Strona 23 z 29 PierwszyPierwszy ... 13192021222324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 690 z 851

Wątek: Vuković – trener permanentnie efemeryczny

Legionista
    Nie wiem czy ktoś wczoraj oglądał Łódź z Poznaniem, ale nawet ten ŁKS potrafi bardzo fajnie budować akcje, wymieniać piłkę na połowie rywala, zdobywać mądrze teren.. coś czego kompletnie nie ma u nas. U nas zagra sobie Gvilia do Martinsa, Martins do Gvilii, gdzie nic z tego nie wynika dla drużyny, nie ma to tempa i chyba tylko grają tak, żeby nikt nie zarzuci, że nie próbują koronkowo grać na małej przestrzeni..

Prawdę mówiąc to nie wiem czy jakaś drużyna w eklapie gra gorszą piłkę od nas, wyłączając oczywiście poziom sportowy zawodników.

Zaryzykuję tezę, że spośród 16 osób figurujących jako trenerzy w naszej wspaniałej lidze jest tylko jeden figurant, który by grał 90 minut Antoliciem a 90 minut trzymał na ławce Carlitosa.

Legionista Awatar R.
    No co ty, pan trener przecież uchachany i zadowolony z gry i wyniku.
    https://twitter.com/RealMisterX/stat...67555560546310
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Stout
    Zmiany kompletnie z dupy.
    Brawo panie trenerze, Brawo.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

A po meczu Vuković się cieszy jakby LM wygrał.

Legionista
    Obczajcie sobie to:
    https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT/...38918836707329

"Sami jesteście fatalni, nie znacie się, na tle reszty pucharowiczów jesteśmy zayebiści i w ogóle się nie znacie." No i jeszcze wysłali jakąś wesołą pannę z mikrofonem do niego, która właśnie sama mu wmawia, że jest super. Tam nikt nie potrafi/boi się zadawać pytania? To jakaś klubowa dziennikarka?

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No i jeszcze wysłali jakąś wesołą pannę z mikrofonem do niego, która właśnie sama mu wmawia, że jest super. Tam nikt nie potrafi/boi się zadawać pytania? To jakaś klubowa dziennikarka?
    Babeczka z C+. Sam nie mogłem uwierzyć, że tak to określiła...

Po meczu pogardliwe gesty Vuko w stronę Żylety. Człowiek z klasą...

Legionista
    jest taka stara kibicowska piosenka - Vuko wez sznur

Legionista
    Myślę, że los Vuko trochę w rękach Magiery leży/leżał.

Miodek jak widać pozostaje z Jackiem we w miarę dobrych relacjach, oglądali razem mecz. Jestem pewien, ze dalej bardzo ceni ekspercką wiedzę Magica i pewnie dużo popytał dziś go o grę drużyny.. w czym leży problem, czy to rokuje, czy jest jakiś progres..

Legionista Awatar Adin
    fajnie muszą patrzeć gracze z boku na swojego trenera. Sami wiedzą, że grają dno dna i nie ma tutaj żadnego składu i ładu, a ten mówi im, ze ogólnie było fajnie, a momentami bardzo dobrze. Do Choroszczy powinni go wywieźć
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cóż ... pasmo sukcesów. Jezeli dobrze pamietam - jeden mecz wygrany z siedmiu czy ośmiu ostatnich ligowych. Na Łazienkowskiej chyba nie wygralismy pięciu meczy z rzędu. Czy Vukovic w ogóle wygrał jakiś ligowy mecz na Łazienkowskiej? Ale jest światełko w tunelu ... ta seria musi się w końcu skończyć, przecież zagraliśmy całkiem niezły mecz.
    Ja pier ....

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Myślę, że los Vuko trochę w rękach Magiery leży/leżał.

Miodek jak widać pozostaje z Jackiem we w miarę dobrych relacjach, oglądali razem mecz. Jestem pewien, ze dalej bardzo ceni ekspercką wiedzę Magica i pewnie dużo popytał dziś go o grę drużyny.. w czym leży problem, czy to rokuje, czy jest jakiś progres..
    Ja pierdole to se autorytet znalazł!

Kręcimy się jak gówno w przeręblu przy serii stażystów na ławce a właściciel dalej chce brnąć w te swoje chore idee fixe

Tu trzeba kogoś z doświadczeniem a nie wymieniać gościa bez głowy na gościa bez jaj

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Ja pierdole to se autorytet znalazł!

Kręcimy się jak gówno w przeręblu przy serii stażystów na ławce a właściciel dalej chce brnąć w te swoje chore idee fixe

Tu trzeba kogoś z doświadczeniem a nie wymieniać gościa bez głowy na gościa bez jaj
    Pewnie niestety na prawdziwego trenera żal Mioduskiemu hajsu.
    #MioduskiOut

Legionista
    Kurde szkoda mi teraz tego Aco. Trzeba go z klasą pożegnać (a to raczej niemożliwe). Debile to ludzie z klubu którzy wrzucili granat do szatni, wiedząc że w naszych realiach pomiędzy sezonie jest max 7-8 tygodni przerwy i zostawili chłopa bez żadnego doświadczenia na stanowisku trenera. Poległ bo musiał. Dziś Aco zachowuje się po prostu jak zaszczuty zwierzak i racjonalności już na pewno nie ma co się spodziewać. Jakoś trzeba ten węzeł przeciąć bo dalej będzie tylko gorzej.

Legionista
    Magiera bez Vadisa znaczy trenersko mniej więcej tyle co Vuković, więc dajcie sobie spokój. Kolejny mecz bida z nędzą, idziemy coraz niżej i ratunku nie widać.

Legionista
    Też bym nie robił wielkiej afery z tej wypowiedzi Vuko.
    Cała wypowiedź brzmi tak:
    Rozumiem postawę kibiców, którzy gwizdali na koniec meczu. Jednak jeżeli ktoś dzisiaj uważa, że Legia zagrała słabo, to... chyba nigdy dla niego nie zagra dobrze. Wynik nie jest satysfakcjonujący, lecz ja po obejrzeniu tego spotkania uważam, że nie zagraliśmy źle. Wiem jednak, że niektórzy uważają inaczej i nie mam z tym faktem problemu. Dla mnie to daleko, aby powiedzieć, że to był słaby mecz.
    Już nawet pomijając to jak ostatnio Legia gra, to nawet jakby przejeżdżała się po wszystkich i nagle zagrała taki mecz, nie powiedziałbym, że zagrała źle. Zdominowała zupełnie niesłabego rywala, momentami fajnie wyglądała gra, ale zabrakło konkretów (przynajmniej dopóki nie namieszał zmianami pan trener).
    W obecnej sytuacji trzeba to przyjąć za pozytywną kartę i liczyć, że będzie szło w kierunku, który dziś zobaczyliśmy momentami, bo na pewno w końcu jakiś pomysł było widać.
    Aha - i jak widać da się rozgrywać od tyłu bez ryzyka utraty bramki z zespołem silniejszym niż Kuopio.

Papszun to klon Smółki!! Niech nikomu nie przyjdzie do głowy zatrudnienie tego oszołoma. Jak już to wyciągać Fornalika albo wrócic do tematu Magiery. Znając życie to będzie kolejny wynalazek z Bałkanów.

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    No co ty, pan trener przecież uchachany i zadowolony z gry i wyniku.
    https://twitter.com/RealMisterX/stat...67555560546310
    Jeżeli to faktycznie była reakcja do Żylety, to dla mnie może pakować mandżur i spierdalać.
    Drugi Wolski, psia jego mać.
    Czy on nie rozumie, że w Legii 0-0 w lidze to zawsze porażka? To ile jeszcze lat musi tu siedzieć?
    Wg mnie już starczy.

Ps. I jeszcze ta piąteczka z uśmiechem zbita z Kulenoviciem, który 4 minuty wcześniej tak przyjął piłkę (z 10- metrowym odskokiem w stronę naszej bramki), że rozpoczął chyba najgroźniejszą akcję Śląska w 2 połowie (gdyby nie Jędza, to mogło być 0-1). A konferencja potwierdza, że Vuko stracił kontakt z bazą...
    Ostatnio edytowane przez krzysiek1916 ; 04-08-2019 o 20:42

Legionista
    Miałem Vukovica za bardziej inteligentnego faceta. A przede wszystkim za takiego, który zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekują kibice, szczególnie po meczach ligowych na Łazienkowskiej. Brak 3 punktów to zawsze jest porażka. A on się zachował, jakby był tu od tygodnia, a nie od X lat. Mocno słabe to było. Dzisiaj właściwie sam się skreślił. Won.
    Błagam tylko, żeby następny nie był Magiera, bo to już karuzela śmiechu nie do zatrzymania.

Legionista Awatar Bootleg
    Mecz jak mecz... Ale tyle gadania o zapierdalaniu, o walce a włączcie sobie ostatnie 10 minut i doliczony czas gry... jaka tam była wola i chęć zwycięstwa? Człapanie i czekanie na gwizdek...
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 04-08-2019 o 21:11
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Mecz jak mecz... Ale tyle gadania o zapierdalaniu, o walce a włączcie sobie ostatnie 10 minut i doliczony czas gry... jaka tam była wola i chęć zwycięstwa? Człapanie i czekanie na gwizdek...
    Ostatnie minuty to oni nie mieli już pojęcia co i jak grac..
    Czy próbować rozegrać krótko (ale jak bez Gvilii?) Czy szukać wrzutek w pole karne?(ale na kogo jak Kante biegał wszędzie tylko nie tam..)
    Antolic grał skrzydłowego..
    Że wy takich rzeczy nie widzicie, tylko chce wam się zawsze pierodolic o tym, że "nie zapierdalali" to ja nie rozumiem.

Legionista
    Ja bym az tak ostro nie oceniał Vukovica, wydaje mi się że jego optymizm nie wynika z tego że zremisowali, ale z tego że pojawiły się pierwsze symptomy lepszej gry z czym chyba większość osób się zgodzi. Oczywiście nie jest jeszcze satysfakcjonująco, ale było dotychczas aż tak źle, że według mnie dzisiejszy mecz mimo braku wygranej trzeba brać za dobra monetę i pierwsze światełko w tunelu. I tak chyba to odbiera Vuko dlatego taka jego reakcja po meczu. Oczywiście dzisiejsze zmiany były fatalne, nie rozumiem braku Carlitosa, który nie jest w dobrej formie to fakt, ale Kulenovic tym bardziej nie jest w formie. Kante zanotował chyba 100% przegranych pojedynków po wejściu, rozumiem za to zdjęcie Gwili, to chyba było oszczędzanie go na czwartek, póki co priorytety są jasne i oczywiste, puchary najważniejsze. Niezgoda zdjęty to też dziwić nie może bo zasadzie nic nie dawał drużne w II połowie, był statystą.
    Pisząc krótko brak Carlitosa w meczu to duży minus, ale to Vuko wie jak zawodnicy wyglądają, trzeba mu zaufać, bo jak napisałem są pierwsze symptomy poprawy gry, powodów do radości nie ma, ale jakaś iskra nadziei się pojawiła we mnie.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 04-08-2019 o 21:19

Legionisci.com Awatar Woytek
    Zluzujcie z tym językiem nienawiści. Olać na razie tę ligę. Widać, że nie jest dobrze, ale dziś było dużo lepiej. Spokojnie więc czekam na mecze w LE, bo i tak do tego czasu nic się nie zmieni, a one są najistotniejsze. "Vuko" gra o pełną pulę - jak nie wygra to pewnie nie przetrwa - pozostaje obserwować i kibicować.

Mam jakieś dziwne przeczucie, że Grecy nie okażą się tacy straszni.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Zluzujcie z tym językiem nienawiści. Olać na razie tę ligę. Widać, że nie jest dobrze, ale dziś było dużo lepiej. Spokojnie więc czekam na mecze w LE, bo i tak do tego czasu nic się nie zmieni, a one są najistotniejsze. "Vuko" gra o pełną pulę - jak nie wygra to pewnie nie przetrwa - pozostaje obserwować i kibicować.

To jest właśnie wydaje mi się właściwe podejście do aktualnej sytuacji, zgadzam się w stu procentach.

Legionista

Na pewno nie okażą się straszni, bo najzwyczajniej w świecie tacy nie są. Tylko nasza fatalna gra może ich tak wykreować.
    Tam w zeszłym sezonie w pierwszym składzie grał ten ogórek Azer, co do Arki przyszedł i na razie strasznie tam psioczą na niego, no więc tak..

Legionista Awatar Bootleg
    Ostatnie minuty to oni nie mieli już pojęcia co i jak grac..
    Czy próbować rozegrać krótko (ale jak bez Gvilii?) Czy szukać wrzutek w pole karne?(ale na kogo jak Kante biegał wszędzie tylko nie tam..)
    Antolic grał skrzydłowego..
    Że wy takich rzeczy nie widzicie, tylko chce wam się zawsze pierodolic o tym, że "nie zapierdalali" to ja nie rozumiem.
    Nie no jasne...graja w piłkę od wczoraj i nie wiedzą, że trzeba wkopać ją w ten wielki prostokąt... Śląsk przecież stanął i nawet nie próbował wyjść ze swojej połówki. Gdyby ich mocno przycisnęli to by pewnie coś wbili i wygrali te 1-0. No ale przecież nie wiedzieli co grać i zabrakło koncepcji... naprawdę rozwala mnie takie gadanie.. wystarczyło nawet próbować wrzucać na aferę czy strzelić z 20 metrów w kierunku bramki, zdobyć jakiegoś wolnego czy ze 2 rzuty różne... No ale po co? Jak można dodreptać do ostatniego gwizdka... przecież jest remis i zero z tylu więc jest ok. To jest właśnie minimalizm. Carlitos jest jaki jest, ale on jak biega w tym ataku to chociaż jest łasy na gole i może czasem gra samolubnie ale widać, że chce wygrywać... My nigdy nie dogonimy Europy jeżeli będziemy takimi minimalistami. W LM Barca czy inny Real wygrywa 5-0 i chce dalej strzelać bramki... u nas już by było oszczędzanie sił i granie na alibi. Właśnie dlatego jest jak jest. Gen zwycięstwa albo się ma albo się go nie ma..
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Olać na razie tę ligę. Widać, że nie jest dobrze, ale dziś było dużo lepiej. Spokojnie więc czekam na mecze w LE, bo i tak do tego czasu nic się nie zmieni, a one są najistotniejsze. :
    Rozumiem, że jak awansujemy do grupy i dalej będziemy grać co trzy dni to będziemy razem z Vukovicem cieszyć się z remisów w lidze ? Albo przekładać mecze jak teraz ? Przecież to cyrk jest.

Na pewno nie okażą się straszni, bo najzwyczajniej w świecie tacy nie są. Tylko nasza fatalna gra może ich tak wykreować.
    Tam w zeszłym sezonie w pierwszym składzie grał ten ogórek Azer, co do Arki przyszedł i na razie strasznie tam psioczą na niego, no więc tak..
    Plus Goutas, który grał w Lechu, a część kibiców może go pamiętać głównie z kojarzacej się jednoznacznie wymowy jego nazwiska.

Legionista Awatar Antares
    Ogólnie nie wiem co on ma do Carlitosa, ale ewidentnie co było słychać na konferencjach coś ma. Novikovas też traci milion piłek, odpuszcza grę w obronie pomimo tego, że skrzydłowy to bardziej odpowiedzialna rola na boisku jeśli chodzi o defensywę niż napastnik. Jego wystawia z automatu w składzie i jeszcze broni na konferencjach.

Nie wiem jak dzisiaj można było wpuścić Nagya zamiast Carlitosa. Przecież Węgier od pół roku znowu kopie się po czole, a ten go jeszcze pierwszym skrzydłowym na puchary zrobił i pewnie to on, a nie Luquinhas zagra z Grekami.

Patrząc na poprzedni sezon i spinę z Cafu podejrzewam, że w rotacji będzie u niego za Antolicem. Nie wiem czy był sens wykupować go za te 800 tys euro. No chyba, że tu zaraz pojawi się normalny trener.

Agra też całkowicie odstrzelony, bez żadnej szansy pomimo tego, że Novikovas i Nagy wyglądają fatalnie, a Portugalczyk naprawdę fajnie wyglądał w sparingach.

Gość ewidentnie ma coś do grupy iberyjskiej, najlepiej sprowadzić mu jeszcze 5 Antoliców i będzie zadowolony.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista

Prawda jest taka, że jakby mieli chociaż odrobinę formy to i liga by nie przeszkadzała. Ja tam nadziei nie widzę, z grekami zakończy się nasza przygoda w LE.

Uprawnienia umieszczania postów