Strona 33 z 54 PierwszyPierwszy ... 2329303132333435363743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 990 z 1603

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Zbigniew Szulczyk @ZSzulczyk
    Według prasy ukraińskiej i białoruskiej,zwolniony z Dynama Kijów Aleksandr Chackiewicz może objąć stanowisko trenera Legii. Jest to ponoć możliwe w przypadku braku awansu do LE UEFA.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
    No ale czy to coś złego że jak remisujemy z Giblartarem to ludzie marudzą?
    [...]
    Po Gibraltarze sam marudziłem, ale od większości "marudzenia" od meczu ze Śląskiem wieje przesadyzmem, zawziętą niechęcią do Aco i mógłbym dodać jeszcze kilka epitetów ale się powstrzymam. Aco nie jest święty, ale nie można przeginać w żadną stronę, a jeśli ganić to za rzeczywiste przewiny a nie obrzucać głównie epitetami.

p.s. Ja nie zakładam, że awansujemy w czwartek, bardzo bym tego chciał ale szanse obstawiam fifty/fifty i osobiście nie uzależniam swojego stosunku do roboty Aco od wyniku tego meczu, choć zdaję sobie sprawę, że dla wielu mniej refleksyjnych kibiców jedna bramka w te czy we wte może zmienić o 180 stopni opinię o meczu i robocie wykonywanej przez Aco - takie życie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Budyń_70
    Obstawiam, że w przypadku braku awansu "marudzenie" osiągnie apogeum i hejt Vuko wyleje się na forumce szerokim strumieniem.
    Przeciwnicy tego co udało się mu zbudować do tej pory będą mieli swoje pięć minut, świętując swój triumf......przykre to.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Może trzeba w końcu zrzucić ciężar odpowiedzialności na piłkarzy i zrozumieć że trener nie wejdzie za nich na boisko, choćby pewnie bardzo chciał.

Legionista
    Trener ma znaczenie mam przypomnieć jak Broziu grał za Czerczesowa ,jaką torpedę strzelił Zawiszy.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Marcino
    Po ostatnich wpadkach w Europie, wejście do grupy LE byłoby jak wejście do Ligi Mistrzów.
    Jest bardzo blisko, potrzeba 1 bramki i max. 1 straconej. Oby wreszcie to się udało.

U Vuko podobają mi się rotacje i wprowadzanie młodych. Zaczął to Rysiek, ale Aco ma większy rozmach. Brawo !
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Trener ma znaczenie mam przypomnieć jak Broziu grał za Czerczesowa ,jaką torpedę strzelił Zawiszy.
    Broziu to już dobrze pogrywał za Berga. W meczu z Celtikiem zagrał po profesorsku.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Obstawiam, że w przypadku braku awansu "marudzenie" osiągnie apogeum i hejt Vuko wyleje się na forumce szerokim strumieniem.
    Przeciwnicy tego co udało się mu zbudować do tej pory będą mieli swoje pięć minut, świętując swój triumf......przykre to.
    No ciężko,żeby cieszyć się z 3 roku z rzędu bez pucharów.Kiedyś faza gupowa była obowiązkiem,ale może upadliśmy już tak nisko,że teraz to wielkie osiągnięcie.Równamy do reszty zespołów naszej ogórkowej ligi,dla których gra w pucharach to święto zdarzające się raz na x lat...
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 28-08-2019 o 12:04
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    No ciężko,żeby cieszyć się z 3 roku z rzędu bez pucharów.Kiedyś faza gupowa była obowiązkiem,ale może upadliśmy już tak nisko,że teraz to wielkie osiągnięcie.Równamy do reszty zespołów naszej ogórkowej ligi,dla których gra w pucharach to święto zdarzające się raz na x lat...
    Owszem, w kontekście gry w pucharach nie ma i nie będzie powodów do zadowolenia, jednakże jestem za tym, aby zachować wstrzemięźliwość odnośnie ewentualnych gwałtownych ruchów na stanowisku trenera, gdyż aktualne postępy w budowaniu jak i grze zespołu pozwalają wierzyć w lepsze jutro.
    Tak więc jakaś konstruktywna krytyka tak, lecz bez wylewania pomyj, gdyż dawno nie oglądaliśmy tak walczącej drużyny jak ostatnio..
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 28-08-2019 o 12:54

To prawda ze awanse byly rok po roku ale dla mnie to bardziej kamien do ogrodka wlasciciela bo ani Magierze nie zrobili druzyny po odejsciach kluczowych ani w nastepnym roku nie bylo trenera. I teraz mamy noz na gardle. A te awanse to z tego co pamietam spacerkami nie byly raczej nigdy. Szkoda ze mistrza przegralismy na wlasne zyczenie bo juz na tym etapie eliminacji do LM grupa LE by byla. Jak dla mnie to Vuko powinien zostac nawet jak odpadniemy z Rangersami. Liga go zweryfikuje .
    Ostatnio edytowane przez gniewko ; 28-08-2019 o 12:59
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Kaczor14
    Miło w końcu poczytać głosy rozsądku. Ostatnio forumka jest tak negatywnie i roszczeniowo nastawiona do wszystkiego jakby zapomnieli, że mówimy o polskiej piłce, nie o hiszpańskiej, angielskiej czy włoskiej. Przegrywamy - źle (to zrozumiałe akurat); wygrywamy - też źle bo w chvjowym stylu a poza tym to były ogórki; styl się polepsza - zbyt wolno, powinni byli tak grać już w zeszłym sezonie... Połowa z tych którzy tu na forum wywoziłaby kodziarza na taczkach (i słusznie), działa dokładnie tak samo jak on: "Nie ma wyników w kilku meczach to szukamy nowego trenera". Nie tędy droga. Vuko spieprzył koncertowo poprzedni sezon tylko chyba wszyscy zapomnieli, że dostał rozwaloną fizycznie i psychicznie drużynę zmagającą się z wewnętrznymi konfliktami i musiał to ogarnąć jako całkowity trenerski świeżak. Póki co, jest jednym z niewielu trenerów który faktycznie podąża za własnymi słowami. Miały być czystki? Były. Miał być wzrost formy? Jest. Styl się miał polepszać? Jest ciągły progres. Dajmy mu trochę czasu zamiast psioczyć na siłę, nawet jeśli jutro odpadniemy z dalszej zabawy w piłkę na poziomie europejskim, nie zrobimy tego w sposób wstydliwy - tego jestem pewien. A Vuko niech się dalej uczy swojej profesji, bez presji trybun czy pożal się Boże właściciela. Czasem musi być trochę gorzej żeby później było jeszcze lepiej.

Loczek - OUT
    Vuko - czas pokaże

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    To prawda ze awanse byly rok po roku ale dla mnie to bardziej kamien do ogrodka wlasciciela.
    i Tu 100% racji.
    #MioduskiOut

Legionista
    A dziennikarze dalej swoje..
    Tym razem jeden z "mejvenów"
    Rudzki: "na sprawie Carlitosa cierpi cała polska piłka"

Bo wiecie w reprezentacji by grał gdyby nie Vukovic..

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A dziennikarze dalej swoje..
    Tym razem jeden z "mejvenów"
    Rudzki "na sprawie Carlitosa cierpi cała polska piłka"

Bo wiecie w reprezentacji by grał gdyby nie Vukovic..
    Coś mi tu nie pasuje...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Carlitos Carlitosem,ale nie mógłby dać szansy Niezgodzie?
    No przecież dał szansę w meczu z ŁKSem. Sam Niezgoda w pomeczowym wywiadzie dla C+ powiedział że nie jest jeszcze gotowy na 90 minut gry i sam się przyznał że w końcówce już trochę odstawał.
    Dlatego na razie Vuković gra tym co ma. A jak mu Carlitos nie pasuje to ma do tego pełne prawo dopóki jest trenerem Legii. Czy to się nam podoba czy nie. Wyniki go zweryfikują.

Legionista
    Nie chciałbym wyjść na jakiegoś czepialskiego ale czy trener nie mógłby zamienić na takie mecze jak dzisiaj dresu na jakiś stylowy garniak? Gerrard klasa a ten jak jakiś nauczyciel WueFu.

Legionista
    Jakie znaczenie będzie miał strój, jeśli to my przejdziemy dalej?
    Z drugiej strony w razie odpadnięcia (tfu) pewnie oberwie się Aco za wszystko bo zdaje się nie brać do siebie zdania opinii publicznej i chodzi własnymi ścieżkami

e: no i został frajerem w dresie. Ten dwumecz to jego kompromitacja niestety. Kulenovic się nie bronił ani przez sekundę. Gdyby Jarek dostał w pierwszym meczu 30 minut, ten dwumecz mógłby potoczyć się inaczej. Vuko nie podjął nawet rękawicy.
    Ostatnio edytowane przez Majkisek ; 29-08-2019 o 22:41

Legionista Awatar R.
    No to nam taktyk przygotował zespół. Obrona Częstochowy i laga do przodu. Zero jakiegokolwiek ryzyka, nic...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar St.Maro
    Puchary przejebane na następne kilka lat (strata rankingu, koniec z rozstawieniami). Kilka miesięcy temu przejebane mistrzostwo. Vuko nie dał rady i czekam jutro na na info, że Vuković zwolniony i liczę (naiwnie) na trenera. Jeszcze raz napiszę, na TRENERA.

Legionista Awatar AGZI
    Też mam jakąś tam nadzieję.Ale najpierw to potrzebujemy zmiany prezesa.Ile lat z rzędu Legia grała w pucharach,zanim on przyszedł i wszystko zniszczył? Między innymi zatrudniając trenerów z zerowym doświadczeniem i umiejętnościami.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar MarioWOLF
    Czemu trener Vuković na każdym kroku porównuje obecną Legię do tej z ostatnich dwóch lat? Czemu odnosi się do najbardziej beznadziejnych występów, a nie do lat gdy regularnie graliśmy w fazie grupowej LE? To jego Legią ma być dobrym zespołem, czy tylko mniej ch###owym niż rok-dwa temu? Nie rozumiem takiego postawienia sprawy.

Inna rzecz, że degrengolada drużyny rozpoczęła się od samodzielnego zarządzania Pana Dariusza Mioduskiego. W normalnym klubie zarząd by poleciał.

Legionista Awatar alfa
    Może dlatego, że ma zawodników, którzy grali w dwóch ostatnich eliminacjach, a nie wcześniej w LM?

Najłatwiejsza i realna droga do LE prowadzi przez mistrzostwo. Wystarczy zobaczyć, jakie drużyny awansowały ze ścieżki mistrzowskiej, a jakie z niemistrzowskiej.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Vuko niech robi swoje. Wypleni z Legii ta mizerie.... I Carlitosa za całokształt i Kulenovica za bycie słabym piłkarzem i niech dalej robi swoje.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Czemu trener Vuković na każdym kroku porównuje obecną Legię do tej z ostatnich dwóch lat? Czemu odnosi się do najbardziej beznadziejnych występów, a nie do lat gdy regularnie graliśmy w fazie grupowej LE? To jego Legią ma być dobrym zespołem, czy tylko mniej ch###owym niż rok-dwa temu? Nie rozumiem takiego postawienia sprawy.

Inna rzecz, że degrengolada drużyny rozpoczęła się od samodzielnego zarządzania Pana Dariusza Mioduskiego. W normalnym klubie zarząd by poleciał.
    Bo przejął drużynę po tych kompromitacjach, nie mająca nic wspólnego z tamtymi Legiami? Może powinien się porównywać do Legii z pojedynków z Goteborgiem czy PAO?
    Dziwne pytania zadajesz.

Legionista
    Vuko robił co mógł i na te okoliczności jakie nas zastały to wyciągnął z Legii jakieś 110%. Normalnie powinniśmy byli w cymbał dostać już w pierwszym meczu conajmniej jak z Midtyjlland.

Niech zostanie chociaż do zimy. Dziś było jak było, ale ogólnie wygląda to coraz lepiej. Potrzebujemy na boga wreszcie stabilizacji.

Legionista Awatar VBS
    Vuković zjeb*ał mistrzostwo, kiedy miał je na tacy. Zj*bał teraz. Zaangażowania nie można odmówić grajkom, ale jak nie strzela się to co się zrobi to tak jest. Niech dalej robi krzywdę Sandro, cały czas na niego stawiając.
    Ma jeszcze margines zaufania, ale jeśli we wrześniu koncertowo przepierdolą punkty w gów*oklasie to już w październiku będzie nowy trener. Szkoda.

Legionista Awatar TNTP
    Pinokio niech spierdala, najlepiej razem z Sandro.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Vuković zjeb*ał mistrzostwo, kiedy miał je na tacy. Zj*bał teraz. Zaangażowania nie można odmówić grajkom, ale jak nie strzela się to co się zrobi to tak jest. Niech dalej robi krzywdę Sandro, cały czas na niego stawiając.
    Ma jeszcze margines zaufania, ale jeśli we wrześniu koncertowo przepierdolą punkty w gów*oklasie to już w październiku będzie nowy trener. Szkoda.
    Z Sandro się już pewnie wyleczył. Tylko pytanie ile wytrzyma Niezgoda bez kontuzji.

Legionista Awatar klinton
    Wczorajszy mecz to kompromitacja Vuko (kolejna już). Nie graliśmy z żadnym europejskim potentatem tylko z drużyną ze średniej półki, a mimo tego nie potrafiliśmy na jej połowie wymienić kilku podań i zaprezentować chociaż jednej składnej akcji od A do Z. My nie graliśmy w piłkę, tylko przeszkadzaliśmy Rangersom na ile to było możliwe. Jak ja tęsknię za Bergiem przy którym kilku zawodników wskoczyło na wyższy poziom a drużyna grała piłką w starciach z silniejszymi rywalami.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Wczorajszy mecz to kompromitacja Vuko (kolejna już). Nie graliśmy z żadnym europejskim potentatem tylko z drużyną ze średniej półki, a mimo tego nie potrafiliśmy na jej połowie wymienić kilku podań i zaprezentować chociaż jednej składnej akcji od A do Z. My nie graliśmy w piłkę, tylko przeszkadzaliśmy Rangersom na ile to było możliwe. Jak ja tęsknię za Bergiem przy którym kilku zawodników wskoczyło na wyższy poziom a drużyna grała piłką w starciach z silniejszymi rywalami.
    Z tym się zgodzę w pełni, nie graliśmy w piłkę. Liczyliśmy na błąd, albo na kontrę. A ja już od lat tęsknie za trenerem który postawi na grę ofensywną. Za kimś takim jak Sarri w Juve. My ciągle męczymy bułę, ciągle tylko żeby nie stracić itp.

Uprawnienia umieszczania postów