Strona 26 z 55 PierwszyPierwszy ... 1622232425262728293036 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 780 z 1634

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

No i to jest Legia Vukovicia Ze Śląskiem zagraliśmy na zero z tyłu, więc jest dobrze. A jakbyśmy jeszcze coś strzelili, to by było bardzo dobrze. Na jakiej podstawie ktokolwiek przypuszczał, że będziemy dominować? Legia to nie hegemoni. Z czterech punktów w trzech meczach jestem zadowolony, ale jakby były dwa więcej, to byłbym bardzo zadowolony. Styl? Jaki styl? Styl to miała Cracovia Stawowego. I na koniec wisienka na torcie. Czy przeciwko ateńczykom jest szansa na korektę stylu i wyniku? To będzie bardzo trudne, nie wszystko zależy od nas.

Kurtyna.

Najwazniejsze jest poparcie od prezesa, takze to juz kwestia czasu

Z tego wywiadu, to główne i właściwie jedyne założenie Vuko na tą część sezonu to jest zero z tyłu. Optymalizacja gry pod kontem eliminacji wszystkich ewentualnych zagrożeń dla naszej bramki. Jak to się odbija na grze do przodu wszyscy widzą. W lidze 3 gole strzelone 3 stracone - bez rewelacji. Świadome wybranie tylko takiej taktyki to jest kupa w majtach przed meczem.

Dla psychologii gry gra na zero z tyłu to tragedia. Bramka stracona w pierwszej minucie (co zawsze może się zdarzyć), powoduje że główne założenie na mecz nie jest spełnione i piłkarzom trudno się potem ogarnąć. Poza tym i tak do przodu nic nie jest przećwiczone więc skąd mają wiedzieć co grać. Gra się zawsze do końca meczu żeby wygrać, a nie żeby nie tracić bramki.

Może trener ma nadzieje na szlifowanie taktyki ofensywnej w dalszej części sezonu, ale raczej do tego nie dotrwa co zresztą sam w wywiadzie zauważył.

Awans jest dla nas ponad wszystkimi innymi założeniami, ale przyjdzie czas, żeby grać lepiej, bo ta drużyna ma ku temu potencjał. To tylko kwestia czasu. Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego.
    Ostatnio edytowane przez PrzeterminowanySer ; 08-08-2019 o 10:37 Powód: bold

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    No i to jest Legia Vukovicia Ze Śląskiem zagraliśmy na zero z tyłu, więc jest dobrze. A jakbyśmy jeszcze coś strzelili, to by było bardzo dobrze. Na jakiej podstawie ktokolwiek przypuszczał, że będziemy dominować? Legia to nie hegemoni. Z czterech punktów w trzech meczach jestem zadowolony, ale jakby były dwa więcej, to byłbym bardzo zadowolony. Styl? Jaki styl? Styl to miała Cracovia Stawowego. I na koniec wisienka na torcie. Czy przeciwko ateńczykom jest szansa na korektę stylu i wyniku? To będzie bardzo trudne, nie wszystko zależy od nas.

Kurtyna.
    Też odniosłem wrażenie że najbardziej cieszy się z tego że nie tracimy bramek.

Legionista
    Dalej jestem w szoku jak facet, który siedzi tu od tylu lat, zna atmosferę, otoczkę, oczekiwania, może pieprzyć takie kocopały.
    Miejsce urodzenia to chyba nie przypadek

Zawsze szanowałem Aco za to, że zostawiał serducho na boisku, był ambitny i mówił. co myśli. Tylko jak został trenerem to okazało się, że te myśli takie płytkie. Mimo wszystko smutno.
    Jak najszybciej do zwolnienia.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Dalej jestem w szoku jak facet, który siedzi tu od tylu lat, zna atmosferę, otoczkę, oczekiwania, może pieprzyć takie kocopały.
    Miejsce urodzenia to chyba nie przypadek

Zawsze szanowałem Aco za to, że zostawiał serducho na boisku, był ambitny i mówił. co myśli. Tylko jak został trenerem to okazało się, że te myśli takie płytkie. Mimo wszystko smutno.
    Jak najszybciej do zwolnienia.
    Dziwna konstrukcja. Szanowałeś Aco za to co mówił, a teraz te same myśli uznajesz za płytkie? Przecież jego podejście w ogóle się nie zmieniło. Nadal mówi to co myśli, mówił to jako piłkarz i kilka razy jako asystent. A to, że mówi coś innego niż wszyscy chcą usłyszeć? Właśnie dlatego, że zna ten klub i tak go pojmuje (nie oznacza to, że ma rację ale nie ucieka w banały).

Co więcej, wygląda na to, że liczy się z tym i rozumie, że taka postawa nie znajdzie akceptacji u kibiców/dziennikarzy. Dla mnie on nie musi zgadzać się z opiniami kibiców, a kibice nie muszą zgadzać się z jego, ale nie róbmy z niego wariata...

Całościowo dzisiejszy wywiad oceniam pozytywnie - przynajmniej widać, że wybrał własną drogę i się jej trzyma, ma swoje argumenty i je wyraża publicznie. Czas pokaże kto miał rację, ale na pewno słuszną uwagą z jego strony było zdanie "Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego". W związku z tym, że od dawna nie liczę przy Ł3 na żadne piłkarskie cuda, chciałbym zobaczyć co się wydarzy do końca jesieni pod jego wodzą i dopiero ocenić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Dziwna konstrukcja. Szanowałeś Aco za to co mówił, a teraz te same myśli uznajesz za płytkie? Przecież jego podejście w ogóle się nie zmieniło. Nadal mówi to co myśli, mówił to jako piłkarz i kilka razy jako asystent. A to, że mówi coś innego niż wszyscy chcą usłyszeć? Właśnie dlatego, że zna ten klub i tak go pojmuje (nie oznacza to, że ma rację ale nie ucieka w banały).

Co więcej, wygląda na to, że liczy się z tym i rozumie, że taka postawa nie znajdzie akceptacji u kibiców/dziennikarzy. Dla mnie on nie musi zgadzać się z opiniami kibiców, a kibice nie muszą zgadzać się z jego, ale nie róbmy z niego wariata...

Całościowo dzisiejszy wywiad oceniam pozytywnie - przynajmniej widać, że wybrał własną drogę i się jej trzyma, ma swoje argumenty i je wyraża publicznie. Czas pokaże kto miał rację, ale na pewno słuszną uwagą z jego strony było zdanie "Pytanie pod kogo wodzą to zrobi moją czy już kogoś innego". W związku z tym, że od dawna nie liczę przy Ł3 na żadne piłkarskie cuda, chciałbym zobaczyć co się wydarzy do końca jesieni pod jego wodzą i dopiero ocenić.
    Zgadzam się w 100%, sam o tym pisałem po części, a ostatnie zdanie powinien sobie na ścianie przykleić każdy kibic z Mioduskim na czele.

Sam sobie przyklej. Argument "bo swój" jest co najmniej zabawny. Na jesień będzie co najmniej -10 do lidera i po pucharach.
    Lewactwo nie jest cool.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Dzisiejszy wywiad dla PS.
    Przeczytałem własnie i tylko jedno się nasuwa - co on pierd%$#@?

Z wywiadu wynika, ze był problem ze starą gwardią i Pinto ich dobrze wyłapał. I ciekawe czy uspokojenie przez miodka oznacza to co myślę

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez 9Tomking Zobacz posta
    Nie zazdroszczę sytuacji forumowemu błaznowi. Z jednej strony zatrudnił Vuko Mioduch, z drugiej nie wypada szydzić bo Legionista.
    Klasyczny grecki konflikt tragiczny. Jak skrytykuje to ujnia, bo dwaj Legioniści, jak nie skrytykuje to znaczy, że klęczy

A propo Co się stało z użytkownikiem Kijkiem?

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta

A propo Co się stało z użytkownikiem Kijkiem?
    Kijek i Chmielo dostali bana. Dopóki żaden nie przeprosi moderatorów i nie obieca poprawy to nie mają powrotu.

Legionista Awatar Jestem
    Chciałbym jednego plusa Aco wypunktować, może ktoś dorzuci kolejne ponieważ nie chę zabierać "chleba" pozywniej myślącym niż tutejsza przeciętna

Zwróćcie uwagę na piłkarza o nazwisku Rocha. W rundzie wiosennej biedak nie mógł rozegrać pełnych 90 minut, zresztą co tam 90, od 70 oddychał rękawami, choć miał przebłyski.
    We wczorajszym meczu zapierdalał aż miło było patrzeć do 94 miuty i wyglądał tak, jakby kolejnych 30 nie stanowiło problemu! Zresztą oddał najgroźniejszy strzał na bramkę Majeckiego, w końcu nasz bramkarz nie powinien się nudzić - poza tym niewątpliwie kontrowersyjnym zagraniem, Rocha był był wyjątkowo jasnym punktem naszej drużyny, w sumie generalnie linia obrony zagrała na medal. Będą tacy którym to zbyt mało aby choć troszkę pochwalić Aco, ale po chwili namysłu chyba większość zobaczy jednak pozytywy w przygotowaniu fizycznym całej drużyny oraz rozsądne ułożenie obrony. No i ten brak dzid do przodu, są tacy którym chyba brakowało tych dzid z plastikowych boisk

p.s. To, że nie piszę o minusach nie oznacza, że ich nie widzę, o jednym dużym pisałem w innym wątku.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar krzysiek1916

Legionista
    Za pomijanie Carlosa ten i*iota powinien wylecieć ,ale jak już poleci to na zawsze z naszego klubu.Im szybciej tym lepiej.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista
    Vuković: Jestem bardzo zadowolony z występu Sandro. Dał nam to czego potrzebowaliśmy w budowaniu ataków. Dużo pracował dla drużyny i był bliski strzelenia bramki. #ATRLEG
    #Jprdl

Legionista Awatar Adin
    Typowa gadka trenera dla mediów. Toć nie powie, że hu*jnia , by się młody zalamal

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Benek
    Macie uprzedzenia jak przez lata do Kuchego
    Tym
    Sandro nadal na bakier że skutecznością ale dzis dużo wygranych górnych piłek (o ile się nie mylę to on zapoczątkował pierwszą bramkę )a w drugiej połowie zaczął podnosić głowę i powinien mieć asysty.

Zobaczycie,że on tak samo jak Legia , odpali
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Mnie się wydaje że Kulenović po prostu za bardzo chce. Aż tak słaby to on nie może być, w drugiej połowie ładnie podawał do Carlitosa, no jakby był takim drewnem jak przy niektórych strzałach to by się też na tej piłce wywalił a nie podał.

Legionista Awatar Jestem
    Sandro miał chyba jedne jedyne dobre zagranie pod koniec meczu do Lopeza, poza tym psuł niemiłosiernie wszystko.
    Oczywiście jedno robił w miarę dobrze i dlatego pewnie Aco go trzyma na placu, pomijając chęć sprzedania. Sandro wszystko co jest związane z fizycznością, poza szybkim bieganiem, robi bardzo przyzwoicie. Wiąże i męczy obrońców, absorbuje sobą uwagę bramkarza, w pojedynkach o piłkę generalnie rozpycha się jak trzeba, potrafi się zastawić, robi miejsce innym naszym w polu karnym, potrafi się zachować w obronie itp. Natomiast to co jest solą dziewiątki, czyli przyjęcie kierunkowe i strzał z woleja na bramkę to padaka
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Macie uprzedzenia jak przez lata do Kuchego
    Tym
    Sandro nadal na bakier że skutecznością ale dzis dużo wygranych górnych piłek (o ile się nie mylę to on zapoczątkował pierwszą bramkę )a w drugiej połowie zaczął podnosić głowę i powinien mieć asysty.

Zobaczycie,że on tak samo jak Legia , odpali
    A Ty chyba jesteś drwalem, że masz takie skłonności do wielbienia drewna.
    Kucharczyk miał ambicję, szybkość, wykończenie, nieraz dokładne dogranie i wbrew temu co się mówi, całkiem niezłą technikę użytkową. Potrafił sobie na przykład przerzucić piłkę nad bramkarzem, czy wypuścić piłkę do sam na sam - w odróżnieniu od tej chorwackiej lebiegi, która wychodząc sam na sam, kopie do tyłu. Poza pressingiem, kule u nogic nie ma niczego, co by miało jakąkolwiek wartość piłkarską. Nie jest szybki, zwrotny, technika jak w 4 lidze, jedynie umie się zastawiać i pressowac. Czyli ma połowę cech przeciętnego wysportowanego kibica - znajdźcie takiego, co regularnie biega 5-10km, a z L w sercu, a da co najmniej 50% co "nadzieja" chorwackiej kadry.
    Napastnicy często dzielą się na tych, co mają 1-2 sytuacje w meczu i obie wykorzystają oraz na tych, co tych sytuacji potrzebują 10, by coś ustrzelić. Sandro jest unikalnym połączeniem obydwu stylów: dochodzi do małej liczby okazji, a i tak można w ciemno obstawiać, że spierdoli i nie wiadomo ile by potrzebował, żeby coś wpadło. Obrazem jego jakości jest to, że broniąc jego grę, wymieniacie następujące zagrania:
    1) ponoć wygraną główkę, w bramkowej akcji, która była bramkowa tylko dlatego, że w dalszej części mu nie podali.
    2) podnoszenie głowy
    3) podanie do Carlitosa.
    To wszystko w zaledwie 90 minut gry. Faktycznie, dające nadzieję.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Benek
    I dlatego pewnie gra w kadrze u-21 Chorwacji a klub z zachodu daje za niego 3 banki.

Czas zweryfikuje Kule i jego umiejętności.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar AGZI
    I dlatego pewnie gra w kadrze u-21 Chorwacji a klub z zachodu daje za niego 3 banki.

Czas zweryfikuje Kule i jego umiejętności.
    Być może,ale czy arcyważne mecze o LE są na pewno dobrym momentem,żeby dawać mu szanse,zamiast postawić na bardziej sprawdzoną opcję?
    #MioduskiOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Być może,ale czy arcyważne mecze o LE są na pewno dobrym momentem,żeby dawać mu szanse,zamiast postawić na bardziej sprawdzoną opcję?
    Nie twierdzę, że nie masz racji, tylko tak z ciekawości - kto obecnie jest taką sprawdzoną opcją?

Legionista Awatar Jestem
    Jednak Lopez, też często irytuje ale jest po prostu lepszy od Kulawego, dużo mniej fizyczny wprawdzie ale przynajmniej zabiega i zakiwa każdą drewnianopodobną obronę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jednak Lopez, też często irytuje ale jest po prostu lepszy od Kulawego, dużo mniej fizyczny wprawdzie ale przynajmniej zabiega i zakiwa każdą drewnianopodobną obronę.
    Sam to najwyżej zakiwa SIĘ..
    Za dużo fify panowie

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nie twierdzę, że nie masz racji, tylko tak z ciekawości - kto obecnie jest taką sprawdzoną opcją?
    Moim zdaniem najbardziej sprawdzoną opcją w ataku jest najlepszy strzelec Legii w ostatnim sezonie- Carlitos.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Moim zdaniem najbardziej sprawdzoną opcją w ataku jest najlepszy strzelec Legii w ostatnim sezonie- Carlitos.
    A zdaniem trenera Legii jest kto inny i tyle
    Zresztą jak pisał Dawidziuk to nie tylko kwestie sportowe i Carlitos pewnie zdaje sobie z tego sprawę.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar AGZI
    to nie tylko kwestie sportowe i Carlitos pewnie zdaje sobie z tego sprawę.
    No to niezłego mamy trenera,skoro jego antypatie są ważniejsze niż dobro zespołu.No chyba,że to Carlitos coś zmalował..
    #MioduskiOut

Uprawnienia umieszczania postów