Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 142 z 142

Wątek: Legia - Śląsk Wrocław [26. kol. Ekstraklasy 2018/19, 16.03.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bogiem a prawdą, to (poza Hasim ) przed Magikiem żaden inny trener przez 20 lat nie miał szansy punktować na tych salonach, a to, że akurat Magik miał, nie było jego zasługą.
    Czasami trzeba mieć trochę szczęścia.

Szansę to w sumie miało kilku trenerów.

Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Z. - Nie, żeby coś, ale jeśli Liga Europy to puchar pocieszenia, to mecz ze Sportingiem nie był chyba aż o tak wielką stawkę?
    Pozornie trafiłeś

To był mecz o 3 miejsce w grupie Klubu Miliarderów i Milionerów. Zobacz sobie na skład 1/8 LM w ostatnich latach. Tam nigdy lub prawie nigdy nie ma przypadkowych drużyn. Miliarderzy, milionerzy. Stadiony po 50 tysięcy. Transfery po miliony euro. I tuż za tym my. Cali na biało. To był nasz szczyt.

A że to trzecie miejsce dało gre w pucharze pocieszenia to inna sprawa. Grunt, że "wyszliśmy z grupy LM".

I niech wyją, że "nie".
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar midzi
    Szczyt, a zarazem początek upadku

Wtedy właśnie zmieniła się rekomendacja z trzymaj na sprzedaj

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Nie no Stary, nie chce mi się. Ja mam życie, pracę - tak pamiętam nasze rozmowy sprzed kilku lat. Wydaje mi się, że ostro na ten temat dyskutowaliśmy. Czy Ty aby nie byłeś we frakcji "Urban lepszy od Skorży"?

Trzeba było jeszcze lepsze transfery robić w zimie 16/17 albo w lecie 17. Oczywisty kamyk do Zarządu. Kamyk..... Meteor.

Tutaj nie było nic stałego od 1916 roku. Niech Pinto da teraz "trochę luzu" zatem.

Moim zdaniem tak. Liga Europy to puchary dla ubogich, które rajcują dwie czy trzy poważne drużyny w Europie i drugą i trzecią ligę europejską. Nie lekceważę tego, nie żałuję tego, cieszyło mnie to - spójrzmy jednak prawdzie w oczy: kto ma czas na oglądanie pucharów w czwartek? Zresztą Ajax za Magiery wspominam lepiej niż poprzedni Ajax po rejteradzie "kapitana". Ale to już osobiste odczucia.

Kurde, piszesz już drugi raz o tej Benfice. Chyba w końcu zapytam ile było na da Luz
    - to, że kogoś pochwaliłem nie oznacza, że w tym momencie przysiągłem mu dozgonną wierność. W zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe. Tak jak np. Skorża pewnym ruchami mi zaimponował, tak z czasem zaczynał wkurwiać. Podobnie było z Bergiem, z Magierą zresztą też. Pojedynczy sukces nie sprawi, iż założę różowe okulary i do ostatnich dni w klubie będę bronił danego trenera, bo 8 miesięcy wcześniej wyszedł mu fajny okres.

- trzeba było, nie brać Monety, nie zgadzać się na grubego Hildeberto. Przecież te transfery ogarniał jego kumpel Żewłakow. Razem jechali na tym samym wózku. A w perspektywie był jeszcze Wolski, Furman, Możdzeń, Sobiech... strach się bać,

- widzisz, więc może czas na trochę stabilizacji, a nie ciągłe zmienianie trenerów. Po sezonie może odejść bodajże 8 grajków plus sprzedamy kilku młodych. To duża zmiana.

- a moim zdaniem to Real tu przyjechał na wycieczkę, bo jakby spięli dupy to by nie było czego zbierać. Poza tym zagraliśmy perfekcyjny mecz ze Sportingiem. Tyle. Dla niektórych sukcesem jest nawet 4:8 z BVB, bo rzadko zdarza się, żeby ktoś strzelił tyle goli w Dortmundzie.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Czasami trzeba mieć trochę szczęścia.

Szansę to w sumie miało kilku trenerów.
    Którzy?

No chyba, że do zasług Magiery (którego za jego kadencji broniłem i byłem przeciwny zwalnianiu) chcesz dodać, że został zatrudniony w Legii akurat w tym momencie (po awansie do LM). A inni trenerzy mieli szansę puntować, ale jej nie wykorzystali, bo nie zostali trenerami Legii w tym momencie Jeżeli tak, to chyba nie mamy co ciągnąć tej dyskusji.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Somebody
    Pozornie trafiłeś
    Zwykłe czepialstwo z mojej strony. Wiadomo, że inaczej smakuje 1/16 po walce z Realem czy Borussią, a inaczej po meczach z Zorią Ługańsk czy Metalistem

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Szczyt, a zarazem początek upadku

Wtedy właśnie zmieniła się rekomendacja z trzymaj na sprzedaj
    Trudno się nie zgodzić.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    - trzeba było, nie brać Monety, nie zgadzać się na grubego Hildeberto. Przecież te transfery ogarniał jego kumpel Żewłakow. Razem jechali na tym samym wózku. A w perspektywie był jeszcze Wolski, Furman, Możdzeń, Sobiech... strach się bać,
    Zdecydowanie największym problemem okienek transferowych zima 16/17 i lato 17 było "wzięcie Monety" czy pozyskanie innego grubasa. Dajmy spokój z demagogią.

- a moim zdaniem to Real tu przyjechał na wycieczkę, bo jakby spięli dupy to by nie było czego zbierać. Poza tym zagraliśmy perfekcyjny mecz ze Sportingiem. Tyle. Dla niektórych sukcesem jest nawet 4:8 z BVB, bo rzadko zdarza się, żeby ktoś strzelił tyle goli w Dortmundzie.
    A moim zdaniem Ronaldo spina dupę we wszystkich meczach w LM, bo to taki typ piłkarza.

"Niektórzy" pozdrawiają Chmielo.

Którzy?
    Wszyscy, którzy dostali standardowo w cymbał w eliminacjach.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Wszyscy, którzy dostali standardowo w cymbał w eliminacjach.
    W eliminacjach, to w cymbał dostał i Magiera.

Punktował tylko wtedy, gdy ktoś te eliminacje przeszedł za niego

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Z.
    Tzw. rekompensata UEFA za Celtic czyli "losowanie Dundalk"

Legionista Awatar midzi
    Zbieg okoliczności miał też znaczenie. Stety/niestety o LM w tym momencie możemy zapomnieć, bo strach się bać jaki zgarniemy oklep na kazachskich stepach.

Teraz plan maksimum to grupa LE, ale po drodze próba odbudowy potencjału sportowego, a także trenerskiego również, bo Pinto zbliża się do nastu miesięcy w Legii.

Tak czy siak to żadna to zasługa Magiery, że akurat on miał szansę punktować w LM (jego zasługą jest, że ją wykorzystał).
    On "swoje" eliminacje przerżnął, a ww. szansę zawdzięcza innym osobom/zdarzeniom. Inni tej szansy nie mieli.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Temat na dłuższą dyskusję.

Kiedyś już pisałem, że głównym winowajcą była kasa z LM... bo to był trigger do odcięcia pępowiny od ITI, rozliczenia się miedzy właścicielami (drenaż kasy z klubu), a dalej już równia pochyła i jesteśmy gdzie jesteśmy w drugiej połowie marca 2019.
    Słucham ? Nie no bez jaj. Ale wiesz że kasa z LM to poszła na zaległości? Nie chcę myśleć gdzie byśmy byli teraz z Mioduchem gdyby wtedy nie awans za czasów BL do LM z czego załatwiono kilka tematów.

Gdyby nie ta LM wówczas to teraz byłby konkretny szit.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Bogiem a prawdą, to (poza Hasim ) przed Magikiem żaden inny trener przez 20 lat nie miał szansy punktować na tych salonach, a to, że akurat Magik miał, nie było jego zasługą.

Dokładnie, żadna tutaj zasługa Magiery. Nigdy nie będę z zadowoleniem przyjmował słabych wyników Legii ktokolwiek nie był by trenerem, ale szczerze mówiąc jakiś sens prowadzeniu drużyny w ostatnich latach nadał tylko Berg 2 razy z rzędu meldując nas w rozgrywkach europejskich. Dodatkowo wyniki w LM były dla mnie raczej traumą niż entuzjazmem.

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Słucham ? Nie no bez jaj. Ale wiesz że kasa z LM to poszła na zaległości? Nie chcę myśleć gdzie byśmy byli teraz z Mioduchem gdyby wtedy nie awans za czasów BL do LM z czego załatwiono kilka tematów.

Gdyby nie ta LM wówczas to teraz byłby konkretny szit.
    Kasa poszła głównie no rozliczenie między trójcą. Wystarczy spojrzeć do sprawozdań. Po LM byliśmy na zero.

Rozumiem, że dalej miłość do Leśnego i nienawiść do Mioducha, ale prawda jest taka, że kasa z LM rozeszła się na ich wewnętrzne gierki i spłacenie ITI.

W tym sensie, że w kontekście instytucjonalnym, organizacyjnym, sportowym, szkoleniowym etc. te pieniądze z LM w żaden sposób nie zmieniły oblicza Legii. Wręcz były kontrproduktywne co pokazała historia ostatnich lat.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 18-03-2019 o 13:36

Kasa poszła głównie no rozliczenie między trójcą. Wystarczy spojrzeć do sprawozdań. Po LM byliśmy na zero.

Rozumiem, że dalej miłość do Leśnego i nienawiść do Mioducha, ale prawda jest taka, że kasa z LM rozeszła się na ich wewnętrzne gierki i spłacenie ITI.
    No o tym mówię. Pomysl gdzie teraz byśmy byli gdyby nie ta kasa i rozliczenie tamtych spraw.

Ja wiem, że dla niektórych Boguś chvj i w ogóle to co on zrobił to najgorsze co się mogło przytrafic Legii natomiast fakty są takie, że gdyby wtedy nie ta kasa to teraz byłoby wielkie gówno.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar midzi
    Dla mnie Boguś nie-chvj, ale mam dystans zarówno do niego, jak też do Mioduskiego. Obie filozofie funkcjonowania klubu inne, ale obie także okupione dużą dozą zagrożeń dla przyszłości funkcjonowania Legii.

Trzeba sobie zrobić rachunek sumienia. Zamiast odskoczyć po LM to my spadliśmy w dół. Podobny casus do Petrzałki, czy klubów rumuńskich, które po udziale w fazie grupowej LM otarły się o bankructwo.

Petrzalka to my byśmy byli teraz. Bez tych pieniedzy z pudlem na kierownicy.

A już twierdzenie, że przez kasę z LM spadliśmy w dół to jakiś totalny odlot i wybacz ale to jest przykład nie dystansu do obu tylko największego klęczenia jakie się da.
    Podsumowując Boguś zarobił kasę z LM i zniszczył Legię. o kurvva.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 18-03-2019 o 13:54
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar midzi
    Jakoś rok w rok praktycznie graliśmy w fazie grupowej LE i to bez tych pieniędzy. Skład, który wszedł do fazy grupowej LM również został zbudowany za "drobne".

Legionista
    przygotowania do LM i transfery po to znaczący wzrost średnich kontraktów zawodników
    koszty wzrosły, szeroko klub/Leśny żył,
    Miodek tak nie umie - może być i tak, że chytry dwa razy traci, nie inwestujesz nie masz co liczyć na przychód

Legionista Awatar Gabro
    Dwie strony bez żadnej wzmianki o tytułowym meczu. Czy w każdym temacie musicie robić taki pierdolnik? W szkole nie uczyli pisania na temat?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1616114
    Wystarczy ten post ? (Szokujące czyjego autorstwa)
    Czy jeszcze wstawić inne posty typu "cud miód i orzeszki" i inne takie.

Weryfikacja zajęła mi jakieś 1.5 minuty.
    Generalnie dowolny temat meczowy po wygranym meczu Pinto na jesieni + temat z przygotowań do sezonu jaka to będzie petarda na wiosnę bo "wziął pizdeczki za mordy" to są dobre jaja.
    Mecz z Górnikiem wyglądał dobrze w naszym wykonaniu. Ok może były i "zachwyty" wtedy, ale nie widzę nic złego w tym co tam napisałem na temat naszej gry. Środek wygladał w tamtym meczu super. Za bardzo doceniłem Martinsa, nie jest on jednak tak efektywnym graczem jak go sobie wyobrażałem m. in. po tamtym meczu, w którym grał bardzo dobrze.(aż sobie odtworzyłem ten mecz i straciłem półtorej godziny życia )
    Łudziłem się, że Pinto dołoży coś na obozie i po prostu będziemy grali w piłkę jeszcze lepiej niż z Górnikiem. Ty możesz powiedzieć, że to Górnik był tak słaby. Ale później graliśmy z jeszcze słabszymi i męczyliśmy się dużo bardziej niż wtedy z Górnikiem Po prostu w tamtym meczu na tle rywala wyglądaliśmy bardzo dobrze i go zdominowaliśmy.
    Niestety się przeliczyłem i nie mam problemu z tym, żeby się do tego przyznać. Na dzień dzisiejszy z Pinto za sterami, po przepracowanym tajnym obozie, gramy piach i takie są fakty.

Ale chłopie serio daj już spokój z tym kłęczeniem. Nawet jakbym piał z zachwytu po meczu z Górnikiem, Śląskiem czy kimkolwiek innym to nie trawię Mioducha pewnie tak samo jak ty.
    Ludzie po prostu żyją nadzieją, że w Legii w końcu pojawił się trener, który to w miarę poukłada. Niezależnie od tego czy zatrudniał go Mioduski czy Leśniodorski. I dopiero czas jest w stanie zweryfikować i dać się ludziom przekonać czy tak się stanie. Czas i idące z nim wyniki, styl gry itd. a nie Twoje posty na forum.
    Ok. Miałeś rację. Pinto ****. Od początku tak gadałeś. Ale ja na przykład na początku chciałem wierzyć, że nie masz racji, że ten wariat Pinto może w końcu poukłada tą drużynę i będziemy się cieszyć z ładnie grającej Legii. Jeśli to czyni mnie klęczącym to ok.
    Ale to jest forum legijne i jakoś mi nie w smak ciągłe czytanie o tym klęczeniu w kontekście tego, że zaglądają tu ludzie z całej kibicowskiej Polski.
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 18-03-2019 o 21:09
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Antares
    A co do meczu to chyba opinię się aż za bardzo negatywne w porównaniu do tego co oglądaliśmy. Nie był to wielki mecz, ale spokojnie wykorzystując swoje okazje można to było wygrać na spokoju. Oprócz gola miał szansę Kucharczyk, miał Vesović, miał dwa razy Cafu, miał Nagy, prawie był samobój po rzucie rożnym. Śląsk dopóki nie strzeliliśmy gola praktycznie nie zaistniał w ofensywie. Potem tak jak z Płockiem, jak z Arką, jak z Miedzią nie wiem po co się cofamy i dopiero wtedy były te dwa strzały z dystansu jednoznacznie my nic nie kontrowaliśmy, bo poza szansą Nagya przestało się dziać coś pod bramką Śląska.

I nie mam pojęcia po co my po tym golu przestajemy grać do przodu tylko się bronimy. Czy to wynika z tego, że jeszcze fizycznie nie jesteśmy w 100 procentach gotowi? Czy takie są założenia, że się cofamy i potem punktujemy rywala? Tylko, że te kontrowanie i punktowanie nam kompletnie nie wychodzi. Grając do przodu przeciwnik nie stwarza zagrożenia pod naszą bramką, potem po co te nerwy? I prawie w doliczonym czasie wypuszczone 2 punkty, bo tam Stolarski minimalnie szybszy był.

Ciekawe czy po tej przerwie na kadrę wróci świeżość i coś się poprawi w fizyce i formie poszczególnych graczy. Gra o mistrzostwo i tak standardowo rozegra się w rundzie mistrzowskiej.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy z Pinto za sterami, po przepracowanym tajnym obozie, gramy piach i takie są fakty.

...

Ludzie po prostu żyją nadzieją, że w Legii w końcu pojawił się trener, który to w miarę poukłada. Niezależnie od tego czy zatrudniał go Mioduski czy Leśniodorski.
    Też tak uważam.

Uprawnienia umieszczania postów