmy gola. Dlaczego nikt o tym nie pisze? (jak przeoczyłem to przepraszam)
    Nie żartujmy przyjęcie "Fantastyczne" Niezgody nie powinno mieć żadnej negatywnej konsekwencji bo my nie wyszliśmy nawet z własnej polowy z kontrą nawet nikt nie wystartował więc wszyscy powinni być na pozycjach i spokojnie skasować atak. Dlaczego "fantastyczna" obrona Vuko nie zadziałała? Jędza, Rocha ok w tej akcji, Nagy, Veso tez ok?

Proszę taktyki Vuko i postawy Sandro nie da się obronić.
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Najwięcej Vuko nauczył się od Sa Pinto, defensywa defensywa i defensywa. Napastnik- wysoki , mało zwrotny i mało skuteczny.
    i tak i nie. Napastnik wysoki może być mega skuteczny.

Legionista
    Ale to, że Niezgoda nie miał minut to jest zasługa Vuko. I skoro odpalił Carlitosa, to nie rozumiem dlaczego minut nie dostawał Niezgoda (chociażby z Zagłębiem), skoro widać było też, że Kule się męczy.

Fakty są takie, że póki co wszystko co miał ważnego Vuko przegrał.

Szansę by Mu dał. Sezon i tak przegrany, niech popracuje spokojnie może efekty przyjdą. Tym bardziej, że jakieś efekty pracy widać.

Aczkolwiek martwi trochę polityka personalna, z takimi grajkami jak Carlitos, Medeiros czy Kuchy powinien trener sobie poradzić a nie odsuwać. Nie stać nas na to po prostu. Czuję, że Vadisa, Ljuboję i paru innych Vuko też by pogonił.

Otóż to. Jakby coś takiego odwalił Kule to zaraz by było 100 postów na forum. Moim zdaniem Kulenović wczoraj prezentował się lepiej od Niezgody. Ten drugi zrobił trochę wiatru jak wszedł ale nic z tego nie wynikło. Jak miał sytuację to podał do bramkarza. No a potem ta fantastyczna "asysta" przy golu dla Rangers.

Legionista Awatar R.
    Vukovic już w Białymstoku w końcówce poprzedniego sezonu dał swój taktyczny i personalny popis. W tym dwumeczu było dokładnie to samo. Ja rozumiem, że kadrowo i tak jesteśmy gorsi od Rangersów ale sposób gry, zachowawczość, brak jakiegokolwiek pomysłu na rozgrywanie, ciągła laga do przodu itp. to jest jakiś żart. Piłkarze piłkarzami ale ktoś im dobiera taktykę i karze grać w określony sposób.
    No ale lepiej swoje ego stawiać ponad wszystko i rezygnować z gościa, który strzela w dwa sezony 40 bramek.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów