Strona 31 z 54 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233343541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 930 z 1603

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista Awatar Antares
    Rozumiem, że teraz wszystko jest podporządkowane pod Ligę Europy i awans do fazy grupowej. Rozumiem, że chcemy tam wjechać dzięki szczelnej obronie, bo to dla polskiego klubu chyba optymalna droga. Tylko tak patrzę na ten skład gdzie Luqi największe braki ma przy ostatnim podaniu i przede wszystkim wykończeniu, w swojej karierze seniorskiej strzelił całe 2 bramki i to w IV lidze portugalskiej. Dalej mamy Gvilię na ofensywnym pomocniku, który może równie dobrze grać na 6 i patrzę na jego statystyki z ostatnich 3 lat gdzie odpowiednio wliczając wszystkie rozgrywki strzelił przez cały sezon 1, potem 2 i w tamtym 3 gole. Dalej po prawej stronie Veso, który przez półtorej roku w Legii strzelił 2 gole. Potem patrzę na Martinsa, który średnio przez całą karierę strzela jednego gola w sezonie. No i obawiam się, że w polskiej lidze też będą wielkie ciężary ze strzelaniem goli.

Jeśli do linii pomocy gdzie żaden z zawodników nie strzela więcej niż 5 bramek w sezonie (no jedynym takim jest Novikovas) dodamy defensywnego napastnika jakim jest Kulenovic, który w grze do przodu jest fatalny to nie wiem kto ma te bramki strzelać?

Są piłkarze efektowni i efektywni. Przykładem piłkarza efektownego jest Luqi, który ma drybling, umie w małą grę, walczy w obronie i ogólnie wygląda jak piłkarz, ale nie ma liczb i są piłkarze jak Kucharczyk, którzy irytują, ale koniec końców te liczby w każdym sezonie się zgadzają. Oczywiście najlepiej mieć efektownego i efektywnego jak Carlitos, ale ten znowu w obronie nie walczy...

Zaledwie 10 bramek w 11 meczach z przypadku się nie wzięło, przy tak zestawionej linii pomocy po prostu musi być ktoś w ataku kto będzie zapewniał hurtowo bramki.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 24-08-2019 o 07:45
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar zbinky
    Taki mały apel.

Zacznijcie jebbać Vukovica jak odpadniemy z pucharów, dobrze?
    To on ustala skład, to on odpowiada za wyniki.
    Na tą chwilę jesteśmy w czwartej rundzie eliminacji. I jeden mecz przed fazą grupową.
    Gdzie doszliśmy w zeszłym sezonie z cudownym Carlitosem w napadzie? Przygodę zakończyliśmy na Spartaku Trnava a dla mnie osobiście jedynym pozytywem był klimatyczny wyjazd do Bratysławy
    I tyle.....
    W tym momencie mamy wg mnie zaskakująco dobrze poukładaną drużynę. Walczącą wreszcie! Być może Kulenovic w jakiś sposób się w tą taktykę wpisuje. Nie wiem, też mnie niemiłosiernie wkurvia bo napastnik powinien ładować bramki.
    Ale jeśli trener ma taką wizję to niech ją realizuje! Jeśli się nie sprawdzi - to on poniesie konsekwencje.

Legionista Awatar wklepack
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Jeśli się nie sprawdzi - to on poniesie konsekwencje.
    No właśnie problem w tym że to MY wszyscy podniesiemy tego konsekwencje.

Ja czuje że coś wpadnie w rewanżu bo mało ale jednak coś tam strzelamy. Grunt to zagrać znowu na zero z tyłu co też wydaje się prawdopodobne. Czyli na prawdę mamy szansę awansować.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Taki mały apel.

Zacznijcie jebbać Vukovica jak odpadniemy z pucharów, dobrze?
    To on ustala skład, to on odpowiada za wyniki.
    Na tą chwilę jesteśmy w czwartej rundzie eliminacji. I jeden mecz przed fazą grupową.
    Gdzie doszliśmy w zeszłym sezonie z cudownym Carlitosem w napadzie? Przygodę zakończyliśmy na Spartaku Trnava a dla mnie osobiście jedynym pozytywem był klimatyczny wyjazd do Bratysławy [IMG]file:///C:/Users/Darek/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
    I tyle.....
    W tym momencie mamy wg mnie zaskakująco dobrze poukładaną drużynę. Walczącą wreszcie! Być może Kulenovic w jakiś sposób się w tą taktykę wpisuje. Nie wiem, też mnie niemiłosiernie wkurvia bo napastnik powinien ładować bramki.
    Ale jeśli trener ma taką wizję to niech ją realizuje! Jeśli się nie sprawdzi - to on poniesie konsekwencje.

Przez ostatnie lata Legia grała piach, oczy krwawiły i tylko bieda naszej ligi powodowała, że byliśmy w grze o trofea. Carlitos był częścią tej drużyny, miał momenty przestoju, czasami grał tylko pod siebie, czasami machał rękoma gdy pomocnicy grali tylko wszerz boiska i nie było pomysłu na grę ofensywną, a mimo wszystko wykręcił najlepsze liczby z drużyny. Można było mu zarzucić wiele rzeczy, ale nigdy brak umiejętności.

Obecnie, aż miło się patrzy jak drużyna zaczęła grać. Brawo Vuko!!! Chciałbym zobaczyć jak Carlitos funkcjonuje przy tak grającej Legii. Dlatego jest to niezrozumiałe, że Vuko trzyma na placu zawodnika, który odstaje od reszty. Może i jest perspektywiczny, ale nawet w zeszłym sezonie jak wchodził na końcówki to nigdy nie odmieniał obrazu gry, nie był wzmocnieniem, a raczej statystą, który musiał wejść bo inny kolega był już zmęczony.

Niech nawet nie ładuje tych bramek, ale niech będzie wartością dodaną drużyny. Kolesiem który skupia uwagę przeciwników, gnębi ich i robi miejsce pozostałym. Wtedy jego obecność na placu jest jak najbardziej słuszna.
    Lewy ( tak wiem Kule to nie Lewy) na Euro 2016 bramek nie strzelał ale zapie..ł dla całej drużyny i korzyści z tego były.

Trzymam kciuki za Vuko. Jeżeli nie awansujemy, niech dalej prowadzi drużynę, ale to nie on poniesie konsekwencję w razie niepowodzenia, tylko cała Legia. Czy zatem warto tak ryzykować?

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez d.a.r.o. Zobacz posta

Trzymam kciuki za Vuko. Jeżeli nie awansujemy, niech dalej prowadzi drużynę, ale to nie on poniesie konsekwencję w razie niepowodzenia, tylko cała Legia. Czy zatem warto tak ryzykować?
    Ale chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem. Jaka jest gwarancja, że Carlitos zapewni nam awans do grupy Ligi Europy?
    Jak na razie jesteśmy w grze i Vuko PRAWDOPODOBNIE ma jakiś pomysł na grę całej drużyny.
    Dlaczego uważasz, że wpuszczając Carlitosa zmniejszamy ryzyko na odpadnięcie z pucharów?
    Co takiego nam dał w zeszłej edycji? Graliśmy piach. Cała drużyna grała piach. Tutaj widzimy jakąś jakość (być może to trochę na wyrost) i jakąś taktykę. Być może Hiszpan w tej układance nie jest niezbędnym ogniwem.
    Żeby było jasne - także chciałbym żeby Legia napier dalała bramkę za bramką. Ale dla mnie cel uświęca środki i nieważne w jakim stylu - musimy awansować do grupy.
    Jeśli tego nie osiągniemy to pierwszym winnym będzie trener. I to zupełnie normalne - więc skoro ponosi taką odpowiedzialność to dajmy mu od A do Z poukładać te klocki.
    I jeszcze wyjaśnienie - absolutnie nie jestem fanem Vuko. Uważam, że powinniśmy dostać trenera z porządnym warsztatem i doświadczeniem. Ale skoro mamy co mamy to MUSIMY mu zaufać. Oby się opłaciło.
    Edit: I tak zupełnie na koniec. Nawet jeśli jest tak jak piszą niektórzy, że Vuko zawziął się na Carlitosa za jego nie do końca w porządku zachowania. Ma prawo pokazać mu miejsce w szeregu.
    Ile razy narzekaliśmy, że piłkarzyki rządzą trenerami. I jak w końcu ktoś łapie ich za mordy (nieważne, w jakim stylu) to teraz jest płacz, że trener tłamsi gwiazdę. No bez sensu.
    Ostatnio edytowane przez zbinky ; 24-08-2019 o 11:01

Legionista Awatar Chmielo
    Casus Kulenovića i Carlitosa przypomina mi sytuację z Saganowskim wystawianym kosztem Orlando Sa. Tam trener też miał zapewne jakiś pomysł, skoro bramkostrzelnego grajka sadzał na ławce, a na boisku przebywał defensywny napastnik, który w lidze zdobył całe 2 bramki (!) i to jeszcze w sierpniu (!!). Wtedy także wszystko było niby pod kontrolą, bo jak można było nie zaufać komuś, kto przed chwilą wymyślił dobrze grający duet Duda-Radović z Serbem na szpicy i w dodatku wykręcił mega wynik w pucharach?

I teraz pytanie, czym sobie zasłużył Vuković, żeby ślepo wierzyć w jego koncepcję z młodym Chorwatem w ataku? Jeśli już gramy 9-tką, której głównym zadaniem będzie naciskanie obrońców, rozbijanie przeciwników w pojedynkach powietrzynych i zgrywanie piłek do włączających się pomocników to niech to będzie piłkarz klasowy. Rzecz jasna na nasze realia oraz możliwości. Na chwilę obecną Kulenović takowym nie jest. To jest dopiero kandydat na piłkarza, który powinien zbierać minuty, a nie być pierwszym wyborem.

Gdyby on faktycznie teraz był już grajkiem o umiejętnościach odpowiadających wizji Vuković to nikt nie miałby pretensji. Tymczasem jego zwolennicy podniecając się tym, że w ciągu 90 minut dograł koledze 2 piłki, wygrał 3 główki i przez resztę czasu biegał od obrońcy do obrońcy. No bez jaj. Duda czy młody Wolski w jego wieku to byli piłkarze robiący różnicę. Oczywiście mieli braki, ale nie odstawali od reszty. Można było ich cenić za umiejętności czysto piłkarskie natomiast Kulenović jest chwalony jedynie za walkę.

Żeby wygrać ten dwumecz musimy strzelić bramkę. I Carlitos jest kimś, kto ma to tego dryg. Co zresztą pokazał zarówno w Wiśle, jak również u nas. N patencie, że trzymamy zero z tyłu, a z przodu może coś się uda to można byłoby jechać w eliminacjach Ligi Mistrzów, gdzie przy ewentualnym niepowodzeniu mielibyśmy lądowanie w postaci grupy Ligi Europy. Tutaj natomiast bez gola na wyjeździe możemy zapomnieć o awansie. A czy defensywnie grający Sandro jest gwarantem tego, że z tyłu zagramy na zero? Nie sądzę.

I żeby nie było to uważam, że Sandro to młodziak z potencjałem, który jeszcze odpali. Chwaliłem go w poprzednim sezonie. Ale od piłkarza z pierwszego składu wymagam jakości, której obecnie nie posiada.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 24-08-2019 o 11:43
    A Melanż Trwa...

Legionista
    A to z kolei powoduje, że za chwilę może nie być w klubie ani Vuco, ani Carlitosa. Chichotem losu będzie jak Miodulski następnego trenera zatrudni który będzie marzył o kreatywnym piłkarzu jak Carlitos ...

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Ale chyba nie do koń„ca zrozumiałeś› co napisał‚em. Jaka jest gwarancja, że Carlitos zapewni nam awans do grupy Ligi Europy?
    Jak na razie jesteś›my w grze i Vuko PRAWDOPODOBNIE ma jakiś› pomył‚ na grę cał‚ej drużyny.
    Dlaczego uważasz, że wpuszczając Carlitosa zmniejszamy ryzyko na odpadniÄęcie z pucharów?

Bo Carlitos wielokrotnie udowadniał‚, że potrafi grać‡ w piłkę™( np. jego wejś›cie w meczu z Grekami), jest najskuteczniejszym pił‚karzem zeszł‚ego sezonu w Legii, 3-cie miejsce w lidze, rok wcześ›niej król strzelców. Nie jestem jego mega fanem bo potrafił‚ również irytować, ale cyframi się broni. Czym broni się Kule?
    W zeszł‚ym sezonie nie pomógł‚, bo nikt nie pomógł‚ , drużyna nie był‚a kompletnie przygotowana do sezonu.
    Co zatem według Ciebie powoduje, że Kule ma być gwarancją awansu czy też zwię™kszonych szans?

Wiesz trochę jakby obserwować wyścig auta 15 letniego 2.0 150KM kontra nówka 1.0 60 KM. No wiadomo ten stary może zaniemóc, ale czy dlatego ten nowy da gwarancję wygranej?

A już tł‚umaczenie Vuko, że Carlitos miał grać‡ na 10-tce, ale teraz okazał‚o się™, że Gvilia jest lepszy i dlatego nie gra?
    Szkoda, że go nie próbował‚ na bramce stawiać‡, a teraz tł‚umaczy ..no sorki Majecki jednak lepszy. A swoją… droga nikt nie ma pretensji, że gra Gvilia zamiast Carlitosa. A dlaczego? Bo Gruzin gra dobrze i dużo daje drużynie.

To co zrobił Vuko z drużyną mi się™ podoba, ale tej jednej rzeczy nie rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez d.a.r.o. ; 24-08-2019 o 12:51

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez d.a.r.o. Zobacz posta
    Bo Carlitos wielokrotnie udowadniał‚, że potrafi grać‡ w piłkę™( np. jego wejś›cie w meczu z Grekami), jest najskuteczniejszym pił‚karzem zeszł‚ego sezonu w Legii, 3-cie miejsce w lidze, rok wcześ›niej król strzelców. Nie jestem jego mega fanem bo potrafił‚ również irytować, ale cyframi się broni. Czym broni się Kule?
    W zeszł‚ym sezonie nie pomógł‚, bo nikt nie pomógł‚ , drużyna nie był‚a kompletnie przygotowana do sezonu.
    Co zatem według Ciebie powoduje, że Kule ma być gwarancją awansu czy też zwię™kszonych szans?

Wiesz trochę jakby obserwować wyścig auta 15 letniego 2.0 150KM kontra nówka 1.0 60 KM. No wiadomo ten stary może zaniemóc, ale czy dlatego ten nowy da gwarancję wygranej?

A już tł‚umaczenie Vuko, że Carlitos miał grać‡ na 10-tce, ale teraz okazał‚o się™, że Gvilia jest lepszy i dlatego nie gra?
    Szkoda, że go nie próbował‚ na bramce stawiać‡, a teraz tł‚umaczy ..no sorki Majecki jednak lepszy. A swoją… droga nikt nie ma pretensji, że gra Gvilia zamiast Carlitosa. A dlaczego? Bo Gruzin gra dobrze i dużo daje drużynie.

To co zrobił Vuko z drużyną mi się™ podoba, ale tej jednej rzeczy nie rozumiem.
    Ale zobacz znowu się nie rozumiemy
    Ja nie twierdzę, że z Kulenovicem mamy większe szanse awansu - uważam tylko, że teraz sposób w jaki drużyna funkcjonuje podczas meczu daje spore nadzieje na dobry rewanż. Wprowadzanie do tej drużyny Carlitosa, który gra bardzo indywidualnie być może burzy jakieś założenia Vukovica. Być może.
    Natomiast ja cały czas pytam - dlaczego Wy widzicie w Carlitosie zbawcę Legii?
    Co takiego zrobił dla Legii w zeszłorocznej edycji?
    Co takiego zrobił w ubiegłym sezonie w lidze? Gdyby był kotem to wyszarpałby dla nas mistrzostwo. Tak, wiem, że ogólnie graliśmy padakę - ale gdyby był faktycznie takim napastnikiem jak go tu wszyscy malują to świętowałby MP.
    Co takiego zrobił w tych pucharach? - strzelił dwa gole mega ogórkom z Gibraltaru? W tym samym meczu swojego gola zdobył drewniak Sandro

Najwidoczniej Vuko wymyślił taktykę bez utalentowanego napastnika a Kulenovic spełnia rolę przeszkadzajki . Dopóki to działa i dopóki mamy szansę na awans do grupy - musi wystarczyć.

Legionista Awatar Chmielo
    Piłkarsko jest po prostu lepszy. Co do tego chyba nie ma wątpliwości. Żaden z niego Messi, czy Ronaldo, żeby w pojedynkę wygrywa mecze. Nawet na poziomie Ekstraklasy. A gdyby faktycznie tę ligę przerastał, jak choćby Vadis, to już dawno by go tutaj nie było. Jest do zwyczajnie bardzo dobry grajek jak na nasze warunki.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Nic mnie nie przekona,że napastnik który nie strzela goli jest dobry.Obawiam się,że w tej całej sprawie kluczowy jest czynnik finansowy, a nie sportowy.Mioduski chce iść drogą poznańską - dochody z transferów,że ho ho,ale w gablocie pustki.
    #MioduskiOut

Legionista
    Kurcze czy w tym klubie nie może być naprawdę nawet przysłowiowych 5 minut spokoju ? Wiecznie dym i gaszenie pożarów ...

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Nie wiem czy aż tak w punkt, wszak wiarygodność Qbasa została zweryfikowana wraz z zatrudnieniem Magiery, a Vukovic vel Pinokio jest jego kolejnym kolegą na tym stanowisku. Dawidziuk kiedyś się przyznał, że zdarzało im się lekko naginać fakty.

Pisałem po zatrudnieniu Serba, że to jakiś żart i zdania nie zmieniam. Chcecie spokoju, a godzicie się na zatrudnienie wiecznego asystenta bez doświadczenia, w dodatku słabego psychologa i człowieka, który może kłamać, a i tak tutaj będą zadowoleni i żyjący w nadziei, że to będzie taki nasz Guardiola. Problem w tym, że nawet Guardiola wcześniej prowadził chociażby rezerwy.
    Ostatnio edytowane przez Marru ; 25-08-2019 o 16:50

Legionista
    Cała "kadencja" Miodulskiego to jedno wielkie Ministerstwo Głupich Kroków. Lepiej to już nie będzie. Jego szczęście, że mają trochę wpływu na media to go czasem "ocieplą" ale tak naprawdę nie ma za co.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że jeśli Vuković konsekwentnie nie widzi miejsca dla Carlitosa w drużynie, to widocznie ma ku temu powody. I to właściwie powinno zamykać temat. To on jest trenerem, odpowiada za wyniki i jest z nich potem rozliczany. Skoro tak zdecydował, to nic nam do tego.
    O proszę co za nowość. A jak Pinto nie widział miejsca dla Mączynskiego, Malarza czy Radovica to był to skandal, że szanuje zasłużonych zawodników i uparł się na nich.

Qbas po raz kolejny pokazuje jak wielkim jest hipokrytą.
    Janusz z Południowej

Legionista
    Vukovic jak to Vukovic rżnie głupa do końca z prywatnymi sprawami Carlitosa i cukruje jaki to świetny zawodnik. Wiadomo,że chodzi raczej o jego przyszły transfer, ale dalej niech pluje Vukovic kibicom w twarz gadką, że Carlitos to świetny zawodnik i nie ma żadnego konfliktu , taki świetny ,że drewniany Kulenovic bez przyjęcia gra

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Vukovic jak to Vukovic rżnie głupa do końca z prywatnymi sprawami Carlitosa i cukruje jaki to świetny zawodnik. Wiadomo,że chodzi raczej o jego przyszły transfer, ale dalej niech pluje Vukovic kibicom w twarz gadką, że Carlitos to świetny zawodnik i nie ma żadnego konfliktu , taki świetny ,że drewniany Kulenovic bez przyjęcia gra
    Udało mu się doprowadzić do tego, że Carlitos zdecydował się na odejście z klubu. Śmieszna sytuacja, bo Hiszpan będący jednym z najlepszych piłkarzy w lidze nigdzie nie chciał się wybierać i bardzo mu zależało na walce o tytuł.

Vuko wypycha kolejnego charakternego piłkarza, który śmiał zwrócić uwagę na jego nieomylny warsztat.

Legionista Awatar crolick
    Tak, tak - ten Carlitos taki zajebisty ze pół Europy się o niego bije
    Lodu troche - grajek jakich wiele. Do Niko czy Prijo to mu wiele brakuje.

Legionista
    mimo wszystko robił różnicę, że przytoczę takie dwa spotkania jak 3-3 z Wisłą z zeszłego sezonu czy 2:1 w Zabrzu, czy Kulenovic jest w stanie taką różnicę zrobić?

Legionista Awatar AGZI
    Kulenovic- 6 meczów-0 goli.
    Niezgoda-1 mecz-2 gole
    W czwartek zobaczymy,kto według trenera jest lepszy...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar alfa
    Szanujmy się. Niezgoda do czasu strzelenia gola był totalnie bezproduktywny. Ciężko grać 70 minut w dziesiątkę. Na ratowanie wyniku jak najbardziej, ale na pewno nie na pierwszy skład.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Szanujmy się. Niezgoda do czasu strzelenia gola był totalnie bezproduktywny. Ciężko grać 70 minut w dziesiątkę. Na ratowanie wyniku jak najbardziej, ale na pewno nie na pierwszy skład.
    Jasne-Nie zapie*dala...
    #MioduskiOut

Legionista Awatar alfa
    Nie tylko o to chodzi. Oczywiście przy pressingu w sumie go nie było, ale nawet w grze ofensywnej nie istniał. Niech spokojnie łapie minuty w lidze i za miesiąc jak najbardziej widzę go jako podstawowego napastnika

Legionista Awatar AGZI
    To kto twoim zdaniem powinien wyjść w ataku w czwartek? Bo z Kulenoviciem to dopiero gramy w 10.
    #MioduskiOut

Najlepszy start w lidze od paru lat plus ostatnia runda eliminacji LE...

Serio Carlitos jest dla was tak istotny? Poki Vukovic wygrywa i przechodzi wszystkie rundy to moze nawet Mioduskiego wystawiac w ataku. Troche zaczyna to wygladac na to, ze niektorym tu bardziej zalezy na grze hiszpana niz na dobrych wynikach klubu.

Od razu dodam: jakby przegrywali, jak odpadna z LE, mozecie Vuko jebac i wyzywac co mecz, sam pewnie bede wtedy za jego zwolnieniem. Natomiast teraz nie ma najmniejszych przeslanek ku temu, jak dla mnie Marek Zub to zadna alternatywa.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez agzi Zobacz posta
    to kto twoim zdaniem powinien wyjść w ataku w czwartek? Bo z kulenoviciem to dopiero gramy w 10.

Jarek !
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 25-08-2019 o 21:28
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    To kto twoim zdaniem powinien wyjść w ataku w czwartek? Bo z Kulenoviciem to dopiero gramy w 10.
    Daleko mi do bronienia decyzji związanej z napastnikiem ale co ma na celu pisanie takich głupot o graniu w 10? Gramy w 11, Kulenović pomaga w bronieniu, choćby walcząc o górne piłki. Czy z Niezgodą lub Carlitosem byłoby lepiej? Może. Czy mogłoby być gorzej? Mogło.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Nie tylko o to chodzi. Oczywiście przy pressingu w sumie go nie było, ale nawet w grze ofensywnej nie istniał. Niech spokojnie łapie minuty w lidze i za miesiąc jak najbardziej widzę go jako podstawowego napastnika
    No nie istniał w grze ofensywnej, ale w odróżnieniu od chorwackiej lebiegi, jak miał sytuację, to je wykorzystał, a piłka nie odbiła mu się od koślawych nóg. Broń dalej klauna na ławce.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar alfa
    A dlaczego mam go nie bronić?

Uprawnienia umieszczania postów