Strona 29 z 50 PierwszyPierwszy ... 1925262728293031323339 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 870 z 1479

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ale jaki jest ten Niezgoda w obwodzie? Za duży? - znaczy się utył?

No, chyba, że on miałby być w odwodzie, to rozumiem
    kurde już drugi raz taka literówka, oczywiście w odwodzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To niech spod niej wyjdzie i się ogarnie, to częściej będzie pod grą.
    A nie lepiej żeby był w grze zamiast pod?
    Te borkowe czy iwanowowe "pod grą" zawsze u mnie miało wydźwięk negatywny zamiast zamierzony w "ekspertów" mniemaniu pozytywny Zamiast być w grze to jest pod nią czyli gdzieś się chowa. To tak na marginesie, sorki.

E:
    Oj księciuniu faktycznie, teraz zajarzyłem o co Ci chodziło, wystarczyło przeczytać powoli oba posty
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 21-08-2019 o 13:26

Gintleman Awatar księciuniu
    Oczywiście, że lepiej. To "pod grą" był do kompletu z "obwodem" i "pod formą". I stąd ten

Z ewentualnymi dalszymi rozkminkami zmykajmy do tematu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13933
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Budyń_70
    Księciuniu, ja rozumiem Twój niebywały zapał w korygowaniu błędów ortograficznych jak i stylistycznych tu na forumce, ale dożyliśmy takich czasów, iż często pisując ze smartfona jak i nierzadko w pośpiechu, mimo woli narażamy się na temu podobne literówki przez to, że smartfon podczas pisania często sam domyślnie podstawia "własne" wyrazy czy sformułowania, które nie zawsze zostaną przez nas wychwycone.
    Oczywiście bez urazy, gdyż doceniam to co robisz

Przepraszam za offtop.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 21-08-2019 o 17:21

Cytat Zamieszczone przez WP
    Liga Europy. Legia - Rangers. Aleksandar Vuković: Dużych zmian nie będzie
    - Fajne są wspólne konferencje ze Stevenem Gerrardem, bo od razu więcej dziennikarzy przychodzi. Musimy go częściej zapraszać - mówi Aleksandar Vuković. Trener Legii Warszawa przyznaje,że Glasgow Rangers będą wymagającym rywalem.
    KLIK

W dużym skrócie, Kulenović wciąż na szpicy.

Legionista
    Na razie to Agra został zgłoszony do gry...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Na razie to Agra został zgłoszony do gry...
    Typowy wypełniacz, który ma szansę zadziałać w przypadku jakichś katastrofalnych wydarzeń, nie ma co nadinterpretowywać tego zdarzenia
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

- Nie było rozmowy z Kulenoviciem o tej sytuacji, bo jest jasna. Nie będę mówił tego, co ludzie chcą usłyszeć. Sandro miał już podobną sytuację z Atromitosem i też niezasłużenie żegnały go gwizdy. Co ważne, nie były to gwizdy z "Żylety". Są podzielone zdania na ten temat. Niektórzy ludzie rozumieją, że Kulenović zostawia sporo serca na boisku. Przede wszystkim jest naszym graczem i żaden zawodnik nie powinien być tak traktowany przez kibiców Legii. Wiedział jakie jest nastawienie, a z Zagłębiem zagrał dobry mecz. Oczekuję, że znowu pokaże ten sam charakter, bo tego mu nie brakuje. Nie boję się o to, że będzie grał inaczej, bo ktoś go nie lubi. To sytuacja, z którą trzeba umieć sobie poradzić - skomentował "Vuko".
    Jakby Vuko miał jaja i rzeczywiście chciał chronić Kulenovicia, to powinien powiedzieć, że gwizdy były skierowane do niego (Vuko), jako wyraz dezaprobaty dla jego decyzji personalnych albo taktycznych i on się z nimi zgadza/nie zgadza i sie ugnie/nie ugnie i bla bla bla , a Kulenović dostał rykoszetem, bo akurat schodził z boiska i żeby go w to nie mieszać.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Abrams
    Co ważne, nie były to gwizdy z "Żylety"
    Zrobił czystkę w szatni, teraz czas na trybuny ...

Cytat Zamieszczone przez Abrams Zobacz posta
    Zrobił czystkę w szatni, teraz czas na trybuny ...
    A może czuje repekt

E:
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Księciuniu, ja rozumiem Twój niebywały zapał w korygowaniu błędów ortograficznych jak i stylistycznych tu na forumce, ale dożyliśmy takich czasów, iż często pisując ze smartfona jak i nierzadko w pośpiechu, mimo woli narażamy się na temu podobne literówki przez to, że smartfon podczas pisania często sam domyślnie podstawia "własne" wyrazy czy sformułowania, które nie zawsze zostaną przez nas wychwycone.
    Oczywiście bez urazy, gdyż doceniam to co robisz

Przepraszam za offtop.
    To tak gwoli wyjaśnienia, rozmywając dalej - błędów ortograficznych się co do zasady nie czepiam, bo sam ich robię co nie miara; literówek również. Tylko w tym wypadku ten odwód/obwód potraktowałem nie jako literówkę, ale często popełniany błąd, który sam kiedyś popełniałem i chyba właśnie forumka mnie z niego wyleczyła.
    Generalnie jeżeli już się czepiam (choć wiem, że to nieładnie) to właśnie albo takich powszechnych błędów (bynajmniej/przynajmniej; liczba/ilość), albo bezmyślnego wciskania angielszczyzny (foreignerzy), albo takich potworków jak "być pod formą". Sam nie raz walę byki i sam nie raz byłem tu poprawiany, za co dziękuję), bo dzięki temu kilka rzeczy weszło mi do głowy (np. po trzydziestu kilku latach człowiek dowiedział się, że nie ma nic miedzy Bogiem a prawdą )

Forum bawiąc uczy, ucząc bawi
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 22-08-2019 o 09:57

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
    KLIK

W dużym skrócie, Kulenović wciąż na szpicy.
    Machiaweliczny umysł naszego trenera uknuł taką oto intrygę. Nakłonił Kule w tym sezonie aby strzelał Panu Bogu w okno , Stevie G oglądając popisy kula się po podłodze ze śmiechu i całkowicie lekceważy naszą siłę ofensywną. Młody Chorwat po dzisiejszym spotkaniu schodzi z boiska z hattrickiem i asystą . Vuko dyskretnie się uśmiecha .

"- To jest ważna informacja. Z tego co słyszę, Carlitos już sam powiedział, że chce z Legii odejść. Na razie problemem jest brak konkretnych ofert - informuje Włodarczyk.

- Mam informację, że Carlitos już nawet w szatni powiedział swoim kolegom, że on po prostu odchodzi, że on chce grać, że to nie jest na poziomie jego ambicji, żeby "kopać się z koniem" - dodaje dziennikarz.

Czytaj więcej na:
    https://www.meczyki.pl/newsy/media-carlitos-chce-odejsc-z-legii-warszawa-hiszpan-nie-bedzie-kopac-z-koniem/121029-n?utm_source=fb5fp&fbclid=IwAR1euDih8aDqL8_PbWD2to 6I4Ubxdx3666X8__HWA0j1dGBpelcBUR3V5Zc"
    Kasper Hämäläinen #1

Byłem pierwszy do oskarżania Vukovicia o dyletanctwo, ale jest widoczny postęp w grze. Nie wiem po co tworzycie atmosferę ciągłej napierdalanki w niego. Jeżeli Carlitos jest taki dobry to pewnie dostaniemy solidną ofertę i szukamy nowego napastnika. Trener go nie widzi i tyle. Na początku sezonu graliśmy z Carlitosem w składzie i jakoś fantastycznie to nie wyglądało

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Byłem pierwszy do oskarżania Vukovicia o dyletanctwo, ale jest widoczny postęp w grze. Nie wiem po co tworzycie atmosferę ciągłej napierdalanki w niego. Jeżeli Carlitos jest taki dobry to pewnie dostaniemy solidną ofertę i szukamy nowego napastnika. Trener go nie widzi i tyle. Na początku sezonu graliśmy z Carlitosem w składzie i jakoś fantastycznie to nie wyglądało
    Ok. Coś jednak ten Carlitos drużynie w zeszłym sezonie dał. Mógł odejście już w wakacje i zarabiać dobry hajs u Arabów ale miał jednak ambicję zostać w gównianej naszej lidze i powalczyć z drużyną w pucharach. Tymczasem jest traktowany jak balast. Trochę szacunku mu się należy. Poza tym jeżeli Vuković go nie widzi w koncepcji to niech to powie i wystawi go na listę transferową. Po co się męczyć. To co zrobił w 90 min dziś to zwykłe chamstwo i prostactwo.
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 22-08-2019 o 22:15
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Benek
    ******* do Kuchego ,który był tu tyle lat i tyle dla Legii zrobił nie było szacunku a tu żale że jakiś Hiszpan ,który nic dla Legii nie osiągnął siedzi na ławce i trener każe mu się rozgrzewać .
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ok. Coś jednak ten Carlitos drużynie w zeszłym sezonie dał. Mógł odejście już w wakacje i zarabiać dobry hajs u Arabów ale miał jednak ambicję zostać w gównianej naszej lidze i powalczyć z drużyną w pucharach. Tymczasem jest traktowany jak balast. Trochę szacunku mu się należy. Poza tym jeżeli Vuković go nie widzi w koncepcji to niech to powie i wystawi go na listę transferową. Po co się męczyć. To co zrobił w 90 min dziś to zwykłe chamstwo i prostactwo.
    Szacunek to się należy Vuko. Zaraz się popłacze ze wzruszenia, bo Carlitos nie poszedl do Arabów. Skład ustala trener. Jak jest taki ambitny to niech o niego pokornie walczy. Pewnie dostanie szanse z ŁKSem

Gdybym to ja ustalał skład to Carlitos by grał. Jest tam ktoś kto się zna lepiej ode mnie i jeżeli mu to w miare idzie to niech gra kim chce. Nie wiem po co zawsze szukać dziury w całym. Zresztą Kulenovic dzisiaj wyłożył dwie fajne piłki na lewe skrzydło (w tym jedną z główki). To nie był jego najgorszy mecz.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    ******* do Kuchego ,który był tu tyle lat i tyle dla Legii zrobił nie było szacunku a tu żale że jakiś Hiszpan ,który nic dla Legii nie osiągnął siedzi na ławce i trener każe mu się rozgrzewać .
    No popatrz., Gość, który w dwa lata w lidze nastrzelał ze 40 goli siedzi na lawie, a gra gość, który nic nie strzela. Mało tego, cała Legia praktycznie nic nie strzela.
    Zastanówmy się, z czego to narzekanie może wynikać? Ktoś ma jakiś pomysł?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Przypierdalasz się do Carlitosa o brak trofeów, gdzie typ gra od roku, w poprzednim sezonie jako jeden z nielicznych (jedyny?) prezentował dobrą jakość, gdzie ciągle widać, że mu zależy, miał dobrą ofertę po sezonie i szarpie, nawet jak częściej nie wychodzi, bo forma nie ta. Ciekawe czemu nie ta, może dlatego, że imbecyl na ławce stawia na drewno, pomału dobijające do "czterocyfrówki" bez żadnej korzyści dla zespołu? No prawie, przecież wygrywa główki i dzisiaj celnie raz podał prostopadle!

i trener każe mu się rozgrzewać .
    Może się ***** na czerskiej zatrudnij?

Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Zresztą Kulenovic dzisiaj wyłożył dwie fajne piłki na lewe skrzydło (w tym jedną z główki). To nie był jego najgorszy mecz.
    No i w międzyczasie mu się piłka odbiła od gałęzi na 5. metrze od bramki i zaspał do wyjścia przy prostopadłym z lewej strony.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 22-08-2019 o 22:28
    Mioduski, Vukovic - wypi.erdalac
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Skw_
    Bez goli i asyst Carlitosa w zeszłym sezonie to byśmy wąchali plecy Lechii, a nie wiem czy do pucharów byśmy się załapali.
    Są ludzie, którzy zakłamują rzeczywistość, a ona jest taka, że Lopez jest dwie klasy lepszy od Kulenovicia i jeśli Vuković mówi, że wystawia najmocniejszy skład na Rangersów i nie ma go w 11, to się zwyczajnie ośmiesza.

Legionista Awatar Bootleg
    Dobra widzę, że to nie ma sensu. Czas pokaże kto miał rację. Carlitos generalnie to jeden z wielu... nie lubię tylko ludzi którzy gnoją kogoś przez swoje widzimisię a to robi teraz nasz trener. No i jeszcze te jego wypowiedzi, że nie ma problemu z Carlitosem. Dla Hiszpana naprawdę będzie najlepiej jak odejdzie a my będziemy mogli dalej podziwiać w ataku Kulenovicia i liczyć, że po 10 spotkaniach może w końcu coś trafi. Kończę temat na forumce bo każdy ma swoje rację. Wymowne jest tylko to, że chyba zdecydowana większość ludzi widzi, że atak z Kulenoviciem nie daje drużynie zbyt wiele. Nie widzi tego tylko Vuković. Ode mnie off top.
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 22-08-2019 o 22:36
    Always look on the bright side of life!

A ja się powtórzę i powiem (napiszę) że skoro Vuković pełni funkcję trenera to jego pełne prawo wystawiać Kulenovicia albo nawet Drewnicia, jak mu się będzie podobało. Po prostu zostanie rozliczony z wyników i tyle.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Bez goli i asyst Carlitosa w zeszłym sezonie to byśmy wąchali plecy Lechii, a nie wiem czy do pucharów byśmy się załapali.
    Są ludzie, którzy zakłamują rzeczywistość, a ona jest taka, że Lopez jest dwie klasy lepszy od Kulenovicia i jeśli Vuković mówi, że wystawia najmocniejszy skład na Rangersów i nie ma go w 11, to się zwyczajnie ośmiesza.
    Nikt nie twierdzi że Kule jest lepszym napastnikiem. Po prostu Vuko ma inne wymagania do wysuniętego napastnika tyle. Po drugie jeśli faktycznie Carlitos wyżej stał niż dupę miał to chyba dobrze ,że trener chce go utemperować.
    Zapewne w niedzielę dostanie swoją szansę więc ma wszystko w swoich nogach. Niech pokaże charakter i walczy.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista
    W sprawie Vuco. Pycha kroczy przed upadkiem. Amen.

Legionista
    Nikt nie twierdzi że Kule jest lepszym napastnikiem. Po prostu Vuko ma inne wymagania do wysuniętego napastnika tyle. Po drugie jeśli faktycznie Carlitos wyżej stał niż dupę miał to chyba dobrze ,że trener chce go utemperować.
    Zapewne w niedzielę dostanie swoją szansę więc ma wszystko w swoich nogach. Niech pokaże charakter i walczy.
    Wiesz potem jak nie idzie to pierwsze co jest podniesione to "piłkarzyki grają bez zaangażowania, nie walczą", a jak trener odsuwa gościa, który nie pracuje dla drużyny, to pół forum się mało co nie zesra.. taki to paradoks

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Odstawienie najskuteczniejsze zawodnika w poprzednim sezonie i stawianie na kolesia, który nie tyle co nie strzela, co jest kompletnie niewidoczny jest mocno dziwne

Legionista Awatar Skw_
    Właśnie ja bardzo chciałbym zrozumieć, jak wyglądają te wymagania. Bo na dzień dzisiejszy Kulenović nie potrafi przyjąć piłki, nie potrafi się zastawić, nie potrafi dobrze odegrać głową ani dobrze strzelić. Natomiast chciałbym zobaczyć Carlitosa w 2-3 meczach w pełnym wymiarze czasowym i ocenić, czy faktycznie jest gorszy lub lepszy od Chorwata.
    Natomiast co do "odjazdu" Carlitosa, to ja to widzę tak - jeżeli sprawa jest gruba, to niech go wywali do rezerw i da jasny sygnał, żeby się ogarnął. Jeżeli bierze go do 18-stki, a później na przykład każe się rozgrzewać, facet ma wejść na ostatnie minuty, ale ostentacyjnie zawraca go na ławkę, to sorry, ale to jest zwyczajnie śmieszne. Legia to nie przedszkole.

Legionista Awatar Benek
    Jeśli awansujemy to na pewno będzie okazją do porownania.
    A co do dzisiejszej akcji przy ławce to Vuko twierdzi,że to nieporozumienie bo najzwyczajniej w świecie kazał wracać wszystkim z rozgrzewki.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar Tadek
    Mioduski powinien Vuko ostro zje...ochrzanić za tą sytuację. Carlitos powinien grać w podstawowym składzie. Kulenovic, wygląda na to że nigdy nie odpali....przez to może zaprzepaścić nasze szanse na awans...Vuko opamiętaj się

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jak w rewanżu będzie 0:0 po dogrywce to wiem kogo Vuko wyznaczy do piątej jedenastki .

Cytat Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
    Mioduski powinien Vuko ostro zje...ochrzanić za tą sytuację.
    A moim zdaniem nie powinien. Chyba że chcemy nowego Wojciechowskiego. Mioduski wybrał na trenera Vukovica i jak najbardziej on powinien (znaczy Vukovic) mieć całkowitą decyzję co do składu drużyny i decyzji podczas meczów. Jak pisałem wcześniej, wyniki osądzą jego decyzje.

Uprawnienia umieszczania postów