Strona 3 z 55 PierwszyPierwszy 12345671353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 1634

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Po co wybiegać do Poznania jak to samo dosłownie u nas było rok temu.
    Trener tymczasowy na grupę mistrzowską, brak porażki - mistrzostwo, lipa w pucharach i szybkie zwolnienie.
    Teraz trener tymczasowy na grupę mistrzowską, 2 porażki, nie wiadomo czy nawet na 3 miejscu nie skończymy i przedłużany jest kontrakt.

Legionista Awatar Benek
    Myślałem, że znając historie poprzedników Vuko pójdzie inna droga ale z drugiej strony mu się nie dziwię

Powodzenie Vuko i pamiętaj, żeby nie trzymać ich za krótko bo polecisz szybko
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Gintleman Awatar księciuniu

Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Za LL!
    Według naszych informacji umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Asystentem Vukovucia będzie Aleksandar Radunović. 39-letni Serb w przeszłości był zawodnikiem Korony Kielce i ŁKS-u Łódź. W 2014 roku zakończył karierę piłkarską. W sztabie Vukovicia pozostanie Marek Saganowski.

To tak w kwestii doświadczonego asystenta...

Mam wrażenie, że pomimo tych wszystkich deklaracji tytułu tematu nie musimy zmieniać... A Vuko nie trzyma kciuki, żeby Blond Pinokio nie trafił w totka.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Nadejdzie Legia na którą tak wiele osób czeka.
    Rado dostanie nowy roczny kontrakt. Kucharczyk zaraz oficjalnie podpisze przedłużenie.
    Wróci Jodła, Rzeźniczak, Furman.

Już możemy się tylko domyślać że Medeiros, Cafu, Agra pożegnają się z Legią.
    Remy bedzie chciał odejść do Anglii, Nagy do Francji i zostaniemy z ukochanymi Polakami w składzie.

Legionista Awatar trzeci
    - Podpisaliśmy nowy kontrakt z Vukoviciem jako trenerem Legii. Bardzo się cieszę i wbrew pozorom nie była to taka trudna decyzja. Jestem przekonany, że "Vuko" da radę. Jestem przekonany, że podejmujemy prawidłową decyzję, bo w tym momencie, gdy wiadomo, że czeka nas przebudowa drużyny mamy bardzo krótki czas od momentu zakończenia sezonu do pucharów. Mamy taki moment w klubie, że potrzeba więcej legijności. Nie ma lepszej osoby z większym legijnym doświadczeniem, której mógłbym zaproponować tę pozycję niż "Vuko" dlatego jest dziś tutaj ze mną i cieszę się bardzo, że został naszym trenerem - powiedział Dariusz Mioduski.
    Nie ważne jest doświadczenie trenerskie, ważne jest doświadcznie legijne! Co ten typ ma w głowie, to ja nie mam pytań.

e: Powodzonie Vuko! Obyś wytrzymał do października, to już będzie sukces.

Legionista
    Powodzenia ale czarno to widzę.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Za LL!
    Według naszych informacji umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Asystentem Vukovucia będzie Aleksandar Radunović. 39-letni Serb w przeszłości był zawodnikiem Korony Kielce i ŁKS-u Łódź. W 2014 roku zakończył karierę piłkarską. W sztabie Vukovicia pozostanie Marek Saganowski.

To tak w kwestii doświadczonego asystenta...

Mam wrażenie, że pomimo tych wszystkich deklaracji tytułu tematu nie musimy zmieniać... A Vuko nie trzyma kciuki, żeby Blond Pinokio nie trafił w totka.
    I to jest duży błąd. Nie rozumiem otaczania się ludźmi, którzy w niczym nie są w stanie doradzić i pomóc. Vuko wziął kolegę-pachołka, który zapewni mu poklask w każdej jego decyzji. W tym klubie nikt nie uczy się nawet na własnych błędach ... ech

Legionista Awatar Chmielo
    To jest po prostu niepojęte. Jak można być takim ignorantem i bezmózgiem? Już nie chodzi o to, że trenerem zostanie dotychczasowy asystent z praktycznie zerowym doświadczeniem, czyli znowu gramy wariant Klaufurić bis. Mioduski jest po prostu idiotą, który nie uczy się na błędach. Zamiast minimalizować ryzyko to po raz kolejny liczymy na zwykły fart i to w tym wszystkim jest najgorsze.
    Tej jego argumentacji, z litości, nie ma już nawet co komentować. I jeśli jakimś cudem ten ruch wypali to nie będzie to żadna zasługa prezesa tylko zwyczaj łut szczęścia.

Mimo wszystko powodzenia dla Vukovića, zresztą tak jak każdemu nowemu trenerowi.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 10-05-2019 o 22:03
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Legii nie życzę źle nigdy ale może niech ten Piast zdobędzie mistrzostwo...
    Idź się przewietrz

Lepszy Vuko niż jakiś kolejny zagraniczny osioł typu Hasi, Jozak czy Sa Pinto.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Gabro
    Trzymam kciuki za Vuko i radzę to zrobić każdemu kibicowi Legii.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Trzymam kciuki za Vuko i radzę to zrobić każdemu kibicowi Legii.
    A ktoś tu jest, kto nie trzyma? To nie znaczy, że mamy klaskać z zachwytu nad kolejną tragiczną decyzją Mioduskiego.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Huxley
    Raczej Vuko to nie Zidane....

A, że kasy w Legii nie ma to przecież żadne zaskoczenie...Mioduski o tym trąbi od dwóch lat.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    To jest po prostu niepojęte. Jak można być takim ignorantem i bezmózgiem? Już nie chodzi o to, że trenerem zostanie dotychczasowy asystent z praktycznie zerowym doświadczeniem, czyli znowu gramy wariant Klaufurić bis. Mioduski jest po prostu idiotą, który nie uczy się na błędach. Zamiast minimalizować ryzyko to po raz kolejny liczymy na zwykły fart i to w tym wszystkim jest najgorsze.
    Tej jego argumentacji, z litości, nie ma już nawet co komentować. I jeśli jakimś cudem ten ruch wypali to nie będzie to żadna zasługa prezesa tylko zwyczaj łut szczęścia.

Mimo wszystko powodzenia dla Vukovića, zresztą tak jak każdemu nowemu trenerowi.
    Zarządzanie strategiczne plus cięcie kosztów.

Zreszta i tak w Europie nie programy wiec jak ma być jakiś bułgarski wynalazek to wolę Vuko.

Legionista Awatar Tommy Johnson

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Zreszta i tak w Europie nie programy wiec jak ma być jakiś bułgarski wynalazek to wolę Vuko.
    Coraz częściej czytam takie teksty i przyznam, że zmieniła się optyka kibiców za Mioduskiego. W ostatnich miesiącach co chwile czytam, że i tak nie mamy czego szukać w pucharach. Mam wrażenie, że nie czytam już kibiców Legii, tylko jakiegoś Piasta, czy Jagiellonii. Moim zdaniem drastycznie spadły wymagania. To martwi, nawet niepokoi. Z realiami musimy się pogodzić - to jasne, ale z góry obniżać oczekiwania, wymagania, cele klubu, które powinny być oczywiste? Parę lat temu szliśmy do przodu pod każdym względem, graliśmy w grupie co sezon, liczyliśmy że po zdobytych doświadczeniach w przyszłości te ekipy zajdą dalej w fazie pucharowej, bo grupa stała się oczywista. Patrząc jakie "marki", z jakich lig grają w grupie LE, nie mamy prawa myśleć o niej inaczej niż jako obowiązku. Nie wiem co się stało przez te dwa lata.... Możemy być w du.pie, ale na litość boską, nie urządzajmy się w niej.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 10-05-2019 o 23:45

Nie nie, do ludzi po prostu dociera że to ostatnia szansa na puchary.
    A my wchodzimy w eksperyment z trenerem który się dopiero będzie uczył mimo że rok temu było to samo.
    Jesli w tym roku nie pójdzie w pucharach to za rok nie będziemy grać z Cork City czy z Dudelange tylko z Olympiakosem, Celticiem czy np Romą.

Piszę z telefonu i nie za bardzo mogę cytować ale odniosę się teraz do postu Wertena o d*pie. Nie uważasz że takimi decyzjami Mioduskiego właśnie się w tej d*pie urządzamy ?

@Oskarek, ja to wszystko wiem, chodzi tylko o zakładanie z góry wtopy, coraz niższe wymagania ze strony kibiców. To zdejmuje presje z kierownictwa w przypadku kolejnych wtop. W każdym miejscu, gdzie kibice mogą się wyrazić - na trybunach (co robią, szczególnie w kluczowych momentach sezonu), w mediach, internecie powinni wywierać presje na każdym prezesie i wyrażać oczekiwania. O to mi chodziło, abstrahując już od ryzyka, dobrej bądź głupiej decyzji o zatrudnieniu Vukovica.

Dużo będzie zależeć również od składu - bo umówmy się - Vukovic wybitnym taktykiem nie jest (tak mi się przynajmniej wydaje). Nie wyciśnie jak Berg maksimum z kadry, którą ma i (piszę o swoich odczuciach) nie wydobędzie z zawodników maksymalnego potencjału, czy limitu możliwości, jak miało to miejsce z Żyro, czy Kucharczykiem, do których możliwości doskonale dostosował taktykę. Nie będzie dobrych piłkarzy (nowych), to nic nie ugra. Jeśli odejdą kluczowi jak Cafu, Martins to będzie bardzo kiepsko. Już w meczu z Piastem po ustawieniach obu drużyn, zachowaniu formacji widać było, że pokonali nas większą dojrzałością taktyczną. Niestety w Europie ten kontrast z Vukovicem może być pod tym względem wyraźniejszy. Oczywiście zakładając, że tego nie dostrzega i nie uczy się na błędach. Może się uczy - trudno powiedzieć. Finansowo to nie jest ryzyko (choć przy odpadnięciu z pucharów w dłuższej perspektywie jest), ale sportowo i strategicznie jest spore, z racji braku doświadczenia Aco. Jestem pewny, ze zaangażowanie, walka, atmosfera będzie. Podoba mi się też, że Vuko nie boi się zmian w trakcie spotkania - nawet jeśli zdarza mu się z nimi nie trafić. Wątpliwości budzi właśnie to, czy będzie rozsądek w grze, jakiś pomysł taktyczny, który uda się wdrożyć. Byle nie było gry "na urraa" (tracimy bramkę i gonimy na maksa, otwieramy się i wytrawny rywal nas punktuje) co jest możliwe przy charakterze i braku doświadczenia Vuko.

@legioistaeop, może tak być, że Mioduski jako prezes się w niej urządza i cierpi na tym klub. Ja już nie wiem czego on oczekuje i co tam sobie myśli. Patrząc po jego wahaniach nastroju, gdy pojawia się przed kamerami, denerwuje mnie, jak po chwili stabilizacji i lepszych wyników sprawia wrażenie jakby wszystko było super. Do czasu jak dostanie kolejnego gonga i stoi z tą swoją smutną miną myśląc "no kurna jak to się mogło stać, miało być tak super". Dla mnie to powierzchowny obraz jego naiwności w sterowaniu klubem. Skąd się bierze jego naiwność, a czasem niezrozumiała pewność siebie przy argumentowaniu kolejnych dziwnych decyzji? Nie wiem. Może w tym jest największy problem - że Dariusz nie potrafi albo nie chce sam przed sobą przyznać, że mało wie o piłce nożnej i niewiele więcej o zarządzaniu klubem piłkarskim. Uświadomienie sobie tego przez prezesa byłoby dla wszystkich ozdrowieńcze.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 11-05-2019 o 01:13

coraz chudszy Awatar Kijek
    Oho czyżby u największych kleczonow Mioduskiego na forum była wyczuwalna widoczna irytacja?

Sami jesteście sobie winni. Jak był czas na krytykowanie Mioduskiego wtedy trzymaliści jego jaja na swoich brodach. Teraz krytykować to byle dzban potrafi.

Ale po kolei...
    Smieszki dzbana i tej samej reszty przydupasow były jak pisałem, że to Pr... I proszę... Sprawdziło się... Nagle w takim momencie sezonu Mioduski za pomocą swoich prowcow robi spotkanie największych twiterowych kleczacych swoich wyznawców. Z paluszkami, tapasami i winkiem. Przecież było wiadome, że ta cała zgtają Rafalow* i reszty co by się nie działo nie skrytykuje swojego idola nie zależnie od wyniku na koniec sezonu.

*imię przypadkowe.

Wiadome, że ta zgraja w takim momencie jak zostanie nakarmiona tapasami i winem to nawet jak mistrza nie będzie to swojego przyduoasa nie skryrukuje. No bo przecież Boguś im wina nie dawał....

I wybor Vukovica był oczywisty... Nie udawajcie zdziwionych. Po pierwsze nie ma hajsu na nowego trenera a po drugie najpierw trzeba mieć na niego pomysł. I z jednej strony taki Vukovic to rozsądna decyzja a jeśli nie rozsądna to najłatwiejsza i najtańsza. A tyle było heheszki, że mówiłem, że nie ma hajsu na wówczas na zaplacenie za obóz.

No nic. Kleczcie dalej. Nie udawajcie zdziwonych. Było oczywiste, że tak to się skończy.
    I owszem przy tej mizerii jaka reprezentuje Mioduski to wybór Vukovica i tak jest jedynym rozsądnym. Mogliśmy dostać kolejnego wuefiste.

Nie wina Vukovica jest, że klubem zarządza Mioduski, Zahorski, Adamowicz i Kucharski.

I żeby było jasne: niezależnie jak się ten sezon skończy i jak będzie wyglądał lipiec sierpień i wrzesień ja krytykować Vuko ani piłkarzy nie będę. Nie oni są /będą winni tej mizerii jaka mamy w klubie.

PS. Jako, że Vukovic zostaje to tak aby wkurwic paru mam nadzieję, że Radovic podpisze jeszcze na rok umowę.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 11-05-2019 o 01:54
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Sami jesteście sobie winni. Jak był czas na krytykowanie Mioduskiego wtedy trzymaliści jego jaja na swoich brodach. Teraz krytykować to byle dzban potrafi.
    No nie do końca, bo Ty zacząłeś go krytykować jak jeszcze nie było absolutnie żadnych powodów żeby to robić. Natomiast ja nigdy nie widziałem na forum żadnej ekscytacji związanej z Mioduskim. Wręcz przeciwnie - zdecydowaną niechęć i nieufność, ale nikt nigdy mu nie życzył tu źle, i z resztą chyba dalej mu nie życzy. Co nie zmienia faktu że pajac błądzi i niszczy ten klub. Błądzi że ja pierdle.

Legionista
    Trochę za bardzo sracie ogniem.

A co miał niby Mioduski zrobić przed tymi trzema meczami gdzie trzeba spiąć dupę i dać z siebie 200%? Ogłosić że zatrudnia jakiegoś nowego wuefistę? A może jeszcze lepiej - ogłosić że zatrudnia wufeistę od nowego sezonu?

To był jedyny możliwy ruch żeby teraz jeszcze wzmocnić drużynę i dać mandat trenerowi. Zdobędzie mistrzostwo, to będzie git. Nie zdobędzie - to się go po prostu wypierdoli.

Legionista Awatar Antares
    Rysiek zdążył, żeby z klubu odszedł Mączyński z Pazdanem, a na boczny tor odstawił Malarza, Rado i Hamalainena. Odmłodzenie składu, pożegnanie zasłużonych (oprócz Mączyńskiego oczywiście) zawodników, którzy już nie mają albo sił, albo motywacji, żeby dawać jakość, a dodatkowo zarabiają duże pieniądze. Przejściowy sezon, gdzie mogłoby nawet nie być mistrzostwa, ale nawet w Realu przychodzi czas na zmianę pokoleniową. Mi się (i wielu kibicom) taka wizja podobała.

Potem jako strażak Vuko, ok, jaki poważny trener złapałby się fuchy ratowania sezonu? Niech tam ożywi tego Hamalainena, jak nie mamy prawdziwej "9" to chociaż ten w pole karne wejdzie. No tylko po sezonie to miała być kontynuacja oczyszczania kadry z nowym trenerem i nowy początek, a tu go zatrudnia na stałe...

I czego teraz się spodziewać? Nowych kontraktów dla Kucharczyka, Radovica. Odejście Medeirosa, wykup i zaraz odsprzedaż Cafu, powrót Jodłowca, Furmana i grom wie jeszcze kogo, bo przecież sam mówił, że Legionistów powinno być jak najwięcej w kadrze. To się nazywa konsekwencja działań.

A Legia znowu cofnie się krok do tyłu, bo na wejście do fazy grupowej LE nawet nie liczę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Oho czyżby u największych kleczonow Mioduskiego na forum była wyczuwalna widoczna irytacja?

Ale po kolei...
    Smieszki dzbana i tej samej reszty przydupasow były jak pisałem, że to Pr... I proszę... Sprawdziło się... Nagle w takim momencie sezonu Mioduski za pomocą swoich prowcow robi spotkanie największych twiterowych kleczacych swoich wyznawców. Z paluszkami, tapasami i winkiem. Przecież było wiadome, że ta cała zgtają Rafalow* i reszty co by się nie działo nie skrytykuje swojego idola nie zależnie od wyniku na koniec sezonu.

*imię przypadkowe.

Wiadome, że ta zgraja w takim momencie jak zostanie nakarmiona tapasami i winem to nawet jak mistrza nie będzie to swojego przyduoasa nie skryrukuje. No bo przecież Boguś im wina nie dawał....

I wybor Vukovica był oczywisty... Nie udawajcie zdziwionych. Po pierwsze nie ma hajsu na nowego trenera a po drugie najpierw trzeba mieć na niego pomysł. I z jednej strony taki Vukovic to rozsądna decyzja a jeśli nie rozsądna to najłatwiejsza i najtańsza. A tyle było heheszki, że mówiłem, że nie ma hajsu na wówczas na zaplacenie za obóz.

No nic. Kleczcie dalej. Nie udawajcie zdziwonych. Było oczywiste, że tak to się skończy.
    I owszem przy tej mizerii jaka reprezentuje Mioduski to wybór Vukovica i tak jest jedynym rozsądnym. Mogliśmy dostać kolejnego wuefiste.

Nie wina Vukovica jest, że klubem zarządza Mioduski, Zahorski, Adamowicz i Kucharski.

I żeby było jasne: niezależnie jak się ten sezon skończy i jak będzie wyglądał lipiec sierpień i wrzesień ja krytykować Vuko ani piłkarzy nie będę. Nie oni są /będą winni tej mizerii jaka mamy w klubie.

PS. Jako, że Vukovic zostaje to tak aby wkurwic paru mam nadzieję, że Radovic podpisze jeszcze na rok umowę.
    A co się stanie jak Vuko przesra mistrzostwo?, zostaje?

Legionista Awatar Marcino
    Zostanie, otrzyma szansę na wejście do LE, jak się nie uda będzie miał szanse w lidze a jak nie wypali to pod koniec sierpnia zmiana.
    Mioduski może bał się, że Vuko sam spierdzieli, bo coś ostatnio mówił, że ma dość pracy jako asystent i pora na etat samodzielnego trenera. Mamy taki moment, że zaczyna rządzić ekonomia. W zasadzie nie mamy innego wyjścia żeby tak było. Nie ma kasy, nie ma zawodników, nie ma dobrego współczynnika w Europie. Tak naprawdę świetnym oknem wystawowym byłaby grupa LE, ale tam trzeba się dostać ...
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Życze Vuko jak najlepiej, ale mam pewne wątpliwości. Ale nie ma co na razie o nich pisać. Czas pokaże.
    Powodzenia Vuko!!!!

Legionista
    Ale tak na logikę. Jaki jest sens zatrudniania w naszym przypadku nowego trenera na tym etapie sezonu?
    19 maja kończymy sezon potem 2-3 tygodnie urlopów i co? Nowy człowiek na niecały miesiąc przed pucharami dostaje bandę nieznanych sobie ludzi, która dodatkowo w ciągu kolejnego miesiąca za pewne jeszcze się mocno zrotuje. I co on może wtedy zrobić? Jak przygotować się do meczów w eliminacjach pucharów? Nijak.
    A tak zostanie Vuko, który jakiś tam plan taktyczny zaczął już wcielać w życie, zna ludzi, wie na co i h stać. I nie jest to casus Klafuricia jak dla mnie, bo Vuko przy tym klubie i poważnej trenerce nawet jako asystent jest dłużej od niego. Decyzja tym razem wydaje się naprawdę rozsądna.
    Spokojnie.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Marcino
    Niestety innej opcji nie ma. Wyobraźcie sobie, że przychodzi teraz ktoś nowy, o innym stylu. Zawodnicy na urlopach, a za chwilę ma być nowa drużyna, eliminacje itd. Te wszystkie Trnawy, Dudelange bazują na czymś takim, że ludzie długo ze sobą pracują. Brak doświadczenia ? Bodajże 4 lata siedział na ławce przy ciekawych trenerach, mógł nauczyć się o wiele więcej niż prowadząc w lidze np. taką Koronę Kielce samodzielnie i nie mając nawet na kim się wzorować.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Antares
    Tu raczej nie chodzi o umiejętności trenerskie Vukovica, tylko strona w którą pod jego ręką pójdzie klub i jego kadra. Chociaż jeśli ktoś mówi, że dla niego nie ma czegoś takiego jak schematów ofensywnych i piłkarze muszą grać co potrafią i jak im wygodnie, a potem wystawia Kucharczyka kosztem Medeirosa to do tego też można mieć duże zastrzeżenia...

Ogólnie Mioduski coraz bardziej zaczyna przypominać Rutkowskiego. Teraz też mamy opcję mocno oszczędnościową, młodzi będą ogrywania na sprzedaż w otoczeniu Radoviców, Kucharczyków i Jodłowców. Vuković ma nie wymagać poważnych wzmocnień i żebyśmy przypadkiem zaraz tak samo z wynikami nie zjechali jak w Poznaniu. I tu już chodzi tylko o ligę, bo Europa to niestety uciekła.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 11-05-2019 o 07:42
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    A ktoś tu jest, kto nie trzyma? To nie znaczy, że mamy klaskać z zachwytu nad kolejną tragiczną decyzją Mioduskiego.
    Mam po prostu czasami duże wątpliwości, czy tak jest

Legionista Awatar bloniaq

Weź to jakoś chłopie wyjaśnij. Co to znaczy że "jak był czas"? Czyli, że co, jakby cała forumka cisnęła po Mioduskim "jak był czas", to teraz by nas trenował Solskjaer? Czy chodzi o to, że osoby o których piszesz się "spóźniły" i drzwi do elitarnego grona Oddolnych Ekspertów Internetowych już się zamknęły, a na zewnątrz pozostaje płacz i zgrzytanie zębów? Chyba Ci trochę internet za mocno na banie wszedł. Zupełnie jak bym czytał fejsbukowe epopeje tych kodziarzy co tworzyli konkurencyjną organizację opozycyjną, bo ktoś grilla nie przyniósł na manifestację...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Uprawnienia umieszczania postów