Strona 30 z 41 PierwszyPierwszy ... 2026272829303132333440 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 1215

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista
    Ja się zaczynam zastanawiać czy tu jakiegoś drugiego dna nie ma. Mianowicie czy Vuko nie zna się np. dobrze z menagerem Kulenovica, i teraz na siłę chce chłopaka wypromować..., opcja numer 2 to nasz prezesunio wydał nakaz by zachęcić Carlitosa do transferu z faktu takiego, że jego zarobki są na bardzo wysokim pułapie. Oglądałem dziś grę Kulenovica uważnie, naprawdę nie chce mi się wierzyć, że trener widzi coś pozytywnego w jego grze, ja oprócz tego podania w 71 minucie nie zauważyłem nic.

Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Ja się zaczynam zastanawiać czy tu jakiegoś drugiego dna nie ma. Mianowicie czy Vuko nie zna się np. dobrze z menagerem Kulenovica, i teraz na siłę chce chłopaka wypromować..., opcja numer 2 to nasz prezesunio wydał nakaz by zachęcić Carlitosa do transferu z faktu takiego, że jego zarobki są na bardzo wysokim pułapie. Oglądałem dziś grę Kulenovica uważnie, naprawdę nie chce mi się wierzyć, że trener widzi coś pozytywnego w jego grze, ja oprócz tego podania w 71 minucie nie zauważyłem nic.
    Nie ma żadnego drugiego dna, Carlos w okresie przygotowawczym był szykowany na ,, 10", stracił miejsce na rzecz Gwilli. Vuko musiałby przesunąć go na ,,9".

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Nie ma żadnego drugiego dna, Carlos w okresie przygotowawczym był szykowany na ,, 10", stracił miejsce na rzecz Gwilli. Vuko musiałby przesunąć go na ,,9".
    i na tym właśnie powinna polegać siła trenera, że patrzy na materiał i wybiera taktykę, a nie wybiera taktykę i dostosowuje zawodników...

Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    i na tym właśnie powinna polegać siła trenera, że patrzy na materiał i wybiera taktykę, a nie wybiera taktykę i dostosowuje zawodników...
    Zgadzam się, moim zdaniem Carlos powinien dostać szansę. Bo gra Kulenoviciem który głową wcale nie gra świetnie jest bezproduktywna. Wczoraj miał jedno fajne podanie do Lui,natomiast reszta szarpał i tyle. Wchodzący Carlos np na ostatnie 30 minut mógłby więcej dać zespołowi.
    Ciekaw jestem czy z ŁKSem dostanie szansę.

Legionista
    Jak będzie mógł to skorzysta z NIezgody ... albo z Kante przecież to świetna taktyka !

Legionista
    Zawiodłem się mocna na Vuko jako po prostu człowieku. Jego postawa jest bardzo słaba i tyle.
    Co dziwne broni się jako trener.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Zawiodłem się mocna na Vuko jako po prostu człowieku. Jego postawa jest bardzo słaba i tyle.
    Co dziwne broni się jako trener.
    Im wieksza wywiera sie na niego presje w związku z Carlitosem tym bardziej jest uparty. Taki typ człowieka. On tu jest trenerem on rządzi szatnia i nikt spoza otoczenia nie będzie mu mówił co ma robić.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Im wieksza wywiera sie na niego presje w związku z Carlitosem tym bardziej jest uparty. Taki typ człowieka. On tu jest trenerem on rządzi szatnia i nikt spoza otoczenia nie będzie mu mówił co ma robić.
    Sam w wywiadzie twierdził że najbliżej mu do zarządzania jak Czerczesow. Tylko że Stanislav potrafił dogadać się z Prijo w ciągu 3 dni.

Legionista
    Sam w wywiadzie twierdził że najbliżej mu do zarządzania jak Czerczesow. Tylko że Stanislav potrafił dogadać się z Prijo w ciągu 3 dni.
    Hehe to jest dobre, chyba jednak Czerczesowa nie umie, bo kompletnie mu to nie wychodzi.
    Póki co mniejsza o to teraz jest mecz rewanżowy i to jest priorytet i na tym musimy się skupić.
    Oby wbrew uporowi się udało

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    A dodatkowo wczorajszą pokazówką po meczu Carlitos oddalił się jeszcze bardziej od pierwszego składu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar alfa
    A co zrobił?

Legionista Awatar jarecki_
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A dodatkowo wczorajszą pokazówką po meczu Carlitos oddalił się jeszcze bardziej od pierwszego składu.
    Co zrobił?

Po jakimś tam klaskaniu i dziękowaniu kibicom (które w tym momencie robił juz chyba sam) wszedł na trybunę między nich, oddał koszulkę, dostał jakiś odręcznie narysowany plkat czy coś w tym stylu i przebiegł z tym samotnie przez całą szerokość boiska, podrawiając kibiców skandujących jego nazwisko.
    Pytanie tylko, czy to była runda honorowa czy pożegnanie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Po jakimś tam klaskaniu i dziękowaniu kibicom (które w tym momencie robił juz chyba sam) wszedł na trybunę między nich, oddał koszulkę, dostał jakiś odręcznie narysowany plkat czy coś w tym stylu i przebiegł z tym samotnie przez całą szerokość boiska, podrawiając kibiców skandujących jego nazwisko.
    Pytanie tylko, czy to była runda honorowa czy pożegnanie.
    Co w tym złego że tak zrobił?. Vuko teraz powinien wystawić gościa w pierwszym składzie na ŁKS i powiedzieć ,, skoro jesteś taki kozak to pokaż to"

Legionista
    I tak by nie zagrał. Lepiej dla niego jak odejdzie, jak ma go wpuszczać na 10 minut to niech już sobie daruje. Vuković się chyba obsrał że Sandro dostanie porcje gwizdów a na to się zanosiło.
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 23-08-2019 o 10:08

Co w tym złego że tak zrobił?. Vuko teraz powinien wystawić gościa w pierwszym składzie na ŁKS i powiedzieć ,, skoro jesteś taki kozak to pokaż to"
    A w którym miejscu napisałem, że zrobił coś złego?
    Napisałem, że to była pokazówka, mająca na celu pokazanie Vukoviciowi za kim stoją kibice (w tym także Żyleta, której gwizdy lub ich brak są dla niego tak istotne), bo tak według mnie było. Po ilu meczach w zeszłym sezonie ściskał się z kibicami będącymi na trybunie, oddawał im koszulkę albo paradował z wychwalajacymi go plakatami?
    Oczywiście źródeł takich zachowań należy szukać w decyzjach Vukovicia, ale czy akurat w ten sposób Carlitos przybliża się do pierwszego składu, to nie jestem pewien.

A zapytam przekornie: dlaczego w pierwszym składzie na ŁKS ma nie wyjść Niezgoda? – bo nie robił wczoraj takiego przedstawienia?

Napisałem, że to była pokazówka, mająca na celu pokazanie Vukoviciowi za kim stoją kibice (w tym także Żyleta, której gwizdy lub ich brak są dla niego tak istotne), bo tak według mnie było. Po ilu meczach w zeszłym sezonie ściskał się z kibicami będącymi na trybunie, oddawał im koszulkę albo paradował z wychwalajacymi go plakatami?
    Oczywiście źródeł takich zachowań należy szukać w decyzjach Vukovicia, ale czy akurat w ten sposób Carlitos przybliża się do pierwszego składu, to nie jestem pewien.

A zapytam przekornie: dlaczego w pierwszym składzie na ŁKS ma nie wyjść Niezgoda? – bo nie robił wczoraj takiego przedstawienia?
    Niezgoda za Kule, Carlitos za Gwilie.

Legionista

Niech wyjdzie ktokolwiek, nie widzisz że Vuko prędzej niszczy Kulenovicia niż daję mu wsparcie? Gość miał problem wczoraj z przyjęciem piłki, widać że nie daję rady z presją jaka została na niego nałożona.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Niech wyjdzie ktokolwiek, nie widzisz że Vuko prędzej niszczy Kulenovicia niż daję mu wsparcie? Gość miał problem wczoraj z przyjęciem piłki, widać że nie daję rady z presją jaka została na niego nałożona.
    Mam podobne wrażenie, Kule powinien grać jak najbardziej ale wchodząc na ostatnie 20 minut. Ogrywając się , szarpiąc, walcząc, ale ludzie od napastnika wymaga się strzelania bramek. Niech zagra strzeli w meczu ze 2 bramki i wtedy zamknie nam wszystkim ryje. Ale póki co to decyzja kuriozalna. Choć z drugiej strony jeśli wygramy mistrza, i pogramy w europie z Kule to też będę zachwycony.

O tym, że Vuko swoimi decyzjami szkodzi Kulenoviciowi pisąlem niejednokrotnie. O tym, że Kulenović nie umie przyjąć piłki (i to nie jest kwestia presji) pisałem już dawno

Legionista
    Sprawdze

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ponoć Kulenović na treningach udowadnia trenerowi żę zasługuje na pierwszy skład . Jeżeli tak to Chorwata można porównać do aktora filmów xxx który ma świetną prezencję , centymetrów we właściwym organie nie brakuje a swoim ejakulatem mógłby pokryć karoserię Daewoo Tico. Ma tylko jeden drobny feler ,totalny brak erekcji przed kamerą.

Legionista
    Ejakulat.. dawno tu tego nie było..

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Właśnie ja bardzo chciałbym zrozumieć, jak wyglądają te wymagania. Bo na dzień dzisiejszy Kulenović nie potrafi przyjąć piłki, nie potrafi się zastawić, nie potrafi dobrze odegrać głową ani dobrze strzelić. Natomiast chciałbym zobaczyć Carlitosa w 2-3 meczach w pełnym wymiarze czasowym i ocenić, czy faktycznie jest gorszy lub lepszy od Chorwata.
    Natomiast co do "odjazdu" Carlitosa, to ja to widzę tak - jeżeli sprawa jest gruba, to niech go wywali do rezerw i da jasny sygnał, żeby się ogarnął. Jeżeli bierze go do 18-stki, a później na przykład każe się rozgrzewać, facet ma wejść na ostatnie minuty, ale ostentacyjnie zawraca go na ławkę, to sorry, ale to jest zwyczajnie śmieszne. Legia to nie przedszkole.
    Zgadzam się z ostatnim akapitem.
    Czerczesow szybko ostudził Prijo.
    Czyli można to zrobić po ludzku.

We wczorajszym meczu wszystko funkcjonowało ,oprócz ataku.
    Prawda jest taka ,że z rasowym napadziorem ten dwumecz można było wczoraj zamknąć.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Co Ty mówisz, przecież to chłopak z Bałkanów i nie ma opcji żeby zżerała go presja. Vuko się strasznie kompromituje tymi żenującymi wypowiedziami, a psycholog z niego taki jak ze mnie baletnica jeśli naprawdę tak uważa.

Legionista
    Było tutaj już podawany tt chyba Dawidziuka w którym napisał że Carlitos najpierw musi przemyśleć swoje zachowanie, a potem może dostanie szanse od trenera. Wszyscy tutaj chcieli aby to trener trenował, a piłkarze grali, Vukovic zapowiedział że doprowadzi do tego w tym klubie że szatnia nie będzie rządziła tym klubem oraz że w klubie będą grać zawodnicy którzy będą zapierdal.ać. Nikt z nas nie wie co się tam dzieje, póki co wydaje się że Vukovic jest sprawiedliwym trenerem, widział dobrą postawę Solarskiego w meczach w których dostawał szansę i dostał miejsce w meczach najważniejszych w tym roku. To samo z Lewczukiem, facet od pewnego momentu wskoczył na top formę i wygryzł Wieteske. Cafu zagrał świetnie pod nieobecność Antolica i to on wyszedł na boisko w pierwszym skaldzie na najważniejsze mecze. Nie sądzę aby nagle w przypadku Carlitosa działał perfidnie i niszczył piłkarza albo wystawiał słabszego. Carlitos dostał swoją szansę na początku sezonu i jakoś nie było zachwytów nad jego formą na forum, teraz swoje szanse dostaje Kulenovic. Być może w lidze zagra Niezgoda lub Kante, zagrają świetnie i Vuko coś zmieni, na rewanż w LE. Trzeba po prostu zaufać Vukovicovi i tyle, tym bardziej że wszystko zaczyna mieć ręce i nogi, więc wydaje się że Vuko wie co robi.

Może być też tak, że Carlitosa nie widzi w swojej koncepcji Vukovic, może chce się go pozbyć, to tez możliwe, być może klubu nie stać na to aby trzymać zawodnika z wysokim kontraktem. Może odjeście Carlitosa jest warunkiem aby przyszedł nowy napastnik który będzie pasował Vuko. Nawet jeśli tak jest, to nadal jest prawo trenera, on ma robić tak by Legia osiągała z decyzji trenera jak najwięcej korzyści.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 23-08-2019 o 19:17

Legionista
    Przecież to już zakrawa o prawdziwy sabotaż ...

Wariant A. Awansujemy do LE, Vuco osiągnął cel minimum, morale w klubie +5, w lidze zaczynamy regularnie punktować, wraca do żywych Niezgoda, w między czasie łatwo i bez kosztów przechodzimy 2 rundy PP i robimy jakieś punkty, choćby u siebie w LE.

Wariant B. Sprzedajemy Carlitosa, wpierdalamy w Szkocji, morale w klubie - 5. Zaczynają się problemy znane z poprzednich lat. Vuco we wrześniu po 2 porażkach i remisie wypada z klubu. Zostajemy do okna w styczniu z Kulenoviciem i Niezgodą który złapał kolejną kontuzję.

Mnie tam zawsze uczyli, że pokorne ciele dwie matki ssie ... a Aco przy całej sympatii do niego zwariował, bo co innego jest realizacja swojego prywatnego calu, a co innego prowadzenie takiej "firmy" jak drużyna piłkarska".

Jest jeszcze Wariant C, że po prostu trzeba Carlitosa sprzedać. Ok, to jestem w stanie zrozumieć ale dlaczego nie można było tego zrobić w lipcu ? z klasą i zyskiem dla wszystkich ?

Jak pisałem wcześniej. Pycha kroczy przed upadkiem.

Legionista Awatar Gabro
    Coraz ciekawsze te teorie
    Dawajcie więcej, lecę po popcorn.

Legionista Awatar Bubsztyk
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Jest jeszcze Wariant C, że po prostu trzeba Carlitosa sprzedać. Ok, to jestem w stanie zrozumieć ale dlaczego nie można było tego zrobić w lipcu ? z klasą i zyskiem dla wszystkich ?
    Dlatego, że Carlos nie chciał nigdzie odchodzić. Miał ambicję pograć w euro pucharach.

Legionista Awatar Marcino
    Na koniec niech odejdzie za darmo, jak to za Dariusza w Legii bywa ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów